Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Orbanic klima web stranice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 18.08.2005 13:50    Post subject: Orbanic klima web stranice Add user to your forum ignore list Reply with quote

comment please! samo dizajn...
sadrzaj je jos u pripremi i ovo sto je sada gore je privremeno pa molim nemojte to komentirat... Razz
hvala!

http://www.orbanic-klima.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 18.08.2005 14:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jednostavno i pregledno! Smile

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 18.08.2005 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najs. Jako fino, pregledno. Jedino boja ćelija u tabelama na http://www.orbanic-klima.hr/prilika.asp?meni=prilika malo vadi oči.

4 bambia.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 18.08.2005 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
Jednostavno i pregledno! Smile

pozdrav


Da, to sve...
Samo footer mi nije sjeo...
I ovaj shadow desno i lijevo od sadržaja...preveliki mi prelaz sa plave na bijeli bg...

To bi bilo to... Smile

PS kontakti se rasturaju u FF

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
DSCom



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 43

PostPosted: 18.08.2005 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok je....možda malo presvijetlo (slika klime je neupadljiva...efekt snjega i leda bi bolje pasao na nekoj drugoj boji...nadam se da razumijete)..al Ok.

Usputno pitanje?
Zašto ASP? Po sadržaju je čini mi se nepotrebno...ne treba svugdje gurati SS tehnologiju...ljepi čisti html+css bi ovo isto ljepo odradio...da ne govorimo o SEO-u.
Samo me zanima razlog i kako je odabrana baš ta tehnologija....nadam se da nije pomodarstvo.

Očekujem odgovor.
Back to top
View user's profile Send private message
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 18.08.2005 20:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni evo isto super...jedino mi boje u headeru bas ne pasu sa bojama u cijelom konceptu stranice

al sad slijedi pitanje - zasto si citav header radio u flashu ako si jedinu animaciju napravio na gumbima?!

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 19.08.2005 08:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thnx za comments!

@kakarinac: pogodila si ono s cim nisam posve zadovoljna.. Embarassed

@dev/null: da, to je taj dio sadrzaja koji je privremen...

@DSCom: asp je odabran iz razloga sto mi je puno stvari jednostavnije raditi u asp nego u cistom html-u, zbog razno raznih includova i sl. a i zbog izvlacenja podataka iz baze... itd.
a ako je pitanje zasto asp a ne php.. ne pada mi na pamet da ulazim u tu raspravu Wink

@dotTom: flash je tu nedoradjen, jednom ce doci malo vise animacija i na samom headeru, ne samo u meniju.
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 19.08.2005 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cisto i pregledno, svidja mi se.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 19.08.2005 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ps. sorry za krivi rod...sad sam tek skuzio :kiss:

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 19.08.2005 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ps. sorry za krivi rod...sad sam tek skuzio :kiss:


hm...nemogirl...muško ili žensko?
LOL

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
AngalotH



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 70

PostPosted: 19.08.2005 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako uredno i pregledno, jedino mi se u headeru ne sviđa onaj klima uređaj i tekst ispod, tome fali malo dorade.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 19.08.2005 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijepo i jednostavno.

I cisto da nesto prigovorim, na naslovima rubrika mi je onda točka ispred malo bezze (.O NAMA, .KONTAKTI ...), neka lagana strelica, kvacica ili votever nenametljivoga bi mi vise islo tu... I na pocetnoj strani ti slika nema okvira, ostale po sajtu je vecinom imaju, ono, iskace.

A asp koristis nadam se zbog nekog CMS-a ili nekog sustava kojim je lakse raditi... Jer igrati se bazom i kodiranjem za ovakvu stranicu nema smisla inace bas.

Pozdraf Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group