Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iPod nano
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 24.09.2005 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja imam iPod Mini 4 GBi stvarno sam prezadovoljan. Skup je, za prosječnog Hrvata, ali mi ososbno nije žao ni lipe. iPod kao statusni simbol? Neznam baš da si ga netko želi kupit da bi ostali vidjeli kako on ima iPod, ali kao što moj dida kaže: ima nas svakakvih u ovoj božjoj bašti...

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 24.09.2005 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brainless wrote:
ima nas svakakvih u ovoj božjoj bašti...


vjeruj mi ima...

Nekidan mi se prvi put zgadilo kaj ga imam, odma sam spremio one bijele sluske...

Idem u SC po ugovor i spusta se neka glupacica cijela u bijelom, ali bas cijela, zapravo prilicno zgodna i plavi ipod nosi na jakni s vanjske strane onak da svijetli covjece, ona cijela u bijelom i plavi ipod na njoj ko saka u oko, da je neki tip naradje bi mi samarcinu neku odvalio za neukus, ovako sam ju samo izvrijedjo ko glupacicu neku (sto i je)...

@budha - da toe taj, vrhunksi je, kome ne valja ipod STRONGLY recommendam...
@grzzi - ne znam nisam nano probao, ali ovo ce sigurno biti no2 player u utrci

Kod nana Smile mi se vrlo problematican cini displej (pogledaj samo koliko je teksta stalo u sirinu nokta na palcu, novi mobovi imaju vrhunske ekrane pa pogledaj koliko je veci tekst), a i mislim da treba neki novi element ubacit ili nesto izmjenit, ovo je preocekivano, nisu nista novo napravili zapravo, samo su (zahvaljujuci progresu tehnologije) uspjeli istu stvar ponuditi u manjem pakiranju...
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 24.09.2005 19:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing ti baš moraš komadu pokvariti veselje ... meni to uopće nije tako strašno... a što reći o bilo kome tko ima mobitel skuplji od 1000 kn... za koji k.... mu to služi? iPod je prema brdu mobitela koje ljudi puše jeftina igračkica...pogledaj samo one puste tanke motorole i nokie od preko 3000 kn , a ljudi ih drže po cili dan po rukama i kurche se s njima... al to je kao fora?

a auti? a markice na robici ... pa ljudi su opsjednuti ... ja nema shanse da stavim na sebe komad robe da ima logo vechi od 2 cm ... wtf? kad vidim likove sa moschino i armani logosima po ciilim prsima i guzicama dođe mi da puknem od smija... koji papci...pa to bi njima tribalo plaćat što to nose, ka ljudi sendviči ...

a dobar komad dizajna je dobar komad dizajna ... pa moresh to shvatiti ... i ne mora imati apple logo preko cilog iPoda... i ovako je dovoljno prepoznatljiv ...

nego stvar je u tome da je recimo nano za ono što nudi trenutno (dizajn, kvaliteta, kapacitet, tehnologija i software) i bez fancy logotipa najbolje i najjeftinije rješenje za mp3 player...

to je kao da dobar, recimo diesel jeans košta 350 kn a ne 1100 kn ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 24.09.2005 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
a auti? a markice na robici ... pa ljudi su opsjednuti ... ja nema shanse da stavim na sebe komad robe da ima logo vechi od 2 cm ... wtf? kad vidim likove sa moschino i armani logosima po ciilim prsima i guzicama dođe mi da puknem od smija... koji papci...pa to bi njima tribalo plaćat što to nose, ka ljudi sendviči ...


treba ponovit Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.09.2005 05:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

majke mi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 25.09.2005 09:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E znate šta slušam na svom i Pod-u?

TBF - ŠARENI ARTIKAL......... karton i plastika , crven, zelen, žut kupuj kao lud Very Happy

Whistle

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 25.09.2005 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
Idem u SC po ugovor i spusta se neka glupacica cijela u bijelom, ali bas cijela, zapravo prilicno zgodna i plavi ipod nosi na jakni s vanjske strane onak da svijetli covjece, ona cijela u bijelom i plavi ipod na njoj ko saka u oko, da je neki tip naradje bi mi samarcinu neku odvalio za neukus, ovako sam ju samo izvrijedjo ko glupacicu neku (sto i je)...


Fakat je glupa, ja bih to nogom tukao, pa kaj nije čula da moraš kupiti sve minije tako da ti se paše uz bilo koju kombinaciju obleke...

Fak, ti se družiš sa Nevenom Ciganovićem ili? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 25.09.2005 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Fak, ti se družiš sa Nevenom Ciganovićem ili? Smile


You're missing the point Gog...

Nemoj nju nogom, tuci tog nakaradnog Ciganovica...
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 25.09.2005 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://discussions.info.apple.com/webx?14@992.Lhl5abHHVoS.5@.68b94d61

e ovo bi moglo biti loshe ... pitam se u cemu je kvaka? ako su koristili isti materijal na ekranu kao za stari iPod, nebi trebalo bit loshe...

morati ce brzi update sa scratch resistant ekranima ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 25.09.2005 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
morati ce brzi update sa scratch resistant ekranima ....


ma nie to bed, anywayz ak itko ima problema sa scratchevima po ekranima...
nek ode u importanne centar dole u swatch, trazite zenu da vam ispolira ekran (nije bitno kakav, bitno je da je od plastike - malo ce srat da ona samo swatch satove moze spolirat pa vi malo kenj kenj kak fakat treba ovo ono...) i za 10kn napravi cudo Smile
Back to top
View user's profile Send private message
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 25.09.2005 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
grzzi wrote:
morati ce brzi update sa scratch resistant ekranima ....


ma nie to bed, anywayz ak itko ima problema sa scratchevima po ekranima...
nek ode u importanne centar dole u swatch, trazite zenu da vam ispolira ekran (nije bitno kakav, bitno je da je od plastike - malo ce srat da ona samo swatch satove moze spolirat pa vi malo kenj kenj kak fakat treba ovo ono...) i za 10kn napravi cudo Smile


Thx man. Upravo si rješio problem koji istina još nemam ali ću imati Smile Kažu da dolazi za 20 dana kod nas. Nekako u to ne ipak ne vjerujem s obzirom na pomamu, uključujući i ovaj forum Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 26.09.2005 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

agonyii wrote:
Thx man. Upravo si rješio problem koji istina još nemam ali ću imati Smile Kažu da dolazi za 20 dana kod nas. Nekako u to ne ipak ne vjerujem s obzirom na pomamu, uključujući i ovaj forum Smile

malo sam skeptican jer sam cuo da ih ni u njemackoj nemaju (4gb model).

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 27.09.2005 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://homepage.mac.com/matthewdotcom/flaw/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 28.09.2005 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vjeko wrote:
http://homepage.mac.com/matthewdotcom/flaw/


http://arstechnica.com/news.ars/post/20050927-5358.html

navodno svaki stoti nano ima prolem sa ekranom (apple je krivicu prebacio na ugovornog proizvođača), i biti će zamijenjeni ... nadam se da je to kraj i da nije problem u dizajnu i materijalu ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 03.10.2005 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Apple may sell 10 million iPod nanos this quarter

aj rest maj kejs

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 06.10.2005 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
Apple may sell 10 million iPod nanos this quarter

aj rest maj kejs


wow ... kontam miljarda dolara čisto u tri miseca samo od nana Smile) da vidim ... dionice na 53 - 54, prije misec dana su bile na 45, triba uložiti!!!

btw, "one more thing?" media event je zakazan za 12.10. video iPod? novi Macovi?


G.
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 06.10.2005 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SVE NOVO!
PowerBook G5...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 06.10.2005 17:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Did you know that the iPod accessory market is worth nearly US$2 Billion? Yikes. They also make the claim that each iPod user spends nearly US$150 on accessories. Double yikes!

2 miljarde za dodatke ... toliko se ne proda svih ostalih playera zajedno ... al ne znam za taj video pod ... kao kupish stvar, pa josh uz to si uzmesh i video spot da ti se vrti na ekranchicu? glupo? meni je glup skroz i onaj sony mali novi... u pc chipu to nahvalili kao show je dobar i to... koji k.... ćeš gledat filmove i igrat igrice na 6 cm dijagonali???

G.
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 06.10.2005 17:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
blackduke: majke mi

Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing . ima higijena u gradu dobre žene ja sajber zvezda...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 12.10.2005 07:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Apple shipped over 1 million nanos in the 17 days that were left in the quarter after the player was announced.

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 14.10.2005 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
Apple shipped over 1 million nanos in the 17 days that were left in the quarter after the player was announced.


Amazon's MP3 Player Top Seller List (updated hourly) currently shows:

1. Apple 4 GB iPod Nano Black - $249.99
2. Apple 4 GB iPod Nano White - $249.99
3. Apple 20 GB iPod Photo - $249.99
4. Apple 20 GB iPod - $209.99
5. Apple 2 GB iPod Nano Black - $194.99
6. Apple 2 GB iPod Nano White - $194.99
7. Apple 60 GB iPod Photo - $349.99
8. Apple 512 MB iPod Shuffle - $94.99
9. SanDisk 256 MB MP3 Player Red - $39.88 (41% discount)
10. Apple 1 GB iPod Shuffle - $124.99

kako čujem iRiver je krepao, ostaju sony i samsung u igri, creative teško da može dugo igrati u ovoj ligi... ... vrijeme je netko od njih ponudi nešto bolje ... sony je stalno pola godine u zaostatku ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 14.10.2005 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
kako čujem iRiver je krepao, ostaju sony i samsung u igri, creative teško da može dugo igrati u ovoj ligi... ... vrijeme je netko od njih ponudi nešto bolje ... sony je stalno pola godine u zaostatku ...


Meni se cini da imam neko vidjenje situacije, mislim da nije vrijeme da netko ponudi nesto novo jer se nista novo nema za ponuditi, ako se bolje pogleda, opet nista novo nije izaslo, ipod je samo manji, apsolutno nista novo, vidjeli su da je photo neisplativ kao samostalna serija pa su ubacili to u standardni, nano je nasljednik flash based serije (shuffle ostaje samo zbog cijene, ocekujem da ce i on ispast vrlo brzo - cim padne cijena memorije + zaslona da nano padne na 150$)...

Dok sony, s druge strane, polagano ali sigurno zaobilazi hype mp3 playera, ostaje u utakmici konstantno (ovaj flash player apsolutno nema nikakve usporedbe sa shuffleom) samo "da zasmrdi" (odnosno da ga se ne zaboravi kao brand)... mislim da im je primarni cilj istiskivanje mp3 playera kao uredjaja, integracija u mobitele je neminovna - kao i ovih ultrakompaktnih digitalaca... (podsjecam da SonyEricsson najbrze napreduje na trzistu mobitela, sigurno istiskuje Nokiu, Siemens propada, Samsung se drzi dobro, LG nije igrac...)

Ovo tu ne bih niti primjetio da me frend nije zicao iPod kad je isao na put, bio sam prisiljen koristiti mp3 koji imam na mobu (k750i = 1200 kn bez pdva na pretplatu) i nakon 2 tjedna koristenja cini mi se da bum iPod poklonio frendu a sebi nabavio bas mp3 verziju tog moba (w800), jednostavno je nepotrebno imati 2 uredjaja kada 1 does just fine)...
(jednini downside je sto mobovi jos nemaju kapacitet mp3 playera, no i to ocekujem da ce se uskoro promijeniti)

Note: Cuo sam se s frendom jednim i nadam se da cu mozda moc konacno usporediti "kvalitetu zvuka" iPoda i ostalih playera (mjerenjem, tako da istisnemo onaj faktor - "moj player ima 100put bolji zvuk od tvog iPoda"), ak se bude dalo - javim Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2005 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="stripe"]
grzzi wrote:
...tog moba (w800)...


Taj mobitel je masovno popljuvan od dizajna do funkcija do brzine do kvalitete reprodukcije... Tako da to ne kupujes... Stick to your iPod for a while, jel iPod je jedan od mp3 playera sa najboljom kvalitetom zvuka uopce - dokazano i testirano od strane velikih Mac-o-mrzaca, tak da.... Ako ti se svidja integracija mp3 playera i mobitela preporucam ti da pogledas nokijine stranice (za koje inace sumnjam da ce ih sony-ericsson ikad istisnuti s trzista jel nokia nudi 50ak raznovrsnih modela, predstavlja revolucionarne tehnologije, i njihov dizajn je u vecini slucajeva 10 godina ispred S-E... no to je druga prica...) i njihove nove N-series mobitele, ako ti cijena nije problem... Ja sam si zapikirao onog prijeklopnog Wink

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 14.10.2005 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
Ovo tu ne bih niti primjetio da me frend nije zicao iPod kad je isao na put, bio sam prisiljen koristiti mp3 koji imam na mobu (k750i = 1200 kn bez pdva na pretplatu) i nakon 2 tjedna koristenja cini mi se da bum iPod poklonio frendu a sebi nabavio bas mp3 verziju tog moba (w800), jednostavno je nepotrebno imati 2 uredjaja kada 1 does just fine)...

baterija mi na mobitelu drzi jedan dan, s mp3 playerom bi mozda drzala 3 sata.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 15.10.2005 00:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
stripe wrote:
Ovo tu ne bih niti primjetio da me frend nije zicao iPod kad je isao na put, bio sam prisiljen koristiti mp3 koji imam na mobu (k750i = 1200 kn bez pdva na pretplatu) i nakon 2 tjedna koristenja cini mi se da bum iPod poklonio frendu a sebi nabavio bas mp3 verziju tog moba (w800), jednostavno je nepotrebno imati 2 uredjaja kada 1 does just fine)...

baterija mi na mobitelu drzi jedan dan, s mp3 playerom bi mozda drzala 3 sata.

potpisujem.... Smile

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group