Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
BackpackRock

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 14.12.2003 16:24    Post subject: BackpackRock Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da nije baš nešto , ne valja bckgr ispod teksta , teško se
čita ....... i još puno toga treba ispraviti , ali zanimaju me vaši komentari .

http://www.backpackrock.com
Back to top
View user's profile Send private message
s-torm



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 12
Location: ZG

PostPosted: 14.12.2003 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

+Mislim da ne bi smio biti toliko samokritičan, sve je fino posloženo pregledno i uredno, izbor boja i patterna mi je ok i primjeren sadržaju,
-jedino mi je crveni obrub oko sadržaja (tj.bg.) malo prejak i skreće pogled sa sadržaja, font bi mogao biti koji .pt veci tek za one koji nose oćale ili možda verdana no treba probat!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 14.12.2003 18:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni nevalja onaj bevel na slovima u hederu, dapace jako mi je grdi.
ako vec neces povecavat font onda barem leading povecaj.
sve drugo mi kul, crno-crveno kontrast mi ok, ne smeta me brush podloga pod textom.
imho sredit taj heder i bit ce skroz dobro, imas fakat dosta mjesta za izbrijat svasta.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 14.12.2003 19:38    Post subject: Backpack Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na konstruktivnim kritikama , očekivao sam puno gore ( ha , ali Crni se još nije očitovao ! ) .
Uskoro pripremam jedan veći redizajn sajta i nadam se da će biti bolji .
Za veličinu fonta sam već imao dosta primjedbi , pa će i to biti riješeno .
Header - hm , to je tako htio " klijent " , nazovimo ga tako , jer sve je ovo rađeno
potpuno besplatno. Htio je neki gusarski look makar meni to nije za ovakav tip sajta.

Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 14.12.2003 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, par detalja samo
- primijetio sam da dosta ljudi stavlja vazne stvari poput headere i slicno u back, a to nebi trebalo osim ako nije nuzno zbog nekih pizdarija, jer se zadnji zadnji ucita a to smeta, bar mene. znaci normalno cvokni sliku
- hans ti pametno kaze. bevel ubi odmah, no excusses. header moze biti gusarski a da pritom nema bevela.
- mozda detalj - za takve neke njuz sitove (webzine, vatevr) dosta mi gubi na ozbiljnosti prilikom razlicitih sajzova slika na njuzu + razliciti borderi. sajz bi trebo biti definiran, imho
- pozadina mi kul moze se citat, nemam tu sta previse dodat

ovo je sve imho, i mislim da kad bi samo promijenio header, i kvalitetnije ga napravio da bi podigao sajt 5 puta, ovo drugo su finese zanemarive.

pozdrav, duke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 14.12.2003 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni solidno, mozda da te gradijente na hederu i futeru malo rastegnes da ne bude tako nagli prijelaz, maknut bevel u hederu i definitivno povecat velicinu fonta, stvarno se moram napinjat da procitam bilo sta...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.12.2003 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

navigacija ti je totalno neuocljiva, malo poradi na tome, boldaj, promijeni boju, font, okvir, nesto

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 15.12.2003 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bevel must die!!
ako ista mrzim onda su to defoultni beveli i sjene,...
ostatak sajta je super, kao sto blackduke kaze makni heder iz BGDA.

rajchs!

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.12.2003 09:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osim ovog sto su ostali rekli ja dodajem: ova crvena boja mi je totalni bed (barem na mom ekranu). prejaka i totalno mi odvlaci paznju od sadrzaja.

valjda je to stvar gusta, tko voli zarko crvenu njemu ne smeta Smile

i osim headera i footera nije mi gusarski nego anarchy-style.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 15.12.2003 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je kul ovaj sajt
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ian



Joined: 15 Dec 2003
Posts: 97
Location: zg

PostPosted: 16.12.2003 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

crvena definitivno prejaka, moglo bi i bez bevela, ostatak mi se i sviđa
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group