Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Moja prijava za Zen Garden

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 21.08.2005 03:58    Post subject: Moja prijava za Zen Garden Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trees
Nadam se da ce je prihvatit! Sto mislite?

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 21.08.2005 04:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nadam se da me nećeš shvatit preozbiljno, ali:

-> Trees je kao, tema. Ali samo jedno drvo u headeru podsjeća na to. Boje nisu ni zelene ni smeđe, a crvenih drva, bar koliko ja znam nema. Prejednostavno je, te je tematski neuklopljeno.

Barem za zen-garden.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 21.08.2005 05:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thnx ma ne to je i meni bilo malo glup naziv... al reko ajd
nmam bas svojih fotki zasada a i neznam bas s ovim misem nesh predobro crtat tak da je i ovo jos i dobro ispalo......

thnx 4 the comment m8! Very Happy

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 21.08.2005 10:36    Post subject: Reply with quote

P onako, nije loše vizualno, moglo bi valjda proći, ali ti kod neće proći, tj. mislim da nije po zen predlošku, i header nisi definirao kao background itd. Skini si sample fileove pa probaj to po onome složiti.
Back to top
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 21.08.2005 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dizajn nije loš al me previše podsjeća na ovaj ovdi.

I nekako mi nema teme. Pićneš drugu sliku u header i ode ti tema.
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 21.08.2005 18:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a izgleda da sam zabrljao!
A moj site nije nimalo slican maratzovom samo po bojama! Rolling Eyes

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 21.08.2005 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
A moj site nije nimalo slican maratzovom samo po bojama! Rolling Eyes


Nije na tebi da sudiš jel sličan ili nije.
Back to top
View user's profile Send private message
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 21.08.2005 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovdje se uopce ne moze govorit o nikakvom plagijatu...jedino sta je slicno jesu boje.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 21.08.2005 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

F@NTOM wrote:
Ovdje se uopce ne moze govorit o nikakvom plagijatu...jedino sta je slicno jesu boje.


Jes. Boje. A ja bi reko da je to bijo i predložak al nema veze. Nema veze, nećemo zagađivat temu. Moja zadnja.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 21.08.2005 20:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
F@NTOM wrote:
Ovdje se uopce ne moze govorit o nikakvom plagijatu...jedino sta je slicno jesu boje.


Jes. Boje. A ja bi reko da je to bijo i predložak al nema veze. Nema veze, nećemo zagađivat temu. Moja zadnja.


Sad bi moja neozbiljna strana ovdje jako htjela napisat: moja zadnja
Ali eto neće Shocked

Meni header malo zbrda zdola, ono, ta dva stabla su mogla i malo bolje bit nacrtana...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 22.08.2005 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je super site...
samo u tom headeru, sve je nekak prljavo...cijela stranica...a drva, tj. krosnje su fine, izglancane...
bas mi se ne uklapa...
al evo, osim toga, pohvale Wink

ps. ante dragi...nema ni P od plagijata

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 22.08.2005 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thnx ljudi i na dobrim i na losim komentarima...
kako ona stara kaze: "Sto te ne ubije ojaca te!"
Thnx! =)

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 22.08.2005 08:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dotTOM wrote:
ps. ante dragi...nema ni P od plagijata


Ma nema problema, nitko ne spominje plagijat. Samo me je color schema previše podsjetila na ovaj drugi. Ono; jedan je crna+#CC0000, a drugi crna+DA0000. Nema veze.

@kakarinac: Haha, nisam tako mislio Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.08.2005 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
dotTOM wrote:
ps. ante dragi...nema ni P od plagijata


Ma nema problema, nitko ne spominje plagijat. Samo me je color schema previše podsjetila na ovaj drugi. Ono; jedan je crna+#CC0000, a drugi crna+DA0000. Nema veze.

@kakarinac: Haha, nisam tako mislio Laughing


ma kakvi, njet plagijat...

@ante: my bad Very Happy Very Happy Shocked

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 22.08.2005 08:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Trees je kao, tema. Ali samo jedno drvo u headeru podsjeća na to. Boje nisu ni zelene ni smeđe, a crvenih drva, bar koliko ja znam nema. Prejednostavno je, te je tematski neuklopljeno.

i second that

mislim da neće proći, dizajn je običan i već puno puta viđen na zen gardenu Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
I-one



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 22.08.2005 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zen = sređeno, čisto, uredno Idea
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 27.08.2005 23:00    Post subject: Re: Moja prijava za Zen Garden Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
Trees
Nadam se da ce je prihvatit! Sto mislite?
Mislim da neće. BTW dizajn je emtijev.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 27.08.2005 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle, ja ću komentirat samo ono što vidim pošto mi se ne da kopat po kodu.

previše plain i dizajs se sastoji od kosog backgrounda i brushanja po bijeloj površini. ništa nije povezano, pozadina nema veze sa headerom ni izbliza (boja, tema, stil??) samo si je nakeljio tamo da ne bude prazno. a svejedno izgleda prazno.

evo sad ću ti naći malo usporedbe

http://www.csszengarden.com/?cssfile=/165/165.css&page=1 - ima isto "istrošeni" look koji si pokušao s tim brushanjem postići, no puno bolje izvedeno. sve se uklapa. jednostavno se uklapa.

http://www.csszengarden.com/?cssfile=/157/157.css&page=2 - minimalno, a ipak simpatično zar ne? nema nikakvih patterna, sve je u jednostavnim bojama, a slike kukaca su sve to "podigle" na jedan nivo živosti.

http://www.csszengarden.com/?cssfile=/162/162.css&page=2 - ovaj ima mnoge greške (slike sa solid pozadinom preko ovog bg-a sa patternom) ali primjer je kako se držati teme da ti ne pobjegne.

http://www.csszengarden.com/?cssfile=/155/155.css&page=2 - meni jedan od omiljenih. nema puno slika, mogao bi se čak nazvat minimalan (da nije header tako "raskošan") a ipak ima ono nešto? što bi to moglo biti.... hmm... da nije... tema?

http://www.csszengarden.com/?cssfile=/153/153.css&page=3 - je li ovo tvoj uzor? jer ako je... pokušavaš biti originalan na krivi način.

eto, teško je vidjet svoje greške (nije moj sajt bez mana... ni ne tvrdim to), ali tuđe zato uočavam dobro Laughing
znaš da ne mislim ništa loše s ovim, samo mislim da je jako pretenciozno prijavljivat se na zen garden a da ni svoj vrt nisi opljevio. nhf Wink

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Uncle.Joe



Joined: 30 Jun 2005
Posts: 106
Location: Zagreb | Croatia

PostPosted: 28.08.2005 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a moglo je i bolje , btw ovaj mi je thebest!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 28.08.2005 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok, vrjedi probat!
@nelchee dobro jee covjece stvarno si se potrudila nac sve te detalje i prijave, istina moj sajt nema temu pokusao sam nesto napravit i nisam uspio taj sajt je tisucu stvari u jednom i to sam tek sada skuzio malkice je pre istrosena ideja tak da sada i ja mislim da nece proc al nema veze... Istina jos nisam ni ove sajtove sto su mi dolje u potpisu zavrsio a vec bi nesto drugo radio... hvala na komentaru!
@maratz cek emptijev dizajn?? kak to da je onda u tvojem portfoliu? ti si radio grafiku pretpostavljam?

thnx 4 comments people!

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 28.08.2005 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:

@maratz cek emptijev dizajn?? kak to da je onda u tvojem portfoliu? ti si radio grafiku pretpostavljam?


css

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 28.08.2005 18:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha thnx cevap

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 29.08.2005 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:

http://www.csszengarden.com/?cssfile=/155/155.css&page=2 - meni jedan od omiljenih. nema puno slika, mogao bi se čak nazvat minimalan (da nije header tako "raskošan") a ipak ima ono nešto? što bi to moglo biti.... hmm... da nije... tema?


fala Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group