Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Play Station Portable

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2005 00:16    Post subject: Play Station Portable Add user to your forum ignore list Reply with quote

Razmisljam o kupnji gore navedenog. Da li netko vec ima, kakvi su dojmovi, saznanja, misljenja... bilo sto vam padne na pamet vezano uz temu...

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Haz



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 54
Location: Cavtat, Dubrovnik

PostPosted: 12.11.2005 00:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlična stvar, IMHO. Da sam pri novcima, kupio bih 100 posto. Inače, nikako ne pravi upgrade na 2.0 verziju jer onda nećeš moći igrati piratske. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
v



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 39

PostPosted: 14.11.2005 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam ga dobio prekjucer. i imam firmware 2.01 na kojem ne mogu nista Smile

a prema mojim saznanjima i 2.0 firmware podnosi sve unsigned softvere.

pa ja cekam Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 14.11.2005 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi si ga rado kupio Smile ali nemam 2 soma tak da...

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.11.2005 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao jedan ljubitelj gadgeta mogu reci da je ovo stvarno jedan necessary item. Dosao sam u napast da ga kupim ali me u zadnji cas zaustavila cura i rekla da mi !stvarno stvarno! ne treba. Sto je istina, I don't need it jer nemam vremena za takav gadget, no to ne izostavlja mogucnost da bi mi dobro dosao (makar samo stajao na polici). U nekim rijetkim slucajevima kada putujem negdje pa se sjetim "vidiš mogao sam si ubost onaj PSP i sad mi ne bi bilo dosadno" dobro dodje, ali u vecini slucajeva je samo jedan fancy item za koji osoba moze rec da ga posjeduje. U svakom slucaju smatram da je PSP jebena stvar (ako ne za nista drugo onda za igranje Wipeout Pure-a (zapravo originalni razlog moje kupnje PSP-a). Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 14.11.2005 16:38    Post subject: Reply with quote

Philatz wrote:
Kao jedan ljubitelj gadgeta mogu reci da je ovo stvarno jedan necessary item. Dosao sam u napast da ga kupim ali me u zadnji cas zaustavila cura i rekla da mi !stvarno stvarno! ne treba. Sto je istina, I don't need it jer nemam vremena za takav gadget, no to ne izostavlja mogucnost da bi mi dobro dosao (makar samo stajao na polici). U nekim rijetkim slucajevima kada putujem negdje pa se sjetim "vidiš mogao sam si ubost onaj PSP i sad mi ne bi bilo dosadno" dobro dodje, ali u vecini slucajeva je samo jedan fancy item za koji osoba moze rec da ga posjeduje. U svakom slucaju smatram da je PSP jebena stvar (ako ne za nista drugo onda za igranje Wipeout Pure-a (zapravo originalni razlog moje kupnje PSP-a). Very Happy


kakav car Smile
Back to top
djipster
Guest





PostPosted: 16.11.2005 20:19    Post subject: Reply with quote

e phil al sam te se jucer sjetio i PSP-a,,..
3 sata sam ceko sa 250 bakica > 70 god...
iso sam vadit krv...
e da sam ga tamo imo...uffff....
Back to top
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 16.11.2005 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jucer sam ga imo u rukama, frend si kupio, guba je to.... nisam znao da to vrti mjuzu, filmove, fotke, net i svasta nesta..... ja mislio to neki gemboj kurac palac... Very Happy sam skupo je, ne treba mi, men tetris iz sve po 12 bolji Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 16.11.2005 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
jucer sam ga imo u rukama, frend si kupio, guba je to.... nisam znao da to vrti mjuzu, filmove, fotke, net i svasta nesta..... ja mislio to neki gemboj kurac palac... Very Happy sam skupo je, ne treba mi, men tetris iz sve po 12 bolji Laughing


ROFL Laughing Laughing

Ma hebena to stvarčica sam malkice preskupo po mom ukusu. Very Happy

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 16.11.2005 20:47    Post subject: Reply with quote

kolki to opce ima HDD?


edit : glupan...kad je jezik brzi od googlea

Last edited by djipster on 16.11.2005 21:12; edited 1 time in total
Back to top
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 16.11.2005 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
kolki to opce ima HDD?


brijem da mi ovaj reko da idu kartice unutra... nisam siguran....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.11.2005 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
e phil al sam te se jucer sjetio i PSP-a,,..
3 sata sam ceko sa 250 bakica > 70 god...
iso sam vadit krv...
e da sam ga tamo imo...uffff....

eto! Very Happy

a ono kaj si pitao koliko ima hdd.. koliko sam ja skuzio a i pivi ide na kartice, ima od 32mb pa nadalje (vidio sam od 4GB nekakav hard za kojih 3.500kn!?!?!)..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 17.11.2005 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
(vidio sam od 4GB nekakav hard za kojih 3.500kn!?!?!)..

Cheers! ili kako bi rekli talijani "cin cin!"

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group