Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
OS Fighters
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 18.09.2005 10:19    Post subject: OS Fighters Add user to your forum ignore list Reply with quote

OS Fighters je mladi tim programera koji žele podjeliti svoje znanje sa ostatkom svijeta. Na našem website-u možete naći mnogo primjera i skripti vezano za programiranje i grafiku. Sve što tamo nađete je open source.

www.os-fighters.com

Last edited by Crazy Man on 18.09.2005 11:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 18.09.2005 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobar link neki.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 18.09.2005 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.os-fighters.com/

Poštedi se klikanja, nema ništa gore Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 18.09.2005 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 18.09.2005 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj header je koma....
kose crte: again?
boje: a-a

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 18.09.2005 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zajeb u vezi linka... Šta u vezi boja ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 18.09.2005 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

You sure are an ugly bunch Very Happy

Ne, stvarno, OS je 'filozofija' orjentirana prema userima, slobodi, surađivanju i sl... mogli ste barem nabacit malo više user-friendly nastup, ne ovaj fakerski tamne naočale/cigareta štih Cool uplašit ćete nekog jadnog switchera Laughing

Što se tiče samog sajta, mogao je biti malo bolje sređen što se tiče boja, paddinga (na pollu) i sličnog, ali dobro, meni je sve što promiče OS na mjestu. Naravno, smetaju prazne sekcije kao 'download' i 'projekti' gdje čovjek misli da će naći nešto čime se vi bavite, a dočeka ga prazna stranica čak i bez nekih budućih planova... Malo mi je čudno što pod 'artikli' (articles? Think) nalazim VB.net, Photoshop i FW na sajtu koji promiče OS, no dobro Wink

Još imam i primjedbu da na cijelom sajtu nema ni spomena o Javi, a vidi se da se interesirate za sve programske jezike... Java je od ekstremne važnosti za Open Source kao i za cross-platform development
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 18.09.2005 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy počeli smo sa radom prije par tjedana pa nismo počeli raditi ni na jednom projektu.. bit će nešto ne brini. U vezi faca ša neka bude malo komedije ne ? Laughing A radimo i novi dizajn jer se ni meni ovaj baš ne sviđa Confused Javu nisam stavio jer nitko od nas ne uči javu. Kada bi netko došao tko zna stavili bi. A ove ostale: phshop i to je tu radi reda. Puno ljudi još radi to sve pa neka bude... od viška glava ne boli Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 29.09.2005 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napravio sam novi dizajn pa me zanima šta mislite o njemu. Jeli dobar i jeli funkcionalan tj da je sve pri ruci. Recite kritike i šta da promjenim.

www.os-fighters.com/frano/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 29.09.2005 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa header mi je bolji

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 29.09.2005 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Barem nešto Very Happy A dizajn ? Mislim jel ti se čini funckionalan ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 29.09.2005 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

možda je bolji dizajn ali to jednostavno nije OS štih Sad više vuče na nekakav gejmerski klan "OS fighters"

Meni nije drago što vam moram ovako nešto reći jer vas ne poznajem, ali ono što o vama vidim sa sajta - u cijeloj slici mi ništa ne paše. Prvo vaše opake njuške, dok je jednome od vas na Yahoo nick "neo-ustaša". Definitivno niste ljudi s kojima bi netko htio stupiti u kontakt radi istih ideja. Onda header na sajtu featuring nasilnog Tuxa koji gazi nekog nevinog biznismena koji bi možda bio Gates da nije toliko koščat. Nadalje, zovete se "OS Fighters" što prvo asocira na neku staru Commodore igricu, druga asocijacija je vojna eskadrila avijatičara, dok je treća asocijacija - kad se sazna da je OS opensource - grupa ljudi sa idejom forsiranja opensource-a na način koji bi bio blizak agresivnom. Posljednje, promičete opensource alternative ali istovremeno promičete i VB.NET, FW i PS (odmah kraj Gimpa) Confused ...ali dobro, to sam već spomenuo, samo bih nadodao da bi meni nekako bilo čudno da na sajt svog tima opensource entuzijasta odmah kraj OpenOffice-a stavljam MS Word tutoriale

Ovo nije napad već konstruktivna kritika, da se razumijemo... da je dobiješ si i postao ovdje link Wink cheers
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 29.09.2005 17:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A šta da ti kažem. Većina toga je istina. Sada smo u malim problemima oko dizajna i toga. Nadamo se da ćemo napraviti neki dobar. Ja sam napravio ovaj i čekam sada lika jednog da on napravit svoj.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
nme



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 53
Location: Zagreb - Rijeka

PostPosted: 04.10.2005 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tony Španjol
Programer

Nick: Elite
Dob: 15
Lokacija: Rab, Hrvatska
E-mail: neoustasa@yahoo.com Shocked Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 04.10.2005 21:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing E dobra vijest za naš sajt. U PCchipu možete nači reklamu za naš sajt.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 05.10.2005 09:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ajde sakrij tu sramotu od stranica. Nit valja dizajn, nit sadržaja nema, a vidim da se mučite i s PHP-om jer na svakoj stranici izbacuje neku grešku.

Sve u svemu jad i bijeda ...

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 05.10.2005 10:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zvone wrote:
Ma ajde sakrij tu sramotu od stranica. Nit valja dizajn, nit sadržaja nema, a vidim da se mučite i s PHP-om jer na svakoj stranici izbacuje neku grešku.

Sve u svemu jad i bijeda ...


slažem se
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 05.10.2005 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa dobro imamo nekih problema sa stavljanjem novog dizajna na sajt. Danas će se to sve srediti... bez brige
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 05.10.2005 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro čovječe svaka tri četiri dana imaš neku novu brljotinu. daj si uzmi mjesec dva i napravi sajt kako treba. Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 05.10.2005 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E i oću... uzet ću si par dana i skompati to kako treba... imaš pravo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 05.10.2005 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Code:
ini_set('display_errors','0');

ovo bi trebalo privremeno sakriti sramotu.

Quote:
Ako pokušate usporediti OS Fighters sa ostalim web stranicama vidjet ćete da smo mi puno jeftiniji od ostalih website-ova koje traže stotine kuna za reklamiranje.

naravno, ali ste i puno puno manje posjeceniji..

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 05.10.2005 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:
dobro čovječe svaka tri četiri dana imaš neku novu brljotinu. daj si uzmi mjesec dva i napravi sajt kako treba. Mad
crazy man wrote:
E i oću... uzet ću si par dana i skompati to kako treba... imaš pravo


mjesec dva dana nije isto što i par dana!!! di ti se žuri? može svijet izdržat par mjeseci bez oes fajtersa.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 05.10.2005 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo bi trebalo staviti u WIP Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 05.10.2005 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Žuri mi se Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
m4t3



Joined: 13 May 2005
Posts: 69
Location: Pakoštane

PostPosted: 05.10.2005 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što kenjate pustite čovika da radi, vaši radovi su sigurno extra super izgledali u početku...
Crazy, ovaj dizajn je puno bolji od onog prije, još samo sadržaja ubacite i nastavite radit Wink

_________________
http://www.matemaksan.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group