Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.huttererbranko.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slid0



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 54
Location: Samobor

PostPosted: 16.09.2005 17:19    Post subject: www.huttererbranko.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.huttererbranko.com =D

_________________
http://slide.6te.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 16.09.2005 17:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro je clean & simple.

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 16.09.2005 17:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vide ti se prijelazi na pozadini.....
a to mi bode oko....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.09.2005 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro je, samo steta sto je u flashu Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hrvoje33



Joined: 09 Sep 2005
Posts: 10

PostPosted: 16.09.2005 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To napravi u HTML/css i bez nepotrebne "Ulazne" stranice i bu dobro.
Čemu Flash?
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 16.09.2005 20:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cemu onaj text od 1px lijevo ? SEO ?
mislim da to trebas rijesiti na drugaciji nacin
Back to top
View user's profile Send private message
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 16.09.2005 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad napravim zoom in u flashu, text je rasterski, pozadina se raspada. i ima samo 1 stranica Sad
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 16.09.2005 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

deftones i violoncelo ne idu zajedno.

ali nadajmo se da ciljana publika nema player upaljen.

sto se dizajna tice, za temu je okej, iako samo zbog muzike nisi trebao flash. tj. mogao si samo muziku u flash, a ostalo cisti HTML jer onaj defaultni player ti se ne bi uklopio u dizajn.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 16.09.2005 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oi!
hmm. djeluje mi nekako prekruto. pregrube linije ili boja za ovako nsšto. triba si nešto nježnije nać.. nešto više chill out Razz ..prekruto mi je....obavezno se riješi fleša a ako baš moraš moraš napravi neki preloder. sredi one ikone od plejera. pregrezo izgledaju Smile.. napravi mi neki mali jednostavni logo.. napravi na par jezika posto nema previse sadrzaja.. i tako... samo naprid Smile

aj. zivija.

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 18.09.2005 03:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-malo mi je sve skupa prejednostavno i dizajnerski, a još više sadržajno...
no pošto ti vjerovatno nemožeš puno utjecati na sadržaj tu ti se nema što prigovoriti...

govorim to jer igrom slučaja tog "virtuoza" poznam i znam koliko je to kompleksna osoba (bio mi je u komisijama i predavao u istoj školi) tako da mi za sajt ili kao što netko reče online vizitku djeluje malo neprikladno da se svede na 1 fotku i nekoliko citata od prije 20 godina...

-presamodopadno ("Kao ilustraciju umjetnikove virtuoznosti i umjetničke osobnosti..".) > ne vidim svrhu te stranice... ali što je tu je..

-ima i dosta gramatičkih grešaka na razmjerno malo teksta (č i ć, umJEtničke, interpretaciJe, Europa velikim slovom) .. ne znam zašto se forsira talijanska riječ violoncello kada mi imamo hrvatsku riječ violončelo koja se savršeno normalno koristi na svim brošurama, publikacijama i programima koncerata. Neće zbog toga njegova virtuoznost biti umanjena... bez brige
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slid0



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 54
Location: Samobor

PostPosted: 20.09.2005 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tnx svima na odgovorima......
ovak. flash je cijeli zbog playera a i istina je da nije trebalo bit sve u flashu.....
al 1 stranica je zato kaj je on tak htio... daj mi jednu sliku stavi, malo teksta i player i to je to...... tekst je njegov i ja nisam imao niti malo utjecaja u njemu......

istina malo bi moglo bolje al uvijek bi moglo.... a ja sam zadovoljan s ovim jer sam to radio 2 dana..... a nisam si dao slobodu jer sam cuo da je lik zaheban.......
trebalo je bit konzervativno i takvo i je.....

anyway tnx svima.....

_________________
http://slide.6te.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slid0



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 54
Location: Samobor

PostPosted: 20.09.2005 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
deftones i violoncelo ne idu zajedno.

?????
zakaj deftones?

_________________
http://slide.6te.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BS
Guest





PostPosted: 20.09.2005 22:43    Post subject: Reply with quote

<snip>

Last edited by BS on 31.12.2005 14:11; edited 1 time in total
Back to top
slid0



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 54
Location: Samobor

PostPosted: 21.09.2005 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:
Quote:
cemu onaj text od 1px lijevo ? SEO ?

prije bi rekao neznanje Smile


=D =D
istina. al zato sam tu da naucim. =D

e a pitanje jedno...... jucer sam na googlu kad sam ukuco Hutterer Branko mogao nac stranicu al danas vise nemogu.....

dal su me to zbog skrivenog teksta banali??

_________________
http://slide.6te.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BS
Guest





PostPosted: 21.09.2005 09:41    Post subject: Reply with quote

<snip>

Last edited by BS on 31.12.2005 14:12; edited 1 time in total
Back to top
slid0



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 54
Location: Samobor

PostPosted: 21.09.2005 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:
pričekaj još malo, zna se dogodit da se pojaviše i nestaneš u početku, ako su te banali onda si pehist:), jer još nisam naletio da je netko tako brzo izletio Very Happy , zna proć i do par mjeseci dok google skuži, a neki i godinama imaju skiveni tekst

možda čak dobiješ i mail od google, trenutno testiraju i šalju mailove ukoliko je domena banirana

preporučio bi ti da, kad već želiš i pokušavaš nešto napravit na google, pročitaš nešto vezano uz to, a ne da samo po feelingu radiš, kreni sa:

http://www.google.com/intl/hr/webmasters/guidelines.html
http://www.google.com/intl/hr/webmasters/facts.html
http://www.google.com/intl/hr/webmasters/index.html


tnx stari.. =D
tebi se ovo fakat da. (pomagat ekipi)....
meni si puno pomogao. fakat hvala.....
pozdrav

_________________
http://slide.6te.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 26.09.2005 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slid0 wrote:
nel`chee wrote:
deftones i violoncelo ne idu zajedno.

?????
zakaj deftones?

jer sam ih slusala at the moment.
problem sa muzikom na webu opcenito je sto nikad ne znas hoce li netko to dozivjet kao zgodan feature ili kao ultimativnu iritaciju - u mom slucaju to je uvijek ovo drugo jer slusam muziku po svom izboru i tudji izbor me ni najmanje ne zanima.

po popularnosti now playing topika zakljucujem da nisam jedina koja tako razmislja.

gle, ozbiljno ti kazem: preseli sve u HTML i samo player stavi u flash. tako ce bit optimiziran za search bez prljavih trikova. plus, ako netko nema flash nece nista propustit.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group