Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vicovi!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 14.12.2005 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p4P3r TZAR!!1

ovo danas stiglo mailom :

kako plavusa rjesava krizaljku... (sorry al ne da mi se ispravljat ova slova)

1. SVEÈANO ODIJELO (4 slova)............. CRNO
2. TELEFONSKI POZIV (3 slova)............. ZVR
3. GRAD U ITALIJI (3 slova)............. TRS
4. VRSTA ®IVOTINJE S KUÆICOM (3 slova)............. PAS
5. NIJE GLADAN (3 slova)............. JEO
6. VIDI SLIKU (4 slova)............. VIDO
7. ®ENIN BRAT (5 slova)............. JOSIP
8. NEIZLJEÈIVA BOLEST (4 slova)............. SMRT
9. MU®JAK VRANE (6 slova)............. VRANAC
10. DIO PRIBORA ZA JELO (3 slova)............. ZUB
11. ®ENSKO DIJETE (3 slova)............. ONA
12. NAJMANJI TROCIFRENI BROJ (3 slova)............. 000
13. MJERA ZA TE®INU (4 slova)............. UTEG
14. NAJZDRAVIJE PIÆE (4 slova)............. PIVO
15. HLADNO ORU®JE (3 slova)............. TOP
16. NEIZLJEÈIVA BOLEST (3 slova)............. KAP
17. KOKO©JI PROIZVOD (4 slova)............. JUHA
18. ZAJEDNICA MU©KARCA I ®ENE (4 slova)............. STAN
19. DRAGI KAMEN (4 slova)............. MILI
20. MJERA ZA DRAGOCJENOST (5 slova)............. NOVAC
21. SESTRIN MU® (3 slova)............. IVO
22. BIBLIJSKI LIK (3 slova)............. POP
23. MORSKI GREBEN (2 slova)............. MG
24. INICIJALI PJESNIKA JESENJINA............. PJ
25. ZLATO............. ZL
26. KISIK............. K
27. STANOVNIK TIRANE (7 slova)............. TIRANIN
28. HLADNO ORU®JE (6 slova)............. PALICA
29. DO®IVLJAJ PRI SPAVANJU (3 slova)............. SEX
30. DIO KUPAONICE (4 slova)............. VODA

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 14.12.2005 13:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo jedan ne tako nov, ali uvijek zabavan Laughing

Pita unuk baku: 'Bako, jesi li možda vidjela neke moje tabletice?'
'Jebo, mali, sad tabletice, nego jes ti vidio one zmajeve u kuhinji?'

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Roqueed



Joined: 05 Dec 2005
Posts: 10

PostPosted: 14.12.2005 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako se na engleskom kaže "veličina čavla"?

"eksersajz"
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 15.12.2005 02:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam 23 godine, ozenjen sam 47-godisnjom udovicom, koja ima 26-godisnju kci.
Sa tom kceri ozenjen je moj otac.
Ozenivsi kci moje zene, moj je otac postao i moj zet.
U isto vrijeme, moja je zena punica mome ocu, (jer je majka njegove zene) a kci moje zene moja je maceha (jer je zena mom ocu).
U sijecnju zena i ja smo dobili sina. To je dijete brat oceve zene, a zet moga oca.
U isto vrijeme, to je dijete i moj ujak, jer je brat moje macehe.
U svibnju zena mog oca rodila je sina. To je dijete moj brat, jer je sin moga oca.
U isto vrijeme, to je dijete i moj unuk, jer je sin zenine kceri.
Dakle, ja sam brat svoga unuka, a s obzirom da je muz necije majke i otac toga dijeteta, ja sam i otac zenine kceri, te brat njenog sina.
Jasno je, dakle, da sam ja svoj vlastiti djed. zakon nalaze da sinovi vise od dviju generacija (dakle djed, otac i unuk) ne smiju istovremeno sluziti vojsku.
moram li i ja??
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 16.12.2005 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda je vec bilo, no ako nije steta je propustiti Smile

http://www.senocular.com/pub/images/humor/word.jpg

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 17.12.2005 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://img236.imageshack.us/img236/1550/leet5bq3dz.jpg

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 17.12.2005 17:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako Srpska djeca prepričavaju lektiru


ROMEO I JULIJA
Romeo i Julija su žabari iz Verone i oni se smuvaju. Međutim, matorci su im veoma zajebani i uopšte se ne gotive jer rade isti biznis ali su u različitim ekipama (kao Verona i Kjevo). Zent im je da ih ne provale i da im ne ukinu kintu, pa se viđaju tajno. I tako na 50 strana oni kao nešto kriju i kenjaju jedno drugom kako se vole, a ne karaju se. Na kraju, jednom prilikom upadnu u loš trip i roknu se.

ZLOČIN I KAZNA
Neki student je stalno bez filera jer mora da plaća stan, pošto je ispušio za mesto u studenjaku. Jednom prilikom je bio u bedaku, pa je uleteo kod neke babe, pune k'o brod na gajbu i overio je. Posle je uleteo u frku sa samim sobom, jer se plašio da će murija da ga provali. U stvari on i nije bio neki krimos vec pičketina, pa se na kraju sam prijavio muriji.

ILIJADA
Ta Ilijada traje k'o gladna godina. Vođa jedne ekipe mazne ribu od vođe druge ekipe. Onda ovaj prvi, da ne ispadne jajara, skupi ortake i opkoli ih k'o Babo Sarajevo. Ali ovi prvi ga ispuše, onako žestoko, jer su ovi drugi bili do jaja spremni. Onda jedan tip smisli kul foru da zajebu ove druge. Šatro, kao boli ih kurac za ribu, važan im je biznis koji može da se sjebe zbog nastale frke. Da pokažu da su iskulirali, oni odu i ostave šleper cigara drugoj ekipi u kome su sakrili deo ekipe. Ovi prvi su mislili da su ih sjebali i počeli da slave. Kad su se ponapijali i udrogirali, ovi drugi su izleteli iz šlepera i jebali im kevu k'o u Mortal Combatu.

RAT I MIR
Pre 200 godina Francuzi krenu na Ruje i dođu do Moskve (kao u Pancer Generalu). Onda je došla zima i Francuzi se posmrzavaju k'o pičke i onda se napasu muda Rujama k'o zec kelerabe. Knjiga ima soma strana, tu ima i neke ribe, žurke, žvaću nešto, njesra sve vreme.

PROCES
Tipa u'vate drotovi bez razloga i drkaju ga kroz celu knjigu i na kraju ga sjebu do koske.
p.s sa budalizacije.
p.p.s write letterz n shit yo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
borko



Joined: 30 Aug 2004
Posts: 133
Location: Beograd / Thessaloniki

PostPosted: 18.12.2005 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fića ne uspeva da zakoči na crvenom svetlu i svom silinom udari
u zadnji kraj najnovijeg BMW-a serije 7, koji stoji na raskrsnici.
Na displeju komandne table BMW-a pojavljuje se upit:
"Found new hardware. Install?"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
supergroove



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 118
Location: Banovići

PostPosted: 22.12.2005 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tata, tata
hoces li mi dat' auto veceras?
a gdje ces to?
odo' u pičke.
sine daj ti meni svoj kurac odo' ja pjeske
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 22.12.2005 01:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opet jedan o muji i hasi Very Happy

HOTEL

Sjede Mujo i Haso na klupici u parku.
Zapita Mujo Hasu "Jesi li čuo ti Haso za onaj hotel?".
"Koji?" pita Haso Muju.
Mujo odgovara "Pa odeš u taj hotel, jebeš cijelu noć, do zore, jedeš, piješ i kad ideš ća, još ti daju 100 eura!!!"
"ma di je to?" zapita Haso.
"Neznam, Fata mi ispričala?!" odgovori Mujo Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 30.12.2005 01:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://unix.rulez.org/~calver/pictures/day_after_party/pics/day_after_party_0092.jpg

Laughing

jedna od izdvojenih sa http://unix.rulez.org/~calver/pictures/day_after_party/

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 06.01.2006 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidim da sam uspio nasmijati nekoliko ljudi sa ovim vicom, pa eto, da ga podijelim i sa onima koji ne zalaze u krajeve kao sto su vijesti posjetitelja.

Vic o Sulji i Muji...

Dodje Mujo i kaze, vidija sam jednu curu, znas kako savrsen BODY je imala, ono, SPAN je bio 90-60-90. A kaze Suljo, da, ali joj je HEAD bio prazan i nije imala definiran DOCTYPE, to se kod mene ne validira.

(svaka slicnost sa stvarnim osobama nije slucajna)

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 06.01.2006 18:33    Post subject: Reply with quote

burne wrote:
Vic o Sulji i Muji...

Dodje Mujo i kaze, vidija sam jednu curu, znas kako savrsen BODY je imala, ono, SPAN je bio 90-60-90. A kaze Suljo, da, ali joj je HEAD bio prazan i nije imala definiran DOCTYPE, to se kod mene ne validira.


Carski! :)
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 08.01.2006 17:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jedan mladi katolicki svecenik bio je tako nervozan da prije prve mise nije mogao ni rijeci progovoriti pa upita biskupa za savjet... Ovaj mu rece da slijedeci put popije casu vode sa 2 kapljice votke i odmah ce se osjecati slobodnije. Poslije toga, svecenik se osjecao tako dobro da ga vise nista nije moglo uznemiriti.
Nakon povratka sa mise pronadje slijedecu ceduljicu od biskupa...
Postovani svecenice, slijedeci put stavite nekoliko kapljica votke u vodu, a ne obratno. Osim toga evo jos nekoliko savjeta kako se neki ispadi nebi ponovili:
1. Nije potrebno stavljati kriske limuna na rub pehara.
2. Ormar pored oltara je mjesto za ispovijed a ne W.C.
3. Ne oslanjajte se vise na statuu blazene djevice Marije, ne grlite ju vise i ne ljubite.
4. Postoji 10 zapovjedi a ne 12, 12 apostola a ne 7. Nijedan od nijh nije bio patuljak.
5. Isusa i njegove ucenike ne zovemo J.C. i kompanija
6. David je pobijedio Golijata prackom i kamenom. Nije ga umlatio i prosuo mu mozak.
7. Judu ne nazivamo kurvinim sinom.
8. Papu ne moramo nazivati El Padrino
9. Bin Laden nema veze sa Isusovom smrti.
10. Sveta vodica je za posvecivanje a ne da bi se osvjezavali ispod pazuha.
11. Nikada se ne smijete tako moliti, da pri tome sjednete na stepenice ispred oltara i stavite nogu na bibliju.
12. Hostija nije grickalica uz vino vec za vjernike.
13. Gresnici idu u pakao a ne u p.m.
14. Poziv na ples nije los, ali ne polka trceci kroz crkvu.
15. Onaj, u cosku pored hora, kojeg ste nazvali pederom, kontrasem i tranzvestitom u suknji, bio sam ja.

Nadam se da ce slijedece nedelje ove greske biti ispravljene.

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 08.01.2006 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Buahaha! ROFL! Laughing

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.01.2006 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Jedan mladi katolicki svecenik bio je tako nervozan da prije prve mise nije mogao ni rijeci progovoriti pa upita biskupa za savjet... Ovaj mu rece da slijedeci put popije casu vode sa 2 kapljice votke i odmah ce se osjecati slobodnije. Poslije toga, svecenik se osjecao tako dobro da ga vise nista nije moglo uznemiriti.
Nakon povratka sa mise pronadje slijedecu ceduljicu od biskupa...
Postovani svecenice, slijedeci put stavite nekoliko kapljica votke u vodu, a ne obratno. Osim toga evo jos nekoliko savjeta kako se neki ispadi nebi ponovili:
1. Nije potrebno stavljati kriske limuna na rub pehara.
2. Ormar pored oltara je mjesto za ispovijed a ne W.C.
3. Ne oslanjajte se vise na statuu blazene djevice Marije, ne grlite ju vise i ne ljubite.
4. Postoji 10 zapovjedi a ne 12, 12 apostola a ne 7. Nijedan od nijh nije bio patuljak.
5. Isusa i njegove ucenike ne zovemo J.C. i kompanija
6. David je pobijedio Golijata prackom i kamenom. Nije ga umlatio i prosuo mu mozak.
7. Judu ne nazivamo kurvinim sinom.
8. Papu ne moramo nazivati El Padrino
9. Bin Laden nema veze sa Isusovom smrti.
10. Sveta vodica je za posvecivanje a ne da bi se osvjezavali ispod pazuha.
11. Nikada se ne smijete tako moliti, da pri tome sjednete na stepenice ispred oltara i stavite nogu na bibliju.
12. Hostija nije grickalica uz vino vec za vjernike.
13. Gresnici idu u pakao a ne u p.m.
14. Poziv na ples nije los, ali ne polka trceci kroz crkvu.
15. Onaj, u cosku pored hora, kojeg ste nazvali pederom, kontrasem i tranzvestitom u suknji, bio sam ja.

Nadam se da ce slijedece nedelje ove greske biti ispravljene.

neda mi se citat. ajd prepricaj. Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 08.01.2006 17:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
kakarinac wrote:
Jedan mladi katolicki svecenik bio je tako nervozan da prije prve mise nije mogao ni rijeci progovoriti pa upita biskupa za savjet... Ovaj mu rece da slijedeci put popije casu vode sa 2 kapljice votke i odmah ce se osjecati slobodnije. Poslije toga, svecenik se osjecao tako dobro da ga vise nista nije moglo uznemiriti.
Nakon povratka sa mise pronadje slijedecu ceduljicu od biskupa...
Postovani svecenice, slijedeci put stavite nekoliko kapljica votke u vodu, a ne obratno. Osim toga evo jos nekoliko savjeta kako se neki ispadi nebi ponovili:
1. Nije potrebno stavljati kriske limuna na rub pehara.
2. Ormar pored oltara je mjesto za ispovijed a ne W.C.
3. Ne oslanjajte se vise na statuu blazene djevice Marije, ne grlite ju vise i ne ljubite.
4. Postoji 10 zapovjedi a ne 12, 12 apostola a ne 7. Nijedan od nijh nije bio patuljak.
5. Isusa i njegove ucenike ne zovemo J.C. i kompanija
6. David je pobijedio Golijata prackom i kamenom. Nije ga umlatio i prosuo mu mozak.
7. Judu ne nazivamo kurvinim sinom.
8. Papu ne moramo nazivati El Padrino
9. Bin Laden nema veze sa Isusovom smrti.
10. Sveta vodica je za posvecivanje a ne da bi se osvjezavali ispod pazuha.
11. Nikada se ne smijete tako moliti, da pri tome sjednete na stepenice ispred oltara i stavite nogu na bibliju.
12. Hostija nije grickalica uz vino vec za vjernike.
13. Gresnici idu u pakao a ne u p.m.
14. Poziv na ples nije los, ali ne polka trceci kroz crkvu.
15. Onaj, u cosku pored hora, kojeg ste nazvali pederom, kontrasem i tranzvestitom u suknji, bio sam ja.

Nadam se da ce slijedece nedelje ove greske biti ispravljene.

neda mi se citat. ajd prepricaj. Laughing

ajde hoću, al pažljivo slušaj Laughing

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.01.2006 18:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Confused

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 08.01.2006 18:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Confused


_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 17.01.2006 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj veli slon dok vidi golog čovjeka? - čovječe, pa kako možeš disati na tu malu surlu...

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 23.01.2006 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poslije mnogo nagovaranja, muž je odveo ženu na prvu partiju golfa u njenom životu. Kao sto se moglo i očekivati, njen prvi udarac završio je u prozoru predivne kuće u blizini golf igrališta. Muž je poludio: "Upozorio sam te da budeš oprezna, sada moramo ići tamo i platiti štetu. I tako je par otišao do kuće i pokucao na vrata. Iznutra se čuo ugodan glas: "Uđite!" Kad su ušli, prestravili su se, ne samo da je prozor bio razbijen, i staklo svuda po podu, nego se razbila i predivna antička vaza. Na trosjedu je ležao mladi muškarac:
"Jeste li vi par koji je razbio prozor?
"Da , gospodine, strašno nam je žao." - kažu oni.
"Oh, ma ne trebate se ispričavati, zapravo ja sam vam vrlo zahvalan. Vidite, ja sam duh i bio sam zarobljen u toj vazi vise od tisuću godina. Sad kad ste me oslobodili, mogu vam ispuniti tri želje. Ako vam ne smeta, i jednom i drugom ću ispuniti po jednu želju, ali zadnju bi ostavio za sebe." Mladi par je odmah pristao. Muškarac je razmislio na trenutak pa rekao da želi po milijun eura svake godine do kraja života. "Nema problema, to je najmanje sto mogu učiniti, i uz to vam jamčim dug i zdrav život. A sad vi, gospođo, sto vi želite?"
Ona kaže da u svakoj državi na svijetu želi ogromnu kuću sa poslugom.
"Smatrajte to riješenim, kaže duh.
"A koja je tvoja zelja?" - pitaju oni.
"Pa dobro, posto sam bio zarobljen vise od tisuću godina, moja zelja je da spavam sa vašom ženom. Muž pogleda ženu i reče joj da ona odluci, sad kad su bogati i imaju sve te kuće. Ona razmisli, reče da joj nije svejedno, ali da bi, sa obzirom na sve, mogla to podnijeti. Duh i žena odu uz stepenice i provedu ostatak dana uživajući jedno u drugom. Duh je bio nezasitan. Muž je sjedio u prizemlju i slušao vrištanje i požudu ljubavne igre. Poslije neka tri sata seksa bez prestanka, duh se okrene i pogleda ženu pravo u oči. "Koliko godina imate vi i vas muž? upita je. "Trideset i pet, isto smo godište" - odgovori žena. "Bez zajebancije, toliko godina, a još uvijek oboje vjerujete u duhove?

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 23.01.2006 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nespretno izrečene župne obavijesti:

*Župljanke su odbacile raznovrsne odjevne predmete. Možete ih vidjeti u suterenu župnog dvora u petak popodne.

*U nedjelju se daju prilozi za novi sag. Svi koji žele nešto napraviti na sagu neka se jave u župni ured da im damo papir.

*Marija Jelić i Vinko Magdić vjenčali su se 24. listopada u našoj crkvi. Tako je završilo prijateljstvo koje je trajalo od školskih klupa.

*Danas popodne sakupit ćemo se na sjevernoj i južnoj strani crkve. Djeca će biti krštena na oba kraja.

*Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, u prizemlju imamo dječji vrtić.

*Župnik će održati oproštajnu propovijed, nakon čega će zbor zapjevati 'Radujte se, narodi'.

*Budući da je sljedeće nedjelje Uskrs, zamolit ćemo gospođu Nadu Horvat da na oltar položi jaje.

*U utorak u pet popodne održat će se sastanak Kluba mladih majki. Sve one koje žele postati mlade majke neka se jave u ured svećeniku.

*Druge nedjelje na jutarnjoj misi solistica će biti gospođica Staničić. Nakon toga će župnik govoriti 'O tom strašnom iskustvu'.

*Zahvaljujući župnikovoj bolesti, nedjeljne mise za ozdravljenje neće se održavati do daljnjeg.

*U svojim molitvama sjetite se onih koji su bolesni od naše crkve i zajednice.

*Učenici osmih razreda u petak popodne u 17 sati u crkvi će izvesti 'Hamleta'. Poziva se pučanstvo da prisustvuje ovoj tragediji.

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 23.01.2006 23:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Nespretno izrečene župne obavijesti:

*Marija Jelić i Vinko Magdić vjenčali su se 24. listopada u našoj crkvi. Tako je završilo prijateljstvo koje je trajalo od školskih klupa.

*Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, u prizemlju imamo dječji vrtić.

*U utorak u pet popodne održat će se sastanak Kluba mladih majki. Sve one koje žele postati mlade majke neka se jave u ured svećeniku.

*Druge nedjelje na jutarnjoj misi solistica će biti gospođica Staničić. Nakon toga će župnik govoriti 'O tom strašnom iskustvu'.

*Učenici osmih razreda u petak popodne u 17 sati u crkvi će izvesti 'Hamleta'. Poziva se pučanstvo da prisustvuje ovoj tragediji.



_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Emian



Joined: 04 Jul 2005
Posts: 27

PostPosted: 24.01.2006 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ganja lisica zeku kroz šumu. Zeko trči ko' lud, provuče se kroz nekakvo žbunje, lisica za njim i hopa! zapne u žbunju!
- Hehe! Sad ću te karati! - kaže zeko, izvadi kitu i strpa lisici zguza.
- Svinjoo! - poviče ona. A zeko ju kara i smije se.
Nato se lisica uspije iskoprcat iz žbunja i hopa! ponovo ganja zeku.
Otrči zeko na ININU benzinsku i preruši se u radnika na benzinskoj. Dolazi lisica i pita ga:
- Izvin'te, jel' prošo ovuda neki zec?
- Koji? JEL ONAJ KOJI SAM TE JEBO?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
[ need you dream you find you taste you use you scar you fuck you break you ]
Back to top
View user's profile Send private message
gogga



Joined: 19 Aug 2005
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 24.01.2006 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pita baka unuka: "sinko....kako se zove onaj nijemac koji nam skriva stvari po kuci???"

A unuk ce: "alzheimer bako, alzheimer" ....

Applause
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
Page 3 of 12

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group