Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
a htjeli su profesionalce.
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 14.09.2005 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
silence wrote:
okaj, mogu skužiti tablice kad se radi u čitanju iz baze i slaganju podataka iz CMSa....
osobno, ja (ako baš ne moram) ne radim dizajn jer suxam sa CSSom i ne da mi se gnjavit.... ali da je kod katastrofa....katastrofa je....

podsjeća me na stvari tipa "moji prvi siteovi" Embarassed


moj prvi sajtovi nisu izgledali tako...blago tebi ako tvoji jesu..mislim da malo pretjerujes Cool


to je razlika između nas Wink...ma nisu baš tako, ali nije ni bilo daleko od toga...

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 14.09.2005 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
abeja wrote:
silence wrote:
okaj, mogu skužiti tablice kad se radi u čitanju iz baze i slaganju podataka iz CMSa....
osobno, ja (ako baš ne moram) ne radim dizajn jer suxam sa CSSom i ne da mi se gnjavit.... ali da je kod katastrofa....katastrofa je....

podsjeća me na stvari tipa "moji prvi siteovi" Embarassed


moj prvi sajtovi nisu izgledali tako...blago tebi ako tvoji jesu..mislim da malo pretjerujes Cool


to je razlika između nas Wink...ma nisu baš tako, ali nije ni bilo daleko od toga...


hmmm..da te neznam jos bi ti i povjerovala:)

edit: ili nebi...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 14.09.2005 10:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Pa poludi u negdje uz drvo ili skoci sa krova, ne moras tu ludovati non stop. Inace, u zivotu se rijetko kad iznenadim, recimo tebe i dalje dozivljavam kao malog, izgubljenog covjeka bez samopouzdanja koji tu stalno napominje kako on ima neku firmicu i time se hrabri (izjava da radis kad i koliko hoces me toliko impresionirala, da sam pustio suzu radosnicu). A ovo za ponudu, pa to je tragikomicno sta ti govoris. Kladim se da si na svakom sastanku sa klijentom manji od makova zrna i da ti samo nogice veselo vire iz klijentove zadnjice.

ps. Samo reci sine tko te zadnji put otjerao na 9 mjeseci, odmah covjeku placam cevape Smile


je pogodio si.... točno sam takav....
nije me niko otjerao, nego mi se nije dalo prepirat oko nekih stvari....otišo sam sam...
dužan si ćevape.... Cool

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 14.09.2005 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:


hmmm..da te neznam jos bi ti i povjerovala:)

edit: ili nebi...


nemoj Laughing

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 14.09.2005 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa trazim covjeka koji ti je ubio volju za pisanjem u periodu od 9 mjeseci, natjecaj je jos otvoren s obzirom da jedini kandidat ne ispunjava vecinu od postavljenih kriterija ...

ps. Pa bilo bi ti bolje da si pravio sajtove kao na pocetku ...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 14.09.2005 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Pa trazim covjeka koji ti je ubio volju za pisanjem u periodu od 9 mjeseci, natjecaj je jos otvoren s obzirom da jedini kandidat ne ispunjava vecinu od postavljenih kriterija ...

ps. Pa bilo bi ti bolje da si pravio sajtove kao na pocetku ...


hehehehe.... nemaš pojima kak me ovaj topic trenutno zabavlja....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 14.09.2005 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK, dosta je bilo.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 14.09.2005 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja bih samo dao zavrsnu rijec sa izrekom iz Bosne: Budali je svaki dan Bajram (ili Bozic, ovisno o konfesiji) Smile

ps. Sad te pustam da programiras i duze od dogovorenih 30 min Wink

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 14.09.2005 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Evo ja bih samo dao zavrsnu rijec sa izrekom iz Bosne: Budali je svaki dan Bajram (ili Bozic, ovisno o konfesiji) Smile

ps. Sad te pustam da programiras i duze od dogovorenih 30 min Wink


dbl

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 14.09.2005 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je katastrofa. to je blago reći. ne znam

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
fx



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 19
Location: Zagreb

PostPosted: 07.11.2005 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stari post, ali heh, ja sam radio za unizg sa frendom, isto smo bili jako kratki s vremenom, ali smo pretpostavljali da cemo biti među prva tri, iskreno, nije bitno što nismo izabrani jer sada kad gledam to kaj smo poslali je teški šrot Razz, već me baš interesira kakvi su ostali radovi. Ovaj izabrani i nije tako loš s obzirom na što je stranica prije redizajna ličila Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 08.11.2005 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
been there done that // mioc.hr // jebga


Ma i ime teama koji je radio je mutavo... "Nismo mi"... bah.. Iznenađuje me kako su stranice loše s obzirom da uvijek vidim dobre stranice "miočana" (koliko znam to je neka vrsta natjecanja u Miocu or something?)...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group