Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Slovenija.jpg

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 11.11.2005 23:24    Post subject: Slovenija.jpg Add user to your forum ignore list Reply with quote

Link ce vam sve reci. Very Happy

http://img357.imageshack.us/img357/6689/slovenija0kl.jpg

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 11.11.2005 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mr. Green Applause Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Haz



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 54
Location: Cavtat, Dubrovnik

PostPosted: 12.11.2005 00:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GGnore! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 12.11.2005 01:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote



ja načula i da grade otok..... Laughing

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Toco1980



Joined: 31 Oct 2005
Posts: 131

PostPosted: 12.11.2005 02:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 12.11.2005 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing Mr. Green Applause Laughing Laughing

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 12.11.2005 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:


ja načula i da grade otok..... Laughing


Pa imaju onaj u jezeru u Bledu Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 13.11.2005 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ja neznan koji je kurac nama i sa tim ruganjem. pa jel smo stvarno toliko sjebani da se zabavljamo jedino rugajući se manjima i/ili gorima od nas. čovik bi reka da ćemo se nakon vrtića opametit pa se počet zajebavat na svoj račun. al to nije tako komično a?

Šangaj po danu 22 miljuna ljudi, po noći 18 miljuna. Hrvatska migrira? Il Berlin ... 2,5 Hrvatske (10 milja glava)
Zemlja u kojoj triba putovnica za doć sa jednog kraja na drugi a da to nije zajebancija.
Slavilo se danima jer smo izgradili autoput sjever-jug. Prije toga je tribalo 5 sati (u idealnim uvjetima) od ST do ZG. Da ne govorin koliko triba od Dubrovnika do Osjeka "zaobilaznicom".
Sve svjetionike izgradili nam austrougari. Da smo ih bar održavali nego pola devastirali. Sve znamenitosti taljani, austrijanci,mađari, francuzi...
Imamo otoke ... jeste bili na kojem zimi? Malo popričali s ljudima? 1 trajektna linija dnevno za otok. Al nema veze, prodat će se strancima pa ćemo svi moć kupit stan u Zagrebu.
Imamo more najlipše na svitu a dat ćemo da nam tankeri seru balastne vode za koju tonu nafte, al neće nama taljani i slovenci tu lovit ribu.
BTW ... naši ribari bacaju ulovljenu srdelu a drugi je uvoze izvanka za tunjogojilišta jer ka navodno nema zamrzivača za to sačuvat i novaca za od ribara otkupit.
20% hrvata se hrani iz kanti za smeće. 80% mularije danas guta narodnjake. Sjebali smo dragovoljce i cili oslobodilački rat da se sramimo ka, šta smo to učinili. A krade se na svim nivoima, i rukama i nogama.

Pa sa kim se mi jebate rugamo ?
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 13.11.2005 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ivan Podrug - e1 wrote:
pa ja neznan koji je kurac nama i sa tim ruganjem. pa jel smo stvarno toliko sjebani da se zabavljamo jedino rugajući se manjima i/ili gorima od nas. čovik bi reka da ćemo se nakon vrtića opametit pa se počet zajebavat na svoj račun. al to nije tako komično a?


Pa sa kim se mi jebate rugamo ?

chill čoek, pa zahebancija, ovo ono .... na koncu znamo se mi rugat i na svoj račun ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 13.11.2005 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok, poanta ovog govora...? Ti si argumentirao da smo i mi sjebani, sto nitko ne porice, ali to ne umanjuje cinjenice o sloveniji...

Ipak mislim da je zajebanije imat zemlju koja je velicine prosjecne dnevne sobe, nego 3 pokvarena svjetionika... Svjetionike napravis nove, a zemlju da ces povecat... tesko...

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Haz



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 54
Location: Cavtat, Dubrovnik

PostPosted: 13.11.2005 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gg Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.11.2005 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ivan Podrug - e1 wrote:

Pa sa kim se mi jebate rugamo ?

Slovencima.
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 14.11.2005 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TZAR!!1

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pellmat



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 14.11.2005 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alexx wrote:
Ipak mislim da je zajebanije imat zemlju koja je velicine prosjecne dnevne sobe, nego 3 pokvarena svjetionika... Svjetionike napravis nove, a zemlju da ces povecat... tesko...--x


ja mislim da nije. pogotovo kad imas takav bdp, takvo gospodarstvo, kad te najveci "patrioti" nisu opljackali, kad radis, ne seres cijeli dan i ne gledas kako ces i koga prevariti, kad je sve zakonski uredjeno i kad se tog istog zakona moras i pridrzavati, kad ti se tvoj rad plati, kad...

povrsina zemlje je tu najmanje vazna...

_________________
+++ e-knjige.net +++ trinet +++
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 14.11.2005 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da ali BDP, 'patrioti', pljackanje, gospodarski rast i sve ostale takve stvari su prolazne i u svakom slucaju LAKSE rjesljive od manjka prostora... Slovenci su ograniceni na svojem prostoru i NEMOGU ga povecati, osim ako ne pocnu kupovati/iznajmljivati zemljista u Austriji/Hrvatskoj... Ugl, ne da mi se vise polemizirati...

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 14.11.2005 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da mi3 nije mjesto za politicke rasprave, zato sto kad bi krenuli ne bi nikad stali...jer svako ima svoj stav. Vecina naginje lijevo, (kvalitetniji :) dio naginje desno...tak da mozemo odmah stat jer...ak se vec ocemo flejmat imamo ontopic teme tipa ASP vs PHP :)

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group