Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
po 100ti put komentarćić koji

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 12.12.2003 21:31    Post subject: po 100ti put komentarćić koji Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeli more ova -------> ajde po 300ti put dikoji komentarćići dobacite .... HOP HOP ... Cool

OPALA

P.S. samo ti oranga nemoj previše izkomplicirati sa svojim komentarima Smile)))) Cool

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 13.12.2003 00:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oranga?
to sam ja? Smile

sta se mene tice ovo je dobro.
ideja mi je skroz dobra.
site onda dobar.
ali...eto, ima ali. Smile
smetaju me jedino ove crno bijele slike u pozadini. ne idu mi sa ovim okolo u boji, a posto je header u boji onda mi i zbog toga ne ide.
malo vise sadrzaja pod usluge bi bilo bolje.
i oni plusevi u novostima bi bili bolji malo manji ili neke male slikice necega umisto njih.

eto.

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ixia



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 11
Location: Osijek

PostPosted: 13.12.2003 00:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se jako svida premda mi je na "o nama" ona slika izgledala ko losch ness Laughing pa me mal' zbunilo, no ja sam plava pa bez beda mozes ovo ignorirati. Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 13.12.2003 02:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

takodjer, meni je super ali mi se ove slike kao podloga nikako ne uklapaju. ne volim kad imam ista ispod teksta koji moram citat. bas teksta, ne sad nekih titlova ili necega stilski smjesteno.

i ne svidja mi se sta je ovo u iframe-u unutra.
uglavnom ja bi malo drukcije tu sredinu di je content sredio, ovo ostalo mi je do jaja.

i izbaci ono gore "+++hrv" jer mi bode oke

al fakat mi se jako svidja. malo glancanja i to je to.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 13.12.2003 20:04    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

... izgleda mi bas fora sa ovim slikama crno bilim u pozadini ... inače će ići flash site samo da ga završim i mislim da e to onda puno bolje izgledati ... i nije loch ness Cool

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 13.12.2003 20:31    Post subject: Re: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

.moody wrote:
... izgleda mi bas fora sa ovim slikama crno bilim u pozadini ... inače će ići flash site samo da ga završim i mislim da e to onda puno bolje izgledati ... i nije loch ness Cool


ni meni ideja nije losa ali su mi slike lose kvalitete, i to dosta smeta, bilo bi fora da su direktno sa digitalcem.
inace mi je cool koncept sajta Smile

zaboravih... onaj vodoravni skroll u portfoliu mi je suvisan, samo malo pomakni pa da ispari Smile ( ili stavi scroll=auto)
i malo boje na skrolove Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 14.12.2003 09:53    Post subject: :( Add user to your forum ignore list Reply with quote

a vidis meni nema tok scrolla je da iman rezoluciju 1280x1024 ali sam provjerava na 1024x768 i nije ga bilo ... ispod te rezolucije ne idem ... a ako stavim auto onda se odmah pojavi vodoravni scrall sta mi jako ide na živce i onda lagano popizdim ...

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 14.12.2003 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mmmmm mislim da ne pricamo o istom scrollu (ja imam rezoluciju 1152x864).
ja pricam o portfoliu, u onom iframe-u, okomiti scroll je ok buduci da sluzi svrsi ali vodoravni bi se mogao postimat Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 14.12.2003 11:33    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ups, ali meni ga fakat nema ni na toj rezoluciji Rolling Eyes , ali nema veze ...

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group