Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ima li tko zadarski poluotok u vektorima? Ili barem dio?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor
View previous topic :: View next topic  
Author Message
towar



Joined: 10 Sep 2005
Posts: 26

PostPosted: 15.09.2005 18:53    Post subject: ima li tko zadarski poluotok u vektorima? Ili barem dio? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bog, ljudi!

Molio bih kojeg graficara iz Zadra ako ima kartu poluotoka grada Zadra u vektorima da mi posalje... Placam pivu i cevape Smile
Back to top
View user's profile Send private message
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 15.09.2005 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A gdje da ti ga posaljem??

mail please...

_________________
-----------------
www.simeb.net
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
towar



Joined: 10 Sep 2005
Posts: 26

PostPosted: 16.09.2005 09:02    Post subject: mail: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zd_towar@net.hr

Fala!
Back to top
View user's profile Send private message
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 16.09.2005 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za tako nesto treba puno vremena za nacrtati i ne virujem da ce ti je neko tek tako dati... ako si spreman platiti mozemo pregovarati Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
towar



Joined: 10 Sep 2005
Posts: 26

PostPosted: 16.09.2005 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, a vidiš, već mi se javio jedan dečko iz Zadra i rekao da se u čas vremena može trejsat, što sam i napravio. Pitao sam samo zato što nemam vremena. Spreman sam dati pivu i čevape. Ako si imalo grafičar, znaš i sam vrlo dobro da ako netko ima spreman nekakav logotip ili nešto u krivuljama, da se radi razmjene a ne da se folira okolo kao što ti sad to radiš. A usluga se ionako i ovako vrati na ovaj ili onaj način, što s tobom očito nije slučaj.
Back to top
View user's profile Send private message
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 16.09.2005 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jedno je logotip a jedno je plan grada, iako ako si graficar dode ti na isto samo sto za logotip treba 15 minuta a za plan grada 15 dana. A kako si ti graficar mogao si odmah to i sam napraviti.

Ja se ne foliram vec ti ne cijenis tudi rad i trazis malo nerealne stvari.

I da ti bude jasnije, plan grada ja nemam, vec znam covjeka koji ga je crtao. S tim covjekom sam jako dobar, i nikad mi nije palo na pamet zicati ga tako nesto jer znam koliko je vremena upucao u to. Naravno, kad mi treba komad grada za kartu ili nesto slicno on mi to posalje u formatu koji mi treba, kao sto kolege i rade...
Back to top
View user's profile Send private message
towar



Joined: 10 Sep 2005
Posts: 26

PostPosted: 19.09.2005 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pričaš totalno opozitne stvari. Kao što sam rekao i u subjectu - može i DIO poluotoka, i to neveliki. Dakle, nisam tražio ništa što i ti sam kažeš da ne tražiš. Osim toga, za tebe su kolege samo oni koje osobno poznaješ i ne težiš tome da proširiš krug kolega? Ne znam za tebe, ali ja svoj krug poznanstava stalno proširujem, a uvjeravam te da mi taktika sasvim sigurno nije poput tvoje - odmah napast i širiti loše vibre.
Ako te tješi, nacrtao sam svoju kartu. Ako ti zatreba dio, javi se slobodno.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group