Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
M-Error
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mkoljanin



Joined: 18 Sep 2003
Posts: 8
Location: Novo mesto, Slovenija

PostPosted: 06.10.2005 16:15    Post subject: M-Error Add user to your forum ignore list Reply with quote

... different events, partys, concerts, shows, ... fun for everybody ...

Flash-xml stranica napravljena produzeču iz Slovenie koji organizira različite partije, šovove, koncerte,...

M-Error

_________________
:: www.drawingart.org
:: www.dartawards.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 06.10.2005 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne radi...?!

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 06.10.2005 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nifty Very Happy , dapace nekako poznate, vjerojatno je stranica bila na css drive, css mania ili WithStyle galerijama.
Back to top
View user's profile Send private message
mkoljanin



Joined: 18 Sep 2003
Posts: 8
Location: Novo mesto, Slovenija

PostPosted: 06.10.2005 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke- radi radi

flek - thnx. juče releasana neznam gdje si ju vidio Smile

_________________
:: www.drawingart.org
:: www.dartawards.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 06.10.2005 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flek wrote:
nifty Very Happy , dapace nekako poznate, vjerojatno je stranica bila na css drive, css mania ili WithStyle galerijama.


Kak će, kvragu, ovakav sajt na CSS šoukejs? Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 06.10.2005 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke, neš' na safariju : )))

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 06.10.2005 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

o la la--- rinči lajks..... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 06.10.2005 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nice.
Samo mozda da kod preloadera stavis dolje onaj crni dio koji se puni a ne da bude prazno.
Mozda da maknes duzinu pjesme.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 06.10.2005 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neću ništa reći nego

Applause

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 06.10.2005 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlično. Applause Applause Applause

Samo... onaj hip-hop sound super zvuči prvi put... ali... nakon što se ponovi tri puta već počinje snažno iritirati i razarajuće djelovati na mali mozak! d'oh! Sva sreća, može se ugasiti.
Neam pojma, možda sam preosjetljiv.

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 06.10.2005 18:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
flek wrote:
nifty Very Happy , dapace nekako poznate, vjerojatno je stranica bila na css drive, css mania ili WithStyle galerijama.


Kak će, kvragu, ovakav sajt na CSS šoukejs? Smile


onda screenspire ili nesto, imam tolko showcase sajtova da se izgoobim medju njima Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 07.10.2005 07:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao uvijek odliČno! Cool
by the way u čemu radiš layout i grafiku.....Fireworks or Photoshop?i like your style!
I pretpostavljam ove sitne efekte radiš u AE-u?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 07.10.2005 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel to samo meni ne otvara site u firefoxu ili?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 07.10.2005 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Jel to samo meni ne otvara site u firefoxu ili?


samo tebi Laughing

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 07.10.2005 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Jel to samo meni ne otvara site u firefoxu ili?


Meni ne otvara u Safariju uopce... Probo sam sa Operom, al to mi nije fora Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 07.10.2005 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
gog wrote:
Jel to samo meni ne otvara site u firefoxu ili?

samo tebi Laughing


@site: Applause

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 07.10.2005 14:54    Post subject: Reply with quote

Jel potrebno komentirat OVAKAV uradak? Aplauz Applause Applause Applause Applause
Back to top
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2005 18:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dizajn je stvarno super iako vec pomalo tipican za flash site
no ono sto me ubija su oni nagli prijelazi u headeru izmedu dve slike...grozno...bas smeta...
a onda jos kad se u i navigation baru to dogada sa textom
i btw. navigation bar na dnu stranice?! meni to ne ide
ne znam sta su ti tu svi hvalili
ak dizajn, onda se slazem, al daj malo neke stvari ipak sretnije rijesi!

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 07.10.2005 18:41    Post subject: Reply with quote

dotTOM wrote:
ne znam sta su ti tu svi hvalili


Tražiš iglu u sijenu... globalno gledajući sajt je izvrstan, kad vidim takav sajt sitne tehničke greškice me ne zanimaju, i NE ruše kvalitetu sajta... svi smo ljudi ffs
Back to top
Ripper



Joined: 08 Apr 2005
Posts: 64
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2005 19:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako bas hocete, meni site sucks! I nije zato sto se kao zelim imat drugacije misljenje, nego mi je fakat neoriginalan, i sve je to 2advanced skola.. nista originalno, da mozda guba efekti i sve to, ali khm.... recimo ja nisam skuzio uopce o cemu se radi.. to je site za sto?

_________________
Wine is fine, but whiskey's quicker
Back to top
View user's profile Send private message
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 07.10.2005 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeza me hvata kad vidim flash upravo zbog hrpetine nepotrebnog blinkanja, zvukova koji to sve prate itd. a moš radit "šta oćeš" pa obično sve završi na krivom mjestu i nemožeš ništa nać. vješto izvedeno svaka čast (nepotrebni efekti). BTW kič
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 07.10.2005 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh, taj flash. Uvijek isto. Sajt je i predobar i preloš u isto vrijeme. Nekidan sam skužio da već par mjeseci zatvaram sajtove ako mi se ne otvore u roku 30-ak sekundi do minute. Ovisno kako sam raspoložen. A najtragičnije je to što sam sam prvo počeo raditi u flashu.

Slažem se s nekim kritikama, previše mi je 2a style da bi bio čitak i pregledan. Pa, iako je namjenjen tom nekom dijelu "publike" koji bi trebao biti otvoren za našminkane sajtove, opet mi se čini da je malo neupotrebljivo. Zašto? Recimo ovako, zabrijao sam da idem na neki party, oću vidjet ovdje npr. kad i gdje mogu kupit kartu, žuri mi se, laptop mi se diže 10 minuta jer sam ga stavio u hibernaciju, pa upalio sa isključenim kablom od struje. Uglavnom, moram čekat još 5 minuta da mi se učita sajt. Popizdim. Bilo bi ok npr da ima lagana html hitna verzija. Ne mislim samo na ovaj sajt, nego općenito. Stvarno mi je počeo smetat flash.

Što se tiče same izvedbe sajt je super. Malo da je bilo samo dat sadržaju da dođe do izražaja.

Eventualno jedina zamjerka, zbuni čovjeka što se u izborniku mjenja sadržaj "linkova". Malo mislim da ću otvorit o nama, a onda mi izleti kontakt. Onda ne znam jel da čekam da se ovo vrati ili.... Laughing

Eto, inače, nastavi raditi super. Cool

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 08.10.2005 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma evo gledam stranicu pa malo gledam tvoj potfolio i ono...vise od pola stranica ti je na istu shemu, linije koje nestaju, urezi,....- mislim iskreno ja volim takve stvari i sam ih nekad koristim,
ali ne bas svaki put, jebiga, mislim da svaka stranica mora bit unikat koliko to moze bit, i pogotovo mora se vodit racuna osim dizajna naravno kome je namjenjena...,krajnjeg korisnika boli kurac sta si se ti satra dok si svaki detalj ispegla kad on treba mozgat...

enivej, ovo sa promjenjivim linkovima mi nije nikako, tebi to moze bit baza, ali ljudi koji nisu u tvojoj bransi nece bit zadovoljni previse, stranica ima fine detalje i to je to.
ka da te je strah napravit stranicu da malo diše da ima praznog prostora, malo minimale nebi
ti skodilo u radovima, npr. imas vanjski okvir-crveni, pa drugi-bijeli, pa treci-crveni, pa opet bijeli ( to je sto se tice headera)....
eto toliko od mene

p.s. nije zlato sve sto sja Wink

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 08.10.2005 09:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

....eh samo ti jednu stvar mogu reći MK a to je: welcome to (Croatia) aka Balkan!
Sad
btw, Stranica je super!Stil je super, grafika je grejt, detalji su odlični....good work!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Ripper



Joined: 08 Apr 2005
Posts: 64
Location: Zagreb

PostPosted: 08.10.2005 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
....eh samo ti jednu stvar mogu reći MK a to je: welcome to (Croatia) aka Balkan! Sad


ajd malo pojasni sto si time htio reci? da si zapravo jedini ti u pravu i da je site bogomdan jer je tebe impresionirao ili sto? mozda se zelis zbliziti nekome?

dizajn nije tu da stvari ucini lijepima, nego funkcionalnima. Dizajn znaci komunikaciju. Dizajner je onaj koji svome klijentu MORA omoguciti da nesmetano komunicira sa svojom publikom.. danas falal bogu svi surfamo i divimo se super site-ovim pa onda upotrebljavamo te neke sheme, vrtimo ih ovako onako, a na kraju sve na istu spiku. To nije dizajn, to je OBRTNIŠTVO... tako se zanat radi, naucis par finti i onda rokas po tome do mile volje. I da nemam ništa protiv toga, ako to dizajner moze potkrijepiti argumentima ZAŠTO i u koju svrhu. Sve osim toga nije dizajn.

Inace ova site je vise-manje ugodan oku.. ali nazalost (ili nasrecu) to vise nije dovoljno!

_________________
Wine is fine, but whiskey's quicker
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group