Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
logiranje,forum...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova
View previous topic :: View next topic  
Author Message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 27.12.2003 16:41    Post subject: logiranje,forum... Add user to your forum ignore list Reply with quote

zanima me samo, kad dodjem na mi3 (ne na forum) i imam neke neprocitane topicove.
i sad ja ne odem na forum, nego odem samo recimo pogledat neke radove i to.
da li on sada smatra da sam ja posjetio forum i za te topicove da su mi procitani.
pa ce mi sljedeci put kad dodjem prikazati topicove koje nisam pogledao samo od tada?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 27.12.2003 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa probaj Smile

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 27.12.2003 18:34    Post subject: Re: logiranje,forum... Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
zanima me samo, kad dodjem na mi3 (ne na forum) i imam neke neprocitane topicove.
i sad ja ne odem na forum, nego odem samo recimo pogledat neke radove i to.
da li on sada smatra da sam ja posjetio forum i za te topicove da su mi procitani.
pa ce mi sljedeci put kad dodjem prikazati topicove koje nisam pogledao samo od tada?


da, nazalost...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 27.12.2003 22:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, zato ja idem ovim redoslijedom :

1. odem na mi3, vidim šta ima, onako neulogiran
2. odem na forum, ulogiram se, vidim šta ima, log out
3. nazad na mi3, log in, ocijeni rad Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 27.12.2003 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackshtef wrote:
E, zato ja idem ovim redoslijedom :

1. odem na mi3, vidim šta ima, onako neulogiran


oke ovo kuzim

blackshtef wrote:

2. odem na forum, ulogiram se, vidim šta ima, log out
3. nazad na mi3, log in, ocijeni rad :)


ovo suxa, pa login od foruma ti vrijedi i za sajt, osim ako.... bla... osim ako ti izmedju 2 i 3 prodje neki vremenski interval od par sati npr.....

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.12.2003 01:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da, znam, al pri pisanju sam se zahebo, misli su mi odlutale...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 28.12.2003 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
pa probaj Smile


ma cinillo mi se da je tako, jer nisam bio negdje dan-dva, i dodjem pogledat samo sajt, dodjem par sati kasnije na forum i imam 3-4 neprocitana topica, pa bi bilo blesavo da su se napravila 3-4 u dan-dva

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 28.12.2003 18:08    Post subject: Re: logiranje,forum... Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:

da, nazalost...


hm. to mi je bezveze.
ak ja dodjem na sajt samo vidjet njuze, ili pogledat komentare na neki moj rad i onda u medjuvremenu izgubim sve neprocitane topicove...

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 29.12.2003 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, to u nekim slucajevima zna biti malo nezgodno.
s druge strane, kad bi se samo dolaskom na neki neprocitani topic taj topic oznacio procitanim onda bi se pojavio drugi problem. recimo da postoji neki topic koji te ne zanima, morao bi svejedno svaki put kliknut na njega da ga oznacis kao procitanog, ili bi ti on stalno stajao kao unread.

ako 'izgubis' neprocitane postove, mozes otici na search foruma, search previous 1 ili 7 days, u keywords upisati razmak, a pod sort by odabrati post time.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.12.2003 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
da, to u nekim slucajevima zna biti malo nezgodno.
s druge strane, kad bi se samo dolaskom na neki neprocitani topic taj topic oznacio procitanim onda bi se pojavio drugi problem. recimo da postoji neki topic koji te ne zanima, morao bi svejedno svaki put kliknut na njega da ga oznacis kao procitanog, ili bi ti on stalno stajao kao unread.

ako 'izgubis' neprocitane postove, mozes otici na search foruma, search previous 1 ili 7 days, u keywords upisati razmak, a pod sort by odabrati post time.


Ja recimo na svim forumima kad se ulogiram, direktno klikam na view unread posts ili kak na kojem forumu to piše...dok nisam skužio tu funkciju prije sam klikao po rubrikama foruma i tako gledao nove postove Smile

A zanima me nešto...
Ja sad odgovorim na ovaj post, stisnem send i post je postan. I jel mogu ja sad sitsnut back da se vratim na listu novih postova ili moram na index foruma, pa na listu novih postova? pitam zato jer znam da ako stisnem back, onda će se vratiti na onu stranicu gdje se post štalje, pa na onu gdje se piše reply...bojim se da ne bih više puta isti post postao...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 29.12.2003 17:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nece ti postati duplo, za to ne trebas brinuti.
imo najbolje je imati listu unread postova u jednom prozoru a svaki post otvoriti u novom.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 29.12.2003 19:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljudi, zato vam je tabbing browsing nesto najbolje, ja vise nemogu bez toga
zato je to i macromedia uvela u svojoj novoj kolekciji.
na klik kotacica mi se u novom tabu otvara i to je fenomenalno. preporucam toplo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 30.12.2003 00:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
imo najbolje je imati listu unread postova u jednom prozoru a svaki post otvoriti u novom.


hmm...vrlo praktično Exclamation

blackduke wrote:
ljudi, zato vam je tabbing browsing nesto najbolje, ja vise nemogu bez toga
zato je to i macromedia uvela u svojoj novoj kolekciji.
na klik kotacica mi se u novom tabu otvara i to je fenomenalno. preporucam toplo.


Ček, možda je glupo pitanje, ali kakve veze to ima sa Macromediom?
BTW. koji bowser imaš i kak složit to sa kotačićem?fala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.12.2003 01:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ček, možda je glupo pitanje, ali kakve veze to ima sa Macromediom?
BTW. koji bowser imaš i kak složit to sa kotačićem?fala

nikakve, osim da su ljudi skuzili da je to predobra stvar i uklopili su ga u svoj software
mozilla, i u opcijama ukljucic da osim ctrl+klik da ti reagira i na klik kotacica > open in new tab

a imas i skinove za ie, to ti mexy zna :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 30.12.2003 02:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E da, tak isto i ja radim Smile
kliknes na link tamo gore view unread... ili kak se vec zove Smile
i onda to imas u jednom prozoru
i sad kaj osh procitat desni klik i otvoris fino Smile ili ak imas neki shell za ie, npr. crazy browser, koji rula opako, onda fino tabove otvaras, simply Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 30.12.2003 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, koristio sam taj crazybrowser...izgleda da ga moram opet instalirat...fala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 30.12.2003 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

faking mad, cime se vi zamarate Smile Laughing

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 30.12.2003 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eo, ja snimio Operu i CrazyBrowser i Mozzilu.

Je, preporođenje je ova fora sa kotačićem...fala duke!

Al odlučio sam koristit operu, mozzilu ne bih jer mi kučka neće importat favoritse iz IE-a, a u operi lijepo stisnem F4, otvori mi se onaj sidebar, kliknem na site koji hoću, F4, zatvori se sidebar Smile

a crzay mi je nekako...hm...internet-ekspolorerski Smile
eto.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group