Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
AveArt.org redizajn
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 30.08.2005 08:26    Post subject: AveArt.org redizajn Add user to your forum ignore list Reply with quote

Budite nježni Smile

http://www.aveart.org
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 30.08.2005 09:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj font u zaglavljima (predstavljamo, in progress, intro) mi je jako ruzan

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 30.08.2005 09:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlicno odrađeno, vrijedi ono sta je carr rekao...i koji ti je ono font u headeru? Very Happy

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 30.08.2005 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Design je ok, ali ništa više od toga nažalost... Stvar je u tome da mi izgleda kao prosječni blog a header je nemaštovit IMHO. Također, meni ti "bježi" u Safari-u tj, crta koja dijeli meni je smještena previše desno. S obzirom na portfolio mislim da si mogao bolje.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Uncle.Joe



Joined: 30 Jun 2005
Posts: 106
Location: Zagreb | Croatia

PostPosted: 30.08.2005 10:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda dobro al ja bi to sve lijepo centrirao
Code:
<center></center>
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 30.08.2005 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebalo bi sfixati kontakt formu, jer pušta razne gluposti.
Na 'što radimo' ikonice tehnički nemaju veze jedna s drugom, što govori da nisu rad jednog autora.

Naslovnica i 'predstavljamo' imaju poravnate gornje linije, ostale nemaju.

Code:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250" />

<style type="text/css" media="all">
      @import "stil.css";
</style>

nije XHTML Strict, nego Transitional samo kaj to validator ne kuži

Code:
... </div><br /><div class="desnop"> ...

WTF?

Inače puno bolje od prijašnjih.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 30.08.2005 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
ovaj font u zaglavljima (predstavljamo, in progress, intro) mi je jako ruzan


Da istina taj font mi nikako ne ide...
Header ima lijepu boju, ali malo mi too simple samo s tim ručicama...

Centrirat pod obavezno...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 30.08.2005 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, u headeru je Century Gothic font. Lijep, jel da? Laughing
Dolje ću morati promijeniti ovaj font u zaglavljima... To ću srediti još danas vjerovatno.
Sumnjam da ću stranicu centrirati, ali ako ima još ljudi koji misle da bi bilo bolje tako - mogu dvaput razmislit Smile Meni je, ofkorz, ovako ljepše.
A ne znam što da napravim sa Safarijem... Ako netko ima kakvu ideju, molim vas...

Hvala na odgovorima, people. Very Happy

ps. dok ovo pišem, dolje u Topic Review vidim još komentara od marca i kakarinca. Čim pregledam, vidit ću o čemu se radi.
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 30.08.2005 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Previse mi je blogovito za stranice koje prodaju dizajn, mislim da ljudi koji "prodaju" dizajn trebaju imat i takve stranice.....
Linkovi mi nikako ne sjedaju i ovi pod naslovi sa nekim elien fontom, probajte iskoristit neki drugi font ili se igrajte s century-jem(visina, sirina, boldanje..)......Text bi moga bit malo svijetliji
tako da radi ravnotezu sa slikama, header je minimalan ali nikako ne stoji, i mozda da ubacite sjenu ispod ploce da je malo odvoji od backgrounda....

jos se malo poigrajte

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 30.08.2005 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Previse mi je blogovito za stranice koje prodaju dizajn


...ali inače sve ok....

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 30.08.2005 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je super u sustini...
al detalji su uzas!
font za 'redstavljamo' 'in progress' i sl je uzas i jos gore izgleda kad uz njega stavis pixeliziranu sliku crnog outlinea tipa onaj mis i znakic 'tenks'
osim toga jos kad bi napravio mozda neki okvir za slike koje idu uz text! onda mozda da text nije u crnoj nego nekoj tamno sivoj boji...
joj... malo sam se zalaufao Very Happy
a eto...samo detalje sredi malo jos Wink

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 30.08.2005 17:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Isprva kada se pogleda, izgleda super.
Kad se bolje pogleda, puno toga fali.

Onaj font na "Predstavljamo", "In Progress", ... totalno se ne slaze sa ostatkom.
Header je nekako prejednostavan.
U portfolio ti odskacu crtice na onim linkovima.

Mozda ima jos toga, ali nisam primjetio.

Inace je u redu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 30.08.2005 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IMHO bezveze

od headera koji uopce ne pase pa do onog misa i ono "tenks" ... font je zasu Rolling Eyes

ja`b ponovo Idea

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 31.08.2005 08:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.aveart.org/storadimo.php
vs
http://www.iconfish.com/quadrata.html

Dao si 100 baksa za ikonice?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 31.08.2005 08:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pixelpusher wrote:
http://www.aveart.org/storadimo.php
vs
http://www.iconfish.com/quadrata.html

Dao si 100 baksa za ikonice?

Ma neeee – sam ih je izradio i to tak da se kuži da su prije bile na drugoj pozadini. ovo bi bilo smješno da nije žalosno. ak ste već krali, mogli ste ih bar zapeglat kak spada, a ne ostavit tragove, kaj ne?

BTW, kontakt forma još uvijek ne radi.

Edit: Bilo bi onak zanimljivo pratit rasplet situacije kad klijent sazna da je platio za nekaj kaj je u biti ukradeno : )

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 31.08.2005 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pixelpusher wrote:
http://www.aveart.org/storadimo.php
vs
http://www.iconfish.com/quadrata.html

Dao si 100 baksa za ikonice?


Jaoooooooooooooooo ante pa nije ti to trebalo..........

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 31.08.2005 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uh, što mi je ovo trebalo. d'oh!

Ikonice su skinute sa yellowicon stranice, i nema opravdanja za to što sam učinio. Međutim, razlog je nemar, a ne loša namjera.
Slikice su maknute i biti će nove umjesto njih. Ovaj put ću paziti na copyright Sad

Ispričavam se svima.
Back to top
View user's profile Send private message
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 31.08.2005 09:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
Uh, što mi je ovo trebalo. d'oh!

Ikonice su skinute sa yellowicon stranice, i nema opravdanja za to što sam učinio. Međutim, razlog je nemar, a ne loša namjera.
Slikice su maknute i biti će nove umjesto njih. Ovaj put ću paziti na copyright Sad

Ispričavam se svima.


ajde ante, ne brini se, sve ce bit ok Wink

buduci si ih skinuo sa yellowicon-a, a i koristis samo te ikone (znaci tih 8 u danim bojama), ja ti, kao autor tih ikona, dozvoljavam da ih nastavis koristiti.. bitno je da ljudi u HR napokon izgleda pocinju kuziti sta je copyright Smile

anyway, samo ih ti nastavi koristiti, ali daj ih malo bolje resizeaj, malo su mutne i losih rubova (neke od njih).

pixelpusheru, muchos gracios na dobrom zapazanju i pracenju svega, samo naprijed Very Happy

pozdrav svima!

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 31.08.2005 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu wrote:

pixelpusheru, muchos gracios na dobrom zapazanju i pracenju svega, samo naprijed Very Happy
pozdrav svima!


Moramo si cuvat ledja, jelda Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 31.08.2005 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu wrote:
ante wrote:
Uh, što mi je ovo trebalo. d'oh!

Ikonice su skinute sa yellowicon stranice, i nema opravdanja za to što sam učinio. Međutim, razlog je nemar, a ne loša namjera.
Slikice su maknute i biti će nove umjesto njih. Ovaj put ću paziti na copyright Sad

Ispričavam se svima.


ajde ante, ne brini se, sve ce bit ok Wink

buduci si ih skinuo sa yellowicon-a, a i koristis samo te ikone (znaci tih 8 u danim bojama), ja ti, kao autor tih ikona, dozvoljavam da ih nastavis koristiti.. bitno je da ljudi u HR napokon izgleda pocinju kuziti sta je copyright Smile

anyway, samo ih ti nastavi koristiti, ali daj ih malo bolje resizeaj, malo su mutne i losih rubova (neke od njih).

pixelpusheru, muchos gracios na dobrom zapazanju i pracenju svega, samo naprijed Very Happy

pozdrav svima!


@gablu: čujemo se na PM

@maratz: Misliš na validator ili na programerski dio? Sori, glup sam; mislim da mi je valid, a i radi slanje na mail.

Hvala
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 31.08.2005 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak ti je super primat mailove sadržaja 'ime i prezime', 'e-mail adresa', 'poruka', fine by me.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 31.08.2005 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu wrote:

buduci si ih skinuo sa yellowicon-a, a i koristis samo te ikone (znaci tih 8 u danim bojama), ja ti, kao autor tih ikona, dozvoljavam da ih nastavis koristiti.. bitno je da ljudi u HR napokon izgleda pocinju kuziti sta je copyright Smile


Think TZAR!!1

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 31.08.2005 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
ak ti je super primat mailove sadržaja 'ime i prezime', 'e-mail adresa', 'poruka', fine by me.


Uh, stupid me. Ispravit će se za 2 min.
Back to top
View user's profile Send private message
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 31.08.2005 17:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:


Think TZAR!!1


e sad ako ja kuzim ovo? Rolling Eyes

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 31.08.2005 17:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu wrote:
retro_one wrote:


Think TZAR!!1


e sad ako ja kuzim ovo? Rolling Eyes


Pogledaj alt tekstove na smajlijima? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group