Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
1000 polyphonic melodija
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 09.12.2003 17:20    Post subject: 1000 polyphonic melodija Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok...

evo, nisam znao kam da ovo puknem pa sam stavio tu...
frend me zicao da mu posaljem nesto midi fajlova jer ne zeli placat 8 kn za jednu melodiju pa sam mu uploadao rar od 4,5 megi - 1000 fajlova... pa kad je vec gore da vas obavijestim, da ne trosite i vi ostali novce bezveze

1000mids.rar

vrijeme darivanja je... uzivajte Very Happy

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 09.12.2003 18:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wow, to je fakat poklon...
jos samo kad bi moj mob svirao polifono Sad
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 09.12.2003 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

whoa, thx!
moj isto ne svira polifone, al ovo je stvarno sweet present Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 09.12.2003 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fala leon Smile
moj svira polifone, al neam kabl (jos)
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 09.12.2003 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fala leone Smile
moj svira polifone, i svira i wavove, ali neznam kako skratatiti midi da mi nebude 4 minute, nego recimo 30sec
vjerojatno ima neki proggy

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.12.2003 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fala
al nemam jebate kabel, a dodje 400kuna. lose :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 09.12.2003 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e leon, do jaja je poklon. moj mob svira polifone i imam kabel. imam i softver. al mi je pun q tehnologije nakon radnog dana pa mi se neda zaebavat jos i s tim, zato slusam defaultnu melodiju.
al fakat kul poklon Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 09.12.2003 22:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak cete bit dobri mozda vam djed mraz (copyright by old komunjaraz) pod bor donese 100 java igara...

a ak netko ima nekih posebnih zahtjeva za nekim softom za series 60 nokia mobitele nek mi se javi na mail pa mu posaljem kaj treba...

pfuj kak mrzim kad nas stoka krade... uzmu ti 8 kn za nekaj kaj se skine sa neta bez beda... pih... Evil or Very Mad

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 09.12.2003 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brao tzare..
yea, kabal za mog c55 dodje (serijski) trisotinjak kuna, a usb 360.. damn !

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 09.12.2003 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebemti c55, da nebi jos 300 kn dao..
trea sve to hax0rirat nekako ili kupit novi mob sa novim melodijama Smile
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 10.12.2003 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

staviim si na komp i spojm se na net i skinem si sa neta..
mob mi je cist ok, moze snimati zvukove iz okoline Very Happy ;D , polifone melodije i java.. i kaj mi vise treba.. ionake se ne igram na njemu Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
wiz4rd



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 51
Location: :: E A R T H ::

PostPosted: 10.12.2003 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Thx leon zbilja najs od tebe... Cool

_________________
[peace 0n earth]
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 10.12.2003 00:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
ak cete bit dobri mozda vam djed mraz (copyright by old komunjaraz) pod bor donese 100 java igara...

a ak netko ima nekih posebnih zahtjeva za nekim softom za series 60 nokia mobitele nek mi se javi na mail pa mu posaljem kaj treba...

pfuj kak mrzim kad nas stoka krade... uzmu ti 8 kn za nekaj kaj se skine sa neta bez beda... pih... Evil or Very Mad


Jel tu spada i 6310i ? Ak imas nekaj kaj je cool daj posalji da vidimo...
A ovo da ti deru 8 kn za obican peace muzike mi je ono, za prst u usta... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 10.12.2003 09:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
staviim si na komp i spojm se na net i skinem si sa neta..
mob mi je cist ok, moze snimati zvukove iz okoline Very Happy ;D , polifone melodije i java.. i kaj mi vise treba.. ionake se ne igram na njemu Very Happy

ma ija iam c55, ful mi je oke mob. al dat 300 kn za kabl - nema sanse :>
radje nek mi tuli dregonbol melodija ko i dosad ^_^
Back to top
View user's profile Send private message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 10.12.2003 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebo ovo kul...
fala leone....

a mene zanima nestoo....
neam ni ja kabl za svoju nokiu 7210
al iam wap i gprs Smile
pa mene jelte zanima jel mogu ja aplodat melodije na web i dloadat ih prek wapa ?! Smile
mislim probo sam direktno link na melodiju al nejde... !!??!
kak linkat!? kak dloadat!?! KAAAAK!? Smile

plzzzzzz

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.12.2003 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

simple.. samo uploadash na site i direktirash wap browser na http://...
A ako recimo oces downloadat *.jar fileove onda moras assignat onaj MIME TYPES..

Dakle stavit gore da taj "jar" ili "jad" znaci to i to.. j2me.. java .. i tak dalje..

Inace, god bless bluetooth! Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 10.12.2003 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BT kiks es... al sam se malo namucio dok ga nisam natjerao da radi na kompu...

Tic.. probaj nac nekoga sa laptopom... on ziher ima infrared pa ti transfera... ili nebudi skrt i izdvoji par desetaka kuna i kupi si IR za komp i peri....

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.12.2003 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Leon: Popizdio sam.. imam USB bluetooth i doslovno sam onako oko 30-45 minuta isprobavao sve moguce metode i da bi konacno slozio da mi sve radi.. sada je mrak, upalim bluetooth na T610 i samo sendam simo-tamo.. a super je stvar sto bilo sto mozes slati na mob sa right click>send to>bluetooth> i biras uredjaj na koji oces slati..
Mrak mrak.. saljem si games, teme, midije, slike.. everything..
It really did change my life. I used to wake up in the middle of the night and wonder how would I upload something to my mobile, and today, it's more than simple. It's so easy you can't believe it! But.. That's not all!!! You get this free chest expansion booklet inside! Very Happy

Anyway... it works.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 10.12.2003 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma iam tu u firmi madrfakin leptop... al su gore windowsi XP pro, i instaliram onaj nokia suit.... i NIKAKO da mi IR prorari!?!
gle.. n ikako!
neko vrjeme sam se frustriro oko toga...
al nejde
..

pas matr

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 10.12.2003 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tic... e s tim se treba malo pozajebavat... ja sma 9210 prosli tjedan spajao sa PC suite-om i htio sam poludti dok to nije proradilo.. al proradilo je na kraju... isto sam bio popizdio kad sam to prije radio sa 7560... nedaj se Wink

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 10.12.2003 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Leon: Popizdio sam.. imam USB bluetooth i doslovno sam onako oko 30-45 minuta isprobavao sve moguce metode i da bi konacno slozio da mi sve radi.. sada je mrak, upalim bluetooth na T610 i samo sendam simo-tamo.. a super je stvar sto bilo sto mozes slati na mob sa right click>send to>bluetooth> i biras uredjaj na koji oces slati..
Mrak mrak.. saljem si games, teme, midije, slike.. everything..
It really did change my life. I used to wake up in the middle of the night and wonder how would I upload something to my mobile, and today, it's more than simple. It's so easy you can't believe it! But.. That's not all!!! You get this free chest expansion booklet inside! Very Happy

Anyway... it works.. Smile


kolko je brzo? brze/sporije od USB kabla (koji je opet spor, brijem da nije puno brzi od serijskog kabla)
iam m55

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 10.12.2003 16:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

USB da ti je jednako spor kao serijski?.. zabrijao si malo... USB kiks es... a USB 2.0 kiks es na desetu... BT je dobar za manipuliranje manjim fajlovima... al vece fajlove tipa filmici & mp3ce se ne isplati njime prenosit...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.12.2003 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma lik siba ko lud.. tocno kako leon kaze, mali fileovi idu bez problema..

samo jedno pitanje:
Leon: stavljam si na T610 onaj V Rally 2 game i kada uploadam kaze mi kao da je "game expired".. a cuo sam da nesto moram podesiti na mobu, kao datum ili nesto..
znas li o cemu se radi ili??

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 10.12.2003 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
USB da ti je jednako spor kao serijski?.. zabrijao si malo... USB kiks es... a USB 2.0 kiks es na desetu... BT je dobar za manipuliranje manjim fajlovima... al vece fajlove tipa filmici & mp3ce se ne isplati njime prenosit...


znam da nije isto brzo, ali ovdje "usko grlo" nije port na računalu nego sam mobitel.
mogu ja imat i usb 10.0, on ce svejedno isto brzo prebacivati datu na moj m55 jer mobitel nemoze vise.

znam da se mali fajlovi brzo prenose, zanimaju me veci.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.12.2003 20:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A) Leon: .. nasao sam ono na newsima:
(posted by lonac)
1. prije nego se igrica uploada na telefon podesite datum na 6.11.200 (6.
studeni 2003.)
2. kad uploadate igricu na telefon slobodno vratite pravi datum

B) CARR:
Very Happy Kakve fileove ti prebacujes? Johnny Mnemonic kind of fileove po 200GB? Smile

meni na moj mob ide onako, full solidno, kao recimo 128 ISDN (recimo, don't vuci me za jezik) i sad, brijem da kada bi eventualno slao nekakav poveci mp3 ili u tvom slucaju mnemonichki 200GB file Smile onda bi trajalo.. E da.. kazes da imas m55.. daj mi odmah reci da li on ima i mophun i j2me igre ili samo jedno ili drugo?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group