Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
primila me 80's trash faza!!
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I.G. wrote:
nije film,i brijem da nije iz 80-ih,ali meni nema jaceg od Walker-Teksaskog rendzera Laughing
nema akcijskog glumca do Chuck Norisa Very Happy

al Walker je zapravo. ajmo-rec.. fora na onaj Vuk Samotnjak sa Chuck Norrisom.

onaj film kad ga isprebijenog zakopaju u jamu sa njegovim terencem, i onda on zadnju snagu iskoristi kako bi upalio terenac, (sto iskreno.. nemam pojma kak je napravio ako je jebeni auspuh zatrpan sa zemljom) upalio TURBO i iskocio van iz te jame s autom.. pod "iskocio" mislim .. full brzinom izletio pod kutem od 45° iz jame..

e pa to je trash!

I Carradine glumi u tom filmu.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2005 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[/quote]
al Walker je zapravo. ajmo-rec.. fora na onaj Vuk Samotnjak sa Chuck Norrisom.
onaj film kad ga isprebijenog zakopaju u jamu sa njegovim terencem, i onda on zadnju snagu iskoristi kako bi upalio terenac, (sto iskreno.. nemam pojma kak je napravio ako je jebeni auspuh zatrpan sa zemljom) upalio TURBO i iskocio van iz te jame s autom.. pod "iskocio" mislim .. full brzinom izletio pod kutem od 45° iz jame..

e pa to je trash!

I Carradine glumi u tom filmu.[/quote]
kakve veze ima kaj mu je auspuh zastopan, hebes fiziku Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2005 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Samo mala ispravka ovoj ugodnoj temi Smile
"Vinetu" je sniman u dalmatinskoj Zagori, okolici Obrovca i kanjonu rjeke Zrmanje.
Za Plitvice, nisam siguran Smile

Pouzdano znam, jer je u filmu djete indijanku glumila majka mog frenda, kad je imala 14 godina. Zove se Zagorka, mozda je ima u odjavnoj spici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2005 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rundll32 wrote:
Samo mala ispravka ovoj ugodnoj temi Smile
"Vinetu" je sniman u dalmatinskoj Zagori, okolici Obrovca i kanjonu rjeke Zrmanje.
Za Plitvice, nisam siguran Smile

Pouzdano znam, jer je u filmu djete indijanku glumila majka mog frenda, kad je imala 14 godina. Zove se Zagorka, mozda je ima u odjavnoj spici Smile


rundll pitaj indijanku Zagorku jel ima film Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.07.2005 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rundll32 wrote:
Samo mala ispravka ovoj ugodnoj temi Smile
"Vinetu" je sniman u dalmatinskoj Zagori, okolici Obrovca i kanjonu rjeke Zrmanje.
Za Plitvice, nisam siguran Smile

Pouzdano znam, jer je u filmu djete indijanku glumila majka mog frenda, kad je imala 14 godina. Zove se Zagorka, mozda je ima u odjavnoj spici Smile


ne znam za njega, ali u Lici na krbavskom polju je sniman još jedan predivan trash borilački film.
Božiji oklop - http://imdb.com/title/tt0091431/ a imao je i scena po zagrebu..
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 14.07.2005 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rundll32 wrote:
Samo mala ispravka ovoj ugodnoj temi Smile
"Vinetu" je sniman u dalmatinskoj Zagori, okolici Obrovca i kanjonu rjeke Zrmanje.
Za Plitvice, nisam siguran Smile

Pouzdano znam, jer je u filmu djete indijanku glumila majka mog frenda, kad je imala 14 godina. Zove se Zagorka, mozda je ima u odjavnoj spici Smile


Mislim da je dio filma sniman i na grobnickom polju, i navodno u jednu scenu filma ulece narancasti autotrolejov bus, a kruzi i legenda da je jedan od indijanaca imao starke Wink)

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
rundll32 wrote:
Samo mala ispravka ovoj ugodnoj temi Smile
"Vinetu" je sniman u dalmatinskoj Zagori, okolici Obrovca i kanjonu rjeke Zrmanje.
Za Plitvice, nisam siguran Smile

Pouzdano znam, jer je u filmu djete indijanku glumila majka mog frenda, kad je imala 14 godina. Zove se Zagorka, mozda je ima u odjavnoj spici Smile


ne znam za njega, ali u Lici na krbavskom polju je sniman još jedan predivan trash borilački film.
Božiji oklop - http://imdb.com/title/tt0091431/ a imao je i scena po zagrebu..

da. ono kad se spizde dolje po dolcu. Smile

a ima i onaj film sa Pierce Brosnanom (tj. Pero Bošnjak kako bi rekao moj buraz) "Death Train".
http://www.imdb.com/title/tt0106689/
snimam u Zagrebu i Sloveniji.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 14.07.2005 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bmx banditi su do jaja, ovaj sa skejterom sam imo izlizala mi s kazeta koliko sam ga puta pogledo... božiji oklop rulz....

a sjeća se ko 'mladog šijuna'(kad bi pogledi ubijali) taj mi je jos bolji, kad lik ima tenke s kojima moze hodat po zidu, ili onaj auto sa raketama, baba koja ima ogrlicu-bič.... jao da mi je taj auto....

imam ja 'top secret' sa val kilmerom na dvd-u isto do jaja...

ima ko nes od ovog:

Beat Street, FX - Ubojstvo trikom, Warriorse,napad na 13. policijsku stanicu, bmx bandite, karate kida, top listu nadrealistu(a da nije ratno izdanje, mada moze i to ako je dvd ili vhs)...
bilo kako samo nesto od tog..

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 14.07.2005 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

beat street 1 and 2, jeeee!

Shocked

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 14.07.2005 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
beat street 1 and 2, jeeee!

Shocked

G.


sta ima dvojka? ja znam samo za beat street http://www.imdb.com/title/tt0086946/

znam da breakin': electric boogaloo ima 1 i 2.... to je onaj neki u san franciscu i svi liko vi su obuceni presmjesno i imaju fudbe i znam da je ice-t u jednom...
http://www.imdb.com/title/tt0086999/
http://www.imdb.com/title/tt0086998/

ima ko to?

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2005 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam jucer gledo judge dredda (bio na tv, gledo davno) i fakat sam uzivo. straaasan je :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 14.07.2005 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
grzzi wrote:
beat street 1 and 2, jeeee!

Shocked

G.


sta ima dvojka? ja znam samo za beat street http://www.imdb.com/title/tt0086946/

znam da breakin': electric boogaloo ima 1 i 2.... to je onaj neki u san franciscu i svi liko vi su obuceni presmjesno i imaju fudbe i znam da je ice-t u jednom...
http://www.imdb.com/title/tt0086999/
http://www.imdb.com/title/tt0086998/

ima ko to?


moze biti da sam pobrkao sa long plejkom 1 i 2... al da, to su ti filmovi...zakon...

btw zasto nema vise filmova sa dobrim break danceom? gledao sam nedavno neki novi i cak i nije tako losh (ne pamtim imena)...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 14.07.2005 20:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
ČAK NORIS!111 Legenda Smile


Pratim ga redovito sad na drugom prije združene braće...
'Cause the eyes of a ranger are upon you...
mrljmrljmrelj_ne_kuzim_ovo_sta-pjeva
When you're in Texas look behind you
'Cause that's where the rangers - gonna be Arrow
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 14.07.2005 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackshtef wrote:
miniml wrote:
ČAK NORIS!111 Legenda Smile


Pratim ga redovito sad na drugom prije združene braće...
'Cause the eyes of a ranger are upon you...
mrljmrljmrelj_ne_kuzim_ovo_sta-pjeva
When you're in Texas look behind you
'Cause that's where the rangers - gonna be Arrow


Mad Mad Any wrong you do, he's gonna see Mad Mad

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 14.07.2005 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
Peewee wrote:
grzzi wrote:
beat street 1 and 2, jeeee!

Shocked

G.


sta ima dvojka? ja znam samo za beat street http://www.imdb.com/title/tt0086946/

znam da breakin': electric boogaloo ima 1 i 2.... to je onaj neki u san franciscu i svi liko vi su obuceni presmjesno i imaju fudbe i znam da je ice-t u jednom...
http://www.imdb.com/title/tt0086999/
http://www.imdb.com/title/tt0086998/

ima ko to?


moze biti da sam pobrkao sa long plejkom 1 i 2... al da, to su ti filmovi...zakon...

G.


zakon je beat street, prico mi je frend da su oni '84. gledali neku piratsku verziju iz njemacke sinkroniziranu naravno..... hehehe

Quote:
btw zasto nema vise filmova sa dobrim break danceom? gledao sam nedavno neki novi i cak i nije tako losh (ne pamtim imena)...


ma sad ima ovih nekih komercijalnih par americkih koji su meni bar loši, nekako mi nije to to na ove mtv hitove, ima jedan francuski sta su ga bas breakeri radili ali je onako(imam ga ako oces), najbolji novi je freshest kidz ali to je vise dokumentarac...

ima ko wild style?

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
I.G.



Joined: 09 Jul 2005
Posts: 41
Location: Ivanic Grad

PostPosted: 14.07.2005 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
ma sad ima ovih nekih komercijalnih par americkih koji su meni bar loši, nekako mi nije to to na ove mtv hitove, ima jedan francuski sta su ga bas breakeri radili ali je onako(imam ga ako oces), najbolji novi je freshest kidz ali to je vise dokumentarac...

ima ko wild style?


ja od americkih novijih gledao ovo http://images.amazon.com/images/P/B0001MMGC2.01.LZZZZZZZ.jpg
gledo sam i taj neki francuski,ako je to na sta si mislio,na kraju je kao neki battle izmedju mame i sina,i stara pobijedi sina radeci visestruke backflipove i nesto se vrti na jednom prstu, barem me tolko sjecanje sluzi...znam sam da mi je zavrsetak bio skroz trash...


e a sad bi mene zanimalo koji su neki dobri filmovi/dokumentarci o hip hop kulturi?


btw. Walker je na tv-u Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 14.07.2005 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Se sjeća itko Electric Dreamsa? To je jedan od onih koje sam ko klinac u kinu gledao, a poslje nikad više. http://www.imdb.com/title/tt0087197/

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
neurosis



Joined: 30 Dec 2004
Posts: 44
Location: Varaždin

PostPosted: 14.07.2005 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije film al mislim da se i ovo treba spomenut kad smo kod trasha : knight rider
to sam ko klinka gledala i bilo mi je totalno flegma
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 14.07.2005 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I.G. wrote:
Peewee wrote:
ma sad ima ovih nekih komercijalnih par americkih koji su meni bar loši, nekako mi nije to to na ove mtv hitove, ima jedan francuski sta su ga bas breakeri radili ali je onako(imam ga ako oces), najbolji novi je freshest kidz ali to je vise dokumentarac...

ima ko wild style?


ja od americkih novijih gledao ovo http://images.amazon.com/images/P/B0001MMGC2.01.LZZZZZZZ.jpg
gledo sam i taj neki francuski,ako je to na sta si mislio,na kraju je kao neki battle izmedju mame i sina,i stara pobijedi sina radeci visestruke backflipove i nesto se vrti na jednom prstu, barem me tolko sjecanje sluzi...znam sam da mi je zavrsetak bio skroz trash...


e a sad bi mene zanimalo koji su neki dobri filmovi/dokumentarci o hip hop kulturi?


btw. Walker je na tv-u Laughing


da to je taj dj le deffi se zove...

pa wild style, freshest kidz(dokumentarac iz 2004, nisam gledo, ali je predobar sam cuo, kako? zasto? gdje? je sve pocelo)), beat street(iz '84 mislim da nigdje nije bolje prikazan hip hop, tamo se jasno vidi da to nije yo yo madafakr kak ga danas mnogi dozivljavaju)...
ili si nabavi kazetu sa freestyle sessiona(http://www.freestylesession.com)

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 14.07.2005 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
blackshtef wrote:

Pratim ga redovito sad na drugom prije združene braće...
'Cause the eyes of a ranger are upon you...
mrljmrljmrelj_ne_kuzim_ovo_sta-pjeva
When you're in Texas look behind you
'Cause that's where the rangers - gonna be Arrow


Mad Mad Any wrong you do, he's gonna see Mad Mad

Laughing


10x Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2005 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene malo stsne svaki put oko....srca, jel... mislim, kad vidiš frizuricu, čizmice s peticom i suspender traperice pa čuješ di se Renđer navek šulja... Laughing

A vinetu je sniman i na Limskom kanalu, prodavo sam jedno ljeto karte za turističku brodicu i izgovoril to jedno 200.000 puta na 10-ak jezika, nema šanse da mi se ikad izbriše, usjeklo se ko letlampom u moždanu masu... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
I.G.



Joined: 09 Jul 2005
Posts: 41
Location: Ivanic Grad

PostPosted: 14.07.2005 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:

da to je taj dj le deffi se zove...

pa wild style, freshest kidz(dokumentarac iz 2004, nisam gledo, ali je predobar sam cuo, kako? zasto? gdje? je sve pocelo)), beat street(iz '84 mislim da nigdje nije bolje prikazan hip hop, tamo se jasno vidi da to nije yo yo madafakr kak ga danas mnogi dozivljavaju)...
ili si nabavi kazetu sa freestyle sessiona(http://www.freestylesession.com)


thnx Cheers!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.07.2005 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jucer gledao:

***
Cocktail (1988)

Story goes:
Nakon vojske, Brian (Tom Cruise) pokusava naci posao u New Yorku ali ne moze bez diplome. On odluci uciti za diplomu i ujedno naci posao kao barmen. On kuzi da to nije jednostavno ali njegov sef Douglas (poznati australac Bryan Brown) uci ga tajnama i tako Brian postane nenadjebivi barmen u gradu. Brian uzima novac i odlazi na Jamaicu gdje odluci otvoriti svoj Coctail Bar. Tu ulazi i ljubavna prica. Smile

Final thought:
- It's trashy trashy trashy and cool cool cool. At leat it was back in the 80's. Smile
- Tagline filma je: "When he pours, he reigns" - so figure it out! Smile
***

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 15.07.2005 09:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"York, lovac iz buducnosti", sniman na Plitvickim jezerima. O greskama ne treba pricati, treba ih viditi Smile
Radnja je o Yorku koji dolazi u proslost, neadretalci i tako to, i onda se zaljubi u koku iz plemena i onda oni bjeze od plemena po Plitvicama.
Jel tko gledao, ima u kolekciji? I, da, "Povratak paradajza ubojice" bih cijenio da netko ima&sprzi&pokloni mi!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.07.2005 09:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rundll32 wrote:
I, da, "Povratak paradajza ubojice" bih cijenio da netko ima&sprzi&pokloni mi!

PO 50-ti PUT!!! TO te ceka kod mene sprzeno! dam ti danas!
joooj jeeez! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group