Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nova tv opet u akciji,plagijat nas svagdasnji

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 13.12.2003 20:48    Post subject: Nova tv opet u akciji,plagijat nas svagdasnji Add user to your forum ignore list Reply with quote

vijest sa iskona link,maznuli su design sajta od pro7,ali im RTL vraca udarac Laughing

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 13.12.2003 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Well finally... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 14.12.2003 11:55    Post subject: Re: Nova tv opet u akciji,plagijat nas svagdasnji Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
vijest sa iskona link,maznuli su design sajta od pro7,ali im RTL vraca udarac Laughing



Cekaj malo,po meni nije rijec o dizajnu webice vec zasticenom imenu emisije (C) , 'el tako?
A nasli su koji ce site ripati .... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 14.12.2003 15:23    Post subject: Re: Nova tv opet u akciji,plagijat nas svagdasnji Add user to your forum ignore list Reply with quote

ozi2002ris wrote:
fakz wrote:
vijest sa iskona link,maznuli su design sajta od pro7,ali im RTL vraca udarac Laughing


Cekaj malo,po meni nije rijec o dizajnu webice vec zasticenom imenu emisije (C) , 'el tako?
A nasli su koji ce site ripati .... Rolling Eyes


Tuzba je zbog imena emisije Explosiv koja je jedna od najboljih na njemackoj televiziji.
No, sad je to izaslo na sunce jer je neciji brand povrijedjen. Ako malo bolje pratite neke sheme na TVu onda ste mogli primjetiti da je cijela Nova TV, od konceptta, dizajna, izvedbe, pa cak i emisija vjerna kopija njemackih satelitskih telki, RTLa i SATa.
Po menni je Nova TV totalni malogradjanski šund, TV za mase, sa svoji hit filmovima i latino sapunicama. Ako malo obratite pažnju na njihove djinglove za emisije, identicni su kao kod nejmaca. Čak i ovaj @ znak koji se pojavljuje na đinglu za reklame skinut s jedne njemačke telke. A da ne govorim o Story Super Nova. Neznam dali je Nova nekome platila licencu i dali je to licenciran proizvod kao Milijunas, ali njemci imaju nekoliko takvih emisija, SuperStar, Star i kaj ti ja znam jos.
Uglavnom ovom tuzbom ce dobiti malo po nosu i po djepu nadam se, pa ce se okrenuti nekoj originalnosti ( u sto sumnjam)...
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 14.12.2003 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nadajmo se.. nova je jako pala.. po meni

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 14.12.2003 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nova ima par oke serija, filmova i to je to. dal su nekog okrali ili ne me bmk - bas mi se i ne da sa time zamarati. kad je reklama, okrenem na hateve, kad je glup film ugasim i igram se na kompjuteru ili gledam anime.
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 14.12.2003 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nova tv je rađena po profilu prosiječnog hrvata, tipično potrošački televizijski program za ljude bez kriterija.
Back to top
View user's profile Send private message
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 14.12.2003 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
nova tv je rađena po profilu prosiječnog hrvata, tipično potrošački televizijski program za ljude bez kriterija.


ovisi kako gledas... ako misliš na prosJečne hrvate, bit će da je Nova, a za (kako ti kažeš) prosiječne mislim da je OTV, ustvari 100% sam ziher Wink
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 15.12.2003 00:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

čć ije je palatali i sibilarizacije su mi fetish:)
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 15.12.2003 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
nova tv je rađena po profilu prosiječnog hrvata, tipično potrošački televizijski program za ljude bez kriterija.


Uze mi rijec iz usta Smile
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 15.12.2003 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
nova tv je rađena po profilu prosiječnog hrvata, tipično potrošački televizijski program za ljude bez kriterija.

ja ovo shvacam ko uvredu Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 15.12.2003 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

šuti. bolje i to nego da si amer... :)


...ili možda imaš nekog utjecaja u uredničkoj politici nove?

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 15.12.2003 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
.iC wrote:
nova tv je ra?ena po profilu prosijecˇnog hrvata, tipicˇno potrosˇacˇki televizijski program za ljude bez kriterija.

ja ovo shvacam ko uvredu Crying or Very sad


Ma gle, Nova TV je televizija koja je uglavnom za nezahtjevnu publiku. I ja koji put pogledam naki dobar film ako ga ima. Ali one reality emisije, silne sapunice i glupe emisije nisu neki vrhunac televizije.
Osim toga, story super nova dokazuje da, iako je to veliki show kakav HR nije vidjela, da je Nova TV polu amaterska televizija. katastroalno ozvucenje finalne veceri, ovi klinci voditelji neznaju ni govoriti hrvatski kak spada, a o stylingu Vinka Stefaneca nebi ni govorio. Sljokice na sakou, odvratna crno bijelo siva kosulja s dezenom njegovih dlaka koje ispadaju vani jer mu niko nije rekao da je pristojno otvoriti samo prva dva gumba kosulje.
Mislim da HTV kakav god bio odise puno vecom profesionalnoscu.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.12.2003 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene tako zacudjuje ta neorganiziranost, i to sve.
takodjer, mala opaska, propadalo me razocarao sa svojom scenom, totalno. zna on to puno bolje.
organizacija je losa. mozda kazu da treba iskustvo za to, al ono, mogli su pogledati bilo koji vanjski program. neznam, glupo mi raspravljat o tome jer nas ne jebu ni pol posto.
pa se zilimo za nikoga :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.12.2003 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

taj "styling" njihov je koma.. mislim.. uzas.. jedino kada izgledaju ok je kada im diesel ili replay posude obleku, cak i onda se prepozna da se forsaju.. dakako pricam o voditeljima koji su neiskusni, nemaju pojma o poslu i nadasve oni glume da su voditelji. Od splasenog Doriana (ili dorijana...ne znam) do izgubljenog "neneka".. bas sam jucer gledao na prvom neku emisiju i jedn o pitanje je bilo "Da li je fer prema novinarima da glumci postaju voditelji?".. recimo kao u slucaju Vinka... po meni voditelj mora biti spreman na sve, mora biti slobodan za spontanost i mora imati osjecaj za show koji vodi.. oni .. dragi moji, to nemaju. negdje sam cuo izreku - "ako nisi dobar u necemu, pusti to u vrazju mater"... Smile

P.S.
Pogledajte samo kako nitko od njih ne zna kuda staviti ruke, jednostavno nemaju nekakav svoj stav.. ma.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 15.12.2003 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neki dan mi je cura bila u nekom ducanu i kupovala neku obleku, te je pitala za neke svecanije muske kosulje, a prodavacica joj kaze "imamo vam savrsene muske kosulje, Vinko Štefanac kupuje kod nas!". hvala bogu što imam pametnu curu koja ima ukusa pa nisam dobio košulju!

a mogo sam bit faca!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 15.12.2003 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
neki dan mi je cura bila u nekom ducanu i kupovala neku obleku, te je pitala za neke svecanije muske kosulje, a prodavacica joj kaze "imamo vam savrsene muske kosulje, Vinko Sˇtefanac kupuje kod nas!". hvala bogu sˇto imam pametnu curu koja ima ukusa pa nisam dobio kosˇulju!

a mogo sam bit faca!


Laughing Laughing Laughing
eto, pa sad da mi neko ne kaze da to nije malogradjanski... Vinko kupuje kod njih.. Ma vidi vraga. Jos kad bi mu neko objasnio da su mu te sulje koma... I da sakrije taj tepih na prsima.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.12.2003 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cekaj Bond samo tren sa tepihom, nek sakrije beaver makeup prvo! Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.12.2003 16:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
.iC wrote:
nova tv je rađena po profilu prosiječnog hrvata, tipično potrošački televizijski program za ljude bez kriterija.

ja ovo shvacam ko uvredu Crying or Very sad


nemoj se vrijedjat maxy nego "welcome to the globalization tv" Laughing
supernova pop star su i na francuskoj i talijanskoj tv, identicne kao milijunas, baywatch i ostale gluposti.

dakle mozete se malo pobuniti kao sto je francuska ljevicarska mladez kad je izasla francuska verzija "big brothera"... natrpali su ulaz M6 sa smecem u znak trash tv-a Very Happy (M6 je ogranak njemacke RTL).
rezultat? promijenili su pravila igre ali nista drugo... nije se vise glasalo za koga izbacit vec onako "humanije" koga ostavit Laughing

sva sreca da postoji arte-tv, inace bih ovdje poludjela Shocked (a i ja isto zivim za kompjuterom)



OT
ps. jeli neko bio na zadnjem european social forumu u Parizu? Very Happy
keyeverynoglobal

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 15.12.2003 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:


sva sreca da postoji arte-tv, inace bih ovdje poludjela


Arte je mrak... steta sto malo bolje neznam njemacki ili francuski Sad
ali slikice su zato lijepe Smile
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 15.12.2003 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nova tv sax, al bar daju kolko tolko nove filmove tu i tamo. za ostalo mi puca pogodite koji organ Smile
htv mi je bio oke zbog TNG epizoda i zato jer kad pustaju film vise nemaju reklamne prekide. a za sve ostalo me ne zanima jerbo ugasim telku i odem van il nest.
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 15.12.2003 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a lljudi ovak, ja mislim da je cijelokupni koncept televizije ako se svaca na onaj nacin na koji je zamisljena, a to je da stvore potrosace, jako "opasna". svaka konzumacija bez svjesne kritike ili analize konzumiranog je cisto pranje mozga. znam do to malo zvuci orvelovski al jebi ga:) evo recimo story super nova, velika pompa oko ljudi koji cak nisu napisali pjesmu sa kojom su pobjeđivali, a je ipak smatram da i najbanalnija kreativnost daleko vise vrijedi od majstorski izvedene reprodukcije. e a takve stvari tv ne propagira ili ako propagira onda u jako maloj mjeri.

e a kad pocnemo mi ko hrvati razmišljati konstruktivno i kreativno onda nebudemo kupovali emisijice od amera il neznam koga. al kad pocnemo tak razmišljati onda nam se budu i kriteriji povisili po nas nebudu mogli toviti sa takvim MTV-emskim smecem.

e maxy nisam te htel uvrediti, pa i ja pogledam film tu i tam koji:)
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.12.2003 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
a lljudi ovak, ja mislim da je cijelokupni koncept televizije ako se svaca na onaj nacin na koji je zamisljena, a to je da stvore potrosace, jako "opasna". svaka konzumacija bez svjesne kritike ili analize konzumiranog je cisto pranje mozga. znam do to malo zvuci orvelovski al jebi ga:)


ako i je orwelovski nije nimalo nerealno, berlusconi je stvorio cijelu jednu generaciju "opranog mozga" koji su odrasli uz nogomet i sisate gole zene na televiziji.
nakon 20 godina pobrao je ono sto je posijao. glasove.
sada ima pod kontrolom 95% televizijskog medija i bar 1/3 novinarskih medija.
i nema konkurencije.
i prodaje foru narodu da se "sam stvorio".
a narod vidi samo sisate zene i loptu pa mu vjeruje i poistovjecuje se s njim.
i to je to.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2003 00:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
...mozda kazu da treba iskustvo za to, al ono, mogli su pogledati bilo koji vanjski program...

u tome i jest problem, što su previše gledali vanjske programe Smile

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group