Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
"udelaj dobro, ćapaj govno"
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 05.10.2005 21:56    Post subject: "udelaj dobro, ćapaj govno" Add user to your forum ignore list Reply with quote

u naslovu je citat moje none. riječ "ćapaj" znači "uhvati" Smile
naime, slijedila sam sa MojPosao link do jedne firme - pošto su u drugom dijelu Hrvatske nije mi taj oglas pomogao, no bila sam znatiželjna - čisto me zanima kako izgledaju webovi tih firmi da znam jesam li "dovoljno dobra" da se zaposlim.

Stranica je izgledala raspadnuto u Firefoxu, pa sam upalila Operu i gle čuda, također raspadnuto. U Internet Exploreru sve 5.
Poslala sam im mail da im se site "raspada u browserima Mozilla Firefox i Opera" i da je za njihovo dobro da to poprave jer si možda nesvjesno tjeraju neke klijente.

dobila sam odgovor
Quote:
Hvala na primjedbi....ali očito ne znate puno o internetu pa i o zastupljenosti browsera.
Mozzila, opera i mnogi drugi pretraživači nisu relevantni da po njima ravnamo stranicu. Ako se pogleda statistika bilo kojeg site-a ona bi pokazala posjetu od 95% sa internet explorera, a ostalih 5% otpada na Mozzilu i ostale.
Evo nešto ste naučili.....i vjerujte to su sve marketinške fore koje se neprekidno napominju kod izrade web stranica....
Mi naravno znamo to napraviti...naši klijenti koji naručuju web takvo nešto su pročitali kod ostalih i to ih fascinira kako stranice rade na "jednoj" Mozzili i na exploreru, pa im je to jako bitno...naravno tu želju ispunimo...
Možemo i Vama ispuniti tu želju pa ćemo optimizirati u najkračem roku i naš site.....

Pozdrav i hvala,

*****


Laughing

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 05.10.2005 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd dobro.... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 05.10.2005 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Hvala na primjedbi....ali očito ne znate puno o internetu pa i o zastupljenosti browsera.
Mozzila, opera i mnogi drugi pretraživači nisu relevantni da po njima ravnamo stranicu

ajde dobro kad nisu......
a ti nel bi mogla malo naučit nešto o internetu jer očito nemaš pojma Laughing Laughing

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 05.10.2005 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Daj molim te napisi o kom se radi, da im posaljem argumentirani hate mail

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 05.10.2005 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

inače IE ima samo ~84%, imao je više od 95% prije koju godinu a ovi se još drže toga... evo što su ti web dizajneri u RH Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 05.10.2005 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kao što sam mu i napisala..
Quote:
To nije marketinški trik ni način fascinacije klijenata, već ozbiljan zahtjev koji je u svijetu već sad relevantan, a taj će trend kad tad doći u tehnički nazadnu lijepu našu.

usput sam ga uputila na W3C i browser statistics.

evo nešto je naučio rrrrrrrah

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 06.10.2005 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mah, mah.. s kakvim se ti vjetrenjačama boriš Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
paljot



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 1

PostPosted: 06.10.2005 01:31    Post subject: S čime se vi bavite?!?!?! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
inače IE ima samo ~84%, imao je više od 95% prije koju godinu a ovi se još drže toga... evo što su ti web dizajneri u RH


Nisam znao da je 84% tak malo (samo) Exclamation Question Exclamation Question
Sulienu očito brojke ne leže.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 06.10.2005 08:22    Post subject: Re: S čime se vi bavite?!?!?! Add user to your forum ignore list Reply with quote

paljot wrote:
Quote:
inače IE ima samo ~84%, imao je više od 95% prije koju godinu a ovi se još drže toga... evo što su ti web dizajneri u RH


Nisam znao da je 84% tak malo (samo) Exclamation Question Exclamation Question
Sulienu očito brojke ne leže.


bok paljot, dobrodošao na mi3 Smile

fof
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 06.10.2005 08:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

naslov topica sve govori...
nel'che nedaj se ti nikad takvima u ruke Wink

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 06.10.2005 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ccc nel, daj nauci napokon nesto o internetu i brauzerima Very Happy Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 06.10.2005 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemoj se ti nama cimati, da tek vidiš na kakve ja diabole nalećem Smile. Evo sada ću da citiram samo dva omiljena:

"Želim da mi se stranica uopšte ne skrola",
"Možeš li mi stvaiti ikonice od Windows Control Panela"

SmileSmile
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 06.10.2005 11:21    Post subject: Re: S čime se vi bavite?!?!?! Add user to your forum ignore list Reply with quote

paljot wrote:
Quote:
inače IE ima samo ~84%, imao je više od 95% prije koju godinu a ovi se još drže toga... evo što su ti web dizajneri u RH

Nisam znao da je 84% tak malo (samo) Exclamation Question Exclamation Question
Sulienu očito brojke ne leže.

malo je s obzirom da je držao 97+% još kad sam ja počeo radit web

na w3cschools statse se baš i ne bi trebalo oslanjat budući da je to site za učenje standarada pa na njega ne idu tete iz tajništva... i sami su to napomenuli

@devnull: Laughing tako si u pravu!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.10.2005 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesus nel, daj adresu da im svi pisemo Laughing Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 06.10.2005 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye je ljenčuga Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.10.2005 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:
keye je ljenčuga Laughing


ne, keye ima toliko posla doma i u uredu da ce prije skinut link sa signature nego se sjetit to ispravit Laughing

uz to ovaj we mi pocinju predavanja na faxu.. dakle....

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 06.10.2005 13:37    Post subject: Reply with quote

ogovor na post:

Postoje ljudi koji razumiju kritiku i prihvaćaju nove tehnologije, oni su profesionalni u tom što rade, a ostali su amateri koji misle da su profesionalci. I da je korištenje osnovnih stvari sve ( primjer drimviver ) Smile
Back to top
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 06.10.2005 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajmo dosta više o drimviveru... to kaj netko ne zna koristiti alat, ne znači da je sam alat loš....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 06.10.2005 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Ajmo dosta više o drimviveru... to kaj netko ne zna koristiti alat, ne znači da je sam alat loš....


Slazem se...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 06.10.2005 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Ajmo dosta više o drimviveru... to kaj netko ne zna koristiti alat, ne znači da je sam alat loš....
TZAR!!1

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 06.10.2005 18:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, ljudima se site raspada,, al ono,, mislim da je djetinjasto njih podjecati da im se site ne vidi, ocigledno to oni znaju i vole tako,, da znas nel kolko sitova ima takvih,, stoga, nemoj trositi vrijeme na to..

sretno za posao Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 06.10.2005 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj nam link. možda ćemo neku humanitarnu akciju dajmo da se vidi i u firefoxu. pa sklepat kod.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 06.10.2005 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nope, nista od linka, imate dosta materijala za pljucanje u Trashu Smile
stvar je u tome da nisu trash, samo im se site raspada u FF-u i Operi (i vjerojatno drugim standard-compliant browserima) i ja sam im to rekla.
mislila sam da bi mogli ignorirat, ali oni su to nazvali marketinskim trikom, zato to dijelim s vama Smile
nije mi prvi put da to radim, znam da sam nekim (pogotovo mladjim) webmasterima napisala "imate gresku tu i tu, promijenite u to" i nisam nailazila na takav hladan tus, no problem je ocito bio u mom pristupu.

svecano obecajem da vise nikad necu nijednom webmasteru poslati nikakvu kritiku/savjet Smile tko sam ja da nosim feral okolo i pricam ljudima da bi nesto trebalo biti napravljeno drugacije, bolje? imaju si W3C i ako ne znaju za njega, znaci da ih nije ni briga.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.10.2005 20:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel jel ti baka istrijanka??

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 06.10.2005 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije istra, al nije ni daleko - krk Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group