Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
malo komentara za početak

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
matija_si



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 9

PostPosted: 22.12.2003 20:22    Post subject: malo komentara za početak Add user to your forum ignore list Reply with quote

32

Last edited by matija_si on 29.07.2007 19:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 22.12.2003 20:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

khm...stranica je ok...nit miriši nit smrdi...
ne sviđa mi se ona tamna pozadina kod portfolia i kontakta,
glupo mi je što ti se u headeru ispisuje naziv linka i trebao si
to onda napraviti kao sliku, ovako kao text rubovi su malo nazubljeni,
možda još malo dodati sadržaja...
Back to top
View user's profile Send private message
matija_si



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 9

PostPosted: 22.12.2003 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da...

upravo radim na tim stvarima. Za nazubljene fontove sam skužio da su ok jedino na WinXP i ak imaš uključeno porubljavanje fontova.
Back to top
View user's profile Send private message
matija_si



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 9

PostPosted: 22.12.2003 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gdje bi bilo najbolje smjestiti naslov stranice? iznad menia 20px-a ili skroz lijevo u ravnini meni-a?

_________________
http://www.studioinvent.com
Back to top
View user's profile Send private message
s-torm



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 12
Location: ZG

PostPosted: 22.12.2003 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Si vidio ovo www.invent.hr ?!? Samo sam ti htio ukazati na možda pogriješan izbor imena...

Last edited by s-torm on 22.12.2003 21:10; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 22.12.2003 21:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...pa ja bih te naslove stranica skroz izbacio, jer uopće nisu potrebni recimo kad kliknes na studioinvent u headeru ti se "studioinvent" ponavlja četiri puta, samo u izborniku nekako naznači na kojoj si stranici (recimo: bojom, nekakvim znakom i sl.)
...ak to izbaciš header će ti biti prazan, pa bi to trebao riješiti nekako...npr. da se malo poigraš sa logotipom, možeš upotrijebiti krivulju iz loga...i mislim da na logotipu nije potreban link na stranicu (na kojoj već jesi)... Smile
...možda bi ovaj "download" mogao isti staviti u izbornik pod recimo goodies, tako bi dobio na sadržaju, a možeš ubaciti nekakav cijenik, englesku verziju sitea...
Back to top
View user's profile Send private message
matija_si



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 9

PostPosted: 22.12.2003 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam za www.invent.hr, ali...... nema baš velike veze samnom Cool
bilo bi kad bi mi domena počinjala sa www.inventblabla.com, ovak počinje sa sasvim drugom riječi a to što im je drugi dio isti..... nije niti bila namjera

_________________
http://www.studioinvent.com
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group