Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Hrvati šute kada ih se vrijeđa reklamama.
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mirza



Joined: 08 May 2004
Posts: 34
Location: Zagreb

PostPosted: 25.01.2006 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Razmislio sam zašto se osjećam uvrijeđenim. Imaš pravo da zaista dosta tog osjećaja čini ljutnja, ali i osjećaj uvrijeđenosti me definitvno obuzima jer se, dok gledam reklame, postavljam u ulogu čitave 'publike' kad razmišljam "pa što nas zaista smatraju tako glupima?". Dakle uvrijeđen sam zbog tretiranja kao budale, a ljut sam zbog toga što su se ljudi navikli biti tretirani kao budale.


Opravdano nas smatraju glupima. Jer problem je što čitava publika uopće ne razmišlja tako. 90% stanovništva se pali na takve reklame. Zato ih i rade. Jer zašto se mučiti i smišljati duhovite i atraktivne reklame, kad ljudi gutaju svakakve gluposti. Jednostavno napraviš nešto kvazi kontroverzno i naše Tradicionalno Hrvatsko Katoličko društvo će se zgražati....pa se priča o tome. A ovi drugi, alternativniji, koji ne vole okvire tradiicionalne katoličke zemlje će brijati nešto u smislu; ono kao kako su kul i imaju muda ono, e...prkose tradicionalnim vrijednostima. Govorim o WGWu i Gavriloviću konkretno. Zamišljam si točno lika koji je radio ove kvazi kul poruke na WGW majicama;

''...napisat ću do jaja...uuu dobro je...otkačeno, alternativno, ekipa će se trgati na to...hm...a da malo zaoštrim...o da....jebeno dobro...uuu napiso sam jebeno...jeben sam...to još niko nije napisao na jambo plakatima....o da...ekipa će to popušiti...''

Lik zaradio pare na pet minuta posla. Meni lik car i uzor u životu. Jerbo pametan i zna kako zajebati, iskoristiti ljude i privući njihovu pažnju. Jerbo, kao što rekoh, 90% ljudi ''glupo''.

::noiz:: wrote:

Hrvati su najbolji narod.
Hrvatu možeš jebat sve po spisku, uzimat otoke, regije, hranu iz usta i on šuti.
Hrvatu možeš otvoreno nabivat na nos činjenicu da smatraš cijelu naciju primitivnim seljacima koji ne znaju šta je npr dsl i onda ić naplaćivat 512mb prometa. To ne možeš brate nikome drugome. Mi smo raj za biznis.


U krivu si, jednim djelom.
Kao prvo, okani se egoistične iluzije da se samo nas jebe u zdrav mozak. Svugdje je tako, ne samo u Hrvatskoj. Nismo mi tako specifični, pače gušimo se u prosječnosti. Misliš da je u SADu bolje? Ili Njemačkoj? Japanu? Nije...tako funkcionira naime ovaj demokratsko - kapitalistički nastrojen svijet. Formula je jednostavna; maksimalna eksplotaciju radnika i potrošača od strane multinacionalnih kompanija.

Kao drugo; ni jednoj kompaniji nije prioritet kupac već vlastiti profit. A ako i je, to je samo zbog profita... Very Happy

Meni je najbolja naša kvazi borba protiv stranih trgovinskih lanaca i općenito proizvoda proizvedenih izvan Hrvatske. Kao, kad uđemo u EU onda propada Hrvatsko gospodarstvo.Kao da sad ne kupujemo i onako sve strano. A i šta je u tome loše? Ako imaju bolji i jeftiniji proizvod, zašto ne kupiti sladoled, recimo, nekog njemačkog proizvođača umjesto od Leda? Neki si ovi u Ledu malo zamisle i počnu raditi kvalitetnije proizvode. Hm..loš primjer, al shvaćate bit...

Konkurencija je dobra stvar, samo tako mi kao potrošači možemo profitirati. Naravno problem su multinacionalne korporacije...jerbo na kraju će sve biti proizvod jedne kompanije...e to je zajebano. Very Happy

Uf, al se raspisa.
Back to top
View user's profile Send private message
Kotor.V-Duh



Joined: 11 Mar 2005
Posts: 14

PostPosted: 07.02.2006 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima pun kurac toga cime bi se moglu buniti

reglame su tu jos na manji belaj

_________________
Delija sam Delija !!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group