Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
WIP modeliranje ljudi, skulptura &c.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 05.11.2005 21:08    Post subject: WIP modeliranje ljudi, skulptura &c. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo malo sam se bacio na modeliranje ljudi da se odmorim od auta. =)
Ovo mi je prvi projekt s modelom ove ženske, tu sam malko pojednostavnio model da ne bude "prestvaran" i da više paše kao takva figurica. Bit će uskoro novih modela, ali mislim da ću ipak odustat od ovih figurica i preć na prave modele s teksturama, kosom i sl., dakle nešto više sexy i tak Wink (ovako modelirat kosu, tj. ovu maramu, je znanost a ne umjetnost =) ali bit će i muških likova, samo da završim model... A možda ih svejedno iz fore dodam sve zajedno na ovu policu..
Nekak sam dobio dojam da ljudi, pogotovo koji se baš ne kuže u 3d, vole ovakve shiny stvarčice, pa da i ja nešto postam. Ali bilo bi ljepo čut i koju kritiku, samo dajte. Hit me with everything you've got =)
I da, inače sve je modelirano u 3ds maxu, renderirano u Brazilu =) Budući da je još wip, nisam išao poboljšavat render, sorry..




_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 05.11.2005 21:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo još low poly i malo wirea..



_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 05.11.2005 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro izmodelirano,...jedino bih popravio haljinu, da se osjeti forma noge ispod,isto prirodnije izmodelirao ogrlicu i remen,....nema potrebe za toliko puno poligona,i izgleda kruto....znam da je figurica, ali,....
a to si i sam vidio.....
d
Back to top
View user's profile Send private message
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 05.11.2005 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E tako.. volim dobru kritiku. Očito bih se mogao još potrudit.. kad sam ljencina
Hvala na odgovoru Wink

_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
amusic



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 82
Location: Zagreb

PostPosted: 06.11.2005 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mesh od nosa ti je u banani..ili je to od kompresije slike neznam...uzmi anatomiju covjeka pa probaj po tome radit i proucavat misice kako koji ide i gdje koji ide, jer ce ti to biti najpotrebnije ako mislis animirati likove a zelis da budu realisticni koliko mogu biti jel...odlican pocetak IMHO
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
mia_



Joined: 06 Mar 2004
Posts: 26
Location: rovinj

PostPosted: 06.11.2005 13:54    Post subject: . Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se sa vec komentiranim, a narocito da ti mesh na licu oko nosa steka.....kako si radio haljinu, modeliranje ili neki cloth simulator?mislim da je ovo drugo laksi put a daje super rezultate (pogotovo animirano).....keep up the good work Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 06.11.2005 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brijach wrote:
mesh od nosa ti je u banani..ili je to od kompresije slike neznam...uzmi anatomiju covjeka pa probaj po tome radit i proucavat misice kako koji ide i gdje koji ide, jer ce ti to biti najpotrebnije ako mislis animirati likove a zelis da budu realisticni koliko mogu biti jel...odlican pocetak IMHO


Jel to misliš na sam model ili na wire? Ako misliš na wire, to je zbog toga što se zapravo vidi i stražnji dio mesha (uho konkretno) iza nosa pa zato tak izgleda gusto i tak.. to sam samo u photoshopu overlay stavio..
Haljinu sam modelirao.. inače nisam mislio to animirat, a zna me zezat cloth pa ovaj put nisam ni probao.. zapravo htio sam baš probat to sam modelirat.
Hvala na komentarima! Smile

_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group