Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ukljucite se u osnivanje hrvatskog CGI portala...
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  

za ili protiv ?
DA ! to je dobra ideja
82%
 82%  [ 29 ]
NE ! ostanimo na balkanskoj filozofiji...kuis ono...kome je napredak pomogao ???
5%
 5%  [ 2 ]
DA/NE ! ja sam postao strogo odlucan, ili jos nisam ?
11%
 11%  [ 4 ]
Total Votes : 35

Author Message
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 03.11.2005 11:19    Post subject: ukljucite se u osnivanje hrvatskog CGI portala... Add user to your forum ignore list Reply with quote

C/P sa hr.misc.grafika.binaries

formiranje hrvatskog
www.cgsociety.org


Saj ce bit ISKLJUCIVO na hrvatskom. Sad kad imam vise vremena i PARA, mogao bi se posvetit izradi sajta i foruma. Uzet cu hosting, domenu i kupit vbulletin. mozda nesto i krene. + je sto imam sa prijateljom rentan server od 2 GB, tako da bi isao i nekakav hosting slika i animacija. Normalno, bile bi sekcije za buduce CG artiste, ucenje i to sve blablabla, sve znate vec. Dakle Film, Reklame, CG itd. Svaki dan bi isle neke vijesti. Isto tako svatko moze pisat svoje clanke, tutorijale, i sve sto ide s tim, ukratko, slicno kao CG society. Vec sam kontaktirao glavu www.3dfuturebits.org o ovome, oni jesu HRVATSKI sajt, ali je cjeli na engleskom, isto kao sto 3dkingdom vode Bosanci, na engleskom. Dakle bu nesto novo napravil.

Kao sto znate to je sve u oblacima trenutno i ja SAM da idem radit, nebi uspio SIGURNO ili bi bilo gotovo do 2018. Najvaznije je sto bi ja poceo radit tutorijale i VIDEO instrukcije na hrvatskom, jos kad bi tu elvis uletio sa svojim tehnickim znanjem...

mislim da se ovatko nesto nemoze propustit, bez obzira sto ce ih bit mozda 10-20 na opcetku, sve to s vremenom naraste, vazno je da se nesto zapocne. Da sad nepricam o Sibenskom wirlessu, SIW, kako su 2 godine bili doslovce stajali na mjestu sa situacijom, al nakon tog vremena sve su popularniji i dosta su narasli. Onaj moj forum je jos tamo i nakon sto sam se ja prestao bavit s njime iz nekih 3. razloga jos je dosta bio aktivan.

Zanima me koliko bi ljudi podrzali ovakav projekt i misljenja o tome.

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 03.11.2005 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok Critical. Znači ipak ideš raditi stranicu? Svaka čast! Ja sam dostupan da ti pomognem koliko god mogu, pa ako nešto trebaš, samo javi. Wink

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 03.11.2005 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A gdje je mogućnost za NE bez onog balkanskog....ovako jako zvuči.....balkanski.
Zašto ne? Pa zato jer ima tih sajtova (mislim hrvatskih) mali milion....zar nebi bolje bilo da ojačamo jedan, pa da taj bude dobar,nego da si, onak, po balkanski, svako radi svoj sajt gdje bu on gazda, i nitko drugi, ili ako hoćeš, najveći pijetao u svom kokošinjcu.
A, inzistirati na hrvatskom mi isto zvuči balkanski....pa sve u 3D-ju je na engleskom. Bez engleskoga ga nemožeš raditi, pa kaj će ti tu hrvatski.Čak su i japanci preveli SVOJ program na engleski (zbog tržišta, naravno).
Back to top
View user's profile Send private message
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 03.11.2005 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

modovun wrote:
A gdje je mogućnost za NE bez onog balkanskog....ovako jako zvuči.....balkanski.
Zašto ne? Pa zato jer ima tih sajtova (mislim hrvatskih) mali milion....zar nebi bolje bilo da ojačamo jedan, pa da taj bude dobar,nego da si, onak, po balkanski, svako radi svoj sajt gdje bu on gazda, i nitko drugi, ili ako hoćeš, najveći pijetao u svom kokošinjcu.
A, inzistirati na hrvatskom mi isto zvuči balkanski....pa sve u 3D-ju je na engleskom. Bez engleskoga ga nemožeš raditi, pa kaj će ti tu hrvatski.Čak su i japanci preveli SVOJ program na engleski (zbog tržišta, naravno).


cijenim tvoj komentar, ali to gledaš krivo !
bilo se nesto vrtilo da se 3dfuturebits pretvori u ovo sto sam sad napisao, tu smo bili vodili diskusiju neku i to je bilo davno i to je propalo. Kad ih ima hrvatskih mali milion, onda ih nabroji. to sto si rekao za "JA SAM GAZDA" toga nema, ovo je vise ciljano da bude grupa ljudi. Ja bih to napravio cisto iz potrebe u koaliciji sa vec gotovim sajtovima ili odredjenim osobama te da oni imaju administatorska prava. Jednu stvar nitko nekuzi a to je, PO CEMU SE RAZLIKUJU 3DFUTUREBITS, 3DKINGDOM, CGSOCIETY, CGCHANNEL itd.
razlikuju se samo po broju clanova i posjetama, I TO JE TO. Ja uopce neidem na future bits, ili slicne, zato jer su jako maleni i bez obzira sto su tamo hrvati, svi pricaju na engleskom, a to mi nije nista razlicito da odem na CG SOCIETY gdje sam stalno i pricam sa 100 000 pravih strucnjaka. Dakle sajt cisto Hrvatski, kompletno, a na forumu se uvijek moze stvorit za strane posjetitelje podforum...

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Amor_E_Morte



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 151
Location: V.G. City

PostPosted: 03.11.2005 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad se to pokrene, ja mogu pisat za site.
(tutoriali, kolumne, vjesti)...

Vrlo rado ću pomoć....

_________________
Some rules can be bent, others, can be broken.
History is made by those who break the rules!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 03.11.2005 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cijenim tvoj komentar, ali to gledaš krivo !
bilo se nesto vrtilo da se 3dfuturebits pretvori u ovo sto sam sad napisao, tu smo bili vodili diskusiju neku i to je bilo davno i to je propalo. Kad ih ima hrvatskih mali milion, onda ih nabroji. to sto si rekao za "JA SAM GAZDA" toga nema, ovo je vise ciljano da bude grupa ljudi. Ja bih to napravio cisto iz potrebe u koaliciji sa vec gotovim sajtovima ili odredjenim osobama te da oni imaju administatorska prava. Jednu stvar nitko nekuzi a to je, PO CEMU SE RAZLIKUJU 3DFUTUREBITS, 3DKINGDOM, CGSOCIETY, CGCHANNEL itd.
razlikuju se samo po broju clanova i posjetama, I TO JE TO. Ja uopce neidem na future bits, ili slicne, zato jer su jako maleni i bez obzira sto su tamo hrvati, svi pricaju na engleskom, a to mi nije nista razlicito da odem na CG SOCIETY gdje sam stalno i pricam sa 100 000 pravih strucnjaka. Dakle sajt cisto Hrvatski, kompletno, a na forumu se uvijek moze stvorit za strane posjetitelje podforum...[/quote]


Jedno pitanje...zašto na hrvatskom?Naime, ne vidim nikakvog razloga za inzistiranje na hrvatskom, osim da to, kao, bude razlog da se napravi novi kokošinjac....Nemoj me krivo shvatiti, naravno da sam uvijek ZA nešto dobro i korisno u vezi 3D-ja, ali ovdje NE VIDIM potrebe za nečim novim, kad nije novo (osim hrvatskog).
Uostalom, tvoje pare, tvoje vrtijeme, pa izvoli....good luck. I, sigurno ću se pridružiti, da i ja nešto naučim. Nadam se da će biti jako poučno.
poštovanjski,
d
PS sam si nabrojao nekoliko sajtova, pa nemoram ja.
Back to top
View user's profile Send private message
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 03.11.2005 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

modovun wrote:

PS sam si nabrojao nekoliko sajtova, pa nemoram ja.


mogu i jos takvih 50-tak, niti jedan na hrvatskom, znaci 0

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 03.11.2005 18:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da malo krivo gledate na sve to... Zašto na hrvatskom? Pa ne radi nas koji već imamo znanje, mi smo ga tak i tak pokupili po stranim sajtovima jer nismo imali alternative. A zašto onda mi sa tim znanjem ne bi omogučili novim ljudima da brže i lakše nauče 3d? Pretpostavljam da je svatko od vas imao barem jednu situaciju kada vam je očajnički nešto trebalo, a niste se znali pravilno izraziti na engleskom; zar vam ne bi bilo lakše kada bi na zdravo saljačkom, kak pričate doma, mogli nekome objasniti u čemu je problem, te isto tako dobiti povratnu informaciju? I kaj se tiće ovih već postoječih sajtova, oni su O.K., ali nije to to! Zašto bi mi baš morali koristiti engleski?
Ovaj mi3dot.org je super stranica, ali ja ju posječujem večinom radi 3d-a, a morate priznati da je 3d ovdje samo jedna od stavki, ali sam primjetio da većina ljudi koja su početnici u 3d rađe dolaze ovdje postavljati pitanja nego na drugim site-ovima.
I nije isto voditi raspravu i prepucavati se na engleskom kao i na hrvatskom. Engleski nema takav repetoar psovki! Laughing

Podržite čovjeka, radi dobru stvar svima na korist i ništa vas ne košta, ipak on to sam financira.

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GlobalArtist



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 67

PostPosted: 03.11.2005 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Podržavam, pojma nemam o 3d-u volio bih naučit, a pripomoći ću na neki već način, pisanje (news i slično) itd.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Corangar



Joined: 14 Jun 2005
Posts: 84

PostPosted: 03.11.2005 22:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vo mozete na mene racunat, znam photoshop dobro a 3d studio isto znam, no ne jos sve, nesto vise nesto manje, nesto savrseno
uglavnom ako kako mogu pomoc tu sam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 03.11.2005 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne želite me čuti....
evo za početak možete prevesti ovo na hrvatski
polygon
UV map
HDR
a da nebude zrakomlat i sl.,........
drugim riječma, ja sam protiv inzistiranja na hrvatskom jeziku kod 3Dja, a i ne smatram se balkanskim primitivcem, što imam jedino kao mogućnost da odgovorim.
Mislim da bi bolje bilo odabrati neki postojeći sajt, i napraviti ga boljim sa svojim prilozima, pa krenuti tako....
a,....onda,.... možda i jesam balkanski primitivac, samo si bezobrazno umišljam da nisam.
d
Back to top
View user's profile Send private message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 04.11.2005 08:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
modovun Posted: 03.11.2005 22:20 Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Ne želite me čuti....
evo za početak možete prevesti ovo na hrvatski
polygon
UV map
HDR
a da nebude zrakomlat i sl.,........
drugim riječma, ja sam protiv inzistiranja na hrvatskom jeziku kod 3Dja, a i ne smatram se balkanskim primitivcem, što imam jedino kao mogućnost da odgovorim.
Mislim da bi bolje bilo odabrati neki postojeći sajt, i napraviti ga boljim sa svojim prilozima, pa krenuti tako....
a,....onda,.... možda i jesam balkanski primitivac, samo si bezobrazno umišljam da nisam.
d


A joj...modvun, kaj misliš da su svi glupi kao neki "akademici" i političari. Mi koristimo tu terminologiju, znamo joj značenje, svrhu i znamo prijevod, ali nema smisla ni logike takve stvari prevoditi na hrvatski, jer tako nikome nećeš pomoći, samo odmoči, jer će te čovjek blijedo gledati i pitati "a kaj je to? Toga u mom 3d studiu nema.". To bi bila još veća glupost od Windowsa na hrvatskom.
Gle, ja sam za to da site bude na hrvatskom, ali od engleskog se nemože pobječi, niti ima potrebe, jer je terminologija na engleskom. Zato bi trebalo koristiti hrvatski za govor, a engleske fraze za pojedine izraze. Jer morate priznati da većina izraza u 3d-u zvuči glupo prevedeno na hrvatski, a dobar dio se ni nemože efikasno prevesti.

Dakle, hrvatski site, a terminologija engleska, isto kak govorimo i komuniciramo na ovom site-u. Tu nisam vidio da bi itko prevodio neki izraz.

E, da, još jedan razlog zašto mi se sviđa ideja o siteu na hrvatskom; zato što se (barem u mom slučaju) na svim ostalim site-ovima koji su na engleskom ne osječam ko doma, nemam taj osječaj. Na tim siteovima mi fali osječaj pripadnosti, osječam se ko autsider, dok recimo ovdje to nije slučaj, a ne bi bio ni na tom budučem site-u.

P.S. I da ne misliš loše o sebi, svi smo mi u duši balkanci (koliko god neki to poricali),a to nemora biti loše, ali trebamo biti pametni i to okrenuti u našu korist. Wink

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GlobalArtist



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 67

PostPosted: 04.11.2005 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u potpunosti se slažem s ovim što si rekao
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 04.11.2005 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Berko wrote:
Quote:
modovun Posted: 03.11.2005 22:20 Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Ne želite me čuti....
evo za početak možete prevesti ovo na hrvatski
polygon
UV map
HDR
a da nebude zrakomlat i sl.,........
drugim riječma, ja sam protiv inzistiranja na hrvatskom jeziku kod 3Dja, a i ne smatram se balkanskim primitivcem, što imam jedino kao mogućnost da odgovorim.
Mislim da bi bolje bilo odabrati neki postojeći sajt, i napraviti ga boljim sa svojim prilozima, pa krenuti tako....
a,....onda,.... možda i jesam balkanski primitivac, samo si bezobrazno umišljam da nisam.
d


A joj...modvun, kaj misliš da su svi glupi kao neki "akademici" i političari. Mi koristimo tu terminologiju, znamo joj značenje, svrhu i znamo prijevod, ali nema smisla ni logike takve stvari prevoditi na hrvatski, jer tako nikome nećeš pomoći, samo odmoči, jer će te čovjek blijedo gledati i pitati "a kaj je to? Toga u mom 3d studiu nema.". To bi bila još veća glupost od Windowsa na hrvatskom.
Gle, ja sam za to da site bude na hrvatskom, ali od engleskog se nemože pobječi, niti ima potrebe, jer je terminologija na engleskom. Zato bi trebalo koristiti hrvatski za govor, a engleske fraze za pojedine izraze. Jer morate priznati da većina izraza u 3d-u zvuči glupo prevedeno na hrvatski, a dobar dio se ni nemože efikasno prevesti.

Dakle, hrvatski site, a terminologija engleska, isto kak govorimo i komuniciramo na ovom site-u. Tu nisam vidio da bi itko prevodio neki izraz.

E, da, još jedan razlog zašto mi se sviđa ideja o siteu na hrvatskom; zato što se (barem u mom slučaju) na svim ostalim site-ovima koji su na engleskom ne osječam ko doma, nemam taj osječaj. Na tim siteovima mi fali osječaj pripadnosti, osječam se ko autsider, dok recimo ovdje to nije slučaj, a ne bi bio ni na tom budučem site-u.

P.S. I da ne misliš loše o sebi, svi smo mi u duši balkanci (koliko god neki to poricali),a to nemora biti loše, ali trebamo biti pametni i to okrenuti u našu korist. Wink


you got point !
Prvo problem na koji sam naisao je to sto je sve na engleskom, i Ja sam osobno da svi softweri budu na engleskom, tj. univerzalnom jeziku. Na kompu nemam nista od softwera na hrvatskom jeziku. nebi nitko prevodio izraz ali bi pojmovi bili objasnjeni. Dakle ako kazes:

Polygon
UV map
HDR

imas Elvisa Popovica (koji voli pisat o tim stvarima), diplomirao PMF, bio par puta na emisiji "Na rubu Znanosti", itd... i on ce ti tocno objasnit svaku kraticu, sto to znaci pa cak i povijest, na newsama objasnjava i -malo previse-, LOL. Sad kad ovo kazem kladim se da jos neznate zasto imate "teapot" ili "cajanku" u svakom 3d programu i zasto je to univerzalan objekt ? e pa ovdje mozes da naucis, hehe, ne sve pojmove, ima ih preko milijun, bar osnovu. I sad ono najjace :

POKAŽITE MI NEKOG OPASNOG KOMPJUTERAŠA KOJI NEZNA ŠTO JE "FILE _ SAVE AS" , mislim, FILE; EDIT; TOOL; itd..
moras biti de***l da pitas nekog da ti prevede riječ "EXIT" pa mislim, te stvari vec svi znamo, pa cak i moja baba.
Jedini je problem znanje fizike, ako naidjes na pojam recimo Refraction, onda ako neznas sto je refrakcija, najebo si jel... al opet, Elvis zna fiziku bolje nego Einstein i kad on pocne objasnjavat to moze shvatit i boca fante, lol.

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 04.11.2005 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

modovun wrote:
Jedno pitanje...zašto na hrvatskom?

Možda zato što živimo u Republici HRVATSKOJ??
Podržavam, tebe i tvoj projekt

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 04.11.2005 10:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Critical wrote:
kladim se da jos neznate zasto imate "teapot" ili "cajanku" u svakom 3d programu i zasto je to univerzalan objekt

Misliš na ovo http://www.sjbaker.org/teapot/

Nego, složi sajt na turskom i svi sretni. Laughing
Neznam baš...nema mnogo 3Dljudi u Rvačkoj...fali kritične mase.
3d situacija u rvata je mršava i tako će biti još dugo...ali ono, imaš moju podršku pa makar sajt bio i na kineskom.
A moram priznati da je meni osobno skroz dojadilo razglabati o đxš ćžx đžx 3D-u
čak mi je taj 3D počeo živce žderati(a obožavam ga)
te moraš naučiti ovo te ono pa kada taman savladaš ovo dođe novo ono pa to novo ubrzo postane novije pa jovo nanovo i brate mili tako u nedogled.
Star sam Laughing
Ali ti su pun mladenačkoga 3D entuzijazma pa ćeš I00% okupiti početnu ekipu - hoooruk!!!
a imaš podršku i od dabla i babla...

With loe

db
Back to top
View user's profile Send private message
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 04.11.2005 11:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:
Critical wrote:
kladim se da jos neznate zasto imate "teapot" ili "cajanku" u svakom 3d programu i zasto je to univerzalan objekt

Misliš na ovo http://www.sjbaker.org/teapot/
db


jos mi neide u glavu da su face znale kod napamet.

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 04.11.2005 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A čuj, onda su informatičari bili sasvim jedna druga vrsta, za razliku od nas danas. U ono vrijeme su se grafička sučelja tek rađala, pa je sve trebalo "zamisliti". Sumnjam da su baš napamet znali koordinate čajnika, prije bi rekao da su znali matematički mehanizam kako ga konstruirati, pa su samo poštivajući ta pravila dodjeljivali koordinate vertexima u 3d prostoru. Jedan moj frend radi istu stvar u Flashu, samo 2d; napamet preko točaka, bez proračuna, kostruira krivulju kakvu hočeš. Treba samo kužiti matematiku.

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 05.11.2005 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK LJUDI !!!
VIDIM DA STE ZAINTERESIRANI I DA MI STIZU PRIV. PORUKE I JA SAM NAPRAVIO LOGO, NAZIV I 3D ŠPICU, TAKO DA :

TKO GOD ŽELI PRIDONIJETI NA BILO KOJI NAČIN (web design, hosting, moderiranje, news itd..) NEKA MI POŠALJE EMAIL NA:
criticalmechanism@hi.htnet.hr ili kristijan.stuhli@si.htnet.hr

AKO SMATRATE DA MOŽETE PRIPOMOĆI, SLOBODNO SE JAVITE, NEMA NIKAKVOG OGRANIČENJA.

ŠTO VIŠE TO BOLJE.
END OF STORY

naziv, špicu i par stvari što sam napravio nemogu odat dok se neskupi team i kupi domena, da se nedogodi da neki Juca kupi domenu pa nas pokuša vozat s novcima, kao što je ćesti slučaj s ljudima koji nepaze. Poznata vam je priča sa trenutnim papom i kako je crkva morala pljunit 750 000 $ nekom luzeru koji je prije izbora kupio nekoliko domena svih kombinacija imena kandidata za Papu, i nakon toga iz bahatosti donirao 50 000 $ nekoj crkvi...

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dagich



Joined: 03 Nov 2005
Posts: 2
Location: xxxxxxxxxVKCIXXXXXXX

PostPosted: 07.11.2005 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ovaj Rolling Eyes , ja sam novi, ali vas već godinu dana promatram,čitam vaše postove.
nov sam u 3d-u.inace radim u flsh-u pa ću vrlo rado pomoć.
e, da ne znam jeste li vidjeli:

http://www.chiron.co.yu/ > galerija > 3d animacije > yugo

_________________
TEHNIKA NARODU !!!!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 07.11.2005 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dagich wrote:
pa ovaj Rolling Eyes , ja sam novi, ali vas već godinu dana promatram,čitam vaše postove.
nov sam u 3d-u.inace radim u flsh-u pa ću vrlo rado pomoć.
e, da ne znam jeste li vidjeli:

http://www.chiron.co.yu/ > galerija > 3d animacije > yugo


ovo nije moguce !?!?!?
LOL. Ove stvari dokazuju da smo zadnji od zadnjih. Toliko sam vjerovao u ovu drzavu i eto iznevjerih me, svi imaju neku sluzbenu skolu, osim nas, Italija, Srbija, Bosna i Hercegovina, zar moram dalje ? Sta rade ti deb**i na vlasti osim sto se prezderavaju ?

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 07.11.2005 10:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

naziv, špicu i par stvari što sam napravio nemogu odat dok se neskupi team i kupi domena, da se nedogodi da neki Juca kupi domenu pa nas pokuša vozat s novcima, kao što je ćesti slučaj s ljudima koji nepaze. Poznata vam je priča sa trenutnim papom i kako je crkva morala pljunit 750 000 $ nekom luzeru koji je prije izbora kupio nekoliko domena svih kombinacija imena kandidata za Papu, i nakon toga iz bahatosti donirao 50 000 $ nekoj crkvi...[/quote]

Čuj, za početak, nemoraš se bojati,......ne vjerujem da ovdje među nama ima puno luzera koji su u stanju za 15 sekundi zaraditi 700 000 $, he, he,.....
d
Back to top
View user's profile Send private message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 07.11.2005 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Čuj, za početak, nemoraš se bojati,......ne vjerujem da ovdje među nama ima puno luzera koji su u stanju za 15 sekundi zaraditi 700 000 $, he, he,.....
d

Ali bez obzira na sve, tipu ipak treba odati počast; ipak je to ostvarenje sna svakog hrvata: sa minimalno truda maksimalono love!

Quote:
Critical Posted: 07.11.2005 10:29 Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

dagich wrote:
pa ovaj , ja sam novi, ali vas već godinu dana promatram,čitam vaše postove.
nov sam u 3d-u.inace radim u flsh-u pa ću vrlo rado pomoć.
e, da ne znam jeste li vidjeli:

http://www.chiron.co.yu/ > galerija > 3d animacije > yugo


ovo nije moguce !?!?!?
LOL. Ove stvari dokazuju da smo zadnji od zadnjih. Toliko sam vjerovao u ovu drzavu i eto iznevjerih me, svi imaju neku sluzbenu skolu, osim nas, Italija, Srbija, Bosna i Hercegovina, zar moram dalje ? Sta rade ti deb**i na vlasti osim sto se prezderavaju ?


Je, u kurcu nam je država, a i mi sami..... mislim da je Srbija ko država u većoj banani od Hrvatske, a opet, kao što vidite da se ljudi trude i svaka im čast!

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 07.11.2005 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Berko wrote:
Quote:
Čuj, za početak, nemoraš se bojati,......ne vjerujem da ovdje među nama ima puno luzera koji su u stanju za 15 sekundi zaraditi 700 000 $, he, he,.....
d

Ali bez obzira na sve, tipu ipak treba odati počast; ipak je to ostvarenje sna svakog hrvata: sa minimalno truda maksimalono love!

Quote:
Critical Posted: 07.11.2005 10:29 Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

dagich wrote:
pa ovaj , ja sam novi, ali vas već godinu dana promatram,čitam vaše postove.
nov sam u 3d-u.inace radim u flsh-u pa ću vrlo rado pomoć.
e, da ne znam jeste li vidjeli:

http://www.chiron.co.yu/ > galerija > 3d animacije > yugo


ovo nije moguce !?!?!?
LOL. Ove stvari dokazuju da smo zadnji od zadnjih. Toliko sam vjerovao u ovu drzavu i eto iznevjerih me, svi imaju neku sluzbenu skolu, osim nas, Italija, Srbija, Bosna i Hercegovina, zar moram dalje ? Sta rade ti deb**i na vlasti osim sto se prezderavaju ?


Je, u kurcu nam je država, a i mi sami..... mislim da je Srbija ko država u većoj banani od Hrvatske, a opet, kao što vidite da se ljudi trude i svaka im čast!


pa onda se ajmo i mi potrudit, LOL, sto se ceka ?

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Pero



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 9

PostPosted: 07.11.2005 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav!
Evo samo da kazem da podrzavam temu o izradi sajta na Hrvatskom.

A modovun to sto se tebi ne sviđa sto ce biti na Hrvatskom ostavi za sebe, kada samo pogledam da srbi imaju dizaj zonu i elitesecuritye da po tvom misljenju bi i webmajstori.net morali onda biti na engleskom. Pa ne vidim razloga da ne bi i mi imali svoj sajt, radim u 3d-u nesto vise od godinu dana i mogu se ponuditi za pravljenje nekih manjih jednostavnijih tutorijala.
Decki samo narpijed.
Pozdrav.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group