Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tele2
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
v



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 39

PostPosted: 19.10.2005 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uspjesnost kampanje se mjeri izmedju ostalog i po broju reakcija i kolicini vremena koje ljudi trose na komentiranje i razgovor o istoj.

errr.... drugim rjecima, ova kampanja je uspjesna Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.10.2005 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

v wrote:
uspjesnost kampanje se mjeri izmedju ostalog i po broju reakcija i kolicini vremena koje ljudi trose na komentiranje i razgovor o istoj.
errr.... drugim rjecima, ova kampanja je uspjesna Smile

hmm.. ne znam dal uspjesna il ne. druga stvar je kad se komentira medju ljudima koji se time bave a druga stvar kad se krajnji korisnik tj. regular schmoe lati komentiranja.
dakle, rezultati komentiranja tj. debatiranja na mi3u i slicnim forumima ne bi trebali biti mjera za uspjesnost neke kampanje.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 19.10.2005 19:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

v wrote:
uspjesnost kampanje se mjeri izmedju ostalog i po broju reakcija i kolicini vremena koje ljudi trose na komentiranje i razgovor o istoj.

errr.... drugim rjecima, ova kampanja je uspjesna Smile


hehe, kreativac

dakle ti pričaš o sindromu kreiranja buzz-a, ljudi vole komentirati reklame i novosti (babe uz kavu, tete na poslu , klinci kad se vracaju iz skole, frendovi na pivi ..)
E pa taj buzz ili chatter, je super kada kampanja za cilj ima senzibiliziranje javnosti za neki društveno bitni issue (mine, darivanje krvi, whatever)
Nemoj me krivo shvatiti, efekt je sigurno pozitivan i više doprinosi nego odmaže,
no čini mi se da na sastanku uprave financijsko izvješće ima veću težinu.

Ova kampanja za cilj ima prodaju.
i mjeri se zarađenim novcem.
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 19.10.2005 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ally wrote:
4thshadow wrote:
jedino sto me nasmijalo je radio spot u kojem se vrti ona recenica o "beskonacnoj mobilnosti u beskrajnoj slobodi beskonacne..."


mda... zanimljiv je radio...

tvc jos uvijek nisam uspjela ulovit....hmm. :?


btw, dio koji me u tome nasmijao je sto sam zamislila copya koji se veseli sto treba napisati sto jaci bullshit for fun, a nakon toga jos i glupe koji na kavi ozbiljno debatiraju o tome kako beskraj i beskonacnost nisu isto... ili jesu...ili nisu...
hm :)


quote trc.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 19.10.2005 23:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

I sad mi to slusamo ko i cijeli jebeni tramvaj i pogledam curu i kazem; "Mali kreten".



LOL Very Happy Very Happy Very Happy

uglavnom tele2 mi se čini da će već u prvih 3mjeseca biti barem duplo bolja od vipa i t-mobilea zajedno... Pokrivenost je sada slabija, ali nema veze tele 2 nije neka mala firmica koja nema para, oni na pokrivenosti 100% rade 24/7 tako da to nije veći problem...

A za naše pojmove su prejeftini...

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 20.10.2005 09:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd neka se netko prebaci na tele2 , pa da dobijemo first hand information o svemu... Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.10.2005 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ally wrote:
ajd neka se netko prebaci na tele2 , pa da dobijemo first hand information o svemu... Very Happy Very Happy
ja cu se na bika prebacit. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 20.10.2005 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pazi da te ne nabije na rogove Very Happy Very Happy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 20.10.2005 09:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote


_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.10.2005 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ally wrote:
pazi da te ne nabije na rogove Very Happy Very Happy Laughing

ne ma s njim cu si kapucino radit!
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 20.10.2005 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote


btw ja danas idem kupiti tele2 karticu , baš me zanima kak će raditi kad postavim postavke bez roaminga..
Wink
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 20.10.2005 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
btw ja danas idem kupiti tele2 karticu , baš me zanima kak će raditi kad postavim postavke bez roaminga

ajde javi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 20.10.2005 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Frend je dobio neki njihov paket kartica + mob, pa smo se sad malo igrali s tim...uglavnom kolko sam skuzio u zagrebu ne mozes nikako prebaciti na roaming, a van zagreba (konkretno stupnik, kod mercatonea) mozes rucno prebaciti na vip, iako je jos uvijek defaultno na tele2 mrezi.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 20.10.2005 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
tRC wrote:
btw ja danas idem kupiti tele2 karticu , baš me zanima kak će raditi kad postavim postavke bez roaminga

ajde javi



crnim boldanim slovima u korisničkoj knjižici o tele2 "blje blje" roamingu ..

Svaki put kada dođete u stranu zemlju potrebno je ugasiti mobilni telefon tako da prvo utipkate broj 1 i PIN broj u nastavku ?! wtf?
pri povratku u HRV, ponovno ugasiti/upaliti mobitel i upisat samo PIN broj bez broja 1.

ovaj dio je super, pri svakom povezivanju iz inozemstva na zaslonu mobilnog telefona pojaviti će se poruka :
"Molimo pričekajte na povratni poziv. Uspostava poziva u tijeku" nakon 30 sekundi , vaš će telefon zazvoniti i javljanjem na poziv , uspostavite ćete željenu vezu. ako poziv ne možete uspostaviti , utipkajte *133*broj koji pozivate#+call

katafakinstrofa, nemreš zvat , nego najaviš jebeni poziv i onda te spoje za 30 sekundi ?
jebeno mi sliči na ideju od 4th sa limenkama...
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 20.10.2005 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, a podrucje zagreba i hrvatkse je normalna pokrivenost? oni samo koriste odasiljace od vipa ili u cemu je stvar?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 20.10.2005 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kolko sam ja skuzio to je roaming preko vipa....ali po tele2 cijenama

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 20.10.2005 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

frend je dobio onu probnu karticu sa 1000 kn prije mjesec i pol i kaze da mu radi normalno sve, bar tu u Gorici i ZGB-u.... ne znam...
inace reklame o sote mi se ne sviđaju, site je sav neki raspadnut i nedovrsen, a ono crvneno i žuto sa crnim i plavim mi totalno fuj za vidit, bas djeluje jeftino...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 20.10.2005 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da imaju realne cijene, ovo što mi sada plačamo vipu i t-comu je bezobrazno skupo! Ne sviđa mi se što koriste "jeftino" umjesto "povoljno" i sviđa mi se što ne driblaju ljude u mozak s 500 reklama u sekundi kao t-com...bilo gdje da kreneš vidiš t-com!

Smeta mi color shema žuto + crveno jer me podsjeca na fast food i mcdonalds..uvijek me to asocira na kečap i senf Razz

Mislim uzet njih, jer dok mogu poslati poruku i obaviti poziv za normalnu cijenu ja sam happy!

GO TELE2!

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 20.10.2005 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:


bože sačuvaj.. Sad Shocked i'll be back

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
delboy



Joined: 10 Nov 2005
Posts: 7

PostPosted: 10.11.2005 09:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

v wrote:
uspjesnost kampanje se mjeri izmedju ostalog i po broju reakcija i kolicini vremena koje ljudi trose na komentiranje i razgovor o istoj.

errr.... drugim rjecima, ova kampanja je uspjesna Smile


ma nemoj reči? Applause

znači najbolji recept za dobiti awareness je napraviti što veče sranje na kaj se svi zakače? a kaj poslije toga? kontinuitet? konzistentnost?

garantiram ti da bi slika moje gole bake s nekim packshotom bila najzamječenija reklama, ali da li bi ona nekaj dobro za taj brand iskomunicirala? sumnjam...

ova kampanja ima ok ideju da komunicira jedan jasan benefit, ali način - koma.
i okani se tih kreativnih spika da je nekaj dobro ako se o tome priča jer češ od svog akaunta dobiti po ušima za to. Very Happy Smile Smile Smile
Back to top
View user's profile Send private message
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 10.11.2005 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
a po tebi su dobri vizuali ženske koje nasmijane trče po plaži dok iznad njih piše "svaki vaš osmjeh nam je važan, kupite mobitel"? dosadašnja kampanja vip i simpe (ili kako god se to već sada zove) je bila ništa drugo nego tretiranje kupaca kao budala i prodavanje besmisla


Da su ravno napravili ne znam kakvu pametnu i deep kampanju, na kraju ces im ti opet dati iste pare za isti taj proizvod... a ako ces se radi deep kampanje osjecati bolje dok ces cekati u redu za platit racun, it's your call. Smile Uostalom, kampanje sa lijepim ljudima i nasmijanim licima su ionako standard za siroku publiku... zapamti da se to mora svidjet i onom koji do 5 ujutro skace na narodnjak i onoj koja potrosi u subotu ujutro 2 sata na sminkanje za prosetat spicom. A rekao bih da su upravo oni veci postotak njihove publike od mene i tebe koji si pikamo knjige o dizajnu tam dole pri dnu Algoritma... kolko ono posto hrvata zavrsi faks, 7%? Tako nesto cini mi se...

Ja mislim da sto se tice isfuravanja pametnih kampanja treba ici od korijena i radit na duge staze - dakle, pozabavit se targetom i rijesit dobro skolstvo u zemlji. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Luna



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 14
Location: SunCity.

PostPosted: 12.11.2005 14:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:


btw, poruciti da si jeftin, jeftiniji od drugih, najjeftiniji od sviju u sumi, moze se na hrpu nacina. ovako s ovim claimom imam filing da ce ekipa dobiti limenku sa spagicom pa nek proba pricat u to.
billboardi su prestrasni, kombinacija crno, plavo, zuto, crveno jebe oko jako.
posto ce i oni dizat pare kao i ovi drugi, brijem samo da su jeftino pokusali prodati jeftinu foru. za jeftine pare. i dobili 0 kredibiliteta.


ali je lako uocljiv, i u moru reklama njemackih gradova se upravo zbog toga istice. vizual je naprosto preuzet i kao takav siba nasim oglasnim prostorima...i takav je vec godinama.

_________________
La réalité c'est tres complexe
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.11.2005 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja probala tele2 fiksni u francuskoj i odustala nakon 3 mjeseca.

1 - nista nisam ustedila,upravo suprotno: kad sam zbrojila telekom + tele2 --> 30%vise sam placala.
2 - oni nabiju cijenu i nema detalja o tome sta je to. ako kazu 50 eura a za dobit detalje moras sam zvat i piat
3 client assistance?????? uzas! ne postoji! eto zasto su jeftini! jebeni aparati koji ti odgovaraju i kad nakon 15 minuta dobijes operateura kaze ti da nazopves kasnije Twisted Evil

jeftini shit!

ps. sad reklamiraju mobilni forfait za 9,90 eura, ma ni u ludilu!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ally



Joined: 18 Oct 2005
Posts: 33

PostPosted: 25.11.2005 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.biganimal.org/movies/teleglupsi.wmv

forica Razz Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 25.11.2005 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ally wrote:
http://www.biganimal.org/movies/teleglupsi.wmv

forica Razz Laughing Laughing

dobar..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group