Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tele2
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 18.10.2005 11:49    Post subject: Tele2 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koje je vaše mišljenje o Tele2 image kampanji?

Meni je teaser bio okej, ali sad kad je to krenulo, izgleda pre(jeftino). Dobro, da se pricati i o tome da je tag "jednostavno jeftino", pa izgled opravdava stil Tele2...ali ipak....

dobra ideja, losa egzekucija... Sad
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.10.2005 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kul mi je site. dobar potez da imamo web sa pocetkom jake kampanje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 18.10.2005 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kul mi je site. dobar potez da imamo web sa pocetkom jake kampanje.


"We are always one step ahead" Brick wall

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 18.10.2005 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Duke

jedna je razlika izmedu imati web i imati dovrsen web sa svim informacijama i shitovima za korisnike. trebali su ipak to malo bolje integrirati jer ako se, primjerice, meni eto svidi tele2 i zelim saznat vise i odem na web i tamo me doceka "u izradi" to mi djeluje ipak neprofesionalno. Wink Confused

a kampanja je vec usla u drugi tjedan... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 18.10.2005 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja sam živi u zabludi...
http://www.tele2.com.hr/home/

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 18.10.2005 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ska wrote:
i ja sam živi u zabludi...
http://www.tele2.com.hr/home/


ups Rolling Eyes

ispricavam se zbog pogreske... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 18.10.2005 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bla bla, dosta gluposti! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 18.10.2005 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ally wrote:
ska wrote:
i ja sam živi u zabludi...
http://www.tele2.com.hr/home/


ups Rolling Eyes

ispricavam se zbog pogreske... Embarassed


boga ti... nije ni tvoja ni moja greška već njihova...
pokušavaju prodati proizvod s milion reklama na tv-u a mi nek se snalazimo s informacijama...
jedno je biti jednostavan, a drugo je biti glup...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 18.10.2005 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

welcome to balkan Cool Laughing

no tko zna, mozda ce jos sve to i dobro ispast.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 18.10.2005 13:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se bas i ne svidja. imaju guba color shemu sa kojom se moglo stosta bolje napravit negoli je ovo sada. Sajt, poludovrsen i izgleda malo neozbiljno, surfam sajtom i imam filing ko da ce se raspast, nije slozen, cvrst kao sto bi trebao bit.
pricam o www.tele2.com.hr ne o ww.tele2.hr (sto nemam niti pojma sto je).

a fora sa naljepnicama; "Mogu bolje", "Mogu duže", "Želim više", "Želim ga jako", "Želim ga u guzu" i sl. ... awhh.. isfurano.. oke, al isfurano. nije da sam pao na guzicu kad sam vidio.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 18.10.2005 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni su kul. "Dosta gluposti" je sjajno sjelo Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 18.10.2005 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
"Mogu duže", "Želim više", "Želim ga jako", "Želim ga u guzu" i sl. ... awhh.. isfurano.. oke, al isfurano. nije da sam pao na guzicu kad sam vidio.
Laughing Laughing


Dosta gluposti je jedino sto mi se svida. Jednostavno, ali efektno.

Ovo ostalo je šmuć bljuć Rolling Eyes [/i]
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 18.10.2005 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

low cost = low quality

pitanje sa pressice jučer,- "Koliko imate baznih stanica u Zagrebu ?"
odgovor,- "Nije bitno, jeftiniji smo od konkurencije !"

nacionalna pokrivenost, je ništa drugo doli roaming u Vipnetovoj mreži. Sad
i u pretplatničkom ugovoru kao i u drugim zemljama gdje posluje tele2 stoji da ne snose odgovornost
ukoliko dođe do dužih perioda ne pokrivenosti signalom na bilo kojem području u bilo kojem vremenskom roku.


teško je prodat loš proizvod, još teže je to napraviti lošom kampanjom
Razz

Last edited by tRC on 18.10.2005 15:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 18.10.2005 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
teško je prodat loš proizvod, još teže je to napraviti lošom kampanjom sa lošim vizualima.


Cheers!
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 18.10.2005 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a po tebi su dobri vizuali ženske koje nasmijane trče po plaži dok iznad njih piše "svaki vaš osmjeh nam je važan, kupite mobitel"? dosadašnja kampanja vip i simpe (ili kako god se to već sada zove) je bila ništa drugo nego tretiranje kupaca kao budala i prodavanje besmisla, dok i dan danas ljudi gube signal čak i u zagrebu pa moramo slušat svaki dan u tramvaju koliko su ljudi ispranog mozga u stanju govorit "halo" u slušalicu prije nego što shvate da nema više nikoga sa druge strane Confused

što se tiče "super pokrivenosti" vipneta, što će ti ona ako se na najobičniji koncert u zagrebu mreža zakrči toliko da više nitko ne može pričati? meni je super što ćemo konačno imati mrežu koja reklamira sebe kao providera a ne kao dating service
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 18.10.2005 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako vec prijasnja dva providera imaju problema sa mrezom, imati ce i treci Cheers!

uostalom, tako je posvuda po svijetu, pa sumnjam da je neka ultra-mega-high pokrivenost moguca u hrvatskoj.

moje je misljenje da se riječ jeftino jednostavno ne bi trebalo stavljati na reklame, ukoliko ne zelis da te povezu sa sve po 12 shitterima i prodavačima magle.

ako već zelis prodavati maglu i balone na balkone, prodaj ju sa upitnim stilom i velikim budzetom kako to t-com i vip cine. Evil or Very Mad

btw, "super pokrivenost vipa" je totalno pala u vodu kad su ljudi iz gradica gdje su snimali reklamu poslali dopis u novine da oni ni dan danas u tom mjestu nemaju signal.

mislim, KOLIKO GLUP TREBAS BITI DA TAMO IDES SNIMAT REKLAMU? Shocked Shocked do you feel lucky, punk? WTF?!?$!
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 18.10.2005 17:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni reklama na TV-u skroz oke ..... šamarčina svim onim ljigavim reklamama vip-a i t-coma

Sajt je grozan .... apsolutno užasan .... neozbiljan
škrt informacijama, porazbacan .... bah ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
AngalotH



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 70

PostPosted: 18.10.2005 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Reklama dobra, agresivna (al ne previse), svidjaju mi se, samo su mogi sajt u istim bojama sredit
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 18.10.2005 20:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I još nešto: šta se ovako slažu informacije u tablicama .... ccccc

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 18.10.2005 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo od tele2 je nothing to write home about, ali što reći o kampanji t-com a ili čija je već o pokrivenosti gdje neki ljudi trče, gmižu i onda ih prati onaj oblačić "I ovdje" "i ovdje"

to mora da je išlo ovako:

idiot 1 - "kako ćemo prikazati glupom narodu da smo pokriveni signalom i na brdu i u spilji?"
idiot 2 - "a da snimimo ljude na brdu i u spilji i stavimo mali magenta oblačić na kojem će pisati: - I OVDJE" i onda će ih taj oblačić svuda pratiti ...

Confused

koji idioti, a tema je bila tako potencijalno dobro razradiva ...

genijalno?!???

G.
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.10.2005 20:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
teško je prodat loš proizvod, još teže je to napraviti lošom kampanjom
:P


bas to.

btw, poruciti da si jeftin, jeftiniji od drugih, najjeftiniji od sviju u sumi, moze se na hrpu nacina. ovako s ovim claimom imam filing da ce ekipa dobiti limenku sa spagicom pa nek proba pricat u to.
billboardi su prestrasni, kombinacija crno, plavo, zuto, crveno jebe oko jako.
posto ce i oni dizat pare kao i ovi drugi, brijem samo da su jeftino pokusali prodati jeftinu foru. za jeftine pare. i dobili 0 kredibiliteta.

jedino sto me nasmijalo je radio spot u kojem se vrti ona recenica o "beskonacnoj mobilnosti u beskrajnoj slobodi beskonacne..."

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 18.10.2005 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
ovako s ovim claimom imam filing da ce ekipa dobiti limenku sa spagicom pa nek proba pricat u to.

ovo je lolica totalna ... zato valjda na stranicama pod linkom mobilni telefoni nema niš???
bo?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 18.10.2005 21:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
jedino sto me nasmijalo je radio spot u kojem se vrti ona recenica o "beskonacnoj mobilnosti u beskrajnoj slobodi beskonacne..."


mda... zanimljiv je radio...

tvc jos uvijek nisam uspjela ulovit....hmm. Confused
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 19.10.2005 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja se samo pitam zašto su nas stavili u "regiju" "Baltik i Rusija"... Na karti je sve logičnije od toga Smile))
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.10.2005 09:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
dok i dan danas ljudi gube signal čak i u zagrebu pa moramo slušat svaki dan u tramvaju koliko su ljudi ispranog mozga u stanju govorit "halo" u slušalicu prije nego što shvate da nema više nikoga sa druge strane Confused

ovo sa HALO i pricanjem u tramvaju sam imao neki dan, vozimo se u tramvaju cura i ja i onak neka zenska prica u mobitel a pored nje sjedi klinac sa nekim povezom oko glave, izgleda ko neka mala mumija na stolcu. I sad, stara kresti u mobitel tako da cijela devetka cuje kaj je bilo; "Dajte recite Kreši da veli treneru da moj Josip ne moze doc na trening ni danas ni sutra ni prekosutra. Da. Aha. Ma bili smo u bolnici sad. Ma. Trcao je za loptom i lupio se u glavu u nekakav stup. Da. Halo."
I sad mi to slusamo ko i cijeli jebeni tramvaj i pogledam curu i kazem; "Mali kreten".
TO cuje i mama i mali i nekoliko ljudi u nasem radijusu, neki mladji se pocnu smijat a mama gleda onak kao koji KC ja imam kaj pricat, a mala mumija na stolici se samo ukukulji ko gusjenica u poveze i gleda van.

Mislim, koji kc imas uopce pricat tak na glas ako ne zelis cut reakciju drugih!!!
Ko da trazi da neko komentira to! Smile

Sulien wrote:
što se tiče "super pokrivenosti" vipneta, što će ti ona ako se na najobičniji koncert u zagrebu mreža zakrči toliko da više nitko ne može pričati? meni je super što ćemo konačno imati mrežu koja reklamira sebe kao providera a ne kao dating service

a ovo isto, neki dan mi par sati nije bilo iz cista mira signala na 3G mobitelu, zabrijo sam da mi mobitel otisao a zapravo bio neki bad sa pokrivenosti!
No, kaj to tebe muci Sulien, pa ti nemas mobitel! Smile Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group