Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Da mi je znati...
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 23.09.2005 12:33    Post subject: Da mi je znati... Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/scena/374164/showPhotoSerie.do?fotoIndex=12

... što mu se to u međuvremenu dogodilo?

... Manson grew up in a stable house hold and even went to a strict catholic
school. In an interview with Neil Strauss in Rolling Stone
magazine Manson said “I was never afraid what was under the bed. I
wanted it and I never got it. I just became it.” He always questioned
everything as a child and his parents really don’t even mind it. His
mom for one isn’t really to pleased by the way he acts in public but his
dad, on the other hand, is thrilled by the way he gets his listeners to
think for themselves.

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 23.09.2005 12:50    Post subject: Re: Da mi je znati... Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:

... Manson grew up in a stable house hold and even went to a strict catholic
school.


Briješ a sada ga optužuju da je sotonist, da je on sam đavao...itd itd
Al ono lik je ful pametan fakat neznam što ga potaklo na to da postane ovo što je danas?
Mislim da ga ta katolička škola malkice skrenula s puta ako je baš bila jako stict!
Just my opinion

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2005 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ono sto je on postao danas je izvrstan primjer branda i kako se okrece lova

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.09.2005 13:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/scena/374164/showPhotoSerie.do?fotoIndex=5

Zubati som

Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 23.09.2005 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/scena/374164/showPhotoSerie.do?fotoIndex=5

Zubati som

Laughing


da, jadan, nije ni čudo što je i on malo skrenuo s puta...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 23.09.2005 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

It`s all about the benjamins Idea

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.09.2005 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
Philatz wrote:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/scena/374164/showPhotoSerie.do?fotoIndex=5
Zubati som
Laughing

da, jadan, nije ni čudo što je i on malo skrenuo s puta...

ah. that would explain the teeth. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 23.09.2005 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brainless wrote:
It`s all about the benjamins Idea

what?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 23.09.2005 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brainless wrote:
It`s all about the benjamins Idea


čing čing $$$$$$$$$ Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 23.09.2005 13:29    Post subject: Re: Da mi je znati... Add user to your forum ignore list Reply with quote

monkey wrote:
jojo wrote:

... Manson grew up in a stable house hold and even went to a strict catholic
school.


Briješ a sada ga optužuju da je sotonist, da je on sam đavao...itd itd
Al ono lik je ful pametan fakat neznam što ga potaklo na to da postane ovo što je danas?
Mislim da ga ta katolička škola malkice skrenula s puta ako je baš bila jako stict!
Just my opinion


a fallen angel Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2005 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
ono sto je on postao danas je izvrstan primjer branda i kako se okrece lova

yep... Smile dobra gluma, operacije, šminka i loše prerade pjesama sa riječima za koje on zaključi da uz njegovu muziku dotiču taj 'sotonizam'

brijem da je lik u priv životu bubica koja doma potajno sluša Cardigans kad nema paparazzija oko kuće
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 23.09.2005 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
astolitu wrote:
ono sto je on postao danas je izvrstan primjer branda i kako se okrece lova

yep... Smile dobra gluma, operacije, šminka i loše prerade pjesama sa riječima za koje on zaključi da uz njegovu muziku dotiču taj 'sotonizam'

brijem da je lik u priv životu bubica koja doma potajno sluša Cardigans kad nema paparazzija oko kuće


i meni se isto tako nekako čini, al ipak je malo opaljen to mu se mora priznati

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 23.09.2005 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrpa gluposti. njegove autorske stvari nemaju veze sa sotonizmom (niti je on to ikad tvrdio Rolling Eyes) i uopce nisu lose. bilo koja njegova pjesma je n puta bolja od onog sto se vrti na MTV-u i takodjer je samo marketinski proizvod.

citala sam njegove intervjue i tip se uopce ne brani - on kaze da je njegova poanta pokazat kako su ljudi glupi i povodljivi - i po meni on to jako dobro dokazuje, jer djeca to kupuju samo zato sto je "zlo".
po meni je on iskreniji od jednog Slipknota koji klinci slusaju iz istog razloga, ali oni to nikad nebi priznali jer to sto oni izvode je l'art pur l'art Rolling Eyes

sve javne osobe se prodaju jer im je to u opisu posla, MM-a to bar nije sram priznat i za to mu dajem credit. vjerujem da je on doma jedna sasvim normalna osoba - jedina razlika izmedju njega i nas je sto si on moze bilo sto priustit.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2005 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
hrpa gluposti. njegove autorske stvari nemaju veze sa sotonizmom (niti je on to ikad tvrdio Rolling Eyes)...

pa ponekad ne moraš ljudima objavit nešto u medijima da shvate i sami... pogledaj mu samo imidž, nije baš Teletubby - ja se neću pravit da shvaćam sotonističko učenje, ali ni drugi koji ga slušaju i briju si na neke goth šeme ne znaju ništa više

Quote:
bilo koja njegova pjesma je n puta bolja od onog sto se vrti na MTV-u

a od kad je MTV standard za kvalitetnu muziku da se sa njime uspoređujemo? Laughing

Quote:
citala sam njegove intervjue i tip se uopce ne brani - on kaze da je njegova poanta pokazat kako su ljudi glupi i povodljivi - i po meni on to jako dobro dokazuje, jer djeca to kupuju samo zato sto je "zlo".

Bah - priče za medije. Iste gluposti kao Robbie Williams koji opravdava svoje bogatstvo naspram svojih pjesama. Pravu istinu bi samo saznala kad bi sa čovjekom sjela na kavu.

Quote:
sve javne osobe se prodaju jer im je to u opisu posla, MM-a to bar nije sram priznat i za to mu dajem credit

...i upravo na taj kredit kod mladih klinki on i računa sa takvim izjavama.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 23.09.2005 16:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa zapravo ne bi se slozila, sjecam se kad je bio strasno in (sad je vec proslo njegovo vrijeme, bar mislim) ljudi nisu kuzili, govorim o svojim frendovima, sto on predstavlja. mene nije zanimao jer sam bila biased, tek poslije kad sam cula malo vise stvari skuzila sam da zapravo nisu lose - njegov image je taj koji ih uzdize na neku "sotonisticku" razinu.

sto se "pravih goticara i metalaca", znaci tr00 goticara i sotonista koji "razumiju shemu" tice, oni ga preziru. slusaju ga ili ljudi koje (kao mene) boli k**ac za njegov image, ili djeca koja jos nisu dosla do stadija da mrze sve sto je "proizvod".
od sotonizma tu nema ni S i oni koji to tvrde su neupuceni idioti koji nisu ni preslusali niti jedan album, niti znaju sto je to sotonizam.

uostalom, i oko samog sotonizma mogla bi se povest rasprava, buduci da ono sto vecina ljudi misli o njemu (crne mise, zrtve 'n' all that medieval crap) nema puno zajednickog sa "sluzbenim" sotonizmom koji je uzeo to ime samo zbog dobivanja medijske pozornosti.

Quote:
...i upravo na taj kredit kod mladih klinki on i računa sa takvim izjavama.

racunao on na to ili ne, iskreno nije me briga posto od mene nije dobio niti kune.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 23.09.2005 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
od sotonizma tu nema ni S i oni koji to tvrde su neupuceni idioti koji nisu ni preslusali niti jedan album, niti znaju sto je to sotonizam.

ja bi samo dodao Exclamation Exclamation Exclamation

osobno nisam neki mansonov obozavatelj (pre-"soft" mi je Cool ) al big respect sto se tice kompletnog rada - mjuza, style, image...

lik je napravio jeben brand, on je jednostavno POJAVA gdje god da dodje.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 23.09.2005 16:28    Post subject: Reply with quote

one-man-brand
Back to top
Emian



Joined: 04 Jul 2005
Posts: 27

PostPosted: 23.09.2005 16:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ga volim zvati 'savršenim proizvodom'...

Inače, jedan prijatelj, fotograf iz NYa, lani je bio njegov 'tour photographer' i baš smo nekidan pričali o črnom Mensonu.... evo iz prve ruke što čovik kaže:

"The surprising thing about Marilyn Manson was the crowd was very young. A lot of 15 year old kids. I was shocked. I thought it would be a 20 year old crowd. I always like going between the stage and crowd before the show and talking to the people. I couldn't believe how young they were. Marilyn Manson himself, I don't know. He smoked a lot of crack and was goofy. It was pathetic. He keeps to himself, is sheltered. It was not like my experiences in the past with other bands. I was apart of those other bands in many ways. Here I felt that everyone was tired of the same old song and dance. Maybe they were on tour for the money. He's kind of got an act. The other bands I've been with didn't. They were passionate about their music. Funny thing was I met Marilyn Manson in 1997 when I tour with Jane's Addiction. I was really young. Marilyn Manson looked up to those guys and they kind of kidded around with him. I'll always remember that. Perry telling me that Marilyn's band was kind of an act or joke."

ćo...
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 23.09.2005 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:

lik je napravio jeben brand, on je jednostavno POJAVA gdje god da dodje.

točno to....
šareni artikal

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2005 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

They're pale, they're spooky, they listen to Marilyn Manson... and now, they rule. In this contest, your task is to show is what the world would be like if it were ruled by goths.

part 1
part 2 (bolji, skrolaj do Simpsonovih Smile )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 26.09.2005 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...MM je presjek danasnjeg drustva... na tome se bazira njegov image , tekstovi i kompletni scenski nastup.... naravno ako znate "pravilno procitati" te "detalje" kod njega.

A teorija da je on sotonist... po toj logici je i Nitche ( ili kak se vec pise ) isto sotonist jer je napisal knjigu "Bog je mrtav" koju nam predaju u gimnazijama pa dal je onda i nase skolstvo sotonisticko? i dont think so...
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.09.2005 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nietsche je frazom "god is dead" samo napravio metaforu kako moderni čovjek više ne mari za religiju (kršćanstvo u ovom slučaju) već se više posvjećuje drugim stvarima kao znanosti i napretku tehnologije... dakle izjava (odnosno citat) nije ni blizu sotonizma Mad

Većina sotonista tako i tako ne vjeruje niti u Sotonu niti u Boga... so there. Danas više nitko ne poznaje sotonizam isto kao što većina kršćana nema pojma o vlastitoj vjeri - valjda se sjećate ankete u Hrvatskoj u kojoj većina ljudi nije znala gdje je Isus rođen. Božićne pjesme im nisu nimalo pomogle. Ljudska neinformiranost o sotonizmu ostavlja puno prostora 'umjetnicima' kao Mansonu da prakticiraju razna glumatanja koja im donosi publicitet dok istovremenu peru ruke od svega toga govoreći u medijima da nikad nisu spomenuli riječ sotonizam. Mislim, kod nekoga sam na MTV-u vidio neki 'hardcore' bend obučeni u čudovišta dok frontmen zavija kako je "sotona njegova kuja". Usitinu slatkiš za naš intelekt.

Znači, Manson je imao pravo - količina njegove publike je proporcionalna ljudskoj naivnosti i gluposti. Da su ljudi malo više informirani, Manson bi morao tražiti druge načine da zaradi za kruh... Nije baš nešto čime bi se ja ponosio
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Marvin



Joined: 22 Apr 2004
Posts: 72

PostPosted: 26.09.2005 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Nietsche je frazom "god is dead"


Nietzsche i vjerojatno nije god is dead, pošto je germanofon. Onda može i bog je mrtav, ne Wink?

- tamo negdje gore l'art pur l'art bi rekao da je pour, a možeš napirati i larpurlart, ionako je u hrvatskim rječnicima :lol.:
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 27.09.2005 03:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Marvine, ti jezicni cistunce, ne znam francuski a izraz sam poslijednji put vidjela napisan negdje u 2. srednje so... fof Laughing
(kidding! nhf Razz)

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 29.09.2005 02:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL!! e ovo je sorta on topic.. (cak se i spominje Manson Razz )

http://www.carcasse.com/gothikgirls/ \../

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group