Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kolege "dizajneri"!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 20.12.2003 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Brainstorm wrote:



Prvo hvala svima na iskrenosti. Sajt mi je jednostavan i nekima možda i ružan, ali to je moj prvi sajt, naravno u dreamweaveru jer flash još ne znam počeo raditi.


1.sajt, ok.
kada napravis svoj 2., 3., sajt sve ce ti krenuti.
mogao si lijeop pitati a ne kuriti..
sada ispadas good~bad guy..
svi su jednom doblili komentare koji im bas i nisu bili po mjeri, podnijeli ih musko i kernuli dalje.
live long and prosper Very Happy !

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Brainstorm



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 27

PostPosted: 20.12.2003 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala,

Iskreno web dizajn me osobno ne privlači i mislim da nikad neču moči napraviti sajt sa 586 raznoraznih animacija i sličnih stvari, pa prema tome vjerojatno neću nikada ni biti dobar web dizajner. Tko to umije svaka mu čast.
I ONO NAJVAŽNIJE: NISAM DOŠAO NA FORUM SR.TI PO SVIMA VAMA OVDJE NEGO SAM REKAO ONO ŠTO MISLIM O LJUDIMA KOJI NAUČE FLASH I ONDA LETE. TO NE ZNAČI DA MISLIM NA SVE KOJE SE BAVE DIZAJNOM, A NISU ŠKOLOVANI, ALI ŠTO OŠTRIJE NEŠTO KAŽEM TO ĆE ME PRIJE LJUDI POSLUŠATI.

Ne daj bože da se svi u svemu slažemo!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 20.12.2003 23:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Brainstorm wrote:
I...jer sutra je novi dan.


i agree with that.
http://www.mi3dot.org/gallery/work/276/Smile

ne mozes se ni postavljat bas toliko ostro(visoko). na kraju su te ljudi ismijali. trebalo je smireno to sve napisat jer je ovo jako vazna i zanimljiva tema i ima smisla o tome puno raspravljat. ja sam instinktivno reagira kad si prica da ljudi ne znaju radit stranice i pogleda sam i komentira tvoju. treba si se barem postavit tako da stojis iza onoga sta pises.

ja se isto slazem da se puno ljudi naziva dizajnerima i web dizajnerima a nemaju pojma o tome. i slazem se da "web dizajner" moze postat svatko kome se da ic na 2 tjedna nekog noname tecaja i da to nije u redu. ja nisam dizajner ali zelija bi to bit. i jednog dana kad i ako budem ima dobre radove mozda to i budem. ali necu nikad bit toliko dobar da mogu rec nekome da odustane od toga.

that's it. kick ass.
.

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Mali



Joined: 21 Dec 2003
Posts: 8

PostPosted: 21.12.2003 01:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prije svega pozdrav svima. Friend mi je rekao za ovaj sajt i iskreno, procitavsi ovaj forum fuul sam se prestrasio, jer naravno nisam ni skolovani ni nikakav dizajner, nego jednostavno to radim iz cistog gusta. Inace sam zavrsio elektrotehnicku skolu i studiram matematiku pa sami procjenite kolko to ima veza sa dizajnom. Iskreno jaaaaako cijenim rad svih Vas koji za to imaju dars ili cega vec, jer kad god vidim radove takvih ljudi stvarno mi dodje da zaplacem sto nemam bas nikakvog dara za sve to. Ali, da li to znaci da ako me neko pita da mu u photshopu nes napravim, moram jednostavno reci sorry stari ali ja nissam dipl. dizajner. Na kraju koliko nogometasa je zavrsilo FFK (mozda 1 ili 2).

Jedini razlog zbog cega sam dosao na ovaj site je da nesto naucim i da (ako se to ikad dogodi) pocnemm raditi nesto svoje, i da mogu pogledati nekom u oci i ponosno reci JA SAM DIZAJNER (ako nista drugo sam sebi u ogledalo).

Ajd dosta je bilo za prvi post. Sam me nemojte popljuvat sto sam fucking matematicar. Nije sve to tak crno!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 21.12.2003 02:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hej, welcome Smile

samo ti lijepo uci i vjezbaj se, i dok god budes svaki dan htio nauciti nesto vise iz ovog podrucja - na dobrom si putu....pogotovo kad primjetis kao sto je vec neko rekao prije da sjedis dan i noc pred kompom i crtas isprobavas, experimentiras,.. i da se cak u pol tri ujutro dignes iz kreveta kad skuzis da imas genijalnu ideju i da je moras bacit na "papir"

dok imas takvu volju i ljubav prema tome kaj radis - nema brige...

Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 21.12.2003 02:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Brainstorm wrote:
Iskreno web dizajn me osobno ne privlači i mislim da nikad neču moči napraviti sajt sa 586 raznoraznih animacija i sličnih stvari, pa prema tome vjerojatno neću nikada ni biti dobar web dizajner. Tko to umije svaka mu čast.


Ja se nisam htio mjesat, jer niti sam dizajner niti se namjeravam furat da jesam...
Ali ovaj tvoj citat gore mi je dovoljan da shvatim da si jos "zelen". Ako mislis da je 586 animacija kljuc dobrog dizajna... think again.
Zar vas na tom faksu ne uce onoj osnovnoj krilatici dizajna "less is more"... Cak i ja nedizajner to znam...
Stoga, live and let live... ako ti je sudjeno da budes novi Philippe Starck, cestitam, ako nije... a cuj... uvijek mozes biti manager Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.12.2003 02:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

what r u crying 'bout ?
moja skola nema veze sa dizajnom (sumarska.. no dobro ima, oni neki dizajneri namjestaja) no moja struka nema (sum. teh Very Happy )..
and..
Welcome to tha mi3.org !

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 21.12.2003 02:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Brainstorm wrote:
I ONO NAJVAŽNIJE: NISAM DOŠAO NA FORUM SR.TI PO SVIMA VAMA OVDJE NEGO SAM REKAO ONO ŠTO MISLIM O LJUDIMA KOJI NAUČE FLASH I ONDA LETE. TO NE ZNAČI DA MISLIM NA SVE KOJE SE BAVE DIZAJNOM, A NISU ŠKOLOVANI, ALI ŠTO OŠTRIJE NEŠTO KAŽEM TO ĆE ME PRIJE LJUDI POSLUŠATI


ne, ako zelis reci jedno (sto je stalo u 1 recenicu), a napises/proseres nesto sasvim drugo (u mnogo vise recenica i pri tome jos na kretenski nacin) + (a onda slijedi poseri-pojedi tehnika), ljudi ce samo zakljuciti da nisi inteligentan (i vise ih nece zanimati sto u buduce imas reci).

tko je tu onda visoko letio?


...malo si sam sebi popusio

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 21.12.2003 04:59    Post subject: Reply with quote

kako sam znao da ce ovak zavrsit...
neko je napiso good-bad guy...
ovo je sapunica....bila nadam se...ma i ja ju nastavljam ovim postom pa bolje da sutim


NISAM DIZAJNER....IDEM NA GRAFICKI!
Back to top
djipster
Guest





PostPosted: 21.12.2003 05:17    Post subject: Re: Kolege "dizajneri"! Reply with quote

Brainstorm wrote:
Prvo, pozdrav svima.

Prestanite se baviti nečime za što niste školovani ili se školujete;

Student Studija dizajna u Zagrebu.



fak...zaboravio pitat...
a JEL SMIJEM FOTOGRAFIRAT?
namam skolu...a fax ni pogotovo...al mi je atatica kupio fotic...i film...i sad neznam jel smijem slikat ili cu nakon tog strepit od tog da bi me mogo operirat BRAINSTORM!

e da i ocekujem odgovor od brainstorma...bas je fora flejmat ko na njuzima

e...i ja sam dobio neke dijelove od kompjutOra (BRAIN...) i jel ih smijem sam ugradit il da pozovem nekog dipl. ugradjivaca_grafickih_kartica_marke_ati_radeon_serije_9xxx_xt...u svoj kompjutOr?
a kaj kad isprljam tenisice...da zovem dipl. PERACA_TENISICA_MARKE_ETNIES ???
kako volim flejmat!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.12.2003 10:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe,,, e moj Porečan Laughing

se mi znamo? ja sam išao u pazin u elektro? al sam na grafici (GRAFICI) Smile

about posts: no 1st, no last

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Brainstorm



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 27

PostPosted: 21.12.2003 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ono sa 586 animacija je bio sarkazam, ako nisam fulao izraz.

:cosmos:, upoznat čemo se, ako još uvijek to želiš nakon svega ovoga što ljudi misle o meni. Very Happy
"Ivana te pozdravlja"

Ma ljudi, radite šta hoćete i uživajte u tome. Uostalom tko sam ja da bi sudio?
Kad sam upisao faks, nisam imao pojma što je dizajn, ali mislio sam da znam. Faks (i sve vezano za njega, novi ljudi, nova razmišljanja) me usmjerio onomu što bi dizajner trebao biti.
Nažalost nikad nisam volio kad mi netko kaže "ovo ti je super, fakat si super itd..." (nije ih bilo puno, ali..), pa isto tako ni ja ne volim drugima govoriti o njihovim dobrim stranama, već ukazati im na greške (po mom mišljenju), pa ako je nekome stalo do mog mišljenja neka ga prihvati ili neka se ne obazire na mene. Jednostavno.

Takav sam i možeš ga je..ti.
A o tome da li ću sa takvim stavom nešto postići, moj problem. Trebao bi biti barem.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 21.12.2003 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
ne, ako zelis reci jedno (sto je stalo u 1 recenicu), a napises/proseres nesto sasvim drugo (u mnogo vise recenica i pri tome jos na kretenski nacin) + (a onda slijedi poseri-pojedi tehnika), ljudi ce samo zakljuciti da nisi inteligentan (i vise ih nece zanimati sto u buduce imas reci).
tko je tu onda visoko letio?...malo si sam sebi popusio


Tako je.

Htio si privući pažnju na nešto govoreći nešto posve deseto? Eh? That's just weird.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Mali



Joined: 21 Dec 2003
Posts: 8

PostPosted: 21.12.2003 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma gle o cem ja pricam, prije nekog vremena dosao sam u kontakt s jednim tipom koji ima svoju auto kucu i koji bi htio novi web. Trazio sam ga adresu da vidim kaj je tu lose kod starog (jer kako mi je rekao "TO" je radio njegom frend "dizajner"). Kad sam vidio stranicu malo mi je folilo da ne zaplacem od muke jer mu je frajer za to naplatio nekakvih 2500 kn. Gle da ne duljim, pogledajte sta se smatra dizajnerskim radom! www.axia.hr/o%20nama.htm
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.12.2003 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked Shocked
nekim kompanijama je stvar da imaju web stranice, njima je vazno da budu na netu,. Njima neki klinac (recimo) napravi web, pobere recimo 2,5 k kuna za ono sto member ovog foruma napravi za 2 h u šopu.
osobno, za 2.5 k kuna, ja bi se ubio od posla da te stranice izgledaju svjetski..
but that's just me Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.12.2003 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Brainstorm wrote:
:cosmos:, upoznat čemo se, ako još uvijek to želiš nakon svega ovoga što ljudi misle o meni. Very Happy
"Ivana te pozdravlja"


wau.. čak sam i uzeo pretpostavku da bi to mogao biti ti, ali mi nije puno pričala o tebi.. Smile
gle, znaš ono "..tko sam ja da ti sudim..." Smile

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 21.12.2003 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojjoj
kako je dobro apstinirat od mi3ja koji dan, svasta zanimljivog me doceka svaki put....

evo Brainstorm ja ti nemam nesto novo za rec sto nije do sad receno, ali opet ne mogu ni cmrljit.
recimo, uvjerena sam 100% da su sve tvoje profesorice iz hrvatskog imale diplomu sa filozofskog i bile highly kompetentne za svoj posao, a opet, ti se jos dan danas sa kojih 2 banke bakcas sa č ć ije je....

drugo, don't shit where you eat.
mi3 i 'kolege dizajneri' ce te tokom tvog studija jos svacemu korisnom naucit, dat ti tone inspiracije i sve ce to, kao i cijeli ostatak cyberspacea i literature lagano izgradjivati tebe kao dizajnera, a ti si vec u startu toliko isfrustriran svojom buducom konkurencijom da im mases pred nosom diplomom koju jos ni nemas.
ljudi koji nisu odabrali formalne vidove edukacije, to vrijeme za koje ti studiras oni provode u prakticnom radu i samonadogradjivanju znanja koje im fali. stavi to na vagu, dobijes to da klijenta zanima samo showcase, a to jesi li ti do dobrog showcasea dosao skupljanjem znanja odavde ili odande, manje vazno.
s druge strane, nedostatak talenta ne mozes nadogradit diplomom, i to je ona tocka na kojoj se obrazovani dizajneri imaju zasto usrat od straha.

i malo primjera sa domaceg trzista: Ruta (arkzin) odustao na 2. ili 3. godini GRFa.
na mojoj prvoj godini, kada je on vec odavno zaboravio Getaldicevu 2 i sudjelovao u arkzin revoluciji, nije bilo ovakvih portala i nije bilo instant.inspiration sajteva, nego si samo mogo kupit arkzin i slinit. ili se bavit arheologijom i tu i tamo naic na koji Karin sajt - dizajnersku bombu od 10 kilobajta i sam dumat kak je to napravio. Zato, budi sretan sto svoju uvazenu dizajnersku pojavu izgradjujes u ovo vrijeme kada je informacija tu, besplatna, dostupna, serviranja na srebrnom pladnju i namjenjena za sheranje iz cisto dobronamjernih razloga.
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 22.12.2003 02:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"don't shit where you eat. "

Laughing nice one...
mi3
sanctuary... Pray
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 22.12.2003 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eirenah wrote:


i malo primjera sa domaceg trzista: Ruta (arkzin) odustao na 2. ili 3. godini GRFa.
na mojoj prvoj godini, kada je on vec odavno zaboravio Getaldicevu 2 i sudjelovao u arkzin revoluciji, nije bilo ovakvih portala i nije bilo instant.inspiration sajteva, nego si samo mogo kupit arkzin i slinit. ili se bavit arheologijom i tu i tamo naic na koji Karin sajt - dizajnersku bombu od 10 kilobajta i sam dumat kak je to napravio. Zato, budi sretan sto svoju uvazenu dizajnersku pojavu izgradjujes u ovo vrijeme kada je informacija tu, besplatna, dostupna, serviranja na srebrnom pladnju i namjenjena za sheranje iz cisto dobronamjernih razloga.


word, sister with education Cool

e tek sam sad vidio big hag za pcchip, to kad se vidimo Very Happy

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 22.12.2003 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond wrote:

Zar vas na tom faksu ne uce onoj osnovnoj krilatici dizajna "less is more"... Cak i ja nedizajner to znam...

nadam se da ih ne uce - u medjuvremenu se pojavila ona "less is bore" Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.01.2004 00:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma vidi ti, ja odem na praznike a gle sta se desava...
hej brain, vidim da si nabrijan protiv medicinara mogu mislit kak' te smeta apsolvent medicine koji zivi od webdesigna?? Laughing
vidi se na mojim radovima da nisam zavrsila akademiju niti umjetnicku skolu ali vjeruj mi kad vidim frendicu "art director" sa zavrsenom akademijom odmah mi je lakse. akademija te formira samo ako ima sta formirati. ako nema talenta, sve je uzalud.
ja mislim da imam talenta ali mi fali znanja. a to se ucenjem moze nadograditi.


moram ic' ili mogu ostat? Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 10.01.2004 01:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja brijem da ovom decku treba kupit AOL login za rodjendan. pa nek se spaja.

fakt mi nije jasno kaj si brije, al ste ga u svakom slucaju fino spustili.


rijec.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
cocomosquito



Joined: 17 Jan 2004
Posts: 1

PostPosted: 17.01.2004 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, prestajem. Tri, cetiri jesu sad!
Back to top
View user's profile Send private message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 17.01.2004 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nigdje u Hrvatskoj nećeš naći školu ni fakultet koja će te točno naučiti kako treba dizajnirati web stranice, praviti bannere ili slično. Sve ovisi o tebi samom.

Makar imao 5 fakulteta dizajna, bolje od tebe će uvijek znati onaj tko je sve sam prošao i školovao se od strane Interneta i odmah imao praksu.

Kad bi web stranice dizajnirali samo ljudi s fakultetom dizajna, kladim se da ih većina ne bi došla ni do koljena onim koji dizajniraju primjerice ljudi s ovoga foruma.

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 18.01.2004 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sandaduk wrote:
Nigdje u Hrvatskoj nećeš naći školu ni fakultet koja će te točno naučiti kako treba dizajnirati web stranice, praviti bannere ili slično. Sve ovisi o tebi samom.

Makar imao 5 fakulteta dizajna, bolje od tebe će uvijek znati onaj tko je sve sam prošao i školovao se od strane Interneta i odmah imao praksu.

Kad bi web stranice dizajnirali samo ljudi s fakultetom dizajna, kladim se da ih većina ne bi došla ni do koljena onim koji dizajniraju primjerice ljudi s ovoga foruma.


e ja se ne slazem sa ovim misljenjem. oni koji odu na dizajn nauce puno lijepih stvari. cak i ako ne uce dizajn web stranica. a dok studiraju, imaju 4 godine da nauce web ako to zele...

sta se tice web dizajna kod nas, veliki broj stranica nema veze sa dizajnom bas iz razloga sta to rade ljudi koji nisu isli na dizajn ili nisu pokusali nadoknadit barem dio onoga sta se uci na dizajnu...to znaci da nije bitan samo onaj dio sa praksom. vazno je imat praksu, ali je jos vaznije znat kako treba radit.

ma ima i onih koji su zavrsili dizajn, a nemaju pojma. sve u svemu, ja mislim da bi ljude koji idu na dizajn trebalo postovat jer oni uce nesto sta mi ne ucimo i ja mislim da imaju sta za rec a i za pokazat. osim ako ne pricaju gluposti i svima ostalima kazu da ne valjaju Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group