Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kandidat za najgoru web stranicu!
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  

I, kako biste ocijenili ovu stranicu?
nešto najgore što se nakotilo na webu!!!!
43%
 43%  [ 14 ]
Vidio sam gorih, ali neznam gdje.
21%
 21%  [ 7 ]
Loše je, ali sigurno je tip to slučajno napravio. Ili ne?
3%
 3%  [ 1 ]
Pa kaj zezate, nije tak loše!
3%
 3%  [ 1 ]
Kaj je tu loše? Meni je stranica super!
0%
 0%  [ 0 ]
KAK ZAKON!!!! HOĆEM I JA TAKVU!!!!
28%
 28%  [ 9 ]
Total Votes : 32

Author Message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 03.10.2005 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gsd wrote:
Quote:
...objektivne ljude sa (u tvom slucaju) suvislim komentarima...



Pa baš i nije tako ... site je takav kakav jeste, no porediti ga sa:
http://www.hosanna1.com/
http://www.fuzzybumblebee.com/
je ... što? Suvislo? Objektivno?

Meni se nekako čini da si jedino ti ovdje subjektivan....

I nitko nije radio usporedbu... samo su se eto i ta dva našli na istom mjestu.....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 03.10.2005 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da malo pojasnim cijelu situaciju; na poslu radimo jedan projekt stambenih zgrada u Zagrebu i investitor nas je danas zvao da mu hitno trebaju specifikacije kabelskih zdenaca od stakloplastike. Pošto to i nije naše područje, nismo imali ništa u ponudi u digitalnom formatu (proizvođači još uvijek preferiraju slati kataloge) pa je kolega potražio na netu i naišao na gore navedenu stranicu te poslao link investitoru. Nakon pola sata zvao nas je investitor, a pošto kolega nije bio prisutan (WC) ja sam se javio. Čovjek me je prvo pitao jel mi to njega zajebavamo jer ovaj link koji smo mu poslali vodi do neke odvratne stranice na kojoj se ne može ništa naći. Ja sam mu onda preporučio drugu firmu i posjetio stranicu od Domitrana da vidim o čemu je riječ i eto nas sada ovdje.

Da rezimiram; tog Domitrana je ta stranica koštala možda 1000 kn, sve više je pljačka, i prihvatili su ju jer nemaju smisla za design ili ih nije bilo briga, nego je bio princip; ajde da se i toga riješimo. Dakle 1000 kn je za jednu firmu ništa, ali 30 000 - 40 000 tisuća kuna koliko bi Domitran zaradio na ovom investitoru, kojega je nepraktičnost i ružnoća stranice otjerala, nije malo.

U čemu je problem; stranica je ružna, ružna do bola, ali to ni ne bi bio problem da nije kao koncept loše dizajnirana i napravljena. Poslovni čovjek koji dolazi na takvu stranicu očekuje da dođe na stranicu i najjednostavnije moguče nađe što ga zanima i to je to. Takve ljude stvari poput nekih uvoda i izbornika za koji trebaš uputstva uopšte ne zanimaju, naprotiv, samo ih odbijaju.

Stranice za tvrtke bi trebale biti što jednostavnije, što čišće (bez neznam kakvih grafičkih rješenja) i ponuditi što više informacija na čim jednostavniji način. Kad je posao u pitanju, onda nemaš vremena kopati po nekoj tamo stranici da nađeš što ti treba.

A kaj se tiće www.kompenzacije.org ; stranica je loša, ali ima i gorih. I bez obzira koliko je design star, neke stvari su loše napravljene i bile bi loše bez obzira kad je to napravljeno. Npr. pretraživanje; pa kak da netki posjetitelj sa oskudnim informatičkim znanjem otkrije da je textinput za upisivanje ključne riječi zaprvavo nevidljiv?! Po ničemu se neda naslutiti da si na textinputt-u osim ako slučajno ne počneš tipkati, pod uvjetom da si prije kliknul na sliku na kojoj je skriven. (isprobano na Mozilla Firefox i Internet explorer-u)
Zatim poredak ponuda; ne bi li bilo logičnije da ponude sa novijim datumom idu na vrh?
A oni linkovi sa strane? Samo zbunjuju. Njima je mjesto na zasebnoj stranici. Pa nećeš posjetitelju prvo kad dođe na tvoju stranicu ponuditi da ode negdje drugdje!
A sve to bi se izbjeglo da je se autor postavio u poziciju posjetitelja i probao logično zaključiti da li neke stvari funkcioniraju ili ne. Manjak logike se nemože nikako opravdati.

I još nešto; ako nekima izrada web stranica nije jača strana, prepustite to onda onima koji to znaju, ili se potrudite naučiti.

gsd, kaj se tiće intra kod Domitrana, nije nedorađen, nego nema smisla. Daj mi objasni vezu između tog intra i djelatnosti firme? Bez uvrede, ali meni taj nitro izleda ko da je pokupljen od nekud i stavljen tamo uz dodatak par riječi.

A kaj bi ona slika na početnoj od kompenzacija trebala predstavljati? Ja sam rekao na što mene podsjeća...

One stranice nisu za usporedbu, i nitko ih ne uspoređuje sa tvojima.

I bilo bi mi drago da daš link-ove i na neke druge svoje uratke i obečajem da (govorim samo u svoje ime) neću biti tako oštar, nego ću, ako bude bilo potrebno (neznam, možda su neki drugi tvoji radovi O.K.) dati pokoju konstruktivnu kritiku. Uostalom, svatko ima dobrih i loših radova.

(uh, a jesam se raspisao!! Wink sram me bilo! Embarassed )

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 04.10.2005 08:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...kao što kažem pazi na herc....... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 04.10.2005 08:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A pazi ovo, slova u intru za DOMITRAN dižu prašinu kad padaju!!!!!

Uglavnom... Da je to djelo programera onda bi se barem udostojio koristiti kvalitetne stvari kao css ili html validator...

Onaj hover efekt na tablicamam ti netreba ni 2%.
Uglavnom kada netko ide tražiti nešto (pričamo o .kompenzacije.net) njega zanima ono što traži, a ne tvoje (ne)znanje HTML-a, kao što je i rekao netko iznad moga posta, text box bi se trebao ljepo vidjeti, da čovjek zna da treba kliknuti ko muško na njega i početi tipkati, a ne ga sakiti iza neke slike da eventualno po buttonu možeš zaključitit da je tamo inbut box...

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.10.2005 08:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.kompenzacije.net
a ovo..

od istog autora!

Kompenzacije.net is probably the dumbest idea I've seen in a long time!! Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
AjCha



Joined: 16 Nov 2003
Posts: 16

PostPosted: 04.10.2005 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ich kann nicht glauben!! Surprised
Pogledajte ovaj biser: http://www.abeo.hr/
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.10.2005 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AjCha wrote:
Ich kann nicht glauben!! Surprised
Pogledajte ovaj biser: http://www.abeo.hr/

u la la.... mučo dobar treš..... Laughing Laughing Laughing

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 04.10.2005 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AjCha wrote:
Ich kann nicht glauben!! Surprised
Pogledajte ovaj biser: http://www.abeo.hr/


Konkurira za nagradnu igru "Locirajte link"!

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 06.10.2005 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ja se ne mogu nacuditi sto ljudi idu raditi.. stranice tipa abeo, kumpenjzacije i domitran mi ubijaju mozdane stanice! gore od alkohola

berko, sretno sa skupljanjem takvih stranica.. samo ako budes radio sajt s bazom najlosijih HR/INT sajtova molim te da ne platis GSD-u da ti dizajnira Very Happy lol

_________________
//crunatus.net__
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 07.10.2005 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A sad nešto sasvim drugačije; jedna fakat fora flash stranica posvećena najnovijem uradku Tima Burtona. Uživajte.

!!!!OPREZ!!! Ždere megabajte ko velika!! I obavezno pogledajte Flash verziju!

http://corpsebridemovie.warnerbros.com/

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 07.10.2005 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E stvarno ždere li ga ždere ......
Al isplatila se svaka megatona .... Very Happy Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 20.10.2005 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A zipa ovo: http://www.kanica.tk/

Ne, stranica nije iz '95! Twisted Evil

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 20.10.2005 21:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mastersinke wrote:
A zipa ovo: http://www.kanica.tk/

Ne, stranica nije iz '95! Twisted Evil

ma di samo nađu te backgrounde .... ĐIZS

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 20.10.2005 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
ma di samo nađu te backgrounde .... ĐIZS


Ma mene malo više fasciniraju animirani gifovi Smile

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 20.10.2005 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mastersinke wrote:
kakarinac wrote:
ma di samo nađu te backgrounde .... ĐIZS


Ma mene malo više fasciniraju animirani gifovi Smile

je, istina ....
ti gifovi mi nikad nisu bili simpatični ... bah

al ovaj, nazovimo ga footer .... sa ovim užasnim valovima .... majko mila Shocked Shocked

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 20.10.2005 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
...
al ovaj, nazovimo ga footer .... sa ovim užasnim valovima .... majko mila Shocked Shocked


Footach with waves rulz!
Kad ga vidim dođe mi da zgrabim dasku pod ruku i pravac prva plaža! Very Happy

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 20.10.2005 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mastersinke wrote:
kakarinac wrote:
...
al ovaj, nazovimo ga footer .... sa ovim užasnim valovima .... majko mila Shocked Shocked


Footach with waves rulz!
Kad ga vidim dođe mi da zgrabim dasku pod ruku i pravac prva plaža! Very Happy


Meni dođe da ti uzmem tu dasku iz ruke i opalim po glavi onog ko se sjetio tih valova.... Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 20.10.2005 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bolje ga opaliti daskom po glavi dok ga netko davi u tim valovima...

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 20.10.2005 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@kakarinac, stribor: Neznam jeste li primjetili da stranica, osim vremena i datuma, posjetitelja obavještava i o godišenjem dobu! ZAKON!

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 20.10.2005 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mastersinke wrote:
@kakarinac, stribor: Neznam jeste li primjetili da stranica, osim vremena i datuma, posjetitelja obavještava i o godišenjem dobu! ZAKON!


Stavljam si ju u bukmarkse, ove sekunde ....
ne želim propustit dolazak zime ..... Very Happy Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Tužibaba



Joined: 16 Aug 2005
Posts: 42
Location: Soba

PostPosted: 20.10.2005 23:14    Post subject: KATASTROFA Add user to your forum ignore list Reply with quote

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 20.10.2005 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
//crunatus.net__
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 21.10.2005 09:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL, zar je već jesen?? Shocked Shocked

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 21.10.2005 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol Ali stranice imaju daily update.... Laughing

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 21.10.2005 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, pogledajte ovu stranicu: d'oh!, posvećena je flash animaciji o jazavcima.....zapravo je pjesma......koja je glupa.......ali pomalo zarazna........dosta........mmmm....arghhh....Ahhhhh.......AAAAAAAAAAAAAAA...BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!! BADGER!!!!!...... WTF?!?$! back to the future beaten up gay! Brick wall Whistle Dancing Canadian

http://www.badgerbadgerbadger.com/

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group