Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
OUTCAST
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.12.2003 14:24    Post subject: OUTCAST Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ima netko Outcast album ne-znam-koji (mjuza koja je na vVIP-ovoj reklami?)

danke :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 15.12.2003 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je outKast Smile
imam sve njihove albume tak da... Smile

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.12.2003 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OUTKAST

Cd se zove Speakerboxxx / The love below
dupli cede, Speaker je od Big Boia, Love od Andre 3000

stvar sa reklame mi se cini da je Hey Ya od Andrea.

odlican je cede, ovom prilikom ga opet hvalim. malo mi bolji od Andrea, da.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.12.2003 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blek/retro: mogu to dobit pliz?

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 15.12.2003 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andre je puno bolji..
meni carska: andre_3000-draculas_wedding_(feat_kelis)
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.12.2003 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@4th: mozes nema beda :)
@Saiex: je, puno je bolji, ima par carskih meni
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.12.2003 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 15.12.2003 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ko voli outkast preporucio bi definitivno starije albume:

Southernplayalisticadillacmuzik
Aquemini
ATLiens

a ako volite taj south coast zvuk...preporucio bi jos definitivno i Cunninlynguists-e i album Southernunderground...ima prejebenih stvari s izvrsnim podlogama.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.12.2003 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Where Are My Panties?" Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 16.01.2004 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad smo vec kod outkasta definitivno preporucam stare albume, pogotovo "Aquemini". ovaj zadnji dupli CD je vec otisel u neke vise sfere, jedva cekam sljedeci album. ova stvar "Hey ya" je stvarno odlicna al kolko su ju izvrtili po televiziji lagano mi se zgadila. novi single od Drea "the way yo move" mi je takoder odlican.

uglavnom, preporucil bi svima da pokusaju nabavit albume ok outkasta makar ne voljeli hip-hop glazbu jer su oni jedan stil poseban za sebe... zato i jesu tolko dobri Cool

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 16.01.2004 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
kad smo vec kod outkasta definitivno preporucam stare albume, pogotovo "Aquemini".


da stari albumi su im predobri...moj favorit je definitivno ATLiens..pre dobar mood na albumu

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2004 17:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

inace, slusao sam jos dosta dosta speakerboxxx/the love below
meni je to fenomenalno. oni su uveli i pomijesali tolko stvari i ja sam odusevljen stvarno
i to vise nije hip hop. to je umjetnost :))

(serem al ono, fini mi jako jako)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 19.01.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.liquidgeneration.com/poptoons/saddam_outkast.asp

hey ya !! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 19.01.2004 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde,

ja bi samo dodal da je svaki album poseban, pocevsi od Southernplayalisticadillacmuzik, prek Aqueminia, ATliensa, Stankonie pa do Speakerboxxa... oni po meni nikad ni nisu bili "klasican" hip-hop bend vec su oduvijek imali jedan poseban sound i mood na svakom pojedinom albumu. ko voli outkast nek obavezno nabavi Dungeon Familiy i Cee-Lo(a). Dirty south rulez! Cool

peace.

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 21.01.2004 23:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ono sam čeko...- to nije hip hop. iskreno, neznam baš dal je umjetnost, al ove nove stvari tipa hey ya, hip hop nisu sigurno. no dissrespect to outkast fans.
ionako ništa od aktualnih repera nije više hip hop, nego hip-pop, nažalost

peace
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2004 00:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ono, klasifikacije i lejblanje je tak i tak zakurac
slusaj kaj oces, nosi kaj oces, furaj kaj oces i radi kak oces.
a ne se zamarat s 'kak se to zove'
lejblat cemo sa 'muzika'.
ova muzika mi danas bas pase. bas :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 22.01.2004 01:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e blackduke, tebi možda to ne smeta, jer si očito tip koji nešt čuje na radiju, sviđa mu se pa kupi cd, bio to tehno, jazz, cajka ili rap;al mene smeta kad recimo za nellya vele, e jeben reper, to je pravi rap bla bla., a lik je na sceni zbog očitog razloga. jebemu lanac mu je skuplji od 10 mojih kuća pa se tam kurči. dobro, ne kažem to i za outkast, al oću reć da oni idu koracima za većinom, komercijaliziraju se, prodaju se pod rap, a to nije to.
jebiga, slušaj ti kaj očeš, tvoja stvar, al to se mora raspravit.
to sam sam htio kazati Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2004 01:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

al gle
uzrujavanje zbog toga i raspravljanje je glupo on several accounts
a) neces nista postici (nemres to promijeniti)
b) trosis energiju

ja sam prije bavio se 'prodavanjem' cedeja i imam podosta muzike i trenutno slusam stvarno sve, od outkasta, do lauryn hill, do erykah badu, do prodigya, do asian dub foundationa, do frankia, do olivera, jamiroquaia, radioheada.... bla bla.
kaj mi se hoce
tak da mi glupo kad me pitaju kaj slusam. a i kad im kazem neznaju u koju da me kutiju smjeste (osim kutiju 'lud' mozda)

jedno je neko ko je ipak proso svoje u zivotu da bi doso do ceg ima danas, koji je bio bez hrane vatevr, pise i repa cijeli zivot, bla bla, on je doso do toga da mozda danas ima lanac od 100kdolara (ne govorim sad o neliju) a drugo je neko ko atomik kiten di te izaberu jer si lep i (ok) pevas i pisu ti pjeseme i sve.

ak mi je neka stvar dobra, ak ima dobar flow il kak god os to nazvat, pa makar bila od nelly, meni ce stvar bit zakon

ps. outkast se ne prodaju pod rap. u interviewu su pricali kako danas svi rade isto u hip popu il kak god oces i zato su oni nesto drugacije (za moje pojmove) napravili.

a doma, kad si sam u 3ujutro i kad radis neki kurac, neces slusatii nesto jer to SVI slusaju ili je IN. boli te kurac. slusas ces ono sto ti je lepo. ako ti je lepi 'commercial' rap, ja kazem udri.

and another thing. nemoj srat da se tebi da prilika, da nakon sto si repao po krntijama, bla bla, imas 10$ dnevno, vozis stari lincoln iz 70tih i peres sudje za zivot da bi odbio 3ferarija, velku kucu, lanac ko 10 starih kuca i sve ostalo sta dodje sa tobom?
iskreno, bi odbio?

didn't think so
respect

to sve zato kaj bi trebo ucit pa mi se neda pa onda eskiviram (neznam el se tak kaze :)
i nije mi opce do rasprave iskreno, ruke bole :)
ti imas svoje misljenje i ja to postujem.

i dobro dosao na forum Skam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2004 01:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
jer si očito tip koji nešt čuje na radiju

neznam jel ovo neka uvreda bila. neslusam radio
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 22.01.2004 01:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve to stoji i ja to kužim. ne kažem ja da ja isto neki put ne raspalim nekaj "in", sve to ovisi o raspoloženju, al ionak je to tona rasprave, možemo ić znaš di...
a sad, zanimljiva stvar, odgovor na tvoje zadnje pitanje (makar se tu ne radi o milijunima)-
ponudu jesam dobio, od nekih ljudi jako poznate kuće, nije važno koje, ni ko mi se ponudio ko producent, al reko fala stari. već je bilo ono, promijenit cemo malo to da bude komercijalnije, pa to se mora prodavat jeli...
ma reko buraz, radim to iz ljubavi makar crko od gladi + hip hop je nasto dole pa nek ostane dole. da ja na kraju budem s ninom badrić u nekom spotu još u nekom poršeu kojeg nikad neću imat... žalosno...

hvala na dobrodošlici
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2004 01:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a, drugo je menart / crorec a drugo 10milja dolara (al bas milja :)
kod nas je uspjeh bio covjece ne ljuti se valjda koji su prodali 10,000 komada. znam da je to tada bio najprodavaniji ikad hip hop hrvatski album.
mozda je sad neko srusio to? edo il neko? neznam, neznam

a, sta, ovako samo nemozes snimiti cede? pa odi kod neke not-so-much famous kompanije? producenta si najdes, sta :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 22.01.2004 01:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma snimam ja bez brige, i sam svoj producent sam. tak najbolje, znaš kaj očeš? napravi sam. ak si zainteresiran, reci. radim novi project, biće togovo to maja nadam se

...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2004 02:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad sam bio mali sam tio (pisat rime), onda vidio da nejde bas odusto

danas pisem haiku. kofol. al ne

"
dragi skem, s albumom u maju
tada će svi da reže i laju

ljubomorni na njegov rad
buju se oni grizli, kad - tad
"

:)) (vidis, zakurac :)

+ iam frenda koji bi rado producirao nesto, pa kajznam (a zna svirat i trubu, bubnjeve, klavir)
+ tako da, ja ti mogu pomoc sto se tice covera, dizajna, fotografije (eventualno)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 22.01.2004 02:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, fala na ponudama
mogli bi vidjet za tog frenda, al covere inace radim sam, no sve je stvar dogovora, nema frke ak dode do promjena

peace
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2004 02:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da naravno
ja sam te samo informirao da 'nisam rapperrr' da znas :)

aj, noc

i sorry sto smo zatrovali topic sa offtopic :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group