Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Maxadsl BESPLATNO povecanje brzine...
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 14.11.2005 22:34    Post subject: Reply with quote

zytzagoo wrote:
/spit /spit /spit

sad odjednom nemrem dobit dsl u kvartu, a prije sam mogao... najs. veri najs. zivijo isdn i dalje i guess!


to sam vec cito na netu da ljudi pizde zbog tog...
navodno moras bit "heroj ulice" pa tek onda mos dobit Sad
tak je bar njima bilo...

@trc : batine su jedina stvar koju ces dobit besplatno u zivotu Smile
al ak cemo gledat tak onda su nam ovo jos i dodatno mogliu naplatit...pa bolje da nisu!
Back to top
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 14.11.2005 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

batine su jedina stvar koju mozes naplatiti s kamatama. kick in the groin, punch in the face Smile

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.11.2005 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
/spit /spit /spit

sad odjednom nemrem dobit dsl u kvartu, a prije sam mogao... najs. veri najs. zivijo isdn i dalje i guess!

ista stvar je bila meni.
prvo nisam mogao, onda sam mogao, onda opet nisam mogao, sad mogu Smile

ovisno o tome koliko kapaciteta ima popunjeno za tvoj kvart, probavaj svakih tjedan dana or so, kad tad ces uhvatit.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tedius



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 149
Location: Zagreb

PostPosted: 15.11.2005 02:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uglavnom, ... evo prije kojih sat-dva mi se povecala brzina sa 768 na 1024. Very Happy
Usput provjerio s konkretno velikim fileom koji sam prije skidao i vid vraga sa 80kb/sec na cca 110, da sad ne cjepidlacim.
Tek toliko da potvrdim ... it is happening Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 15.11.2005 02:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hukerz. ja zelim da pojeftini promet.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Tedius



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 149
Location: Zagreb

PostPosted: 15.11.2005 03:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
hukerz. ja zelim da pojeftini promet.

Mmmda, i ti i ja i svi, ... Confused
Promet sam po sebi za ovaj tip veze je pljacka, bezobrazluk, lopovluk == monopol , a kamoli 300 kuna za flat. Ali to vec sve znamo, pa nema smisla dalje razglabati.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 15.11.2005 03:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad slušam ove debate mi je drago da živim u sloveniji sa 1024/256 flat vezom za 250kn mjesečno... >_<
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 15.11.2005 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
hukerz. ja zelim da pojeftini promet.

to bi bilo skroooz fajn ....
ovako nek se teraju sa svojom brzinom ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 15.11.2005 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:

@trc : batine su jedina stvar koju ces dobit besplatno u zivotu Smile

Payback’sa Bitch . . .
tak da ni one nisu besplatne , smatraj to kao da si ih kupio na odgodu plaćanja, i kada si plaćao zaračunao si malo kamate Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 15.11.2005 17:54    Post subject: Reply with quote

nel`chee wrote:
hukerz. ja zelim da pojeftini promet.



word!
Back to top
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 16.11.2005 01:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok. Malo offtopicka, ali imam jedno pitanje tehnicke naravi... Zasto se u ADSL-u dostize i deset puta manja veza od one propisane? Tj. netko sa 512kb/s nikad nece vidjet 512kb/s u akciji vec maksimalno 50, 60 kb/s download rate... Zasto je to tako, i da li to nama T-Com prodaje maglu ili to tako mora biti i tako je svugdje?

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 16.11.2005 02:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alexx wrote:
Ok. Malo offtopicka, ali imam jedno pitanje tehnicke naravi... Zasto se u ADSL-u dostize i deset puta manja veza od one propisane? Tj. netko sa 512kb/s nikad nece vidjet 512kb/s u akciji vec maksimalno 50, 60 kb/s download rate... Zasto je to tako, i da li to nama T-Com prodaje maglu ili to tako mora biti i tako je svugdje?

--x


zato šta je 512kbps različito od recimo 512KBps... što bi rekli da je 512kbps kiloBITApo sekundi, a KBps kiloBAJTApo sekundi...

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
xpi



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 33

PostPosted: 16.11.2005 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

smasher wrote:
zato šta je 512kbps različito od recimo 512KBps... što bi rekli da je 512kbps kiloBITApo sekundi, a KBps kiloBAJTApo sekundi...

I još dva detalja:
  • sadržaj koji skidamo s Neta mora uza se imati i neke kontrolne informacije, koje putuju zajedno s njim i zauzimaju dio protoka
  • kilobit daje samo 1000 bita, a kilobajt traži 1024 bajta
Back to top
View user's profile Send private message
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 27.11.2005 02:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je frend prije dva dana uzeo najslabiji paket i skida mu preko bitcometa 900 kb/s, zvao je u tcom i pita zasto mu tako skida da nisu oni njemu dali neki veci paket, a oni da ima najslabiji i da ne znaju koji je tamo problem....

a ja mislim da je problem u nedostatku diska, jer je u 2 dana skinuo 70 giga Twisted Evil

_________________
-----------------
www.simeb.net
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 27.11.2005 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

misliš 900 KB/s?? Shocked i čovjek je još ZVAO t-com da pita zašto mu mreža leti???
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 27.11.2005 15:53    Post subject: Reply with quote

Basko ako je to istina, sa kakvim se to ljudima družiš? :) Šalim se :) Al ono stvarno, zvat zbog toga...

Čekaj malo, to je neka glupost ili zajeb. Uzea je najslabiji paket, to ti je 2GB misečno imaš (ili čak manje) a on je skinia 70GB, dobro će osiromašiti ovaj misec. Što nije onda uzea flat? Neko tu gluposti priča, čak i da je slaga custom paket ne isplati mu se.
Back to top
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 27.11.2005 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako je kbps onda nije mogao u 2 dana skinut 70GB a ako je kBps onda ne vjerujem Very Happy

@sime: start paket je 512MB Sad ali u toku je akcija 2 mj. flat

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 27.11.2005 16:30    Post subject: Reply with quote

unique wrote:
@sime: start paket je 512MB :( ali u toku je akcija 2 mj. flat


Aaa, zaboravia sam na akciju. Isprika.
Back to top
Corto



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 31

PostPosted: 27.11.2005 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je ta akcija gotova. Sad daju neko sranje od DVD/DivX playera.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 28.11.2005 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije to sada da ja njega ne znam nego mi je frend rekao da njegov neki frend pa onda od 90 dodje na 900...

vidio svojim ocima i poskidao koji gigabajtic....sjednes stavis skidati izgubljene, popricas malo i spreman za gledanje.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ima najslabiji paket i 2 mjeseca besplatnog prometa, tako da moze skidati koliko hoce...

pa zvao je jer je i njemu to bilo cudno pa da mu na kraju mjeseca ne dodje racun sa vise nula....

pojedinacni file zna ici i do 600, a sve skupa u bitcometu do 900...

_________________
-----------------
www.simeb.net
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group