Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
cro-break ilitiga hrvatska nam break scena
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bojzi



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 19
Location: Zagreb

PostPosted: 04.12.2003 18:11    Post subject: cro-break ilitiga hrvatska nam break scena Add user to your forum ignore list Reply with quote

nalazi se ovdje -> http://www.cro-break.rocks.it

sve osim foruma je self-programirano i taq... Smile

Uglavno, kak vam se svidja i to, razmisljam da dodam dodatnu galeriju gdje ce ljudi aploadat svoje fotke... papa Very Happy

_________________
Um je kao padobran, funkcionira samo kad je otvoren.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.12.2003 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
<html>
<head>
<META HTTP-EQUIV="Refresh"
CONTENT="0; URL=counter.php">

<title>Untitled Document</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>

<body>
</body>
</html>


meni ovak izgleda stranica, al doslovno, ne kod :)
pricamo o mozilli, fkorz :)

inace, kad ubacim ovaj url
Quote:
http://trava.ffk.hr/cro-break/index.php

onda se prikaze stranica lepo, i ne raspadne se cak, brao :)

sto se tice design, nije mi jak nesto, ovaj ornament mi se ne svidja, kao ni njegovo ponavljanje u pozadini stranice.
odabir fotke isto nije najjaci (nhf), itd, itd.

al bar si dosljedan (fade links), :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 05.12.2003 01:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Code:
Warning: Access denied for user: 'root@localhost' (Using password: YES) in /home/crobreak/www/counter.php on line 2

Warning: MySQL Connection Failed: Access denied for user: 'root@localhost' (Using password: YES) in /home/crobreak/www/counter.php on line 2

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/crobreak/www/counter.php on line 6
brojac ne radi



prvo to :)

onda klik na hrvacki pa ovo

Code:
Warning: Access denied for user: 'root@localhost' (Using password: YES) in /home/crobreak/www/forum/SSI.php on line 95

Warning: MySQL Connection Failed: Access denied for user: 'root@localhost' (Using password: YES) in /home/crobreak/www/forum/SSI.php on line 95

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /home/crobreak/www/forum/SSI.php:95) in /home/crobreak/www/forum/Sources/Subs.php on line 303

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /home/crobreak/www/forum/SSI.php:95) in /home/crobreak/www/forum/Sources/Subs.php on line 305

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /home/crobreak/www/forum/SSI.php:95) in /home/crobreak/www/forum/Sources/Subs.php on line 303

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /home/crobreak/www/forum/SSI.php:95) in /home/crobreak/www/forum/Sources/Subs.php on line 305

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /home/crobreak/www/forum/SSI.php:95) in /home/crobreak/www/forum/Sources/Subs.php on line 303

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /home/crobreak/www/forum/SSI.php:95) in /home/crobreak/www/forum/Sources/Subs.php on line 305


i tak jos miljon puta :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segi



Joined: 18 Sep 2003
Posts: 12
Location: MB <-> LJ

PostPosted: 05.12.2003 03:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Self programing Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2003 08:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

segi wrote:
Self programing Very Happy

makar ne vidim smisao ovog posta (osim postcounta), ja cu ipak probat pomoc covjeku :>

ako stavljas cookije ili includas stranicu koja stavlja cookije, moras je includat/stavit cookije prije <HTML> i <HEAD> taga - odnosno, prije bilo kakvog htmliranja obavi stavljanje kukija. kad sredis, vrati se da ipak vidimo kak izgleda taj sajt Smile
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.12.2003 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:


ako stavljas cookije ili includas stranicu koja stavlja cookije, moras je includat/stavit cookije prije <HTML> i <HEAD> taga - odnosno, prije bilo kakvog htmliranja obavi stavljanje kukija. kad sredis, vrati se da ipak vidimo kak izgleda taj sajt Smile


ja mislim da bi bio red staviti html i head u svakom slucaju Confused
iskreno receno ne vidim ni body Shocked

ah da to bi trebao biti php Laughing

curiosity: kako to da ti je sajt .IT?? Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2003 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ja mislim da bi bio red staviti html i head u svakom slucaju
iskreno receno ne vidim ni body

to sto ga ne vidis, ne znaci da ga nema u izvornom kodu (koji ne radi) Very Happy

Quote:
curiosity: kako to da ti je sajt .IT??

odes na http://www.does.it/ i potrosis minutu da skopcas o cem se tu radi :>
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.12.2003 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

odes na http://www.does.it/ i potrosis minutu da skopcas o cem se tu radi :>


ma ja kopcam dok vidim, takve stvari nisu nove ali je stvar da je .it naziv talijanske domene pa mi je malo cudno da se to moze radit. eto . vec sam does.it?? boh, mistery

Quote:
to sto ga ne vidis, ne znaci da ga nema u izvornom kodu (koji ne radi)

a ta ista tvrdnja ne vrijedi za html i head?
samo pitam, eh Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojzi



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 19
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2003 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gaddem, neki debili makedonci su haknuli server (tak mi je admin servera reko), al sad jesve oke, pa i radi... pffffffffff, eh mi zemlje treceg svijeta Very Happy Very Happy Very Happy

EDIT:
ma s kukijima je sve bilo u redu... posto su ovi debili haknuli mysql nije se htio vise konektirat, pa je printo poruku o tom kak se ne moze konektirat i to je doslo prije setcookie-a Smile Smile

_________________
Um je kao padobran, funkcionira samo kad je otvoren.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2003 17:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nop, u mozilli se stil ne vidi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bojzi



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 19
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2003 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e aj pliz budi normalan malo pa pogledaj s nekim belosvetskim browserom to, vec mi lagano ide na k... taj tvoj mozilla koji svakom drugom prilikom spominjes... nhf

_________________
Um je kao padobran, funkcionira samo kad je otvoren.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 05.12.2003 19:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bojzi wrote:
e aj pliz budi normalan malo pa pogledaj s nekim belosvetskim browserom to, vec mi lagano ide na k... taj tvoj mozilla koji svakom drugom prilikom spominjes... nhf


posjetitelj je uvijek u pravu :p

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.12.2003 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
bojzi wrote:
e aj pliz budi normalan malo pa pogledaj s nekim belosvetskim browserom to, vec mi lagano ide na k... taj tvoj mozilla koji svakom drugom prilikom spominjes... nhf


posjetitelj je uvijek u pravu :p


slazem se Wink

IE 5.5 i 6.0 ok!
sajt je bas fin al' mi je previsena desno, valjda stvar navike Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 05.12.2003 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bojzi wrote:
e aj pliz budi normalan malo pa pogledaj s nekim belosvetskim browserom to, vec mi lagano ide na k... taj tvoj mozilla koji svakom drugom prilikom spominjes... nhf

nhf, al mozilla je belosvetski browser. Trenutno 10 puta bolji od defaultnog IE6. Vidjet cemo sta ce biti kad izadje novi IE.

Ako se sajt ne vidi u mozilli, znaci da ima loš html. To ti se smije reć.
Tvoja odluka moze biti da ignoriras taj browser i radis sajtove za IE, ali ne ocekuj da ti ljudi ne natuknu da ti je sajt lose kodiran, kad on to stvarno jest.
Tražio si komentare, dobio si ih.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2003 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh, dal je mozilla belosvetski il ne, dalo bi se raspravljat. al opet preko 90% surfera koristi IE.
koment na sajt: ona plava mi je malo razvodnjena, al to je samo moja mrznja prema toj boji. sajt je bas kul, sluzi svrsi. nemam konstruktivni prijedlog, brijem da niti ne treba i to je tolko od mene.

savjet blackdukeu: jutiliziraj sva 3 brozera kad si vec tu. ja koristim i operu i mozilu i 2 shella za IE. :>
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 06.12.2003 00:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi na tvom mjestu izgubio uvodnu stranicu, umjesto nje neka se ucita hrv sajt a negdje stavis switch za engleski jezik kad bude dostupan.

ne svidja mi se font u hederu, znam da "mora bit" neki tag font al ovaj mi je blje...
zivcira me ovaj bjeli tribal motiv kaj se vidi s ljeve strane, mislim da je ovaj desni sasvim dovoljan.

ostalo manje vise ok, nema wow efekta ali sluzi svrsi (valjda:)

mislim da bi se stvarno mogo malo potrudit pisat kod po standardu, ako nista drugo postedit ces se komentara tipa "ne radi ti u xy" ili "raspada ti se tu i tamo...."

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojzi



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 19
Location: Zagreb

PostPosted: 06.12.2003 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oke, sori onda blekdjuku...

ma fora je da samo index.shtml redirecta na counter.php... e sad kak bi taj redirect trebo bit napravljen da funkcionira na mozilli?

naime koristim to ovako:
Code:
<META HTTP-EQUIV="Refresh"
      CONTENT="0; URL=counter.php">

_________________
Um je kao padobran, funkcionira samo kad je otvoren.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 06.12.2003 00:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zla šema: na splash napišeš best viewed with IE, pa ti se duke ne javlja. Mr. Green


Zašto se sajt otvara u novom prozoru, a stari ostaje otvoren? Ona fotka u banneru nikako ne paše, tim više što se uopće ne kuži što je tom jadniku na fotki (but it looks like he's in a lot of pain Shocked ).

Osim toga, sve je moreorless kul.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 06.12.2003 01:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam meni fin sajt, samo ona fotka mi se ne svidja u headeru
bolje da je neki drawing tamo iil nesto a ne ta neukusna fotka Smile

btw, mozilla sux Smile
^_^
sto komplicirati kad je IE sasvim dobar
mozilla ne moze ovo citat, ne moze ono, ne radi dobro s ovim s onim, bit ce u sljedecoj verziji.. nekad stvarno iritira
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.12.2003 10:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bojzi, evo ti jedan bolji sistem countanja
u onu stranicu koja ti je index sajta (ne splash) potrpas sljedece linije na pocetak

Code:
<?php
session_start();
if(!isset($_SESSION['nekojakoglupoime'])) {
$_SESSION['nekojakoglupoime'] = "tramvaj";
// ovdje potrpas linije countera za brojanje, dakle kopipejst
}
?>


ovo gore broji 1 klik po 1 useru. ako stisne F5 i drzi ga, nece mu brojat posjet dok ne ugasi browser i ne dojde na tvoju stranicu opet.
Back to top
View user's profile Send private message
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 06.12.2003 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zgodan counter.. omogucava static IP userima da se ubroje vise puta Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.12.2003 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:

Ona fotka u banneru nikako ne paše, tim više što se uopće ne kuži što je tom jadniku na fotki (but it looks like he's in a lot of pain Shocked ).

inace, jadnik na fotki je, ako me oci ne varaju - autor te stranice, dakle bojzi Smile


deity wrote:
zgodan counter.. omogucava static IP userima da se ubroje vise puta Smile

govoris o postojecem counteru na bojzijevom sajtu ili o kodu kojeg sam ja gore poslao?
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.12.2003 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mah ja ne kuzim sta imate protiv te fotke, covjek "brejka" i to je to .

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 06.12.2003 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

deity wrote:
btw, mozilla sux Smile
^_^
sto komplicirati kad je IE sasvim dobar
mozilla ne moze ovo citat, ne moze ono, ne radi dobro s ovim s onim, bit ce u sljedecoj verziji.. nekad stvarno iritira


Bang! Bang! Bang!

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 06.12.2003 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

deity wrote:
zgodan counter.. omogucava static IP userima da se ubroje vise puta Smile

govoris o postojecem counteru na bojzijevom sajtu ili o kodu kojeg sam ja gore poslao?[/quote]

ovom sto si ti poslao
naravno ono sto sam ja napisao ima smisla samo ako je inace njegov counter unique counter
ja mi3 posjecujem svakih 20 minuta Smile

retro_one:

LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group