Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
komentirajte

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 10.12.2003 22:51    Post subject: komentirajte Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dosadila mi je stara verzija stranica koju mozete pogledati ovdje:

http://biljnaljekarna-mercator.hr/verzija1.htm

BTW-to je bila moja 1 stranica ever Laughing

Ova nova je kompletno slozena u Photoshopu, jer mi se zurilo i nije dalo petljat sa tablicama, pozicioniranjem itd. E, sad u toj zurbi par stvari nije ispalo kako treba (height je ispao malo veci pa se stranica scrolla Confused , ali evo ocjenjujte kompletan izgled. Ne znam kako brzo ce se ucitat kod standardnog modema (jer imam 2MB kabelski internet, pa sve siba) ,grafika je malo teza, negdje otprilike svaka stranica ima 60KB (pa i ne bi trebalo bit tako sporo,kakvih 10-12sec/56Kmodem).

Ako ima netko ideju za sto bezbolnije prebacivanje slice-ova u tablice bit cu happy !

Pozdrav svima!

Link: http://biljnaljekarna-mercator.hr


__________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 10.12.2003 23:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e meni se sajt ful svidja. al fakat ful. ljepo si ti to pogodio, nemam zamjerke na rad i doso sam sam napisat da mi se svidja.
al moras sad proc vatreno krstenje kod crnog đuke Smile
nemam prijedloga, al gosn. blekdjuk ce ti dat iscrpni review sajta i ak kod njega prodjes, onda smatraj sajt punim uspjehom.

edit: pregledo sam sajt sa mozillom, ne raspada se u njoj.
5 bodova :>
Back to top
View user's profile Send private message
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 10.12.2003 23:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bas mi je drago da ti se sviđa. Ajde dobro, pricekat cemo i toga famoznog djuka Wink

BTW: sad sam skužila da mi u profilu stoji da sam decko Question ,ne znam kako mi je to promaklo, pa sam ofkors popravila. I'm a girl Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 10.12.2003 23:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda da ga malo dignes gore cijeli layout, da iframe uspije doci odmah u "vino plje" da ne skrolam dolje.. u biti samo ga malo dignuti gore dati cijeli bude na radnoj plohi.. (phuck ne mogu naci rijec za to.. damN!1)
neki mozda malo ostriji "" bg napravi.
inace sve ok.
as maxy said -> proso si mozilla test.. sada samo bd test Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 10.12.2003 23:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sta se tice bg, moze mali help, nikako da mi se crte spoje jedna na drugu nego za milimetar fulaju, al ispalo ok, izgleda kao crte na listu.
Mislis bg ostriji = tamniji, izrazitiji ili kakav drugi izgled.
Sta se tice layouta, svakako to moram popravit, za sad dignem address bar gore pa je ok Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 10.12.2003 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fulspectrum wrote:
sta se tice bg, moze mali help, nikako da mi se crte spoje jedna na drugu nego za milimetar fulaju, al ispalo ok, izgleda kao crte na listu.
Mislis bg ostriji = tamniji, izrazitiji ili kakav drugi izgled.
Sta se tice layouta, svakako to moram popravit, za sad dignem address bar gore pa je ok Laughing

mozes staviti da je preporuceno gledati ovaj sajt u fullscreenu Very Happy Very Happy
mislim da imas tut o bg-u ovdje na mi3ju il nes..
stavi ostriji bg. nezanm 2x2 i povuci pod 45°i sve ok. i stavi to ko bg..
I guess it'll work Wink Surprised

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 11.12.2003 00:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nelose :)

samo popravi taj bg, ima ti famozni djuka tutorial tu na mi3ju :) pixel patterns se zove...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 11.12.2003 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kolor shema na naslovnici - hevili inspajrd baj tramot Smile
pozadinu hitno sredi
content dio bi cijeli mogao biti u iframeu
pozadinska slika na naslovnici odudara od ostalih slika na sajtu, i ujedno je najlosija

sve u svemu meni najs.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 11.12.2003 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
kolor shema na naslovnici - hevili inspajrd baj tramot Smile


Hm, tek sad sam pogledala njihove stranice, to je izgleda koincidencija Shocked
Izgleda da smo onda istomisljenici Laughing (mogli bi me uzet za designera,vidim da ga traze Wink . Bas, funny&interesting
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 11.12.2003 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fulspectrum wrote:
njava wrote:
kolor shema na naslovnici - hevili inspajrd baj tramot Smile


Hm, tek sad sam pogledala njihove stranice, to je izgleda koincidencija Shocked
Izgleda da smo onda istomisljenici Laughing (mogli bi me uzet za designera,vidim da ga traze Wink . Bas, funny&interesting


eo ja sam radio tramot dok sam bio manji, dakle prije smo ti i ja istomisljenici... os na kavu Very Happy?

fin je sajtic, mozda malo pretezak za 56k s obzirom na sadrzaj... al ja imam dsl pa mi svejedno Wink
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Gault



Joined: 21 Nov 2003
Posts: 22

PostPosted: 12.12.2003 00:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto se tice tramota, vjeruj mi, NE ZELIS radit tamo!! ja sam ko i stipsa radil tam, sva steca krace nego on....
a kaj se tice layouta, sve ok...jedino kaj su meni malo preblijede boje...i nekak mi nije bas citljiv onaj tekstic u headeru...i bg bi trebala sredit...
.al sve u svemu nije lose..
samo tak dalje...
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 12.12.2003 08:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gault wrote:
sto se tice tramota, vjeruj mi, NE ZELIS radit tamo!! ja sam ko i stipsa radil tam, sva steca krace nego on....


molim samo da se moj nick ubuduce izuzme iz ovakvih komentara... ja, ako cu imati sto reci, reci cu to sam. do tada pricajte u svoje ime, thanx.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 12.12.2003 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa wrote:
molim samo da se moj nick ubuduce izuzme iz ovakvih komentara... ja, ako cu imati sto reci, reci cu to sam. do tada pricajte u svoje ime, thanx.


tenkju:)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 12.12.2003 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

<offtopic>
Stipsa!! Smile
ma gault ti je malo ljut,... nisi bio dovoljno dugo s nama kad je on dosao, ali cuo si za njegov temperament:)
nemogu reci da je u krivu u bilocemu sto kaze jer on sam zna kako se osjeca.
neki djele misljenje, neki ne,...
po meni se gault dokazao kao poseban talent koji je uspio postici sve ciljeve koje je zacrtao i dosao je do toga da moze reci da je radio to i to i da je sad nakon toga netko i nesto,...

mozda se jednog dana otvori jedan topic posebno za ovakvu temu, ali ovo nije to mjesto,...

</offtopic>

stvarno neznam na koji nacin je sajt inspajrd baj tramot jer iskreno ne vidim niciji stil rada, ni od mene, ni od mojih kolega.

sve u svemu svidja mi se stranica sama po sebi,...

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 12.12.2003 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
stvarno neznam na koji nacin je sajt inspajrd baj tramot jer iskreno ne vidim niciji stil rada, ni od mene, ni od mojih kolega.

citaj ponovno: kolor shema na naslovnici - hevili inspajrd baj tramot
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 12.12.2003 14:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moram opet malo komentirat ovo "hevili inspajrd", ne znam cemo toliki akcent na to njava?
Puka slucajnost. Takvih bckg ima koliko volis po webu,a i tih kombinacija boja,jer su same po sebi logicne. Slazem se sa Sintexom sta se tice stila rada, ni ja ne vidim nikakvu slicnost Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 12.12.2003 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

krivo si shvatio, nije uopce bio akcent na tome. ak procitas ponovo vidjet ces da je to bio samo jedan od rimarka. spomenuo sam ponovo samo kao odgovor na sintexov
Quote:
stvarno neznam na koji nacin je sajt inspajrd baj tramot jer iskreno ne vidim niciji stil rada, ni od mene, ni od mojih kolega.

ono, nitko ti nije reko da si ripao, ali da su boje slicne, fejsit, jesu Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
s-torm



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 12
Location: ZG

PostPosted: 12.12.2003 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok! po meni manje koristi ove ogromne gifove u navigaciji i naslovima, ne vidim smisla u njima jer mi nisu lijepi a svrsi sigurno ne sluze, Rolling Eyes
print skrin i ajdroper pa usporedite imali veze s tramotom, ja nisam pronasao. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gault



Joined: 21 Nov 2003
Posts: 22

PostPosted: 16.12.2003 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ukratko....

Samo da se ispricam stipsi, nije bilo s nekom losom namjerom, nadam se da prihvacas ispriku...

Sto se tice sintexa i njegovog spominjanja mog temperamenta, he he, pa tu je u pravu....

a oko farbica za ovaj site se moze rasparavljat do unedogled...nekom je to slicno, nekom nije, neki vele slucajnost, inspiracija dizajnera...ko zna kaj jos...

zato ostavite se rasprave i svoje stakore u ruke, zagrijat tipkice i radit,radit radit.....

G.
Back to top
View user's profile Send private message
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 23.12.2003 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo popravila sam index stranicu i bckg, stvarno je nekako odskakala od ostalih stranica.
To je za sad to, sad moram sredit jos i ostale.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Brainstorm



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 27

PostPosted: 24.12.2003 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Boje su mi zakon!

I to je to.

Smeta me što je sve nekako "od oka" razmješteno (što zna i lijepo izgledati, ali...).
Npr. "BILJNA LJEKARNA-MERKATOR:HR" probaj pomaknuti da bude align sa tekstom ispod. Skrol mi je ko prikeljen, onako, "zašto baš tu?".
Imaš i problema sa glavnim menijem, spusti ga malo i probaj staviti u jednu boju jer nije baš uvijek čitak.
To je to.
Uglavnom, boje su zakon!

I.. da, ono POŠALJI - PONIŠTI pod hitno promjeni!. Ne znam kako ali promjeni.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 25.12.2003 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je sajt ful kul Smile
Možda samo da staviš nekakav roll-over na linkove u izborniku?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group