Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Maxadsl BESPLATNO povecanje brzine...
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 11.11.2005 19:26    Post subject: Maxadsl BESPLATNO povecanje brzine... Reply with quote

niko nis ne komentira...

meni dobro zvuci...
znam da je sve tio marketinski trik...al ko ga *peep*

http://www.tportal.hr/tehnologija/internet/page/2005/11/11/0291006.html
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2005 19:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

buduci da sam ja skroman i da znam da je nemoguce imati flat 1024 ko u slo, onda mene ovo jako veselim. siguran da ce za cijenu koju danas placam 10gb za manje od godinu dana bit flatrate.

gg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.11.2005 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
buduci da sam ja skrom

na

al ovakve stvari su neizbježne .... Optima telekom uskoro uvodi DSL, pa im se malo zatresle gaće ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 11.11.2005 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel to vrijedi i za iskon pošto jsu aparati njihovi ? Embarassed

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2005 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sestra mi je zivila u Engleskoj 6 god. i placala je flast 512 =9.99 funti,
ovdi T-com prvo prodaje
ISDN kao cudo tehnike(u evropi su ljudi na kabelu ima pun kua) ,pa onda DSL(u evropi su ljudi na kabelu ima pun kua+800), a cijene su im SUPER!!!

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 11.11.2005 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene smeta što su toliki cigani sa uploadom... sad ću kao imat 256 umjesto 192... woo f. hoo... kaj im je takav problem ponudit bar 1024?! Infrastruktura to podržava.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2005 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam hepi s obzirom na situaciju. Naravno da ova demonopolizacija tece presporo i da kaskamo za drugima 5 god al sta ces, carpe diem.

_________________
yo wrld.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2005 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zivi bili pa vidili

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 11.11.2005 21:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Optima telekom uskoro uvodi DSL, pa im se malo zatresle gaće ....


misliš, vjerovatno uvodi DSL 2.

Da, zbog toga, i zbog očekivane cijene 3u1 paketa ne veće od 300-njak kuna, i trebaju im se tresti gaće.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.11.2005 21:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:


Da, zbog toga, i zbog očekivane cijene 3u1 paketa ne veće od 300-njak kuna, i trebaju im se tresti gaće.

A moja duša je nažalost prodana sljedećih godinu i pol gospodinu iskonu, pas mater ,,,, Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Haz



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 54
Location: Cavtat, Dubrovnik

PostPosted: 11.11.2005 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne nasjedajte na sotonističku propagandu. T-COM = lhaymers.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 11.11.2005 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da pitam - potpisa sam ugovor na godinu za adsl (prije 4 miseca) sta bi bilo ako bi tia prominit operatera tj. mogu li kako raskinit taj ugovor? ako tko zna ili je pokusao nesto slicno...

_________________
Ars longa, vita brevis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2005 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pas wrote:
Da pitam - potpisa sam ugovor na godinu za adsl (prije 4 miseca) sta bi bilo ako bi tia prominit operatera tj. mogu li kako raskinit taj ugovor? ako tko zna ili je pokusao nesto slicno...


Bash sam to htio pitat! S tim da ja imam ugovor na 2 godine. Mislim da se placa odredjena svota za raskid ugovora... Samo ne znam koliko... Pretpostavljam pretplata za tih godinu dana/dvije, dakle racunaj 99kn puta 12/24 mjeseca = puno!

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 12.11.2005 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alexx wrote:
pas wrote:
Da pitam - potpisa sam ugovor na godinu za adsl (prije 4 miseca) sta bi bilo ako bi tia prominit operatera tj. mogu li kako raskinit taj ugovor? ako tko zna ili je pokusao nesto slicno...


Bash sam to htio pitat! S tim da ja imam ugovor na 2 godine. Mislim da se placa odredjena svota za raskid ugovora... Samo ne znam koliko... Pretpostavljam pretplata za tih godinu dana/dvije, dakle racunaj 99kn puta 12/24 mjeseca = puno!

--x
ma neee... Smile nisam nis raskido no poprilicno sam siguran da moras platit samo kolko bi inace platio prikljucenje + uredjaj i ostalo sto si sad recimo dobio za kunu (npr)

inace pa nisu mi bas nesto povecali brzine...ali ocekujem u skorom vremenu ponovno "besplatno povecanje brzina" a nebi na odmet bilo i da malo kolicine podatka (pakete) promjene i da flat pojeftini...

jedva cekam h1 i optimu...bas me zanima kakve ce cijene bit

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 12.11.2005 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kolko sam primijetio, T-Com je dodo i 2Mbita u ponudu. Sto je ok, a i znam sto im je problem za brzine do 12Mbita, naime, jos ne mogu dovoljno daleko od centrale dovuc veliku brzinu, a na tome rade. Istina, kasno su to i uveli, al jeb'ga, trebaju ljudi zaradit... a ko ce dat para ako ne mi naivci, heh...

Ma enivej, mene odusevilo sto dobivam 512/128 jer mi treba veci upload, dload mi veci nije ni triba... A dok flat ne padne, nece mi ni trebati... i ovako ne potrosim do kraja miseca 5GB paket Smile

H1 i Optima bi mogli imat istu stvar kao i Iskon. Nitko od njih nema svoje kablove, pa prema tome, koristit ce istu infrastrukturu kao i T-Com, osim ako ne nadju super rjesenje da kroz postojece infrastrukture do svakog mista u velikim gradovima dovedu 12Mbita, nece ni imat nista brze od ovoga... a cijena... well... ako ne bude drasticna razlika, ne isplati se ni minjat...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ian



Joined: 15 Dec 2003
Posts: 97
Location: zg

PostPosted: 12.11.2005 18:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yuhuu! free upgrade!!

i treba da im se tresu gaće:

http://www.pcchip.hr/?cmd=20&solo_id=6689

Quote:
...
Koristeći se novim standardom u tehnologiji bežične komunikacije WiMax-om i ADSL 2+
tehnologijom, H1 i Samsung na hrvatsko tržište uvode najsuvremeniju telekomunikacijsku uslugu – triple play.
...


ak mogu potegnut triple play preko WiMax-a ...

Nije li prekrasan osjećaj kad se velike kompanije natječu koja će ti, kao klijentu, dati više?
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 12.11.2005 18:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Mene smeta što su toliki cigani sa uploadom... sad ću kao imat 256 umjesto 192... woo f. hoo... kaj im je takav problem ponudit bar 1024?! Infrastruktura to podržava.


stvar kod uploada je: Da bi se ostvario velika brzina downloada potrebna je barem pola od toga brzina za upload, tako da moze slati kontrolne pakete gore. Sto znaci da bi na 2Mbita trebao imati oko 200kbs download, maksimalno kolko mozes ostvariti ja 100 - 120kbps dl. Tako da brzina koju oni prodaju i nije brzina koju mozes ostvariti.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 12.11.2005 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
lekke wrote:
Mene smeta što su toliki cigani sa uploadom... sad ću kao imat 256 umjesto 192... woo f. hoo... kaj im je takav problem ponudit bar 1024?! Infrastruktura to podržava.


stvar kod uploada je: Da bi se ostvario velika brzina downloada potrebna je barem pola od toga brzina za upload, tako da moze slati kontrolne pakete gore. Sto znaci da bi na 2Mbita trebao imati oko 200kbs download, maksimalno kolko mozes ostvariti ja 100 - 120kbps dl. Tako da brzina koju oni prodaju i nije brzina koju mozes ostvariti.


Daj malo pogledaj kaj si tu napisao Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 12.11.2005 18:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj?

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
t3r0



Joined: 08 Jun 2004
Posts: 107

PostPosted: 13.11.2005 01:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zast je naglasak na ovome "BESPLATNO" ?
Nista nije besplatno, sve je to već plaćeno i preplaćeno a njima jos uvijek prolazi prodavanje stare tehnologije pod novu i to jos kao "poklon".

Btw, uvjerljivo mi je najbolja njihova reklama za t-mobile u kojoj pise:
"Najbolja mreža u Hrvatskoj - OCIJENILI KORISNICI"
hahahaha, kakve li ironije
Back to top
View user's profile Send private message
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 13.11.2005 03:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super ajd, sad cu imat malo bolji ping u kvejku Very Happy
(a dzep i dalje brzo bacat novce van)

_________________
//crunatus.net__
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 13.11.2005 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to su napravili da bi mi jadni mali mizerni korisnici sto brze potrosli ove tajni ultrasuper male pakete prometa što brže i da bi oni mogli nama što vise naplatiti njihov preplaceni promet (btw: gdje toga u svijetu ima??).

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
djipster
Guest





PostPosted: 13.11.2005 20:47    Post subject: Reply with quote

Pekx wrote:
to su napravili da bi mi jadni mali mizerni korisnici sto brze potrosli ove tajni ultrasuper male pakete prometa što brže i da bi oni mogli nama što vise naplatiti njihov preplaceni promet (btw: gdje toga u svijetu ima??).


hrvatska

Smile
Back to top
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 14.11.2005 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/spit /spit /spit

sad odjednom nemrem dobit dsl u kvartu, a prije sam mogao... najs. veri najs. zivijo isdn i dalje i guess!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.11.2005 18:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ništa nikad nije besplatno.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group