Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
a htjeli su profesionalce.
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 02:15    Post subject: a htjeli su profesionalce. Add user to your forum ignore list Reply with quote

rijec je o mom faksu. necu navest link da ne bi ispalo da trasham odredjene dizajnere, jer ih niti poznam niti me briga za njih.
faks je htio nove web stranice jer su stare bile neorganizirane i web master nije brinuo vise o njima, jer ga nisu placali. dizajn nije bio los, cak jedan od ljepsih koje sam vidjela medju mnogim hrvatskim faksevima (pogotovo kad se sjetimo www.unizg.hr Rolling Eyes), ali oni su htjeli nesto novo. nesto bolje. dobro, neka.

jedan bivsi student (koji je jos po faksu jer mu se neda ic ca Smile) zna tipa koji je glavni u web povjerenstvu, pa je htio progurat ideju da nas par studenata to radi. oni bi manje platili, i jos bi dio love isao u studentske organizacije - mi bi pristali da radimo za minimalac jer hej imat jednu takvu instituciju u portfoliu je jako lijepa stvar.

frend i ja smo vec krenuli s idejama, cak sam jednog foto-entuzijasta ulovila da mi fotka neke lijepe kadrove (sacuvala sam ih jer su stvarno lijepi, neki detalji bi se dali iskoristit nevezano za faks).
sve u svemu, bili smo spremni to napravit kvalitetno.
no, bilo je ocito da taj povjerenik nije tom idejom bio odusevljen i on je rekao da bi to radije prepustio profesionalcima, gurao nam je pod nos portfolio jednog studia, pricao mozda o kakvoj suradnji sa studijem dizajna (jer naravno nase znanje zavrsava sa Visual Studiom i AutoCAD-om i nemamo osjecaja za ljepotu) i skuzili smo da od tog nema kruha.

a onda je objavljen natjecaj taman u vrijeme kad su ispiti - ja nisam stigla napravit apsolutno nista, jer ili cu se posvetit tome i napravit kako treba i pobijedit na natjecaju, ili se necu ni prijavljivat. meni je u tom trenutku bilo vaznije dat matematiku.
natjecaj je zavrsio tako da nijedan rad nije odabran.

a onda sam jedan dan zbog nekog rasporeda otisla na web od faksa i -opa- novi dizajn. bas kao sto su i htjeli, cisti minimalizam - par pixel ikonica, JavaScript meni koji u 10 minuta slozis u programu SoThink DHTML Menu, naravno tablica i to ne s 3 stupca nego s 4 jer kako ces drugacije napravit marginu izmedju ona dva stupca Surprised
ma dobro da ne serem previse, okej stranice izgledaju, ali s obzirom da nemaju ni !DOCTYPE, da koriste <font> i da su gotovo sve margine, pozadine i slicno odredjene u atributima, a ne u CSS-u (cak i ako ljudi ne znaju pozicionirat layout pomocu CSS-a, valjda znaju odredit pozadinu i font Confused ) natjera me da se zapitam za koju lovu su ih radili.

jesam li arogantna ako kazem da su za manje love mogli dobit bolje?

Ma znam da ovo nije usamljeni primjer, ali mi smo im bas doslovno izasli u susret i zato me sve to jako nervira.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 13.09.2005 02:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koja korist od ovog ako neznamo o čemu se radi.
T R E Š A J
d
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 13.09.2005 06:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako te to tjesi, ne moze biti gore od stranice mog faxa.

Whistle

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 13.09.2005 08:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda se radi o ofom:

http://www.riteh.hr/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 13.09.2005 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

robi wrote:
http://www.riteh.hr/
Site je uredan, konfekcijski uredan, tako da kaj se vanjštine tiče, ovo prolazi. Ispod haube je katastrofa, accessibility katastrofa, akademska ustanova bi trebala težiti nečem (iz)vrsnom. Life sucks – bit će boljih siteova, osim toga, ak naručitelju nije bio requirement accessible site po standardima, ne treba ti bit žao.

Kaj se tiče menija sklepanog u 10 minuta, ak znaš kaj trebaš radit, možeš ga sklepat i u pet Smile

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.09.2005 08:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

okaj, mogu skužiti tablice kad se radi u čitanju iz baze i slaganju podataka iz CMSa....
osobno, ja (ako baš ne moram) ne radim dizajn jer suxam sa CSSom i ne da mi se gnjavit.... ali da je kod katastrofa....katastrofa je....

podsjeća me na stvari tipa "moji prvi siteovi" Embarassed

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 13.09.2005 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Budha wrote:
Quote:
ako te to tjesi, ne moze biti gore od stranice mog faxa


...true true... Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 09:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko znam..a znam...oni su trazili samo dizajn...za dvije stranice, jednu za faks, a drugu za zavode, a izradu samih stranica i ubacivanje sadrzaja je radio neko sa faksa..tako da ono sta je ispod mislim da nije kriv dizajner....a osim toga za dizajn tih dviju stranica i za ovaj flash i nije bila neka lova...ali dobro..mozda bi ti bolje za manje para, ne kazem da nije moguce.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Budha, well... moja sucut Confused

oni su trazili 3 templejta, znam da im je prvi izbor bio Listopadweb koji su im dali ponudu - vidjela sam taj mail, necu rec koliko para nije bitno, za jedan studio nije bilo previse, ali ni previse posla - mi smo im ponudili manje jer nam je bila bitnija referenca nego lova.

u natjecaju su za to ponudili 2 milje kuna. da sam znala da bi ovako necim bili zadovoljni, odvojila bih tih pola sata i napravila ovako nesto. toliko Painta, Flasha i koristenja softvera za JS meni znam.

nego, kazes da nisu oni krivi za ono ispod haube, onda ne znam tko je radio ovo:

Code:
<td height="14" class="tekst"><div align="center"><font color="#999999">Copyright
                          (c) 2005. <strong><a href="http://www.riteh.hr"><font color="#999999">www.riteh.hr</font></a></strong>,
                          Sva prava pridržana;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Grafičko oblikovanje:
                          ..:: <strong><a href="http://www.dsnproject.hr" target="_blank"><font color="#999999">design
                          project</font></a></strong> ::..</font></div></td>


ako footer nije bio dio template-a, ne znam sto je...

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
brkz



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 14
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.dsnproject.hr/showcase/riteh.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
Budha, well... moja sucut Confused

oni su trazili 3 templejta, znam da im je prvi izbor bio Listopadweb koji su im dali ponudu - vidjela sam taj mail, necu rec koliko para nije bitno, za jedan studio nije bilo previse, ali ni previse posla - mi smo im ponudili manje jer nam je bila bitnija referenca nego lova.

u natjecaju su za to ponudili 2 milje kuna. da sam znala da bi ovako necim bili zadovoljni, odvojila bih tih pola sata i napravila ovako nesto. toliko Painta, Flasha i koristenja softvera za JS meni znam.

nego, kazes da nisu oni krivi za ono ispod haube, onda ne znam tko je radio ovo:

Code:
<td height="14" class="tekst"><div align="center"><font color="#999999">Copyright
                          (c) 2005. <strong><a href="http://www.riteh.hr"><font color="#999999">www.riteh.hr</font></a></strong>,
                          Sva prava pridržana;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Grafičko oblikovanje:
                          ..:: <strong><a href="http://www.dsnproject.hr" target="_blank"><font color="#999999">design
                          project</font></a></strong> ::..</font></div></td>


ako footer nije bio dio template-a, ne znam sto je...


neznam..to bi trebalo njega pitati...trebala si bar pokusati izdvojiti pol sata i napraviti nesto bolje..neznam sta drugo da ti kazem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo pogledala sam stranicu firme, i siroti TIDY je izjavio
Quote:
Too many errors. Not all warnings/errors were shown.

a u njihovom portfoliu template za nas faks je ovdje.

eto I got it off my chest, bit ce ljudi koji ce me znat cijenit... valjda Sad

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo nisam htjela isticanje imena i linkova upravo zbog ovoga Rolling Eyes

abeja, da trebala sam - ali ja sam imala nekakvu ideju da to mora bit 100% CSS, accessible do jaja, svaki detalj savrsen, bila sam uvjerena da to necu stic... i eto.

ma nvm.

poanta ovoga nije bila istrashat odredjeni studio, vec pokazat kako ljudi (moj faks) oce nesto ekstra samo zato jer to zvuci ekstra, a u biti mogli su se zadovoljit necim sto ne zvuci tako fancy, ali dobili bi kvalitetu jer bi se mi itekako potrudili oko svake sitnice.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 13.09.2005 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A bar su Vam stavili natječaj. Na mom faksu su napravili izvanredovne stranice, s tim što je jedan od profesora bio glavni u razvoju.

Nije problem što su ružne, ni što je kod, daklem, tablice tablice tablice.

Ni to što nije bilo natječaja, da netko to napravi kako valja.

Problem je što ti za snać se treba google. Ali su barem malo otišli ispred problema, pa su dodali izbornik sa najtraženijim stranicama. Zašto? Pa probajte te iste naći preko izbornika.


Btw, ovo je primjerak objektno orjentiranog dizajniranja. (ni ja nisam znao da to postoji). Znači, kad odabereš npr. "za studente", onda ti se cijeli izbornik promjeni.

Kamo sreće da nam se jednog dana desi "drop down izbornik". I to (pssst) SA VIŠE RAZINA. NEeeee. Ne valja to koristiti. To skače i nevalja. A što bi uštedilo 10 klikova i otvaranja stranica i dodatnih frustracija itd, koga briga.

Ironija je u tome, što kod tog profesora, na 4. godini imam jedan jedini predmet kojem se radujem, jer ima veze sa webom.
(programiranje za web)


Daklem, dame i gospodo:
www.foi.hr

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jao Laughing

Quote:
Prof.dr.sc. Neven Vrček, organizacijski pomagao i duhovno poticao realizaciju novog CMS-a.

ovo zvuci kao da se setao okolo sa ganom Confused

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
evo nisam htjela isticanje imena i linkova upravo zbog ovoga Rolling Eyes

abeja, da trebala sam - ali ja sam imala nekakvu ideju da to mora bit 100% CSS, accessible do jaja, svaki detalj savrsen, bila sam uvjerena da to necu stic... i eto.

ma nvm.

poanta ovoga nije bila istrashat odredjeni studio, vec pokazat kako ljudi (moj faks) oce nesto ekstra samo zato jer to zvuci ekstra, a u biti mogli su se zadovoljit necim sto ne zvuci tako fancy, ali dobili bi kvalitetu jer bi se mi itekako potrudili oko svake sitnice.


Ovako...ja tebe kuzim...ja isto radim sve 100% css i vjerujem da je to bitno..ali koliko mi se cini njima nije uopce bilo bitno to da se radi o nekom studiu jer mislim da dsnproject ne zvuci kao nesto ekstra nego su im se svidjeli radovi.. i vjerujem da si im pokazala svoj portfolio i da su im se radovi svidjeli da bi uzeli tebe, ali to ej sve sbbkbb...ovako ispada da pljujes po ovome ko je radio, a ocito je to bilo najbolje od ponudjenog...a sto se mene tice design je dobar..ali to je valjda stvar ukusa..

evo...nebi se vise vracala na tu temu:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja, nemam razloga ne slozit se s tobom jer imas pravo, bitan je portfolio - no s obzirom da nikad nisam imala prilike raditi neki coorporate dizajn jer ne dobivam takvu priliku nikad, naravno da im nisam imala za pokazati nista sto bi se njima svidjelo.

ono sto sam rekla da su oni htjeli "ekstra" je zato sto su odmah u pocetku nas odbili sa pricom da bi to ponudili studiju dizajna (na arhitekturi) u Zg, kao vi ste losi i nemate sta u tom poslu radit. mislim da je to diskriminacija jer u ovom poslu je vise stvar volje i truda nego formalne edukacije. ja nemam nikakvu potvrdu da sam web dizajner jer nemam para za onaj usljivi tecaj na kojem me nece naucit nista novo, ali ce mi u radnu knjizicu upisat zanimanje - a kad bi imala to zanimanje mozda bi me ljudi drugacije gledali.

samo je u tome stvar, ne kazem da je dizajn los, samo kazem da smo frend i ja mogli napravit isto, sa ljepsim i cistijim kodom jer ja do toga drzim i to sam upravo ovdje uz vas naucila cijeniti.

s moje strane takodjer case closed.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 13.09.2005 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

been there done that // mioc.hr // jebga
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 13.09.2005 16:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nelee, mišljenja sam da pretjeruješ... viđeno je i puno gorih stvari, djela ruku 'so called' profesionalaca, tako da me ovo nimalo ne čudi...

štoviše vidm ovaj sajt kao jedan pozitivan primjer na koji bi se mnogi drugi naši faksevi mogli ugledati...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cyberhrc



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 21

PostPosted: 13.09.2005 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne kuzim cemu tolika prekriticnost ?
'ja radim u css ja super ko ne radi taj sux' itd .. ?
iskreno, bas me briga ako je site radjen pomocu cssa, pomocu tabilca, flasha, u paintu ili photoshopu il u fireworsku .. da ne bude zabune i pametovanja pojedinaca, podrzavam css i sve to ali da cu stalno kokodakat ako neki site nije u cssu i ima tablice, necu... nema smisla...
ako mi se ucitava sasvim normalno, bez nekih extra gresaka u oba brozera (iako, normala furam uvijek jedan..maxthon Wink )necu cjepidlaciti...
uostalom, kak je receno u ovom threadu.. ako naruciteljima nije bilo nes opaqo vazno da im 'masina' bude savrsena koga briga? Smile limariju imaju oke ^_^

isto citam preseravanje na sothink dhtml meni.. cemu ? software sasvim solidno radi svoj posao, stedi vrijeme i sve ostalo.. zasto radis u novom PS kad mozes i u 3? cemu napredak i olaksanje ? apsurd.. (da i ja furam sothink Very Happy ) no nvm to

isprike ako se netko uvrijedio ovim postom (iako sumnjam), no nije namjerno...

anyway.. DW 8 je na 50 %.. jos 10 minuta pa cemo vidit sta je nova u vezi CSS-a i tablica kod njega Wink
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 17:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@blackduke: je'ote kolko scrollbara Confused

@Yoseep: kazem ne trasham studio vec direkciju koja je inzistirala da posao odrade "profesionalci". uostalom decko koji je radio proslu verziju (koja je takodjer bila daleko bolja od mnogih drugih fakseva) je bio nas student pa mi nije bilo jasno zasto ne zele opet taj angazman dati nekome od nas.

ali posto to samo moj povrijedjeni ego govori, ne obazirite se.
i rest my case.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.09.2005 17:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja se slažem sa nelči, ima pravo....

oćete katastrofu? www.zug.hr

mi smo im trebali raditi web, ali su imali "krivog" dizajnera koji nije prihvatio naše prijedloge... još mi je dao svoj dizajn (koji je užas BTW) i reko da se web može napraviti za 3 sata.
uzeo sam sat, radio 3 sata i dao im kaj se dalo napravit....

e da.... to NIJE ovaj sadašnji.... a da vidite kak se dizajnerica potrudila u okvirima koje je njihov tip dao.... ma divota za oči....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 17:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cyberhrc wrote:
isto citam preseravanje na sothink dhtml meni.. cemu ? software sasvim solidno radi svoj posao, stedi vrijeme i sve ostalo..

nisam ovime mislila nista protiv tog programa i da mi netko kaze ocu meni u 3 razine, naravno da bi ga napravila u tome, ne bi se isla zajebavat sa pure CSS menijem i onda hrpom zakrpa za IE - poanta moje primjedbe je bila da to jednako moze napravit bilo tko kome je software dostupan.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 13.09.2005 17:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakat bi za mioc mogli nabacit "izbroji skrolbare". Ko one razlike stefi graf na dsfu. Evo, ja ih vidim 5
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
AngalotH



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 70

PostPosted: 13.09.2005 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cyberhrc wrote:
ja ne kuzim cemu tolika prekriticnost ?
'ja radim u css ja super ko ne radi taj sux' itd .. ?
iskreno, bas me briga ako je site radjen pomocu cssa, pomocu tabilca, flasha, u paintu ili photoshopu il u fireworsku .. da ne bude zabune i pametovanja pojedinaca, podrzavam css i sve to ali da cu stalno kokodakat ako neki site nije u cssu i ima tablice, necu... nema smisla...
ako mi se ucitava sasvim normalno, bez nekih extra gresaka u oba brozera (iako, normala furam uvijek jedan..maxthon Wink )necu cjepidlaciti...
uostalom, kak je receno u ovom threadu.. ako naruciteljima nije bilo nes opaqo vazno da im 'masina' bude savrsena koga briga? Smile limariju imaju oke ^_^

isto citam preseravanje na sothink dhtml meni.. cemu ? software sasvim solidno radi svoj posao, stedi vrijeme i sve ostalo.. zasto radis u novom PS kad mozes i u 3? cemu napredak i olaksanje ? apsurd.. (da i ja furam sothink Very Happy ) no nvm to

isprike ako se netko uvrijedio ovim postom (iako sumnjam), no nije namjerno...

anyway.. DW 8 je na 50 %.. jos 10 minuta pa cemo vidit sta je nova u vezi CSS-a i tablica kod njega Wink


Istina, iako jako podrzavam css (puno se stvari pomocu njega moze odraditi jednostavnije, pogotovo sto se dizajna tice), u njemu bas i neznam raditi, pa se oslanjam na (x)html. Neki cim vide font tag križaju se i ne znam sta rade. Pa ljudi i sa tablicama se da lijepo slozit sajt, nemojte kenjat molim lijepo. A sto se tice ovog faks sitea, jednostavan je i pregledan, a i sluzi svrsi.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group