Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dobro, 3d u hrvata nije mrtav, ali ovaj forum je na samrti!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 15.09.2005 11:55    Post subject: Dobro, 3d u hrvata nije mrtav, ali ovaj forum je na samrti!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro, nije na samrti ali moral sam nekaj napisati. A razlog ovom postu je to što već par dana raspravljam sam sa sobom jer nitko nikaj ne piše!! Nigdje ni žive duše! Na, pogledajte; moj zadnji post je bil prije 2 dana, a prije ni poslje ništa!! Sad Confused Shocked Question Question

Znam, vi ste meni strahu!! PA OBRIJAL SAM LEĐA I SREDIL GRBU!!! Nisam više tak grdi!!
Čak me puste i po danu van! Evil or Very Mad Twisted Evil


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

[/img]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 15.09.2005 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, ja bum skoro stavil u galeriju nekaj .
Ja sam Modo i LW .Sad čekam da izađe Modo renderer, pa bum prodaval LW, ak je netko zainteresiran.I, dajem uz program hrpu knjiga (jako korisnih), sve naravno o LW-u.
d
Back to top
View user's profile Send private message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 15.09.2005 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Di si buraz?!?! Konačno se netko odvažio nekaj napisati (i to u rekordnom roku, 30 min). Jeeeeeee!!!! Dobro, moja misija je obavljena, više nemorate nikaj pisati u ovom postu.

Ma, jasno mi je ljudi da nemate vremana visiti cijele dane na forumu, i meni je tak, osim kad se na poslu dosađujem, ali kad sam doma, onda se primem 3d-a i nema ničeg drugog. Samo vi ljudi radite, učite i usavršavajte se, bolje to nego da kao ja visite na forumu i čudite se zakaj nema nikoga (OĆU DOMA ZA MOJ KOMP!!!!!!!! Crying or Very sad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation )
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 15.09.2005 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A di si kad rendaš.
Ja na forumima....
d
Back to top
View user's profile Send private message
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 15.09.2005 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

he he he, ja upravo rendam nešto na pentiumčiću. Very Happy Very Happy Very Happy
a na amdejiću visim tu...he he he... Very Happy Very Happy Very Happy
inače mi Modo, općenito gledajući najnajljepši softwer, a C4D najdraži
a skinuo prije neki dan C4D9.5demo i JEATE!!! usporedio brzinu sa C4D9.102 i i i JEATE!!!
ista scena na 9.102 se renda minutu i 43 sec., a na 9.5, 52 sec. Shocked Shocked Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 15.09.2005 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Modo je DOOOOBAR,....
a tek PAAAAAMETAN,.......
d
PS ja rendam sa Fprime, to je za LW.Super brzo, ali, onda dodaš sranja koja prije nisi nikad ni mislio dodavati zbog duljine rendanja, pa sam opet na istom.
Ono, jako dobro kod Fprimea je kaj za par sekundi vidiš kaj si napravil, a onda staneš rendat kad ti se čini dobro.I, onda možeš poslije nastaviti na mjestu di si stal.
d
Back to top
View user's profile Send private message
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 15.09.2005 18:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maaa, berko, ne brini čoeče, uskoro će se sve to promjenit Very Happy nadajmo se. Al, eto, bar se radi na tome.

Ima nas tu puno, al eto, više nas črćka po "pravim" 3D stranicama. Bezveze je malo tu postat, kad imamo samo jedan mali kutak. valjda tak i ostali razmišljaju... Wink
svi nekaj komercijalnog rade, pa ne postaju radove,a ako pitaju za pomoć, ispada koda imaju posel, a ništ ne znaju... joj, joj... a nikak da shvate da je 3D tek beskrajno neograničen.

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TheDarkDude



Joined: 14 Sep 2005
Posts: 9

PostPosted: 16.09.2005 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pošto još uvijek nemamo ponuda za 3d artiste http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=6332

Molim sve zainteresirane da se jave Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 17.09.2005 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

No, ljudi, kaj se čeka? Čovjek vam nudi posao, javite se! Ja bi se javil, ali sam prebukiran.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group