Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
kraj filma.......a bistra i kvalitetna slika??

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 17.08.2005 12:27    Post subject: kraj filma.......a bistra i kvalitetna slika?? Add user to your forum ignore list Reply with quote

radim na nekom materijalu sve sam poslozio i namontiro i slika je u prvu ruku neugodna.

materijal je sniman sa mini dv kamerom i kada reproduciram sa kamere na tv slika je perfektna nemozes ni skuzit da pustas iz kamere.
ali je potpuno druga prica kada je na kompjuteru.

sad me zanima jel se ja mogu ikako izvuc,imam gotov film a radio sam sve u movie makeru.

pretpostavljam da u premijeru namjestis rezoluciju veliku i sve 5!

da mozda prebacim nazad na kameru jel bi dobio sta stime=?
taj filmic bi trebo bit kopiran na dvd_ove da se moze doma vrtit na dvdu i slika bi trebala bit odlicna... Confused


movie maker jew sranje ,znam,ali nemogu osposobit adoba.

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group