Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Plaćanje putem weba

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Amor_E_Morte



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 151
Location: V.G. City

PostPosted: 24.10.2005 11:36    Post subject: Plaćanje putem weba Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav ljudi.

Imam jedno pitanje.

Ako klijent zeli da na njegovoj web stranici bude dostupno
placanje putem kreditnih kartica (amex i diners)...
Kako se to izvodi?

Da li se mora kontaktirati banka, i rijesiti to s bankom?
I, putem koje skripte to ide, itd...

zahvalan sam na svim informacijama.... Smile

poz!

_________________
Some rules can be bent, others, can be broken.
History is made by those who break the rules!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
NoN Miller



Joined: 24 Oct 2005
Posts: 1
Location: Vukovar-Osijek

PostPosted: 24.10.2005 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam bas upoznat stime. ali uglavnom scripte ti nestavljas nego stavljas "link" na stranicu od nekog tko to radi. Onda te tvrtke uzimaju neku proviziju. Najlakse placanje za mene je preko pay-pala a ako te zanima karticno poslovanje onda se raspitaj za voganj.

_________________
NoN Miller and NoN tHe GooD are registred mark's of NoN tHe GooD INC.
www.nonmiller.tk
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.10.2005 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rijesi to s bankom, obicno oni vec imaju sve razradjeno jer ionako saljes ljude na njihov link Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 24.10.2005 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pay pal jw najbolje riješenje za te stvari. a drugo rješenje kako ostali kažu direktno u banci kod koje imaju račun da se raspitaš o tim stvarima

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 24.10.2005 13:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AFAIK, paypal nema za hrvatsku.

Ja sam ovih dana registrirao account na Moneybookers, al ne kužim neke stvari...

Naime, valuta mi je postavljena u eurima. Sad, jel može netko iz Amerike, koji ima paypal account i valutu u $$$ meni poslat novce? Šta je sa razlikom valuta i time? Ak ja tražim 100€, koliko on meni mora poslat $$$?

I ono što mi je još nejasno...lijepo dok ja na svom accountu vidim da imam milijon ojra, al kak da ja tu lovu dobijem u kešu?

I ono zadnje...jel moram u banci otvarat devizni račun zbog toga, ili mi ta lova (u eurima) može doći i na tekući?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Amor_E_Morte



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 151
Location: V.G. City

PostPosted: 24.10.2005 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala za odgovore, kontaktirat cu banku.

Sto se tiče deviznog racuna, i tvojih ojra.
Ako u zagrebackoj banci imas racun, onda ti oni mogu besplatno
otvorit devizni racun, na koji si mozes onda sa drugih (stranih racuna) slat lovu.

Recimo, ja sam sebi uzeo "1 za sve" ekspert model paket, u kojem sam dobio tekuci, i devizni odma, a mozes i zatražit da ti otvore žiro racun,
I odma sam dobio "token" za internet bankarstvo, sto je full korisna stvar.

Jedina caka je da ces morat imat svaki mjesec na tekucerm racunu barem 40kn.
jer te toliko kosta mjesecno ta usluga...

A, imas jos hrpu pogodnosti, jer su oni povezani sa Allianz(?) grupom.
Tako da ti oni pokrivaju masu troškova... recimo ako ti auto krepa, oni
ti plate vucnu sluzbu, medicinske usluge, hitne intervencije (pukla cjev od vodovoda)
i takve stvari, ti sve pokriva ta allianz osiguranje grupa cim aktiviras taj svoj
"1 za sve" paket u ZG banci...

anywayz...
hvala na vasim odgovorima jos jednom.,

Nisam dugo bio ovdje, sad cu visit malo češće! Wink
do čitanja!

_________________
Some rules can be bent, others, can be broken.
History is made by those who break the rules!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 24.10.2005 15:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jednom sam se raspitivao za to.. t-com ima razvijen engine za to, pa ako zelis nesto domace iz njemacke,, vidi, mislim da ne kosta previse (lol), al te ne bi htio govoriti kolko nula.

pay way t-com

lp
c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 22.11.2005 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Amor_E_Morte wrote:

Recimo, ja sam sebi uzeo "1 za sve" ekspert model paket, u kojem sam dobio tekuci, i devizni odma, a mozes i zatražit da ti otvore žiro racun,
I odma sam dobio "token" za internet bankarstvo, sto je full korisna stvar.

Jedina caka je da ces morat imat svaki mjesec na tekucerm racunu barem 40kn.
jer te toliko kosta mjesecno ta usluga...
A, imas jos hrpu pogodnosti,


yep, i confirm... ja isto sam si to uzeo, poštedi te mnoge muke i uštedi ti para... s tim da ti je studentska tarifa samo 5 kuna mjesečno...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 22.11.2005 18:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
jednom sam se raspitivao za to.. t-com ima razvijen engine za to, pa ako zelis nesto domace iz njemacke,, vidi, mislim da ne kosta previse (lol), al te ne bi htio govoriti kolko nula.

pay way t-com

lp
c


Probao... totalna banana i preskupo... Jako su neprofesionalni.

Probaj možda http://www.ouroboros.hr. Nije jeftino, ali puno bolje izvedeno.
Samo jedna napomena: Ako ćeš koristiti neki domaći payment gateway imaj na umu da ti se sve u kunama obračunava. Dakle, neko ko ti hoće platiti iz Amerike će vidjeti cijenu u kunama i samo cca u dolarima.

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 29.11.2005 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackshtef wrote:
AFAIK, paypal nema za hrvatsku.

Ja sam ovih dana registrirao account na Moneybookers, al ne kužim neke stvari...

Naime, valuta mi je postavljena u eurima. Sad, jel može netko iz Amerike, koji ima paypal account i valutu u $$$ meni poslat novce? Šta je sa razlikom valuta i time? Ak ja tražim 100€, koliko on meni mora poslat $$$?

I ono što mi je još nejasno...lijepo dok ja na svom accountu vidim da imam milijon ojra, al kak da ja tu lovu dobijem u kešu?

I ono zadnje...jel moram u banci otvarat devizni račun zbog toga, ili mi ta lova (u eurima) može doći i na tekući?


pozdrav...evo ja ti imam dobr iskustva s moneybookersom...

1. Može. Jer prilikom slanja novca On odabire u kojoj valuti će ti to poslati i automatski se lova promijeni prema trenutnom tečaju.

2. Prbaciš si je na svoj tekući ili čekom.

3. Ja mislim, nisam 100% siguran, da možeš i na tekući.

cya

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.11.2005 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TreeZZ wrote:

1. Može. Jer prilikom slanja novca On odabire u kojoj valuti će ti to poslati i automatski se lova promijeni prema trenutnom tečaju.

Ok, to znam za valutu, ali su meni iz moneybookersa javili da nemože netko tko ima paypal plaćati meni na moneybookers

TreeZZ wrote:

2. Prbaciš si je na svoj tekući ili čekom.


Kak to? Mislim, još nisam imao niti jednu transakciju preko moneybookersa, pa ne kužim to baš...može nekakvo objašnjenje?

I još nešto, kad se ulogiram, piše mi da moram poslat valjda pol eura ili tak neku sitnu lovu na njihov račun, šta ja to i gdje to moram u biti napravit?
Malo mi glupo doć u banku (PBZ, konkretno) i reć da uplaćujem pol eura na moneybookers acc, bojim se da teta za šalterom to neće baš skužit... Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group