Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
potreban web programer
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.08.2005 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle, pridruzila nam se jos jedna baba narikaca koja se dosadjuje Very Happy

ps. za one koje zanima: http://offres.monster.fr/idx_europe.asp
pukni keyword i enter pa da vidis kako izgledaju ozbiljni oglasi Smile

Last edited by keye on 02.08.2005 11:50; edited 1 time in total

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Guest






PostPosted: 02.08.2005 11:45    Post subject: Reply with quote

Traženje posla je jedna osjetljiva tema, i zbog toga mislim da bi joj se trebalo pristupiti
što je moguće profesionalnije i otvorenije.
trc
Back to top
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 02.08.2005 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve je to OK, samo se stvarno moram složit s Philatzom da su reakcije malo preoštre... zvuči vam kao da ne zna što mu točno treba? Pa možda i ne zna. I onda? Više od pola ljudi koji mi se jave nisu profesionalci na području kojm se bavim, zato me i zovu. Onda lijepo popričamo, kažu mi fino laički o kakvom je poslu riječ, što bi htjeli od mene, ja im kažem što i kako mogu i za koju cijenu i ondak radimo. Ili ne.
Je, jednostavnije je kad mi prvi mail ima dvije-tri natuknice (što je obično dovoljno za precizno definiranje posla), no nije nužno. Čovjeku treba odraditi posao... uostalom, zašto ignorirate činjenicu da u HR-u u principu vjerojatno radi psiholog ili osoba sličnog profila?

NHF, ovu zvči kao da nitko nije freelancao do sada... zbrojite koliko puta ste razgovarali s naručiteljem koji je bio u stanju precizno definirati što želi u usporedbi s time koliko puta vam je netko došao s frazama tipa "ja bi da to onako izgleda kao... pa da mogu onako..." itd.

Nedostatci?
Moguće da ćete uzludno natipkati mail dužine pet redaka i attachati CV.

Prednosti?
Lakše ćete klijenta koji ne zna privoliti da se posao odradi na način koji je vama najzgodniji, softverom koji imate na raspolaganju, metodama kojima vladate. Njega najzad interesira samo krajnji rezultat i nema detaljno definiran pojam o tome...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 02.08.2005 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jos da ste mi se javljali koliko se ovde prepucavate. <;

samo mi se jedan covek javio.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Guest






PostPosted: 02.08.2005 14:20    Post subject: Reply with quote

pike wrote:
činjenicu da u HR-u u principu vjerojatno radi psiholog ili osoba sličnog profila?


ovo definitivno nije human resources compiled oglas.
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.08.2005 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

milosh wrote:
jos da ste mi se javljali koliko se ovde prepucavate. <;

samo mi se jedan covek javio.


ocigledno da tvoja ponuda nije ozbiljno shvacena.
nemoj se ljutiti, ja mislim da bi trebao samo fino srociti sto zelis (barem donekle) i da sve to izgleda malo ozbiljnije.
ovo ti je stvarno prijateljski savjet i ne vjerujem da se ljudi prepucavaju bez veze ili zato sto vole biti babe rikace kako je netko rekao.

@pike:
Quote:
NHF, ovu zvči kao da nitko nije freelancao do sada... zbrojite koliko puta ste razgovarali s naručiteljem koji je bio u stanju precizno definirati što želi u usporedbi s time koliko puta vam je netko došao s frazama tipa "ja bi da to onako izgleda kao... pa da mogu onako..." itd.


apsurdno mi izgleda mijesanje razgovora s klijentom o odredjenom poslu sa kvalifikacijom i kompetencijom radnika.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 02.08.2005 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jok, ovo je milosh compiled... Laughing
kako god, sretno u potrazi...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 02.08.2005 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e, treba možda prevoditelj? Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 02.08.2005 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

ovo ti je stvarno prijateljski savjet i ne vjerujem da se ljudi prepucavaju bez veze ili zato sto vole biti babe rikace kako je netko rekao.


Evo a meni se bas cini da se ljudi prepucavaju bez veze, jer covjek moze staviti oglas kakav zeli, ako se nitko ne javi njegov problem i niciji drugi. Time nije nikoga vrijedjao niti podcjenjivao (sto ih je dosta izvuklo iz neznam kakve HR price),, a i rekao je da je dodatni info na mailu. Kome ne odgovara ne javi se i zdravo. A opet cini mi se da ljudi vole pod okriljem neta biti heroji, a na mjestu gdje rade ih mozda isto tako nitko ne jebe 5/9, podcjenjuje ili ne znam sta,pa sute kao p.

ps. ja bih radije bio deda narikac,ako se vec dijele uloge Wink

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 02.08.2005 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@keye:
iskustvo u pregovaranju i kontaktiranju s klijentom nije kompetencija radnika u užem smislu i ni na koji način ne mora imati veze s nečijom kvalificiranošću za posao. imao sam čast raditi s vrhunskim prevoditeljima koji su imali dosta poteškoća oko ugovaranja poslova i komunikacije s naručiteljima.

Jesam li impresioniran kad mi dođe opsežni PO od Wordbanka u kojem se navodi font, prored, stil targeta, rok i format isporuke i adresa za download glosara uz još najmanje 5-6 napomena za svaku najmanju narudžbu? Jesam.

Znam li da ću vjerojatno postići za mene povoljniji odnos cijene i utroška vremena kad me netko od "domaćih" nazove i kaže "mogu ti poslat po malom nešto za sredit kad stigneš pa se čujemo - ti vidi pa napravi što treba..." Znam.

Bottom line: Čovjek bi web programera. Treba netko posao?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 02.08.2005 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pike wrote:
Bottom line: Čovjek bi web programera. Treba netko posao?


A kakav?

S obzirom da se prosirila rasprava, i da ju Poslodavac prati, recite vi meni tko je tu lud? Jel treba "programirat web" (citaj: kodirat html) ili treba u PHPu razvijat Wordpress pluginove za Zahtjevne Klijente, ili treba znat pisat ASP pa slozit jednostavan IE-only CMS, ili pak treba kodirat AJAX dakle debelo, debelo prtljat po JavaScriptu? Ili im samo treba netko tko zna instalirat Mambo i prevuc preko toga custom template?

Ili mozda osoba treba SVE to znati? Zna li ITKO ovdje IKOGA tko je tko je sposoban sve to odveslat u isto vrijeme i da je k tome voljan javit se za nedefiniran posao na oglas koji doslovno glasi "nudimo posao" [correct me if im wrong, koja nece davati 20.000,00 mjesecnu placu samo zato sto doticni sve to zna]

Majkemi, sad mi dodje da inzistiram da se tu napise o kakvom se poslu radi

ILI BUM VAS SVE NA IGNORE METNUL!! Twisted Evil

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.08.2005 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pike wrote:


Bottom line: Čovjek bi web programera. Treba netko posao?


jesus! izgleda ko da pricamo dva razlicita jezika!
pa mi svi samo zelimo shvatiti sta on podrazumijeva pod web programerom Shocked

ne kuzim gdje je problem napisati asp/php/html/css/actionscript/OO/.net... i sta ti ja znam sta sve ne, tek toliko da ne bi bilo zabune.


Question


ps. iskreno receno napustam ovu rapravu koja nicemu ne vodi. a ocigledno je neki nikad nisu odgovarali na ozbiljne poslove niti znaju kako se salje CV jer bi znali da na ovakve oglase ne treba niti gubiti vrijeme.

zivjeli!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 02.08.2005 17:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jesi li ti to k'o malo zeznuta,a? I cestitke na tolikim CV-ima i ozbiljnim poslovima ...
I btw html,css i actionscript nitko normalan ne podrazumijeva pod pojmom web programiranja, jer prva 2 u biti i nisu programski jezici da bi se u njima programiralo, dok se za AS rabi pojam flash programiranje.

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 02.08.2005 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Keye je uvijek u pravu!!!! Neću da čujem drugačije. Uvijek treba slušat star... ovaj, pametnije.
Laughing

Što se tiče teme, fakz, zašto je tebi toliko teško prihvatiti činjenicu da se dosta ljudi (poput npr. mene) ne želi više ni javljati na oglase po netu, jer ih frustrira kad vide oglas tipa: traži se osoba za izradu web-a. Šta dizajn, html/css, flash? Nije svejedno. Ili možda php, itd.

Prvi slučaj: javiš se i ne ogdovori ti nitko, jer očito moraš uz php znati i vb i asp .net pomalo. Ili tako neki razlog.

Drugi: meni se nadalje redovito dešava da mi ljudi kažu super, sviđa mi se to sve, može, al platim ti 200kn. To je još jedan razlog zašto bi trebalo otprilike napisat o čemu se radi, i o kojoj cifri.

Treći: Zašto čovjek ne bi uštedio vrijeme pisanja maila sa cv-jem i popisom radova svima onima koji će se unatoč prve dvije točke javiti, ali ne potpadaju u profil. Zar je njegovo vrijeme vrijednije od mojeg?!?!

NHF, al tako stvari stoje. na kraju krajeva, ipak je onaj koji daje nedovoljno detaljan oglas taj koji je na gubitku. Možda mu se mogao javiti čovjek (ili čovjekica) koji je maher i ne traži puno novaca, ali ne želi džabe pisati mail. Eto. Eto vam NA. Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.08.2005 18:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
I btw html,css i actionscript nitko normalan ne podrazumijeva pod pojmom web programiranja, jer prva 2 u biti i nisu programski jezici da bi se u njima programiralo, dok se za AS rabi pojam flash programiranje.


a sta se rabi za web programiranje? Smile

gle fakz, da te nesto naucim:
Quote:
Developer – Web (Up to £32,000 per annum)
We are looking for developers with 3+ years commercial experience in Microsoft web technologies to join Datamonitor’s application development team. Whilst .NET experience is advantageous, we are prepared to train the correct candidate.

Required with 3+ years experience: Strong ASP/ASP.NET skills. XML/XSL experience, especially DOM. HTML/CSS/JavaScript. ADO/ADO.NET.


Quote:
Web Developer / Analyst

Your responsibilities will be:

* Program web-based applications & plan programming projects
* Design, structure, and implement data models and databases
* Analyze, design and document business processes based on client interviews/documentation/wishes
* Communicate business requirements to programming personnel and/or translate business requirements to programming logic

Qualifications required:

* 2 + years experience in web/database development and ability to program in at least one object orientated language (C# preferable)
* Experience with web related protocols and expert knowledge of one dynamic display language (ASP.NET preferable) and HTML/CSS required
* Proven ability to understand, describe, and implement business logic
* German language beneficial. Experience with B2B e-commerce platforms/protocols very beneficial.

Quote:


Junior Web Developer/Programmer


We require a junior programmer to handle some of our projects in the areas
web development and database management. The chosen candidate would require:

- Must be genuinley interested in Programming
- Experience in PHP programming / MySQL is essential
- Web scripting languages
- Experience in Designing Websites
- Willing to learn new programming languages if required
- Experience MS IIS and Apache would be desirable

Please only apply if you have less than one year's experience in the above requirements. This is a Junior role with opportunity for progression and development.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 02.08.2005 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tako je. Upravo to su primjeri impresivnih i profesionalnih oglasa kakve spomenuh... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 02.08.2005 18:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
Quote:
I btw html,css i actionscript nitko normalan ne podrazumijeva pod pojmom web programiranja, jer prva 2 u biti i nisu programski jezici da bi se u njima programiralo, dok se za AS rabi pojam flash programiranje.


a sta se rabi za web programiranje? Smile

gle fakz, da te nesto naucim:
Quote:
Developer – Web (Up to £32,000 per annum)
We are looking for developers with 3+ years commercial experience in Microsoft web technologies to join Datamonitor’s application development team. Whilst .NET experience is advantageous, we are prepared to train the correct candidate.

Required with 3+ years experience: Strong ASP/ASP.NET skills. XML/XSL experience, especially DOM. HTML/CSS/JavaScript. ADO/ADO.NET.


Quote:
Web Developer / Analyst

Your responsibilities will be:

* Program web-based applications & plan programming projects
* Design, structure, and implement data models and databases
* Analyze, design and document business processes based on client interviews/documentation/wishes
* Communicate business requirements to programming personnel and/or translate business requirements to programming logic

Qualifications required:

* 2 + years experience in web/database development and ability to program in at least one object orientated language (C# preferable)
* Experience with web related protocols and expert knowledge of one dynamic display language (ASP.NET preferable) and HTML/CSS required
* Proven ability to understand, describe, and implement business logic
* German language beneficial. Experience with B2B e-commerce platforms/protocols very beneficial.

Quote:


Junior Web Developer/Programmer


We require a junior programmer to handle some of our projects in the areas
web development and database management. The chosen candidate would require:

- Must be genuinley interested in Programming
- Experience in PHP programming / MySQL is essential
- Web scripting languages
- Experience in Designing Websites
- Willing to learn new programming languages if required
- Experience MS IIS and Apache would be desirable

Please only apply if you have less than one year's experience in the above requirements. This is a Junior role with opportunity for progression and development.

Nauci nesto i sebe, a prvo nauci pazljivo citati, da li u dijelu oglasa za developera/programera vidis html ili css? Postoji razlika izmedju naziva developer i programer ...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.08.2005 18:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle, toliko te dere ego da uopce ne kuzis razliku izmedju tri oglasa Smile i vec smo razlucili da html i css nemaju veze s programiranjem:
Quote:
I btw html,css i actionscript nitko normalan ne podrazumijeva pod pojmom web programiranja


dakle html/css na stranu procitaj bolje i skuzit ces da nijedan oglas ne trazi istu vrstu developera/programera (btw. programer je mrtav, sada ljudi traze developere, ako to jos nije stiglo u hr ubrzo ce)

sva tri oglasa traze razlicite vrste programiranja
i jos uvijek nitko nije odgovorio na pitanje oko kojeg se digla cijela ova prasina: sta se podrazumijeva pod pojmom "web programera" ?

ajde daaaaaaaaaaaj, odgovori pa cemo svi usutjeti Very Happy

Question


ps. dajem ti na znaje da ja uopce nisam ni programer ni developer ali zivim sa doticnim(a i radim sa njih 5) pa sam zbog toga upucena na marketinsko stanje devlopera/programera i slanje cv-a

Quote:
Java Web Programmer

LondonMarketing have a new opportunity for an experienced Java Programmer. Candidates must have at least 3 years commercial experience and a demonstrable track record in managing and delivering their own projects. We are looking for an enthusiastic programmer who wants to develop innovative web-oriented software systems and help maintain and improve our existing portfolio. If you are that person then contact us today!

We require a team player who wants to contribute to a great product. You must have knowledge of Java J2SE and J2EE (no Bean type knowledge needed). You will also have experience with using XML applications, preferably XSLT, and have excellent working knowledge of HTML and design-led website development. Working with MySQL is a must, and experience of Perl and/or PHP a strong advantage.

This is a demanding role requiring positive, highly energised individual who is looking for a challenge.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 02.08.2005 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako nemas veze sa programiranjem i shodno tome ne mislis slati cv, zasto se pokusavas rjesavati nakupljenih frustracija nabijanjem postova na mitriju?
Sta je covjek mislio pod tim pojmom, morat ces njega pitati, dok bi vecina ljudi pomislila na koristenje nekih od skriptnih jezika(php,asp,...) i njihovo povezivanje sa odgovarajucom bazom podataka.
Ja eto niti zivim, niti se bavim programiranjem, ali buduci da koristim usluge ljudi koji se nazivaju web programeri, od njih ocekujem da koriste gore navedene pojmove.

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.08.2005 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Ako nemas veze sa programiranjem i shodno tome ne mislis slati cv, zasto se pokusavas rjesavati nakupljenih frustracija nabijanjem postova na mitriju?

vracam ti pitanje. i ne kuzim gdje vidis frustraciju Very Happy samo zlim znati sta se podrazumijeva pod tim pojmom. a i nema puno zanimljivih tema a ova mi se bas svidjela.
ionako cevrlo brzo proc chevap ili zyt i sve to zbrisati.

Quote:
Sta je covjek mislio pod tim pojmom, morat ces njega pitati, dok bi vecina ljudi pomislila na koristenje nekih od skriptnih jezika(php,asp,...) i njihovo povezivanje sa odgovarajucom bazom podataka.

ja ti govorim da nije tako obavezno da to bude samo asp i php i da bi ipak trebalo specificirati.

Quote:
Ja eto niti zivim, niti se bavim programiranjem, ali buduci da koristim usluge ljudi koji se nazivaju web programeri, od njih ocekujem da koriste gore navedene pojmove.

i ja isto. samo vidim da od 5 developera s kojima radim (a svi radimo na webu) netko radi u php-u, netko u javi i sta ti ja sve znam a nitko u asp-u.

stoga molim te prestani s tom frustracijom jer stvarno nema smisla.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 02.08.2005 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Fakz: NHF, al tvoj način komuniciranja je malo neprimjeren mi3-ju. Rolling Eyes

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 02.08.2005 20:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
BUM VAS SVE NA IGNORE METNUL!! Twisted Evil

megabelj Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 02.08.2005 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Recimo da si ti prva pocela na osobnom planu sa spominjanjem ega. Inace se vrlo rijetko prepirem preko neta, jer mi je blesavo, dok ne gledas covjeka u oci nista od prave svadje Smile. Ali eto nervira me jer je na mitriju sve manje konstruktivnih rasprava,
uglavnom svi nadju neke sporedne teme koje su im "zanimljive", prase po njoj od nemile do nedrage. Ili se neki lazni strucnjaci koji se pod plastom "anonimnosti"
prave veliki znalci(nevezano uz ovaj topik, ali generalno). Onda se odjednom po "teoriji rulje" skupi jos 5,6 istomisljenika i nezadovoljnika i krene besmislena prica i jalova rasprava. Ovdje je svakako Miloshu trebalo dati na znanje da malo prosiri i detaljizira oglas, kao na onima koje si quotala, ali mu je to trebalo ukazati na jedan normalan i ugodniji nacin, a ne insinuiranjem mogucih situacija i potencijalnih zavjera i prevara. Covjek stavi oglas, a tema se nastavi kako je tko pekao jaja na oko za dorucak sefu i to na 20 dkg maslaca, a u isto vrijeme je morao paziti i na tost. Ako netko zeli svoja losa iskustva ispricati, ima ffa ili ventil.org i tamo neka se ispuse ...

Adrian: u textu iznad je takodjer lista neprimjerenosti ...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 02.08.2005 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
I btw html,css i actionscript nitko normalan ne podrazumijeva pod pojmom web programiranja

izbaci actionscript odavdje, actionscript je programiranje cisto.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 03.08.2005 00:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ionako cevrlo brzo proc chevap ili zyt i sve to zbrisati.


ja necu brisat jer me bas zanima dokle ce ic :) nije prvi put ovakva rasprava, a smijesno je da moramo lockat topike ovakvog tipa... sve je pisalo u prvom postu, koga zanima nek se javi na mejl... ne znam sta je tu toliko komplicirano da treba 50 replyeva bit...
onaj koji daje oglas je sam kriv ako mu se na oglas ne javlja nitko... uostalom, svaka roba ima svog kupca :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group