Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ImageManager - WordPress plugin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bojan



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 22

PostPosted: 31.10.2005 00:36    Post subject: ImageManager - WordPress plugin Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav

Imam problema sa ImageManager-om koji radi kao zasebna php skripta, ali je poznati i kao plug in za WordPress, AJ-Fork itd. Problem je u tome sto nece od upload-anih slika napraviti thumb (malu slicicu) niti radi editiranje (resize) slike. ImageManager sam koristio 4-5 puta, uvjek ga isto iskonfiguriro i sve je fino i jednostano sljakalo. Nije mi jasno u cemu je problem, tj. predpostavljam da je u pitanju server. Dali me netko moze uputit na rijesenje?

Srdacno Vas, Bojan...
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 31.10.2005 00:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvi put čujem za to, ali ako nisi, potraži help na http://wordpress.org/support/

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bojan



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 22

PostPosted: 31.10.2005 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vec jesam, al za sada nema nikakvo rijesenje - http://wordpress.org/support/topic/48172
igrao sam se i sa .htaccess fajlovima, ali nista...
koje je tvoje misljenje, ja sam dosta nestrucan sa time, da li moze biti nesto povezano sa samim serverom?

_________________
Bojan, pa to je onaj ludi mačak iz crtićta koji sve što takne oboja, a fura sa sobom tri kantice boje u CMY kombinaciji Smile
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 31.10.2005 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sorry, as I've said, prvi put čujem za Image Manager za WP.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bojan



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 22

PostPosted: 31.10.2005 01:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm... malo tu sad prucavam, jer moguce da na severu nema GD? jer upload radi, skripta je dobro namjestana, ali nemoze modificirati slike...

dali to mogu nekako provjeriti? i jer mogu ja to sam instalirati na server ili kako vec?

_________________
Bojan, pa to je onaj ludi mačak iz crtićta koji sve što takne oboja, a fura sa sobom tri kantice boje u CMY kombinaciji Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 31.10.2005 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bojan wrote:
hm... malo tu sad prucavam, jer moguce da na severu nema GD? jer upload radi, skripta je dobro namjestana, ali nemoze modificirati slike...

dali to mogu nekako provjeriti? i jer mogu ja to sam instalirati na server ili kako vec?


GD nije trenutno enablean, ali će biti ako se možeš strpiti tjedan dana, jer vas sve selim na novi server. Mislio sam vas obavijestiti sve ovih dana, ali kako evo imaš problema s GD-om bolje da odmah znaš Smile. Ako je frka, mogu odmah krenuti na instaliranje GD-a na stari server...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
bojan



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 22

PostPosted: 31.10.2005 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jutro Fortius,
Fortius wrote:
Ako je frka, mogu odmah krenuti na instaliranje GD-a na stari server...

Da li govorimo o istom serveru? ZaMir?
Ako da nebi bilo lose da se to stavi, jer sam ja sa ovim gotov, a i novi sajt ce se aktivirati za koji dan, pa da se nemora cekati cijeli tjedan.

_________________
Bojan, pa to je onaj ludi mačak iz crtićta koji sve što takne oboja, a fura sa sobom tri kantice boje u CMY kombinaciji Smile
Back to top
View user's profile Send private message
bojan



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 22

PostPosted: 01.11.2005 10:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molim te Fortius reci jer doslo do nesporazuma ili?

_________________
Bojan, pa to je onaj ludi mačak iz crtićta koji sve što takne oboja, a fura sa sobom tri kantice boje u CMY kombinaciji Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group