Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
easyLOGO & easyWEB

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 15.08.2005 23:20    Post subject: easyLOGO & easyWEB Add user to your forum ignore list Reply with quote

readme.txt Tu ne prikazujem ova dva sitea kao glavne aktere, nego djelatnost kojom se oni bave, tj. na koji način ju rade. Pa ako mi3.krew odluči da je ovome mjesto negdje drugdje, slobodno nek pomakne...

Znači, naišao sam na ova dva sitea, easyLOGO i easyWEB.
Jedan se bavi izradom logotipa, drugi izradom web-siteova. Sve je to ok, al stvar je u tome što oni prodaju template sa template monstera???
Jel oni to smiju? Preprodavati te stvari? Jer, koliko sam shvatio iz njihovih siteova, oni u biti klijentu daju listu logotipa, on izabere jednog, i veli da oće u drugim bojama, easyLOGO to kupi od TM-a, promijeni boje i prodaje pod svoje. Jel to u redu? Ne mislim na moral i etiku, po meni to nikak nije u redu, neg jel to zakonski u redu?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 15.08.2005 23:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam primjetio da su oni na partners sekciji na tm-u

izmeduostalog sa tm-a c/p
Q) How are my sales tracked?
A) All of our link codes contain unique identifies allowing us to "cookie" anyone coming from your web site.

oni to nemaju kolko vidim....

mozda su affiliate na nekom drugom sajtu sa templatesima?

anway dobro su se sjetili kupe za 350kn a sellaju za 1.900kn ::go figure::

btw kakav moral i etika u poslu nema toga...

zakonski? a valjda znaju sta rade...

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 16.08.2005 07:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackshef@....nemoj se uzrujavati radi takvih stvari Wink Very Happy još si mlad...

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 16.08.2005 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.templatemonster.com/register_aff.php

ne vidim u čemu je problem, stranicu su napravili za affiliate program prodaje, njima ide 20%.
+
quote Matija Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 16.08.2005 13:44    Post subject: template monster Add user to your forum ignore list Reply with quote

Obadva sajta su dio affilate programa na templatu monsoter. isto kao što imaju firme u Bosni i Hercegovini. Ti imaš pravo da određuješ cijenu na svom sajtu kako god hočeš. Cijena ne smije da bude manja od onoga što traži TM to jeste pojedini autori jer nemaš zarade na tome. Primjer jednog sajta u Bosni je www.sayber.com. Imaju svoj račun na TM kao recimo i moja agencija.

Sve je to legalno. Izgled stranice na ova dva sajta koja su u pitanju su template dizajn sa njihove stranice kada koristiš ovaj affilate program. Dobiješ ga u zip formatu i ti ga možeš prilagotiti svom dizajnu. .

Jedina mana ova dva sajta je da nisu stavili nigdje malu naznaku na TM stranicu. A to nije neka velika greška.

Zbog toga temi nije ovde mjesto.

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 16.08.2005 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, samo pitam, nisam znao...fala na odgovorima i na poklonjenom znanju Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group