Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
"Umreženi gerilski P.R."

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige
View previous topic :: View next topic  
Author Message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 21.09.2005 13:13    Post subject: "Umreženi gerilski P.R." Add user to your forum ignore list Reply with quote

Knjiga Michaela Levina govori kako pokrenuti uspješnu promidžbenu kampanju u mreži, izvan mreže i svugdje između. Ustvari lik objasnjava koncept promoviranja na webu i sto to ustvari je..

Izdavac je Profil International, a cijena je bila oko 100kn (ne sjecam se tocno) na Inter Liberu, kojeg (usput receno) mozete posjetiti i ove godine u 11 mjesecu Wink

Ovo je definitivno must have knjiga za sve vas koji se želite promovirati putem weba...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
BS
Guest





PostPosted: 21.09.2005 13:54    Post subject: Reply with quote

<snip>

Last edited by BS on 31.12.2005 14:06; edited 1 time in total
Back to top
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 21.09.2005 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. Gerila među nama: Jeftini P.R. u xx stoljeću
2. Web i kako ga rasplesti
3. Što je internetski P.R
4. Sužavanje
5. Pozor, ciljaj
6. ...Pali!
7. Ako ga izgradite oni će doći
8. Upoznajte svoj plije ili budite medij
9. Žute stranice na mikročipu
....

I tako dalje..

Dakle, ovo su glavna poglavlja koja imaju pripadajuća pod poglavlja... Vjerujem da bi ti ovo moglo zvučati zbunjujuće, ali vjeruj mi da knjiga stvarno ima smisla...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 21.09.2005 14:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo jos malo informacija..

Borba za pozornost javnosti zapravo je rat, pravi gerilski rat, a oni koji se u tom ratu bore odsječeni su od vlastitih vojski, ostavljeni u džungli samo s bočicom vode i vlastitom snalažljivošću.

"Prvo i najvažnije oružje koje možete potegnuti u ovom ratu jest brzina. Postoje dvije brzine za umrežene P.R. gerilce: ili ste brzi ili ste mrtvi. Ako ne reagirate brzo, ako ne provodite promjene u hodu i ne donosite odluke između dva otkucaja srca, možda biste trebali potražiti nekakav pristojni posao kod nekog drugog. Pravi gerilski stručnjak za promidžbu brži je od puščanog zrna kad se otvori mogućnost za to, a oklijevanje je riječ koja ne postoji u gerilskom rječniku."

A ja bi to sveo na ovaj dio...

Knjiga objašnjava kako oblikovati i pokrenuti vlastite web stranice, nudi popis stvari koje morate i koje ne smijete činiti tijekom promotivne kampanje, postupke kojima ćete promidžbu s weba preseliti u offline svijet i još mnogo toga. Ovaj dinamični vodič kroz promidžbeni rat nudi vam, korak po korak, detaljne upute kako privući pozornost na sebe, vlastiti proizvod ili uslugu, a da pri tom iz svog proračuna za promidžbu ne potrošite mnogo novca.

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Lota



Joined: 06 Sep 2004
Posts: 31

PostPosted: 21.09.2005 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uff..ta knjiga Rolling Eyes kad sam je krenula citati mislila sam da cu ne znam sto 'otkriti', a u biti nudi jako malo toga sto vec nije poznato/logicno..pomalo iz supljeg u prazno imho Confused
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 21.09.2005 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Issa wrote:
uff..ta knjiga Rolling Eyes kad sam je krenula citati mislila sam da cu ne znam sto 'otkriti', a u biti nudi jako malo toga sto vec nije poznato/logicno..pomalo iz supljeg u prazno imho Confused


Očekivanja a? Hmmmm... Očekivanja su po meni još veća k... od nade...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Lota



Joined: 06 Sep 2004
Posts: 31

PostPosted: 21.09.2005 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa mislim da su ocekivanja dovela do toga da si nabavio knjigu? osim ako nisi 'kolekcionar'.. ako je svrha ovog posta promocija, sorry.
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 21.09.2005 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Issa wrote:
pa mislim da su ocekivanja dovela do toga da si nabavio knjigu?


Vise znatizelja i zelja za novim znanjima.
Svrha ovog posta je promoviranje knjige za koju smatram da bi nekome mogla pomoci, onome koji vec nesto zna moze upotpuniti znanje, a onaj ko sve zna neka napise sam svoju knjigu pa da vidimo...

Nije poanta nesto procitati i ocekivati da ce to poluciti rezultate bez truda... Ja recimo nisam bio upoznat sa svim tim stvarima dok nisam procitao neke od stvari iz te knjige.

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Lota



Joined: 06 Sep 2004
Posts: 31

PostPosted: 21.09.2005 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moje misljenje o toj knjizi se razlikuje pa ga valjda isto tako imam pravo izraziti bez da ga shvatis osobno. U svakom slucaju toliko revolucionarna nije da joj se posvecuje ovoliko postova, ali drago mi je da je nekome koristila. Cheers!
Back to top
View user's profile Send private message
BS
Guest





PostPosted: 21.09.2005 18:09    Post subject: Reply with quote

<snip>

Last edited by BS on 31.12.2005 14:06; edited 1 time in total
Back to top
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 21.09.2005 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:
svaku knjigu treba pročitat, ali ako se knjiga bavi offline marketingom, možeš to zaboravit kod online promocije,


Radi se o online marketingu

2 Issa: Nista osobno nisam shvatio, ispricavam se sto to tako djeluje... Cak stovise, nisam ni rekao da mi je knjiga koristila, samo da ju treba procitati Very Happy

peace...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
BS
Guest





PostPosted: 21.09.2005 22:28    Post subject: Reply with quote

<snip>
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group