Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prodigy - dan nakon...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2005 08:51    Post subject: Prodigy - dan nakon... Add user to your forum ignore list Reply with quote

I, jel bio tko? kakvi su vam dojmovi?
moje mišljenje je da je bilo prekratko, ali bi išao opet i opet i opet. isto tako, dobro su zabrijali prema punku - pogotovo kod novog albuma.
skoro pa mi je bilo žao svih onih partijanera koji su očekivali party, a dobili gotovo 100% punk koncert. mislim, da se razumijemo, bilo je tu i starih stvari, _ebenih hitova kada su vladali, ali moje mišljenje je da su skroz zabrijali.

organizatorima svake pohvale!! čak sam dobio besplatni red bull i predavanje o njegovima učincima Cool

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2005 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

istina, ja sam vec star covjek, s brojem 1 i Mojsijem sam se setao kad je bila frka u Egiptu,
no, dobro sam se izđipao...koncert je bio pun energije koju je cijela dvorana pratila...matrice su se mnogo bolje cule nego li live (barem tamo gdje sam ja skakutao, a to nije bio centar dvorane)...nazalost, dvorana je bila neadekvatna za takvo sto, a razglas usmjeren samo ispred bine...glede punka i prekratkog koncerta se slazem...no, da je duze trajalo, neznam kako bi to moje kosti izdrzale:)
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.10.2005 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dan nakon. Ne cujem dobro! Zgazen sam po picka! +jedem juhu od paradajza! Smile

ne al iskreno fakat je bilo super, prekratko to je istina ali super.
da sam se izdjipao - jesam! That's all I have to say bez previse filozofiranja.







P.S.
Jel netko skuzio kako se Liam udebljao?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 07.10.2005 09:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imho srednja žalost.
saund debelo zakurac

dvije špice su mi bile.
prva kad mi je Alka(ida) vuica stala na nogu matr joj bemje nespretnu
druga kad se crnac popeo na ogradu drito mi pred facu i u sekundi sam na ledjima imao val kretena polukretena i totalnih idiota.

ostario sam.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2005 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prekratko.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 07.10.2005 09:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koncert mi je hebeno sjeo...
Ekipa je bila totalno pozitivno nabrijana, dosta ljudi je cekalo taj koncert godinama...
Vecinu vremena sam proveo u spici dijeleci i primajuci batine, tako da sam izubijan sav...
Najvise me odusevilo sto su zasvirali Their Law iako sam ja ekipi tvrdio kak nema sanse da to ozezu...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2005 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zaključak:

blackduke wrote:
prekratko.

i
hans wrote:
ostario sam.

Crying or Very sad

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 07.10.2005 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
zaključak:

blackduke wrote:
prekratko.

i
hans wrote:
ostario sam.

Crying or Very sad

Upravo tako... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 07.10.2005 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
prekratko.

da je trajalo duze (sto mi naravno nebi smetalo) svisnuo bih Very Happy

hans wrote:
ostario sam.

samnom je bio frend od 35 godina koji je cijeli koncert proveo (cist ko suza) pogajuci se u sredini...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 07.10.2005 18:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se plače .....
nisam bila .... i plače mi se .... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

mlađi sisterz je bio i evo još čekam da se probudi pa da čujem dojmove ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 09.10.2005 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ako nekoga zanima snimka s koncerta, moze skinuti ovaj fimilmic od 7 minuta...

www.spreha.net/assets/video/prodigy.zip

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 10.10.2005 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...mene je jedino bilo bezveze to da onaj njihoc gitaris uopce nije sviral gitaru nego samo na playback skakal po podiju.. inace, rasturili su dom sportova do jaja....
Back to top
View user's profile Send private message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 10.10.2005 18:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osim videa je napravljen i rivju www.spreha.net/225.htm
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 10.10.2005 19:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koja hebenica je to bila sudeći prema sprehinom videu. Odlično predobro, zašto nisam bio tamo!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Thnx spreha for the video!!!

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 10.10.2005 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hans wrote:

ostario sam


..to sam i ja reko, zapalio jox i pustio mediteraneo dok se boje nisu istopile.
al svakako ko ih još nije gledao lajv,...treba i to upisati u partijanersku knjizicu, ja jesam, mora se nešto i djeci pričati...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group