Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Google OS

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 05.09.2005 16:34    Post subject: Google OS Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemojte me ubit ako nije istina... ali jooooooj, kak se nadam da je.....
izgleda stvarno dobro i ako postoji jedna jedina kompanija koja može sjebat M$ monopol to je Google....

Looky here

plizzzzzz da je istina....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 05.09.2005 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

autor članka si je malo zabrijao (ili samo želi traffic)... nijedan čovjek nepomućena razuma ne bi trebao vjerovati članku na sajtu koji je posvuda okolo načičkan polugolim ženama Confused

Google ne ide na desktop OS-ove (oni screenshotovi su fakat smiješni, tako nešto Google nikad ne bi pustio u javnost) niti radi browser kako su svi govorili nedavno.

Ali Google je, kao i sve druge pametne firme koje se bave Internetom i sličnim, svijestan da desktop OS-ovima, sa dolaskom debelih (i bežičnih) veza na Internet i razvojima tako fantastičnih internet aplikacija, prijeti izumiranje. Da se sad ne pravim pametan, evo članak o budućnosti OS-eva i ulozi velikih firmi (Microsoft, Google, Apple i dr.) u svemu tome. Microsoft je svakako osuđen na propast, ali padat će sporo kao i market share IE browsera na internetu... jako sporo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Uncle.Joe



Joined: 30 Jun 2005
Posts: 106
Location: Zagreb | Croatia

PostPosted: 05.09.2005 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
autor članka si je malo zabrijao (ili samo želi traffic)... nijedan čovjek nepomućena razuma ne bi trebao vjerovati članku na sajtu koji je posvuda okolo načičkan polugolim ženama :?Microsoft je svakako osuđen na propast,

fkors !

_________________
Talking to me is like playing Basketball with a person in the wheelchairs, try me out I'm IN-VALID
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 05.09.2005 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
autor članka si je malo zabrijao (ili samo želi traffic)... nijedan čovjek nepomućena razuma ne bi trebao vjerovati članku na sajtu koji je posvuda okolo načičkan polugolim ženama Confused

Google ne ide na desktop OS-ove (oni screenshotovi su fakat smiješni, tako nešto Google nikad ne bi pustio u javnost) niti radi browser kako su svi govorili nedavno.

Ali Google je, kao i sve druge pametne firme koje se bave Internetom i sličnim, svijestan da desktop OS-ovima, sa dolaskom debelih (i bežičnih) veza na Internet i razvojima tako fantastičnih internet aplikacija, prijeti izumiranje. Da se sad ne pravim pametan, evo članak o budućnosti OS-eva i ulozi velikih firmi (Microsoft, Google, Apple i dr.) u svemu tome. Microsoft je svakako osuđen na propast, ali padat će sporo kao i market share IE browsera na internetu... jako sporo


Google je do nedavno govorio i da ne radi na IM softwareu.... Wink
Nedavno su podigli dodatnih $4 miljarde i pokupili dosta ljudi koji _JESU_ radili na razvoju OSa....

mene osobno od Googla niš ne može iznenadit....
samo se nadam da je ovo istina.... Cool


EDIT :: pa i Longhorn/Vista ima skoro sve prozirno...

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 05.09.2005 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovi skrinšoti pokazuju meni odfratni frontend Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 05.09.2005 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
Nedavno su podigli dodatnih $4 miljarde i pokupili dosta ljudi koji _JESU_ radili na razvoju OSa....

vjerojatno se spremaju za razvoj server-based OS-eva o kojima članak i govori
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 05.09.2005 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
Sulien wrote:
autor članka si je malo zabrijao (ili samo želi traffic)... nijedan čovjek nepomućena razuma ne bi trebao vjerovati članku na sajtu koji je posvuda okolo načičkan polugolim ženama Confused

Google ne ide na desktop OS-ove (oni screenshotovi su fakat smiješni, tako nešto Google nikad ne bi pustio u javnost) niti radi browser kako su svi govorili nedavno.

Ali Google je, kao i sve druge pametne firme koje se bave Internetom i sličnim, svijestan da desktop OS-ovima, sa dolaskom debelih (i bežičnih) veza na Internet i razvojima tako fantastičnih internet aplikacija, prijeti izumiranje. Da se sad ne pravim pametan, evo članak o budućnosti OS-eva i ulozi velikih firmi (Microsoft, Google, Apple i dr.) u svemu tome. Microsoft je svakako osuđen na propast, ali padat će sporo kao i market share IE browsera na internetu... jako sporo


Google je do nedavno govorio i da ne radi na IM softwareu.... Wink
Nedavno su podigli dodatnih $4 miljarde i pokupili dosta ljudi koji _JESU_ radili na razvoju OSa....

mene osobno od Googla niš ne može iznenadit....
samo se nadam da je ovo istina.... Cool


EDIT :: pa i Longhorn/Vista ima skoro sve prozirno...


LOL. Zvucis kao da fakat vjerujes da ovo nije napravljeno u photoshopu. Nice one...
Mogo bi google izbacit OS kak je sve krenulo, prema dosadasnjim pokazateljima bit ce baziran na linuxu (isto ko i ova jabber shema), za neke 2 godine prvi saucy tracevi svicu na netu, za 3 godine prva nesluzbena najava, prva beta za 3 i pol god, release za 5 god (2010. pocinje desetljece gugla fkors), za 10 god ulaze dublje u hardver trziste i ne prodaju samo "tupave kutije u boji zirafe za pretrazivanje", za 20 god ih kupuje americka vlada i ima potpunu kontrolu ekonomije svijeta posto je Google svojom politikom kupovanja konkurenata osigurao monopol na vecini podrucja, za 27 godina neki retard ih hakne sto uzroci hrpu nezgoda i crasheve na burzama i propadanje raznoraznih firma , iste godine u svim drzavama pada standard i sve "zemlje Zemlje" postaju siromasne zemlje racunajuci po danasnjim mjerilima. daj idem off, chillat malo, google me previse amusa(glagol "to amuse", ne anus ili neka druga perverzija) ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 05.09.2005 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
... nijedan čovjek nepomućena razuma ne bi trebao vjerovati članku na sajtu koji je posvuda okolo načičkan polugolim ženama...


I second that Very Happy


BTW: Ovo je fakat loshe, ne da je fejk nego onaj tko je to radio nema dobrog ukusa...
(da je bar dobro napravljeno pa da pohvalim.... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 05.09.2005 21:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
silence wrote:
Nedavno su podigli dodatnih $4 miljarde i pokupili dosta ljudi koji _JESU_ radili na razvoju OSa....

vjerojatno se spremaju za razvoj server-based OS-eva o kojima članak i govori


kolko sam pohvatao, to im je i cilj.... možda izgleda ružno za sada, ali to nije pokazatelj da Google ne radi na tome...
argument da zato kaj nije savršeno estetski prema nekim kriterijima mi je totalno glup....
Google je uzeo od M$a nekoliko jako bitnih ljudi koji su radili na razvoju windowsa.... sigurno da im zaljevaju cvijeće....

4 miljarde dolara koje je Google nedavno digo na dodatnim dionicama im trebaju za nekaj...

jesu ikad potvrdili razvoj Google Talka?...ne.....



uostalom, od Googla iskreno ne očekujem super prekrasan OS nego nešto di je usability na prvom mjestu i koje se koncentrira na jednostavnost korištenja....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 05.09.2005 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma oke... cak mislim da je vrlo vjerojatno da G radi os.
al 100% to nije ovo na slikama

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 05.09.2005 21:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
ma oke... cak mislim da je vrlo vjerojatno da G radi os.
al 100% to nije ovo na slikama



hehehe.... meni je dovoljno kolko je Firefox napravio za web da mi bude jasno da samo glasine o Google OSu mogu izmjeniti cijeli M$ timetable....
jednostavna istina je da nema druge kompanije na svijetu koja bi mogla preuzeti od M$a veći dio desktop tržišta.... osim Google-a.

da nema Firefox, ne bi bilo IE7 ranije i ne bi se M$ potrudio poradit na tome da IE podržava standarde....
sama najava Google OSa je po meni u istom rangu.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group