Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
OS Fighters
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 05.10.2005 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

m4t3 wrote:
vaši radovi su sigurno extra super izgledali u početku...

nisu, ali zato ih nismo ni pokazivali ovdje Laughing

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 05.10.2005 21:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aj dobro barem je netko stao na moju stranu. Mi se barem trudimo tamo i nesto radimo a vidim da vi ovdje samo kritizirate i pola toga nepotrebno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 05.10.2005 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nepotrebno !!!!!!!!!! Pa čovječe daj si pogledaj site !!! Ovo nije niti za WIP. Ovo je neka pre-pre-pre alpha inačica sitea.

Ne valja, trazio si mišljenje, a ja sam svoje mišljenje iznio.

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
m4t3



Joined: 13 May 2005
Posts: 69
Location: Pakoštane

PostPosted: 06.10.2005 00:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zvone, mislim da je tvoj način izražavanja nekulturan. Ako čoviku ne želiš dat savjet, pokazat mu gdje griješi i po mogućnosti pomoć nemoj ni zajebavat i rugati se jer je ipak on uložio truda da napravi nešto.
Kreni od sebe i zamisli da je netko tebi to napisa, bili ti bilo drago?? Svakako...


Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
http://www.matemaksan.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 06.10.2005 02:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se, zvone jest pretjerao u izrazavanju nezadovoljstva... no da je site kompletno nedoradjen, istina je. mislim da bi trebalo dodati vise sadrzaja prije nego stranica bude sluzbeno pustena u pogon - ipak, ima vas 7-8 ili koliko, pa da ste tek ovo uspjeli dosad napraviti ne ide vam u prilog... Confused gdje su vam ti besplatni downloadi, gdje je vas rad? lako je u profil napisati "programer". dajte i malo dokaza da ste to sto tvrdite.
bez dokaza, ovaj site mi je jednako fake kao i film iz kojeg ste pokupili citat.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 06.10.2005 08:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SVE SRUŠI I SVE RADI PONOVO!!!! NEMA KOREG OD KRPANJA!!!! a za par dana se ne može napraviti dobar sajt, i zato si uzmi tih ***enih mjesec (dva, tri, četiri) dana i napravi sajt kako treba!!! ništa ne ide na brzinu. jesi ga provukao kroz validator? nema doctypea. ŠTA ĆE TI DVIJE NAVIGACIJE? imaš hrpetinu atributa po tagovima umjesto da si radio sa cssom.

posjeti http://www.w3.org/

BTW onaj neoustaša Brick wall
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 06.10.2005 10:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radio sam ja sa CSS-om Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 06.10.2005 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Crazy Man wrote:
Radio sam ja sa CSS-om Wink


Code:
<body topmargin="0" bottommargin="0">
<div align="center">

<table border="0" width="113" cellspacing="0" cellpadding="0" background="graphics/back2.gif">
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 06.10.2005 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd recimo da sajt prolazi jer ga jos doradjujete i sve to, dosta ste mladji
al sto su rezenzije? Very Happy bar to popravite! mrzim typoz na stranicama, i to na indexuuuu

_________________
//crunatus.net__
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 06.10.2005 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Recenzije su recenzije Laughing recenzija nekog OS-a, programa, igre, hardware.....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 06.10.2005 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A sada moje mišljenje:
- koristio si CSS vjerojatno samo za promjenu boje linkova i tako neke sitnice al ne za kompletan layout sitea.
TABLICE!!! Shame on you
Code:
 <table border="0" width="100%" cellspacing="0" cellpadding="0" height="174">

- dizajn mi se definitvno nesviđa neznam izgleda mi nekako retro.Promjeni bih boju, header, pozadinu, i izbacio one dolje bannere ili ih nekako bolje uklopio.
- deity je želio ukazati na grešku u navigaciji niste napisali Recenzije već Rezenzije. lol
- ovaj frend neoustaša fakat zaslužuje Brick wall
- svaka čast na članku u PcChipu iako neznam kako ste dospjeli onamo? Rolling Eyes

Nitko nije savršen ali neki su veoma blizu. Very Happy Just kidding!
Po meni trebate još puno puno puno poraditi na sajtu. I definitivno to sve zajeno probaj napraviti kompletno u CSS zatim provuči kroz Validator i tek onda postati ovdje.

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 06.10.2005 18:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

monkey, ne pitaj... ja sam završila u PCchipu sa stranicama o šalabahterima (tad je bio neki trash dizajn, mozda ga se neki sjecaju) http://salabahteri.freeprohost.com/
tko je site predlozio, kako su ga nasli i zasto im je bio zanimljiv.. ne pitaj jer ne znam Laughing

Quote:
I definitivno to sve zajeno probaj napraviti kompletno u CSS zatim provuči kroz Validator i tek onda postati ovdje.

don't run before you can walk. daleko su oni jos od cistog CSS-a, ne potici ih na to dok nije vrijeme.

Last edited by nel`chee on 06.10.2005 18:56; edited 2 times in total

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 06.10.2005 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa da dobro ali recimo bio je i maratzov Netiquette koji je po meni ljep i koristan site i još neki sajtovi koji su po meni i zaslužili da budu u takvom časopisu. Tako da mi ovo stvarno nije jasno, nije da pljujem al ono.... nije mi baš neka "elita". Very Happy

Ah neznam... nek im bude.

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 06.10.2005 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa dobro struktura sajta su tablice ali sve ostalo je CSS... otkad sam stavio ovdje link do sajta samo svi sve pljujete samo M4T3 rekao nešto dobro... s vaše strane niste baš u redu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 06.10.2005 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Crazy Man, ako ne zelis cuti istinu onda nas nemoj pitati za misljenje. M4T3 (l33t t4lk? i mean, come on...) ti podilazi tvrdnjama da se "trudite" - svi se mi ovdje trudimo! prema onome sto ja vidim, vi trcite pred rudo, zelite izaci u novinama a osim clanaka (koji se mogu procitati i drugdje) nemate sto pokazati. oh pardon, imate 3 skripte za download. imala sam i ja 3 skripte na svom siteu (maknula sam ih jer mi je to bilo premalo da bi drzala sekciju "skripte"), a on se uopce ne bavi OS-om, pa mislim da biste me vas 14 (!!!) trebali nekako nadici svojim programiranjem, zar ne? ako ne kvalitetom, onda bar kvantitetom.

ako nisi shvatio sto ti pokusavamo reci, dozvoli da ti detaljno objasnim:
- dizajn nije vrh i jezim se od kolicine kosih crta koje si natrpao, plus header je nezanimljiv, ali posto ste programeri a ne dizajneri, nije los.
- sadrzajno je stranica jadna. ne vjerujete?
klik na "download": trenutno u izradi
klik na "projekti": trenutno u izradi
klik na "članci": 3 skripte, no dobro 24 primjera vas izvlače, iako Photoshop i Fireworks ne spadaju u OS
klik na "recenzije": trenutno u izradi
klik na "najave": trenutno u izradi
klik na "tekstovi": trenutno u izradi
klik na "screenshots": trenutno u izradi

dakle, imate vijesti, o nama, kontakt, forum, primjere i par skripti. ovo je debelo wip.
mladi ste i ambiciozni i puni ideala, sve je to super, ali dok god vas netko ne spusti na zemlju vasa ce stranica ostati na ovom nivou, a to vam nije u interesu.

dakle, get to work i ne prizivaj publicitet dok jos nemate sto pokazati.

ili, mozes reci da smo svi mi zli, da seremo bezveze i otrcati svojim wannabe-programer frendovima i misliti kako ste vi najkul tim u drzavi. your choice, man. mene osobno uopce nije briga.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 06.10.2005 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Istina je sve to i znam Sad Odmah na posao nema čekanja...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
m4t3



Joined: 13 May 2005
Posts: 69
Location: Pakoštane

PostPosted: 06.10.2005 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
M4T3 (l33t t4lk? i mean, come on...)


Ne rugaj se mom nicku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! And I mean it Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Idea

_________________
http://www.matemaksan.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 07.10.2005 08:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Crazy Man wrote:
Pa dobro struktura sajta su tablice ali sve ostalo je CSS... otkad sam stavio ovdje link do sajta samo svi sve pljujete samo M4T3 rekao nešto dobro... s vaše strane niste baš u redu...

šta ti to znači layout je u tablicama a sve ostalo je CSS? CSS nije samo farbanje slova i tu i tamo nekog bordera.

Nelchee vam je dobro rekla da trčite pred rudo, ja vam kažem da si uzmete par mjeseci za izradu. Prosjek godina vam je 15, i nemate puno razloga da si ne uzmete vremena. Ovako krpajući sajt za tri četiri dana možete napraviti samo junk.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 07.10.2005 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

m4t3 wrote:
Ne rugaj se mom nicku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! And I mean it Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Idea


jeeej anarho-cyber-punk Applause Rolling Eyes

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2005 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ja sam mislio da se m4t3 čita "mčetiri-te-tri" Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 07.10.2005 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
a ja sam mislio da se m4t3 čita "mčetiri-te-tri" Smile

Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 07.10.2005 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

m4t3, to ti je mate pisano na elektroglagoljici!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 09.02.2006 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo nakon par mjeseci rada došo ja opet k vama da ocjenite ponovni redizajn OSF... pa recite sta mislite:

http://www.os-fighters.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 09.02.2006 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma mrvicu bolje, al svejedno kojih 5, 6, 7 godina zastario dizajn. šta to pingvin drži u ruci? posvetite se više sadržaju

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 09.02.2006 11:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A pokusavamo nesto dobro napraviti... barem je sada uredno i ne frcaju errori... posvetit cemo se sadrzaju Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group