Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Jebeš ponedjeljak ;-)
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 19.09.2005 07:36    Post subject: Jebeš ponedjeljak ;-) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro jutro nacijo.
El postoji neka mogućnost da se potpiše peticija u vezi ukidanja ponedeljka, možda bi trebao googlat Arrow Think

However, želim vam ugodan radni tjedan.

JEBEŠ PONEDJELJAK Twisted Evil

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 19.09.2005 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tis moj čojek Wink

Gdje/Šta radiš? Ev ja došo a na stolu brdo postit ljubavnih poruka.

Da si mi pri ruci pivo bi ti na noge donio.
Back to top
View user's profile Send private message
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 19.09.2005 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma daj čovječe, radio jučer od 16 do 20 na nekoj ponudi a ista me čekala i jutros.
Vrijeme koma, grijanje nesmijem još palit a prsti mi na minus deset. Kave sam već tri popio i sav se tresem od insomnije jer sinoć nisam ništ spavao.

JEBEŠ PONEDJELJAK, ode moje ljeto u kuvac a dolazi jesen....
Brick wall d'oh!

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 19.09.2005 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je ponedjeljak super jer se onda vidim s prijateljima s posla, i onda se družimo i radimo web siteove i dopisujemo se sa prijateljima iz cijeloga svijeta preko e-maila.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 19.09.2005 09:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 19.09.2005 09:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 19.09.2005 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro ajd vi neradnici volite pnedeljak Cool

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 19.09.2005 09:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ponedjeljak u kombinaciji s punim mjesecom je definitivno pun pogodak, cijelu noć sam se budila uvjerena da će mobitel sad počet zvonit jer mi je krenuti na posao...
zato ćemo danas laganini...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 19.09.2005 09:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Patanja by /dev/null

Uvod:: sutra, ali ti 20. imam ispit iz fizike, izlazim 6(šesti) put!

Pravim neku brošuru. Naruče nešto šareno super ultra sa nekim balončićima, ja otvorim dokument a ono službeni izvještaji neki... a ja dizajn već uradio.. i šta... fino run corel i crtaj sve novo.... takođe sam otresu jednu "tursku" (i samim tim izgubio još 10 min na WCu)... smrzo se takođe... auta neam, nogama idem na poso...

Aj otvorimo klub hejtera ponedeljka.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 19.09.2005 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koja je razlika? Shocked

radim jucer, radim danas.... Rolling Eyes

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 19.09.2005 09:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, ja hejtam ponedjeljak jerbo sam se upravo vratio doma sav mokar do kostiju i smrznut do kože. Razz
krenuo na fax po hebenu xicu i ovjerit molbu za pokaz (koju sam btw zaboravio na stolu u sobi). i nisam naravno niš obavio. psovao sve i svašta dok sam se vraćao po ovom odvratnom vremenu. psmtr i ponedjeljak!
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 19.09.2005 10:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ponedjeljak
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 19.09.2005 10:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovaj zadnji je killer.... Shocked Laughing

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 19.09.2005 10:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
Meni je ponedjeljak super jer se onda vidim s prijateljima s posla, i onda se družimo i radimo web siteove i dopisujemo se sa prijateljima iz cijeloga svijeta preko e-maila.

rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 19.09.2005 10:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brainless wrote:
Dobro ajd vi neradnici volite pnedeljak Cool

Da, fakat...

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sasko



Joined: 28 Apr 2005
Posts: 26

PostPosted: 19.09.2005 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Klub su otvorili već Boomtown Rats sa "Tell me why I don't like Mondays" Twisted Evil

Ponedjeljak, pa kaj...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 19.09.2005 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
Meni je ponedjeljak super jer se onda vidim s prijateljima s posla, i onda se družimo i radimo web siteove i dopisujemo se sa prijateljima iz cijeloga svijeta preko e-maila.




da pogadjam koji si ti? Smile

Enivej, sto se mene tice:

Quote:
I don't care if Monday's blue
Tuesday's grey and Wednesday too
Thursday I don't care about you
It's Friday i'm in love

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 19.09.2005 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

O čemu vi pričate, pa ponedjeljak je zaaaakon....još samo 4 dana do vikenda... Very Happy Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Da Fu



Joined: 08 Apr 2005
Posts: 17
Location: Karlovac

PostPosted: 19.09.2005 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najbolji dan za otic spavat u gradsku knjiznicu...
Anxious
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.09.2005 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
koja je razlika? Shocked
radim jucer, radim danas.... Rolling Eyes

true, true..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 19.09.2005 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
keye wrote:
koja je razlika? Shocked
radim jucer, radim danas.... Rolling Eyes

true, true..


da,...what's the fucking difference???

dodao bih i:
radim dok sam na bolovanju
radim dok sam na godišnjem
radim dok sam na putu, privatnom ili službenom
radim i dok sam na odmoru u inozemstvu (npr. sad)
a sam sam sebi kriv,....mogao sam fino sjediti kod bake na teraci i čekat socijalu.
ja više mrzim nedjelju, jer poslije nedjelje dolazi ponedjeljak.
treba radit ljudi, ne samo zbog novca i egzistencije nego zbog sebe. Rad je od majmuna napravio čovjeka, a nerad od čovjeka pravi majmuna!
Htjeli smo kapitalizam, dobili smo ga. Doduše, ovu mutiranu postkomunističku verziju, al poslije jebanja nema kajanja.
Damn, evo slušam već para dana Maxon Universal pa me puklo,...ništa mi neće ovi dan pokvarit,...uap šuvarivari....uap šuvarivari....
rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 19.09.2005 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
treba radit ljudi, ne samo zbog novca i egzistencije nego zbog sebe. Rad je od majmuna napravio čovjeka, a nerad od čovjeka pravi majmuna!


Ako se mene pita živjeli majmuni!

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 19.09.2005 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote



Laughing
Ja sam ovaj skroz ljevo, po cijele dane na telefonu a po noci na kompu...

Jos kad nedjeljom zabrijes u PS-u do 4 ujutro ponedjeljak je zakon Cool Arrow

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Dr01



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 324
Location: Zagreb

PostPosted: 19.09.2005 15:02    Post subject: Re: Jebeš ponedjeljak ;-) Add user to your forum ignore list Reply with quote

brainless wrote:
Dobro jutro nacijo.
El postoji neka mogućnost da se potpiše peticija u vezi ukidanja ponedeljka, možda bi trebao googlat Arrow Think
However, želim vam ugodan radni tjedan.
JEBEŠ PONEDJELJAK Twisted Evil



Jebes takav zivot u kojem radis posao koji ne volis pa ti se gadi raditi ga ponedjeljkom nakon vikenda odmora.

Ili sam ja krivo shvatio, a ti ne volis ponedjeljak iz nekog drugog razloga Question

Doc

_________________
Ja uništiti sve što ne razumeti!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
hooligan



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 53
Location: cakovec

PostPosted: 19.09.2005 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:

ja više mrzim nedjelju, jer poslije nedjelje dolazi ponedjeljak.

rrrrrrrah


to te pitam. pa to je čista računica. 5 naprama 4.
a & danas mi 100 x boje nego jučer. jučer je dan imal 48 sati, kiša je padala cijelih tih 48 sati, a u gradu Zabregu je B_lo sve skupa 48 ljudi. to nije dan. to je NEDJELJA!!

_________________
...now every mother can choose the colour, of her child,
...no that´s not natures way.....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group