Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Shameless Gallery HighJack !?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Uncle.Joe



Joined: 30 Jun 2005
Posts: 106
Location: Zagreb | Croatia

PostPosted: 06.09.2005 13:24    Post subject: Shameless Gallery HighJack !? Add user to your forum ignore list Reply with quote

khm..khm..

few days ago Visaul Arts Gallery had a official splash opening gallery site :
http://www.designtaxi.com/gallery/ <- now it's finished

but the old one I got here is the same with a destyler flash site called djzero
on the menu Gallery/Media
take a look:
http://www.mcville.net/images/privat/rip.htm

now few days later it's gone to normal:
http://www.destyler.com/temp/zero/

I'm not gonna tell that's a rip , just wtf was going on and who did the Flash site for djzero,phil !?

cheers m8s! Smile

_________________
Talking to me is like playing Basketball with a person in the wheelchairs, try me out I'm IN-VALID
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 06.09.2005 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam neki loš filing da će ovo u 19:30 bit na HRT-u.. Confused
phil Bang! mc
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.09.2005 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako Marko.

sad je fakat dosta.
Prvo; kopas po mom temp folderu i nadjes neki flash koji uopce nije sajt niti ce ikada biti,
Drugo; u petak si rekao da mi vidis temp folder i pitao kaj je taj "dj zero", rekao sam ti da je to sajt koji se nikada nece dogoditi,
trece; http://www.designtaxi.com/gallery/ - ovo sto si stavio tu, nisam nikada napravio nego si to ti napravio i to nagadjam sa SOTHINK SWF Decompilerom!
cetvrto; da sam ja to mjenjao STO NISAM sudi i ovaj screenshot koji pokazuje kada se zadnji upload na taj folder vrsio;


shot je snimljen 06.09.2005 - tj sada da ne bi bilo zabune.

a sada kada sam ogradio sebe, idem dalje;
ti si jedna ZLA, LAŽLJIVA, PODLA i DVOLICNA osoba. Nisam te tuzio prvi put kada si skopirao nesto moje jer sam imao samilosti prema tebi, ta samilost je upravo umrla i bilo sto da napravis, da prdnes u mojem smjeru bez mog dopustenja ja cu to shvatit kao napad na koji cu izvrsit defenzivnu akciju.

tvoje klevete ne znam kako da opisem, to je ili iz razloga sto si ljubomoran, ili iz razloga sto si neuk, balavac ili nesto trece ...
ovo ti je upozorenje na koje znam da ces se oglusiti i to mi je drago jer mi dajes poticaj da ti naudim, hvala.[/img]

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 06.09.2005 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

phil zovi me kad mu ideš lomit noge, nabavit ću steadicam da možem trčat za vama i snimat.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 06.09.2005 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

inače evo i posta sa iskona o decopileru.
http://www.iskon.hr/forum/thread.jspa?threadID=195615&messageID=9477316#9477316
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 06.09.2005 14:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
inače evo i posta sa iskona o decopileru.
http://www.iskon.hr/forum/thread.jspa?threadID=195615&messageID=9477316#9477316

zakon! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Uncle.Joe



Joined: 30 Jun 2005
Posts: 106
Location: Zagreb | Croatia

PostPosted: 06.09.2005 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ovako Marko.

sad je fakat dosta.
Prvo; kopas po mom temp folderu i nadjes neki flash koji uopce nije sajt niti ce ikada biti,
Drugo; u petak si rekao da mi vidis temp folder i pitao kaj je taj "dj zero", rekao sam ti da je to sajt koji se nikada nece dogoditi,
trece; http://www.designtaxi.com/gallery/ - ovo sto si stavio tu, nisam nikada napravio nego si to ti napravio i to nagadjam sa SOTHINK SWF Decompilerom!
cetvrto; da sam ja to mjenjao STO NISAM sudi i ovaj screenshot koji pokazuje kada se zadnji upload na taj folder vrsio;


shot je snimljen 06.09.2005 - tj sada da ne bi bilo zabune.

a sada kada sam ogradio sebe, idem dalje;
. Nisam te tuzio prvi put kada si skopirao nesto moje jer sam imao samilosti prema tebi, ta samilost je upravo umrla i bilo sto da napravis, da prdnes u mojem smjeru bez mog dopustenja ja cu to shvatit kao napad na koji cu izvrsit defenzivnu akciju.

tvoje klevete ne znam kako da opisem, to je ili iz razloga sto si ljubomoran, ili iz razloga sto si neuk, balavac ili nesto trece ...
ovo ti je upozorenje na koje znam da ces se oglusiti i to mi je drago jer mi dajes poticaj da ti naudim, hvala.[/img]

k m8 samo sam trebao eksplenejšen,tnx na brzom odg.
a što se tiče trećeg pitanja, mogu samo reći :nope nisam ja !
p.s. Total Commander is so out !

_________________
Talking to me is like playing Basketball with a person in the wheelchairs, try me out I'm IN-VALID
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 06.09.2005 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

filac, ja se divim tvom strpljenju.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 06.09.2005 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd, oce neko bannat ovo stvorenje sa zemlje
Pray

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 06.09.2005 15:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

haha
stvarno, ko i carr divim se strpljenu, i reci mi kako se kontroliras sa stresom, mene to uvijek pitaju, ja nemznam odgovoriti Smile

fakat vec imas sjedu kosu fil Smile)))))
netko bi vec pomislio da ste best frendovi kolko komunicirate Smile get a room Smile))

Quote:

ajd, oce neko bannat ovo stvorenje sa zemlje
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 06.09.2005 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeftine provokacije, navlačenje pozornosti na svoj bijedan lik...
Tutni si dudu u usta i odi mami slinit na suknju


A tebi Phil zbog konjskih živaca...ja bi ga odavno zviznula bo balavoj labrnji...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 06.09.2005 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
netko bi vec pomislio da ste best frendovi kolko komunicirate

ma jesu, samo to dobro skrivaju

to je ko u onim filmovima gdje si par protagonista užasno ide na živce cijelo vrijeme ali se na kraju vjenčaju Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 06.09.2005 15:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
ajd, oce neko bannat ovo stvorenje sa zemlje
Pray


Meni se čini da je već bio pa se ulogirao pod drugim nickom. Neznam točno gdje ali netko je u nekom topic-u raskrinkao Uncle.Joe-a. Mislim da se i sam Uncle.Joe jer je tražio pomirenje zbog prijašnjih svađa ili tako nešto.

Ignore or bann will do

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 06.09.2005 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uncle.Joe wrote:
p.s. Total Commander is so out !


Nije out, zašt bi bio?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
aristrah



Joined: 14 Apr 2004
Posts: 74
Location: zagreb

PostPosted: 06.09.2005 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

philatz, nemoj se nervirat, =) !!

nemoj mu slomit noge, nego ruke, bez nogu jos moze lupat po tastaturi, a ovak moze sam krvarit po njo, il lupat nosom po enteru Wink

cheers M8 <=wtf kolko covjek ima godina uopce 12?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
targetICQ



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 117
Location: Zagreb

PostPosted: 06.09.2005 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:
Meni se čini da je već bio pa se ulogirao pod drugim nickom....

Mozda Uncle.Joey? Shame on you
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 06.09.2005 19:11    Post subject: Reply with quote

Very Happy ovo prelazi granice normale... pa slusaj phil, ako imas prava na taj dizajn možeš ga tužit.. bolje mu uzet novce iz đepa neg ispizdit.
Back to top
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 06.09.2005 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
Very Happy ovo prelazi granice normale... pa slusaj phil, ako imas prava na taj dizajn možeš ga tužit.. bolje mu uzet novce iz đepa neg ispizdit.


Da sam na tvom mjestu Philatz ne bi se ni mislio oko toga ako te ripao da mu uzmem sve kolko vrijedi pa ako ima imalo mozga u glavi okanit ce se gluposti.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 06.09.2005 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Princip učenja pokušaja i pogreške!

Ovo je pogreška, a greške se kažnjavaju ( u ovom slučaju plaćaju )!

LeaveMeBe Vrijeme je da ga malo pravno informiraš.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
andrej`
Guest





PostPosted: 06.09.2005 22:11    Post subject: Reply with quote

možda se nađe i neki odvjetnik dizajner wanabee koji ce te besplatno zastupat Smile
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 06.09.2005 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
možda se nađe i neki odvjetnik dizajner wanabee koji ce te besplatno zastupat Smile


haha, besplatno al sa gustom jer mu je Posejdon (unkl dzo) plagnuo logo firme Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 06.09.2005 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne vjerujem da netko može biti ovakav, daj se ubi jebote, ili si napravi site, a ne samo introe i linkove na forum!!

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 06.09.2005 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mc krade obicno neke kul izreke i engleski od Phila, Fortza, ali ni sajtovi nisu daleko.
Vidim upravo "coming to server near you" na sajtu, sa tipfelerom fkorz (nothingup.com) :)

MC, jednostavno konstantno pokusavas ubacit nekome krivnju, u cijeloj si prici shameless upravo ti. Ne razumijem da nakon onih silnih kickbanova mozes doc na ovaj forum i jos baljezgat u Plagijati topicu. Da je mene netko banao bilo bi me sram primirisat uopce. Mislim da je pristojno i pametno kad bi odplutao odavde.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 06.09.2005 23:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2312 wrote:
Da je mene netko banao bilo bi me sram primirisat uopce. Mislim da je pristojno i pametno kad bi odplutao odavde.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 06.09.2005 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam kveščn:
Jel on inače ima naviku slat kretenske mailove ako mu se neko zamjeri...ili?

Mislim bilo bi mu pametnije da se u mišju rupu sakrije, al ni to vjerojatno ne bi znao bez da nekom brižnom mišu ne ukrade rupu...

Ili da se vrati mami na sisu... Shocked Shocked

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group