Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kritika korisnicima
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
AngalotH



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 70

PostPosted: 19.08.2005 15:13    Post subject: Kritika korisnicima Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da je to osobna stvar korisnika jeli ce dat glas nekom radu ili nece, ali kad vidim komentar poput "Rad baš i nije nešto, al necu ti kvarit desetku" ... Što reći? Tako samo autor dobiva lažnu sliku o svojim radovima, umjesto iskrene i konstruktivne kritike, koja bi mu samo pomogla. Na drugim pak radovima viđam komentare poput: "ovo baš i nije nešta", "loše", "ne sviđa mi se". Pa dajte napišite zašto je loše. Naravno, ti malo lošiji radovi uopce nisu ocjenjeni, makar imaju 5 i više komentara.
Gledao sam radove stare dvije godine, tamo je bilo ocjena od 2 do 10. Zašto sad nema toga? Zato što se kvaliteta radova poboljšala? Vi mi recite.
Stoga mislim da bi se sustav bodovanja trebao ukinuti jer je posve beskoristan, čak mislim da i "plaši" novije korisnike (možda se i varam) koji samo bace oko na thumbnailove i rejting i pomisle "ovo je iznad moje lige, šta ja radim ovdje?" Tako sam barem ja reagirao prije godinu dana, i nisam poceo slati radove (bojao sam se komentara poput onih gore navedenih), do nedavno.
Toliko od mene.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 19.08.2005 16:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidiš to i mene već neko vrijeme kopka...
Ne puno, ali desi se...

Gledam malo po galeriji i naletim na komentar: bezveze, loše, bljak i naravno srušena ocjena (koja naravno niš ne znači ali ipak)

Konkretno moj slučaj, čovjek došo bacio komentar disgusting jer eto ne svidja mu se šta cura ima pivu u ruci i takve curičke mu se gade

Bilo bi lijepo da se suzdrže od takvih komentara, ili ako im se baš se*e po nekome onda bar mogu složit nekakvu konstruktivnu kritiku.

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 19.08.2005 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi3 faq wrote:
P: Zašto zvijezdica i ocjena vode na faq? Čemu?

O: Zato da se neko slučajno zahebe i slučajno pročita ovaj beskoristan FAQ.
Zato da mu mi tu kažemo da sve te ocjene ne uzima previše ozbiljno, zato da mu objasnimo (zašto-zato sistemom) da su ocjene (i kritike) subjektivna stvar korisnika koje može i nemora prihvatit.

http://www.mi3dot.org/faq/galerije/


mene je smetao moritzov komentar ovdje http://www.mi3dot.org/gallery/work/7730/#comments al kaj ćeš , dislajka - nek dislajka..
Back to top
View user's profile Send private message
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 19.08.2005 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kritika korisnicima Silenced


ča ča ča ča ča....ČA!!!....ča ča ča ča ča....ČA!!!
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 19.08.2005 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:
Kritika korisnicima Silenced


e aj pročitaj ovo Smile
http://www.mi3dot.org/faq/avatari/
naj se ljutiti al tvoj avatar
Back to top
View user's profile Send private message
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 19.08.2005 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
dablbabl wrote:
Kritika korisnicima Silenced


e aj pročitaj ovo Smile
http://www.mi3dot.org/faq/avatari/
naj se ljutiti al tvoj avatar


Cool Cool
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 19.08.2005 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:
Kritika korisnicima Silenced


ča ča ča ča ča....ČA!!!....ča ča ča ča ča....ČA!!!


Potrgah se...
da ča ča ča

perke ti smeta avatar...?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 19.08.2005 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@rinče:
ćiTUKOrtitIvAtSADJLAvABErTkoejeVSAm
Back to top
View user's profile Send private message
AngalotH



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 70

PostPosted: 19.08.2005 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Vidiš to i mene već neko vrijeme kopka...
Ne puno, ali desi se...

Gledam malo po galeriji i naletim na komentar: bezveze, loše, bljak i naravno srušena ocjena (koja naravno niš ne znači ali ipak)


Ma takvi komentari ne sruše ocjenu, sruše autora.

kakarinac wrote:

Konkretno moj slučaj, čovjek došo bacio komentar disgusting jer eto ne svidja mu se šta cura ima pivu u ruci i takve curičke mu se gade

Bilo bi lijepo da se suzdrže od takvih komentara, ili ako im se baš se*e po nekome onda bar mogu složit nekakvu konstruktivnu kritiku.

nek ode na www.iskrica.com i nek tam trazi cure koje mu se sviđaju Wink

p.s.

meni se cure s pivom sviđaju, a i pivo volim Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 19.08.2005 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:
@rinče:
ćiTUKOrtitIvAtSADJLAvABErTkoejeVSAm


nemrem prevest... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Shocked Shocked Shocked

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 19.08.2005 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

?canirakak šerm en kak
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 19.08.2005 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@pike: sram te može bit`...i ti nemaš trokutić na avataru. Shocked Very Happy Shocked
evo ti prijevod: Ur474v44nćI7uK0r7š4m3n`7i83ž0M37M4R5
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 19.08.2005 21:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni idu na zivce interna pičkaranja i spamanje po komentarima al kaj ja tu mogu...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
w34a



Joined: 21 Apr 2005
Posts: 10
Location: Zg

PostPosted: 19.08.2005 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Braderz meni je animirani avatar Zakon.

_________________
copyright ® w34a
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Corto



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 31

PostPosted: 19.08.2005 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
meni idu na zivce interna pičkaranja i spamanje po komentarima al kaj ja tu mogu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 19.08.2005 23:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jbte!!!
Koji avatar ima g.Corto...mene prpamrpa!!! Shocked Shocked Shocked
I ja bi takav avatar. Very Happy Very Happy Very Happy
G.Corto, imadete naj naj avatar!!! Shocked Very Happy Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 20.08.2005 13:14    Post subject: Reply with quote

Pozdrav...

za pocetak javljam se tu zato jer mislim da je moj zadnji komentar onaj koji je prelio casu pa evo da se izjasnim!

Dakle...vidim da je prosjek 10.0 i sada kada bih ja dao ocjenu (neku losu jer po meni onaj rad je skroz truba i ne zasluzuje vise od 3) ja bi se osjecao lose...
zasto?
pa iz jednostavnog razloga sto je problem ocirto u meni ...jer razlika izmedju 10 i 3 je 7...a nemoguce je da se meni rad svidja 3 a nekom 10...
a posto je prosjek 10.0 (dakle 3 i vise usera su ocjenila rad sa 10 ) ja ne zelim tamo davat ocjenu...


isto tako i za one LOMOpizdarije...
koji je to qrac...

kao prvo pobjegli ste jaaaako daleko od lomografije...JAKO, JAKO!!!!
zbog vas i ljudi koji imaju digitalce doma i skljocaju po cijeli dan vecina usera ne zeli ni cuti za FOTOGRAFIJU na mi3-ju...jednostavno im je u filteru ukljucena fotografija...


da sam ja admin ja bi odma abjuzo ove tu kaj se raspravljaju na ovom topicu ciji avatar vise svijetli i upotreba onih ruznih smajlica...
da...je...to je hitlerovski al dajte pogledajte kaj taj/ta pise na ovom topicu...
samo jedan od citata:"@rinče:
ćiTUKOrtitIvAtSADJLAvABErTkoejeVSAm"

mislim dijete drago...imas miljone fporuma na kojima su takve stvari dopustene, dapace dozvoljene...i pozeljne...
tu je to cisto spamanje...kakbi bilo da se sad pojavi jos 100 usera i zatrpaju ovaj topic svojim SsadfW$FadaW$#$$DscCOOLw3rwdEEE spikama...?
brijem da bi bilo lose...
i brijem da se zbog tog mi3 razvija u totalno krivom smjeru Sad suprotno od onog koji su zamislili osnivaci)
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 20.08.2005 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Dakle...vidim da je prosjek 10.0 i sada kada bih ja dao ocjenu (neku losu jer po meni onaj rad je skroz truba i ne zasluzuje vise od 3) ja bi se osjecao lose...
zasto?

A vrag ti brani da lupiš tricu, uz dobar argument naravno...

Quote:
isto tako i za one LOMOpizdarije...
koji je to qrac...

kao prvo pobjegli ste jaaaako daleko od lomografije...JAKO, JAKO!!!!

A ti imaš neku točnu definiciju?

Quote:
upotreba onih ruznih smajlica...

Šta si ljut na smajlije?

Quote:
i brijem da se zbog tog mi3 razvija u totalno krivom smjeru suprotno od onog koji su zamislili osnivaci)

A pravi smjer bi bio...?
Ja pičim u smjeru razvijanja kreativnosti na ovaj ili onaj način...

Ti pretpostavljam pičiš u svom smjeru i nitko te ne dira...
I ako je tako, onda su tvoji komentari i više nego potrebni...


_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 20.08.2005 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
Dakle...vidim da je prosjek 10.0 i sada kada bih ja dao ocjenu (neku losu jer po meni onaj rad je skroz truba i ne zasluzuje vise od 3) ja bi se osjecao lose...
zasto?
pa iz jednostavnog razloga sto je problem ocirto u meni ...jer razlika izmedju 10 i 3 je 7...

o jebote razloga da se lose osjecas Smile

djipster wrote:
a nemoguce je da se meni rad svidja 3 a nekom 10...

ovo sta si sad reko je totalna glupost. ti ne kuzis bit umjetnosti.

djipster wrote:
kakbi bilo da se sad pojavi jos 100 usera i zatrpaju ovaj topic svojim SsadfW$FadaW$#$$DscCOOLw3rwdEEE spikama...?

el samo meni ovo izgleda kao regexp? Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 20.08.2005 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
pa iz jednostavnog razloga sto je problem ocirto u meni ...jer razlika izmedju 10 i 3 je 7...a nemoguce je da se meni rad svidja 3 a nekom 10...
a posto je prosjek 10.0 (dakle 3 i vise usera su ocjenila rad sa 10 ) ja ne zelim tamo davat ocjenu...


..zakaj ti ne bih davao 3,2,1...daj onu ocjenu koju misliš da taj rad zaslužuje...mišljena su različita a isto tako o ukusima se ne raspravlja Wink

Quote:
da sam ja admin ja bi odma abjuzo ove tu kaj se raspravljaju na ovom topicu ciji avatar vise svijetli i upotreba onih ruznih smajlica...
da...je...to je hitlerovski al dajte pogledajte kaj taj/ta pise na ovom topicu...
samo jedan od citata:"@rinče:
ćiTUKOrtitIvAtSADJLAvABErTkoejeVSAm"

mislim dijete drago...imas miljone fporuma na kojima su takve stvari dopustene, dapace dozvoljene...i pozeljne...
tu je to cisto spamanje...kakbi bilo da se sad pojavi jos 100 usera i zatrpaju ovaj topic svojim SsadfW$FadaW$#$$DscCOOLw3rwdEEE spikama...?
brijem da bi bilo lose...
i brijem da se zbog tog mi3 razvija u totalno krivom smjeru suprotno od onog koji su zamislili osnivaci)

..s ovim gore a se totalno slažem(bravo).....definitvno si ovaj forum ne smije dopustiti da kojekava ekipa počne spamat i pisati gluposti po forumu i pretvarati ovaj forum u cirkus a ne ozbiljnu "instituciju" koja može prozvesti što više mladih i dobrih dizajnera i naravno pomoći početnicima u svojemu razvitku....tako admini , vjerujem da imate dosta posla ali dajte malo reda i ne dajte da se ovaj odlični forum pretvori u zajebanciju.....
(jebiga malo ozbiljnosti nikome ne škodi Wink )
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 20.08.2005 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jos malo ovo ce postati MCdot.org

ja sam za radikalne metode, djipster je u pravu
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 20.08.2005 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je.
emti, digni noge na stol.
al obuj cizme, i gazi.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 20.08.2005 14:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
..s ovim gore a se totalno slažem(bravo).....definitvno si ovaj forum ne smije dopustiti da kojekava ekipa počne spamat i pisati gluposti po forumu i pretvarati ovaj forum u cirkus a ne ozbiljnu "instituciju" koja može prozvesti što više mladih i dobrih dizajnera i naravno pomoći početnicima u svojemu razvitku....tako admini , vjerujem da imate dosta posla ali dajte malo reda i ne dajte da se ovaj odlični forum pretvori u zajebanciju.....
(jebiga malo ozbiljnosti nikome ne škodi)


I onda odeš malo prozujat po komentarima dotičnih i skužiš da konstruktivni komentari fakat postoje... bo?
I da se i "najozbiljnijem korisniku" zalomi koji tupast komentar...
I da svi imaju dane kad su se, eto, probudili strašno dobro raspoloženi...
Jer "Je*iga mala doza neozbiljnosti nikome nije naškodila"

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 20.08.2005 14:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
da sam ja admin ja bi odma abjuzo ove tu kaj se raspravljaju na ovom topicu ciji avatar vise svijetli i upotreba onih ruznih smajlica...


na koji način bi ti njih abjuzo? Very Happy
hoćemo se okupiti svi na istom mjestu pa ih abjuzati? Smile

slažem se, neki su pretjerali sa djetinjarijama, ja isto čekam da odrastu..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 20.08.2005 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Quote:
..s ovim gore a se totalno slažem(bravo).....definitvno si ovaj forum ne smije dopustiti da kojekava ekipa počne spamat i pisati gluposti po forumu i pretvarati ovaj forum u cirkus a ne ozbiljnu "instituciju" koja može prozvesti što više mladih i dobrih dizajnera i naravno pomoći početnicima u svojemu razvitku....tako admini , vjerujem da imate dosta posla ali dajte malo reda i ne dajte da se ovaj odlični forum pretvori u zajebanciju.....
(jebiga malo ozbiljnosti nikome ne škodi)


I onda odeš malo prozujat po komentarima dotičnih i skužiš da konstruktivni komentari fakat postoje... bo?
I da se i "najozbiljnijem korisniku" zalomi koji tupast komentar...
I da svi imaju dane kad su se, eto, probudili strašno dobro raspoloženi...
Jer "Je*iga mala doza neozbiljnosti nikome nije naškodila"


...ma naravno.... mora bii zezancije i malo opuštenih odgovora...ali u nekakvoj određenoj dozi...
pozdrav

Last edited by Matija on 20.08.2005 15:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group