Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Radio Q Visoko

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 15.11.2005 19:37    Post subject: Radio Q Visoko Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,
evo mene sa jos jednim radom, a uskoro cu vam dati jos jedan na komentarisanje, trenutno se testira i nedostaje jos materijala da se popuni stranica, ali to je do klijenta. Uglavnom, ovo je stranica radio stanice "Q" iz Visokog, BiH.

Zahtijevali su jednostavnu stranicu sa crno-bijelim colorschemom, jer su to boje radija. Pokusao sam to malo razbiti ovim narandzastim detaljima.

Pa, da cujem sta imate reci: www.radioq.co.ba

Hvala unaprijed, uvijek su vase sugestije bile od koristi.

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
andrej`
Guest





PostPosted: 15.11.2005 19:54    Post subject: Reply with quote

Dovoljno jednostavno, meni je najbitnije da skuzim sistem stranice cim ju vidim, a to si postigo ( bar u mom slucaju ). Neam prituzbi.
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 15.11.2005 21:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Zahtijevali su jednostavnu stranicu sa crno-bijelim colorschemom, jer su to boje radija. Pokusao sam to malo razbiti ovim narandzastim detaljima.


A ako je tako, onda si uspio..... Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 16.11.2005 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni sasvim lijepo i jednostavno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 16.11.2005 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni isto dobro...
samo mozda pocetna strana mi je nekak...mislim te dvije slike i to... mozda neke vijesti ili nesta?bilosta...

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 16.11.2005 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izgleda mi još dosta nedorađeno... To je prvi dojam...

1) Dizajn (ovo je čisto subjektivno)

Neke rolovere nabaci na linkove sa strane....
Stranica mi nekak nije zaokružena tj. fali neki futać. Možda sve skupa malo prejednostavno.


2) Kod

Na brzinu sam bacio oko i prvo što sam primjeti da nemaš niti jednog <Hx> taga. Dakle, imaš dokument bez naslova.

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 16.11.2005 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da sto se tice koda... dobro ti je mastersinke rekao...
mozda da jos malo sredis html pa dolje piknes neki footer s html valid i ostalim kerefekima...i ne samo to...mozda jos neki detalji u kodu bi dobro dosli...

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 17.11.2005 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na dosadasnjim komentarima.

Jos uvijek mi je pravljenje kompletnih stranica putem css-a nesto novo, jos uvijek imam dosta toga da naucim, pa nemojte zamjeriti na propustima u kodu. Embarassed

One dvije slike na indexu su stavljene na zahtjev klijenta. Posto radio stanica vec posjeduje news portal nisu im bile potrebne vijesti na ovoj stranici.

Isprobao sam razne footere, ali mi se nije nijedan svidio, pa sam na kraju donio odluku da ga u potpunosti izbacim. Trenutno nemam bas vremena da se vracam na ovu stranicu, posto imam neke rokove koje moram ispostovati, kako u pogledu posla tako i u pogledu fakulteta, ali cu uzeti u obzir ove prijedloge i uraditi nesto cim prije.

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 17.11.2005 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Programska koncepcija RADIJA Q usmjerena je na omladinu, aktivnu potrošačku populaciju i poslovne ljude

Sviđa mi se naziv - Radio Q - i očekivao sam malo življi sajt, kad ono - crno. Smile
i onda još one dvije fotografije piramide k'o šaka u oko, da nema ovog opisa gore o usmjerenju radija, ja bih pomislio da se radi o pogrebnom poduzeću ili raiu za umirovljenike Rolling Eyes

Dobro, znam da i Otvoreni ima crnu stranicu (što mi se isto ne sviđa) ali barem nemaju slike iz povijesti na naslovnici.

Dobro, znam, crna je njihova boja ali valjda imaju još neke elemente identiteta (neznam je li ovo sa sajta njihov službeni logo?)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 18.11.2005 01:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije to njihov sluzbeni logo. Sluzbeni logo je Q koje je pola crno pola bijelo. Ja sam predlagao njima stranicu neke druge boje, ali su oni striktno zeljeli crno-bijelu stranicu, tj. bijela slova na crnom. Nisam imao drugog izbora. Vec sam rekao, slike su isto tako stavljene na njihov zahtjev. Musterija je uvijek upravu. Very Happy

EDIT: Logo je onaj sto je na karti pokrivenosti. Tek se sad sjetih da ima na stranici.

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group