Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
potreban web programer
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 01.08.2005 03:37    Post subject: potreban web programer Add user to your forum ignore list Reply with quote

agenciji www.klik-klik.com potreban web programer.

vise info na: miloshzorica@gmail.com [milosh] ili igracka@gmail.com [srdjan]!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 01.08.2005 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A u cemu taj treba znat progamirat? U webu? Smile

Ili jednostavno ocekujete da ce vam se za informacije javiti hrpetina nadobudnih webmastera koji bi sve dali samo da mogu radit za neku sicu?

NHF, al eto ja upravo ovom reakcijom zelim potaknuti sve potencijalne poslodavce koji ovdje traze "radnike" da budu malo profesionalniji, napisu tocno sto traze, aproksimiraju opseg posla... (s ciframa znam da nece izaci)

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 01.08.2005 15:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ala sta sta ste cudni Very Happy , pa trebas znat actionscript 2.0, VB, php, javascript, rasturat css, a ne bi bilo lose ni da znate nesto izdizajnirat, recimo da crtas u illustratoru,photoshop, malo 3d-a nije na odmet.....flash,.....he i to vam je to
Laughing

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 01.08.2005 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
ala sta sta ste cudni Very Happy , pa trebas znat actionscript 2.0, VB, php, javascript, rasturat css, a ne bi bilo lose ni da znate nesto izdizajnirat, recimo da crtas u illustratoru,photoshop, malo 3d-a nije na odmet.....flash,.....he i to vam je to
Laughing


Pa naravski kakvi su to programeri koji ne znaju sve to, a i kavu treba znat skuhat
Bože dragi...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 01.08.2005 19:32    Post subject: Reply with quote

Al ne ozbiljno, vi se s tim šalite, ali to je danas tako. U svim oglasima za rad, triba znat sve to živo, i više skoro. Mislim, stvarno glupo, ako je netko specializiran za određenu stvar, zašto nebi mogao raditi, a ne da mora znati sve živo, to niko ne more, dovoljno da znaš neke osnove iz više stvari a da rasturaš uže područje. Ali to je tako u hrvatskoj.
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 01.08.2005 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
Al ne ozbiljno, vi se s tim šalite, ali to je danas tako. U svim oglasima za rad, triba znat sve to živo, i više skoro. Mislim, stvarno glupo, ako je netko specializiran za određenu stvar, zašto nebi mogao raditi, a ne da mora znati sve živo, to niko ne more, dovoljno da znaš neke osnove iz više stvari a da rasturaš uže područje. Ali to je tako u hrvatskoj.


Je fakat je istina, ja kad sam trazila job 90% firmi je trazilo da uz to sta sam dizajner imam znanje asp-a

Jeftinije im je placat jednu osobu nego dvije...
Kvaliteta ocito nebitna.

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 01.08.2005 19:44    Post subject: Reply with quote

Inače, ako ko oće u tim samnom, neko ko dizajnira, a ja da to implementiram u neki cms, nešto isprogramiram i sl., neka mi se javi.
Back to top
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 01.08.2005 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:

Je fakat je istina, ja kad sam trazila job 90% firmi je trazilo da uz to sta sam dizajner imam znanje asp-a

Jeftinije im je placat jednu osobu nego dvije...
Kvaliteta ocito nebitna.

To vidis cim se trazi da znas ASP... pfuj! Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 01.08.2005 20:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
ala sta sta ste cudni Very Happy , pa trebas znat actionscript 2.0, VB, php, javascript, rasturat css, a ne bi bilo lose ni da znate nesto izdizajnirat, recimo da crtas u illustratoru,photoshop, malo 3d-a nije na odmet.....flash,.....he i to vam je to
Laughing


Zaboravio si "C".

(C kategoriju vozačke Laughing )

btw, ovo je već bilo - ako vas zanimaju detalji, pošaljite mail i pitajte. eod.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 01.08.2005 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:

Zaboravio si "C".

(C kategoriju vozačke Laughing )


pa kako ces ako je velik taj web odvest to čovjeku, ako nemas c kategoriju, neces auto bezveze satrat...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 01.08.2005 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
Al ne ozbiljno, vi se s tim šalite, ali to je danas tako. U svim oglasima za rad, triba znat sve to živo, i više skoro. Mislim, stvarno glupo, ako je netko specializiran za određenu stvar, zašto nebi mogao raditi, a ne da mora znati sve živo, to niko ne more, dovoljno da znaš neke osnove iz više stvari a da rasturaš uže područje. Ali to je tako u hrvatskoj.


i u fr.
ja sam se kategoricki izborila i rekla da ne znam i ne zelim nauciti php i brinem se samo o client-side (design, layouti i skins, accessibility, cross-broxsing i standardi) ali da ovdje ostanem bez posla tesko bi ga ponovo nasla bez bar jedne vrste programiranja.

a da ne govorimo o tome da su place skoro pa sramotne Rolling Eyes (tj skuzim da mi je kul tek kad pocnem gledati oglase za posao)

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 01.08.2005 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
mile wrote:

Zaboravio si "C".

(C kategoriju vozačke Laughing )


pa kako ces ako je velik taj web odvest to čovjeku, ako nemas c kategoriju, neces auto bezveze satrat...


da, to isto. Smile
osim toga, svi vi koji imate običnu B kategoriju ste luzeri - ja vas ne bih zaposlio, nema šanse.. i morate govoriti barem pet stranih jezika (mislim, ako mogu misice..)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 02.08.2005 01:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pet jezika? samo? ma:
ic okej.

btw. keye, šta je to "cross-broxsing", jel tipfeler (cross-browsing) ili sam ja neupućen?

P.S. za one frustrirane klijentima:
http://malandarras.com/2005/07/rebel-designers-infinite-circle.html Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
scip



Joined: 19 May 2005
Posts: 25
Location: osijek

PostPosted: 02.08.2005 01:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moram i zgodan bit ??
25/180/70(/25) ??
obrijan??

god damit!! Wink

_________________
Let Your Bookmarks Define You ..
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 02.08.2005 02:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

scip wrote:
moram i zgodan bit ??
25/180/70(/25) ??
obrijan??

god damit!! Wink


to je bar logicno, pa nemre ruzan napravit lijepo Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.08.2005 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:


btw. keye, šta je to "cross-broxsing", jel tipfeler (cross-browsing) ili sam ja neupućen?
:


ma da tipfeler, pobjego mi x Embarassed

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.08.2005 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
A u cemu taj treba znat progamirat? U webu? Smile
Ili jednostavno ocekujete da ce vam se za informacije javiti hrpetina nadobudnih webmastera koji bi sve dali samo da mogu radit za neku sicu?
NHF, al eto ja upravo ovom reakcijom zelim potaknuti sve potencijalne poslodavce koji ovdje traze "radnike" da budu malo profesionalniji, napisu tocno sto traze, aproksimiraju opseg posla... (s ciframa znam da nece izaci)

da. programirat u webu. Smile
***
al cekaj.. zasto bi sad netko tu pisao za sto tocno trazi programera, iskreno meni je gornji post koji je zapoceo ovu temu sasvim korektan. Osoba koja trazi posao se ce definitivno javiti na mail (kao sto su se ljudi pretpostavljam javili) jer mu je u interesu da se javi za posao.

cijelokupna filozofija koja je nastala od ove teme je po meni nepotrebna, covjek napisao da trazi "web programera" - o cemu se radi / koliko se placa / gdje se radi / sto se radi / kako se radi / zasto se radi / s kim se radi ... ako zelis radit, izvolis se javit na mail. TOCKA.

**
ljudi koji su uredno zaposleni bi sad od tog radili cirkus, a oni koji nisu ce se primit tipkanja i poslat mail da saznaju iscrpnije informacije o poslovnoj ponudi.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: 02.08.2005 10:22    Post subject: Reply with quote

Philatz wrote:
lekke wrote:
A u cemu taj treba znat progamirat? U webu? Smile
Ili jednostavno ocekujete da ce vam se za informacije javiti hrpetina nadobudnih webmastera koji bi sve dali samo da mogu radit za neku sicu?
NHF, al eto ja upravo ovom reakcijom zelim potaknuti sve potencijalne poslodavce koji ovdje traze "radnike" da budu malo profesionalniji, napisu tocno sto traze, aproksimiraju opseg posla... (s ciframa znam da nece izaci)

da. programirat u webu. Smile
***
al cekaj.. zasto bi sad netko tu pisao za sto tocno trazi programera, iskreno meni je gornji post koji je zapoceo ovu temu sasvim korektan. Osoba koja trazi posao se ce definitivno javiti na mail (kao sto su se ljudi pretpostavljam javili) jer mu je u interesu da se javi za posao.

cijelokupna filozofija koja je nastala od ove teme je po meni nepotrebna, covjek napisao da trazi "web programera" - o cemu se radi / koliko se placa / gdje se radi / sto se radi / kako se radi / zasto se radi / s kim se radi ... ako zelis radit, izvolis se javit na mail. TOCKA.

**
ljudi koji su uredno zaposleni bi sad od tog radili cirkus, a oni koji nisu ce se primit tipkanja i poslat mail da saznaju iscrpnije informacije o poslovnoj ponudi.


ne phil , jer tako troši svoje i vrijeme kandidata, ne kažem da mora staviti sliku ureda u kojem ce radnik obitavat, ali podrobnije (od onoga kako je) objasniti što mu treba je definitivno dužan.
osim ako on u biti ne zna što mu treba , pa preko divlje gmail adrese samo "gleda kaj ima na tržištu" ili u goroj varijanti gleda traži li to njegov programer novi posao ?
ili mu je dovoljno neugodno pred cijelom državom napisat da traži još jednog programera
kada je zadnjih osam otišlo bez plaće...

nikom nije u interesu javiti se za posao - ljudima je u interesu dobiti posao
a šanse za to se povećavaju kada znaš za kakav posao se javljaš.

edit: palo mi na pamet da ima ljudi (vječni studenti @ mama land) kojima iskreno je u interesu javiti se na što veći broj poslova i ne dobiti ga,.. - ali o njima ne pričamo.

trc
Back to top
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 02.08.2005 10:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Philatz: Applause
ma tu na mi3iju cesto neki ljudi zabrijavaju na takve neke rasprave koje nemaju puno smisla, al eto nadje se pokoji phil... pa kaze sto ja mislim! hihi
Whistle
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.08.2005 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ne phil , jer tako troši svoje i vrijeme kandidata, ne kažem da mora staviti sliku ureda u kojem ce radnik obitavat, ali podrobnije (od onoga kako je) objasniti što mu treba je definitivno dužan.
osim ako on u biti ne zna što mu treba , pa preko divlje gmail adrese samo "gleda kaj ima na tržištu" ili u goroj varijanti gleda traži li to njegov programer novi posao ?
ili mu je dovoljno neugodno pred cijelom državom napisat da traži još jednog programera
kada je zadnjih osam otišlo bez plaće...

nikom nije u interesu javiti se za posao - ljudima je u interesu dobiti posao
a šanse za to se povećavaju kada znaš za kakav posao se javljaš.

edit: palo mi na pamet da ima ljudi (vječni studenti @ mama land) kojima iskreno je u interesu javiti se na što veći broj poslova i ne dobiti ga,.. - ali o njima ne pričamo.

trc

ne trc.
kazem, on ima svako svoje pravo napisati ovakav post, ljudi ce se javit. ti imas svoj super posao, drugi imaju svoj super posao - a oni koji nemaju super posao ce se javit i eventualno ce radit. Da ekipa onda ne cmizdri da nikako ne uspjevaju nac nekakav posao - a posla ima na pretek. Covjek ovdje kaze da trazi web programera i sad se tu razvija tema oko toga da li je on to pravilno napisao ili nije. Mislim, wtf. Kaj koga briga kako je on to napisao - istrazuje li on "trziste" programera da vidi da li ce moc upecat nekog jeftinijeg a boljeg itd itd itd. Bilo kako bilo (napisao on to tocno ili krivo), ovo kaj si napisao za "divlji" mail mi fakat nije jasno. Kaj te lik sa *.@gmail.com ne moze platit normalno kao netko sa domenom svoje firme. I jos jedna stvar, kaj koga briga ako osoba trazi ljude inkognito, mozda je programer kojeg se zeli rjesit bas na mi3u pa mu ne zeli dat do znanja da mu je css u banani i da ce ga smjenit.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.08.2005 10:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

filac ja totalno kuzim sto si ti zelio reci i djelomicno se slazem, no ipak , napomenuti barem koji programski jezici se traze, mislim da bi bilo minimalno.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 02.08.2005 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da bi se ovdje svaka nova tema trebala zalokat i bok.
nastavak komunikacije nek se dogodi mejlom or samtin.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.08.2005 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
filac ja totalno kuzim sto si ti zelio reci i djelomicno se slazem, no ipak , napomenuti barem koji programski jezici se traze, mislim da bi bilo minimalno.

Oke. to je trzisna potreba ili ne znam kako da objasnim. Ali isto tako - validan oglas je i ovaj: "Kupujem auto male zapremnine - automatic". E sad, ljudi koji prodaju takav automobil ce se javit i ponudit mu sto imaju - ovaj ce ga ili kupiti ili traziti dalje. Isti takav oglas je mogao biti ovaj; "Kupujem VW Lupo - automatic" - na koji ce se javiti samo ljudi koji prodaju tog LUPA. E sad, ovaj prvi oglas daje znacenje toga da kupac tj. poslodavac u ovom slucaju ide na to da vidi sto se jos nudi na trzistu - da se ne zaleti sa tocnom specifikacijom onoga sto trazi. A drugi oglas je gotov oglas, gotova prica, odluceno - kupujem Lupo and that's it.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 02.08.2005 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
keye wrote:
filac ja totalno kuzim sto si ti zelio reci i djelomicno se slazem, no ipak , napomenuti barem koji programski jezici se traze, mislim da bi bilo minimalno.

Oke. to je trzisna potreba ili ne znam kako da objasnim. Ali isto tako - validan oglas je i ovaj: "Kupujem auto male zapremnine - automatic". E sad, ljudi koji prodaju takav automobil ce se javit i ponudit mu sto imaju - ovaj ce ga ili kupiti ili traziti dalje. Isti takav oglas je mogao biti ovaj; "Kupujem VW Lupo - automatic" - na koji ce se javiti samo ljudi koji prodaju tog LUPA. E sad, ovaj prvi oglas daje znacenje toga da kupac tj. poslodavac u ovom slucaju ide na to da vidi sto se jos nudi na trzistu - da se ne zaleti sa tocnom specifikacijom onoga sto trazi. A drugi oglas je gotov oglas, gotova prica, odluceno - kupujem Lupo and that's it.


yada, yada, yada

originalni post ekvivalent je "trebam vozilo za transport"... a ti vidi jel treba kompaktni osobni automobil, karavan, kombi, kamion ili sleper... najbolje nek se svi jave, pa cemo uzet onog tko ce trazit dvadeset lipa po kilometru

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 02.08.2005 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je P. na tragu nekog normalnog razmisljanja, covjek postavi upit, a na njega se javi netko tko je zainteresiran. A ne kao babe narikace da svi skacete odmah, ispravljate krive Drine i glumite borce za pravdu. Covjek je stavio oglas, koga ne zanima ne treba se ni javiti. Ovako sa milion postova i vasih losih iskustava blokirate topik koji bi nekome mogao donijeti fini freelance posao (ali i ne mora). Imam osjecaj da puno ljudi muci dosada, pa se ovdje prazne ... I to se ne desava samo na ovom topiku, pojava je puno cesca, te mitri pomalo gubi svoj smisao (po meni).

Eto toliko od mene

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group