Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pixelseeker.net - up and working

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 21.08.2005 01:01    Post subject: pixelseeker.net - up and working Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aaaa, konacno sam uspio dovrsiti svoj portfolio site. Pa, navali, narode!

www.pixelseeker.net

P. S. Trenutno nisam stigao da stranicu optimiziram za firefox, iz nekog razloga mi linkovi u meniju nisu poredani kako treba. Nadam se da cete imati obzira prema tome, radim na ispravljanju problema. U IE sve radi kako treba.

P. P. S. Upisite se u guestbook. Hvala. Very Happy

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 21.08.2005 02:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To već bilo kao jpeg? Sjećam se...

NEgo, zašto tako sitno...?
Bijela pozadina a-a, pogotovo ne na tako sitan site...
Ja na 19 inča vidim mali kvadratić sa gomilu bijele pozadine okolo...

Al inače OK... Svidjam

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 21.08.2005 07:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Solidno si ovo napravio, jedino sta mi smeta je taj bug u izborniku...btw, sta te vec dugo nema na icq? Smile Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 21.08.2005 09:24    Post subject: Re: pixelseeker.net - up and working Add user to your forum ignore list Reply with quote

MersauX wrote:
Aaaa, konacno sam uspio dovrsiti svoj portfolio site. Pa, navali, narode!

www.pixelseeker.net

P. S. Trenutno nisam stigao da stranicu optimiziram za firefox, iz nekog razloga mi linkovi u meniju nisu poredani kako treba. Nadam se da cete imati obzira prema tome, radim na ispravljanju problema. U IE sve radi kako treba.

P. P. S. Upisite se u guestbook. Hvala. Very Happy


Drugar, nema takve stvari kao što je "optimiziranje za firefox". Postoji pisanje koda po W3C standardima, i postoji pisanje koda u kojem te boli kita za standarde i provjeravas kako ti site izgleda u IEu Smile

Sami sajt je OK. Dizajn nije prenaporan. Taman sam te htio pohvalit kako je super što ti site drži određenu visinu kroz sve podstranice, al onda sam po linkovima skužio da koristiš frameove. Drugim riječima, od mene ne dobiješ katran i perje, al ne dobiješ ni lovorike Smile

Što se radova tiče, web stvari koje si napravio mi bolje leže nego posteri. Nisu mi se baš svidjeli, svaki radi svojeg razloga (npr. loša kvaliteta fotke kod Balaševića, nemaštovitost kod crno-bijelih u dnu...) osim Bijega od sna. Taj ima full dobru ideju, imam minimalnu zamjerku da mi boja fonta ne odgovara okolini.

Uglavnom, eto, palac gore i nastavi se usavršavati

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 21.08.2005 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na dosadasnjim komentarima, oni crno-bijeli plakati su bili prvo sto sam uradio na tom polju, a stavio sam ih upravo zato sto su bili prvi.

Problem sa FireFoxom je rijesen, barem ja mislim da jeste, testirao sam. Very Happy

Sitno je zato je ne vidim poentu u nekom razvlacenju na sve moguce strane ako nemam cime popuniti taj prostor. Nisam zelio da sada popunjavam to sve nekim slikama, grafikama itd., ima ljudi sa 56k modemom, pogotovu u BiH. Wink

Sto se tice bijele podloge, razmisljam o tome da je promijenim, samo moram smisliti cime.

P. S. Nisam dugo bio na icq, jer nisam dugo ni bio kod kuce, ljeto, more, relaxacija.

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 22.08.2005 08:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmm,nešto mi fali Confused ........ Idea background Smile !I samo mala zamjerka ja imam 1600x1200 pa mi je sajt malo premali...pokušaj to nekako riješiti...inače sve je ok jednostavno i pregledno....

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group